Posts by Archangel

  Jakie będą konsekwencje? Pobiją go w drodze z m1 na dolinę, czy może dokonają rozboju w jego sklepiku na CH1?

  Ależ to groźnie brzmi, strach się bać.

  Ciężko jest mi zrozumieć, że ktoś nie był w stanie tego zrozumieć, ale może jeszcze raz: za ksucie nie ma bana, bicie wędkarzy czy kopaczy rud też nie ma. Jedyne co może cię spotkać za takie zachowanie to odwet, ale nie wtedy co ksujec chce tylko wtedy kiedy będzie mu to najmniej odpowiadać.

  Dlaczego takie zachowania mają być karane banem ?

  Nie banem tylko konsekwencją swoich czynów. Jak ktoś zacznie z nieodpowiednimi "odpadami serwerowymi" może w konsekwencji jego postać trafić na złom. Nie jest to pewne, ale bardzo prawdopodobne.

  Gra idzie do przodu

  Nie nie idzie. To jest odgrzewanie tego archaicznego, prymitywnego silnika i sposobu rozgrywki. Były czasy świetności tej gry 2008-2013 było fajnie czasami nawet bardzo fajnie, ale trzeba jasno przyznać, że czas tej gry się skończył. Mamy 2k24 jak można dzisiaj w coś takiego grać?

  1000 postaci i oni to w dzień w dzień odbierają. Dla mnie to jest masochizm trochę, mi by od razu psycha siadła.


  to nie jest wypracowane, 50 lv wbija się 20 minut w v3, to jest OTRZYMANE, dlatego alchemia nic nie jest warta

  Z jednej strony wyjecie, że to takie proste i powinno zostać skasowane, a z drugiej, że to takie wielkie poświęcenie i marnowanie życia. xd

  Czas jest ważny. Żeby coś mieć trzeba poświęcić czas. Jeden poświęci czas na zrobienie postaci na dungi, a drugi na fabrykę corów. Tu i tu trzeba czasu z tą różnicą, że na dungi trzeba is dużo is, a na pewno nie kunsztu.

  Najlepsza maszynka do robienia wonów nie wymaga niczego. Już dawno powinni to usunąć.

  Skończcie już z tym wyciem o te fabryki corów bo nudni jesteście. Największym szkodnikiem metina są boty i ludzie, którzy kupują od nich wony. Większość dungów jest robiona w eq kupionym za wybocone wony. Idąc tym tropem to dungi też są do zlikwidowania. xd

  a ja się zastanawiam, kto szybciej dostanie bana? bot który od miesiąca stawia te tanie antyki, czy ja skupując je i ulepszając lub czasami wystawiając drożej po prostu?

  Nie tylko boty stawiają tanio antyki. Sam sprawdzam szkłem po ile są najtańsze i wystawiam 1kk taniej. Nie ma co tych antyków na siłę kumulować. Mam małą farmę corów, która daje mi 50 antyków tygodniowo i w tydzień muszę to sprzedać. Wystawianie kilka kk drożej będzie wiązało się z niesprzedaniem towaru - proste.

  a tu są wielkie rozpiski co kto nie dopatrzył xd

  Jak to czemu? Nie będą mogli dalej oszukiwać dlatego to takie niewygodne dla nich. Jak jest temat odnośnie zamknięcia serwera aby walczyć z botami to nagle pojawia się tłum dziwnych nicków z argumentem "bo nowy gracz też chce grać". xd Nie ma żadnych nowych graczy w metku i nie będzie, a otwarty serwer jest dla botów.

  masz gościu jakiś syndrom, 50 botów które są w tydzień zbanowane nie wyprodukuje tyle alchemii, co jeden gość z farma na 200 postaci. Pamiętaj że te boty muszą się przepchać od surowej do antycznej, a to wymaga kilku dni gry, żeby mieć już trochę tych surowych kamieni, próbujesz zabłysnąć na tym forum a piszesz bzdury straszne

  Niby tak, ale nie wiem co bot potrafi. Jak ma 5 postaci na konto i przełoży to przez dozo to ma 25 corów w dzień do ulepszania na jednej postaci czyli w tydzień wyjdzie z 6 antyki.

  Dlaczego akurat 8w ? Także dalej nie będę się nawet produkował ...

  Chłopie daj sobie spokój. Większość ludzi na tym forum ma skrzywiony kręgosłup moralny i nie są w stanie zrozumieć, że Twoja sugestia dotyczy nie nieuważnych szybko klikających gap tylko bandytów, którzy celowo z premedytacją chcą kogoś zrobić w konia.

  dungi robią ludzie, którzy dungi robili zanim pojawiły sie farmy botów na 500 postaci

  Większość tych ludzi co robiła dungi zanim były modne fabryki corów podczas pierwszej fali banów dostali bany za "NIC". xd

  on lubi docinac ludziom

  calkiem mozliwe ze jest niestabilny emocjonalnie

  Jak ktoś nie ma nic sensownego do napisania to próbuje trollować.

  dungów

  Dungi robią ludzie, którzy zrobili eq na farmach corów, albo kupują od botów wony na eq. Często słyszy się na forum gości, którzy nie mają pojęcia o grze, a myślą o hydrze albo meley. Na kopaniu rudy i bici metków w m2 nie zarobisz na eq na dungi.

  Co ma IS do tego nie wiem jak kogoś stać to kupuje jak nie stać kogoś to boli dupa, że kogoś innego stać.

  Dlaczego uważasz, że jak ktoś nie kupuje w is to go nie stać? Nie piję alkoholu czyli mnie nie stać? xd Nie piję bo nie lubię nie ładuję w is bo nie chcę.


  Wony kupują karierowicze, którzy nie mają pojęcia o grze i chcą się szybko ubrać pod dungi.

  W każdym bądź razie farmerzy corów także mają realny wpływ na ceny alchemi.

  Jak ktoś ma farmę corów to nie dropi z mocy smoczego oka.

  Dobrym rozwiązaniem było by całkowite usunięcie dropu cora z dziennych misji.

  I wyłączyć moc smoczego oka , a cory zostawić tylko w is. xd

  To już wiemy po poprzednim poście.

  I podtrzymuję to. Większość graczy szybko znudziło się dungami sprzedało eq do dropu i poszło w pvp. Zasilają budżet na nowe eq właśnie fabryką corów. Ty co osiągnąłeś? Masz już wyborną alchemię? Na serwerze Polska, a nie jakimś śmieciowym dla noobów. xd

  ODMÓŻDŻAJĄCE dungeony <logowanie miliona postek i klikanie 2 przycisków

  i co tam robisz? Odpalasz czity z is zaznaczasz cel i samo się bije. Tak jest to jeszcze gorsze niż odbieranie corów. Dungi są ustawione pod dopalacze czasowe, które jak ktoś odpali to chcąc je dobrze wykorzystać to gra całą dobę bez przerwy praktycznie.

  Nikt miliona postaci chłopie nie odpala. Fabryki są różne, ale nie milion postek. xd 50-500 postaci taka norma.

  Powinna zostać wprowadzona zmiana w misjach dziennych, i misja na cor'y

  To jest jedyna możliwość zarobku w tej grze, która nie wymaga is. Dla mnie jest to lepsze niż odmóżdżające dungi, które są równie nudne, ale jednocześnie doją kasę z uzależnionych jednostek.