Use-cheat_blocker-less

  • Myślę że unbany pojawią się tylko dla graczy wykupujących abonament miesięczny w is w postaci SM czyli nie ładujesz 200zl miesięcznie to masz bana dalej za bota i część bo teraz na odpowiedzi podają powód i odsyłają do oświadczenia, wolnym tłumaczeniu większość wyrwała za bota. Mieli odbanowac wszystkie ostatnie bany jakie były no jak narazie nic nie ruszyło czekamy dalej jak to rozwiążą. Oświadczenie bardzo dyplomatyczne wiedzą że system zawiódł ale bany są i tak kwestia dyskusji...

  • Myślę że unbany pojawią się tylko dla graczy wykupujących abonament miesięczny w is w postaci SM czyli nie ładujesz 200zl miesięcznie to masz bana dalej za bota i część bo teraz na odpowiedzi podają powód i odsyłają do oświadczenia, wolnym tłumaczeniu większość wyrwała za bota. Mieli odbanowac wszystkie ostatnie bany jakie były no jak narazie nic nie ruszyło czekamy dalej jak to rozwiążą. Oświadczenie bardzo dyplomatyczne wiedzą że system zawiódł ale bany są i tak kwestia dyskusji...

    unbany dla płacących jak to nazwałeś abonament pojawiły się od razu w grudniu, mam znajomych którzy na jednym kliencie mają zablokowane konta magazynowe, a główna postać (tam gdzie były wpłaty) pomimo maila o zablokowaniu działa do teraz. Obyś się mylił w moich podejrzeniach, tak jak ja myliłem się w moich, pożyjemy zobaczymy.

  • unbany dla płacących jak to nazwałeś abonament pojawiły się od razu w grudniu, mam znajomych którzy na jednym kliencie mają zablokowane konta magazynowe, a główna postać (tam gdzie były wpłaty) pomimo maila o zablokowaniu działa do teraz. Obyś się mylił w moich podejrzeniach, tak jak ja myliłem się w moich, pożyjemy zobaczymy.

    Chcialbym się mylić ale obecną poltyka gf nie przynosi im dużego dochodu z graczy

    1-95 dopiero potem więc taki gracz nie jest opłacalny więc po co go odbanowac tylko obciąży im możliwości serwera za co też jest ban taki punkt jest w regulaminie , każda nowa aktualizacja jest skierowana do 120+ z każdą aktualizacja pojawiają się nowe rzeczy w is które w większości są potrzebne by przeżyć i mieć trochę przyjemności z gry i to z nich są dopiero kokosy a kostiumy, odpaly trzeba przedłużać co jakiś czas stąd tłumaczę swoje słowo abonament. Także wszyscy poniżej 95 są na straconej pozycji.

  • Nie rozumiem tych GFÓW, bociłem sobie przez kilka lat w tym czasie ledwo 2 konta mi zbanowali a teraz jeszcze unban i jakieś rekompensaty oferują :crazy:

    Zrozum tą gre xD

  • Wszystkie bany min od grudnia zdjęte xD 10osób które znam i dostały w grudniu bana ze sklepów,dropów,głównych postaci właśnie zostały zdjęte.HaHaHa komedia,chociaż może i dobrze że gf to zrobił pod presją tylu graczy,tylko dlaczego wcześniej nikt im nie wieżył że są niesłuszne. Skłania nas to do przemyśleń że obecny system administracji jest do zmiany,nie mówię o członkach teamu tylko całym systemie zgłoszeń i ich weryfikacji by taki błąd już się nie powtórzył.Chociaż może być już za póżno bo kto po kilku miesięcznym banie wróci do gry? Sądze że prędzej konta pójdą na pomarańczowy portal w strachu przed ich ponowną utratą.Smutne to wszystko jest.......

    P.S.

    A hejterzy którzy nie wierzyli i oczerniali uczciwych graczy niech się teraz udławia

    :chunjo: S:23(Kronos)

  • Nie rozumiem tych GFÓW, bociłem sobie przez kilka lat w tym czasie ledwo 2 konta mi zbanowali a teraz jeszcze unban i jakieś rekompensaty oferują :crazy:

    Zrozum tą gre xD


    Nie dziwi mnie że nie rozumiesz bo masz skromną wiedzę. A cała ta sytuacja w myśl: "lepiej uniewinnić 5 winnych, niż skazać 1 niewinnego".


    Można jedynie rzec, że lepiej późno niż wcale bo mogli iść w zaparte i brnąć w kłamstwo. Ciekawe jakie będą rekompensaty bo pewnie nie jednej osobie zdechł pet itp...

    Kto silny ten walczy, kto chory ten zdycha
    Mocnym pomaga się, słabych się spycha
    Tak być powinno !!!

  • Wszystkie moje 31 kont zablokowanych w grudniu odblokowane, pety oczywiście nie żyją (na najstarszym 1515 dni widnieje), podobnie konta magazynowe znajomych którym główne konta (doładowywane w IS) działały pomimo info na mailu o blokadzie. Chciałbym jednocześnie przeprosić osoby z teamu za moje podejrzenia, które wyraziłem w korespondencji z suportem. Do ich powstania doprowadził jednak brak rzetelnych informacji z Waszej strony i kompletny brak chęci pomocy poszkodowanym graczom. Jak się okazało jesteście tylko chłopakami i dziewczynami do bicia. Mimo wszystko przyznaję, że moje podejrzenia były bezzasadne. Pozdrawiam

  • Wszystkie moje 31 kont zablokowanych w grudniu odblokowane, pety oczywiście nie żyją (na najstarszym 1515 dni widnieje), podobnie konta magazynowe znajomych którym główne konta (doładowywane w IS) działały pomimo info na mailu o blokadzie. Chciałbym jednocześnie przeprosić osoby z teamu za moje podejrzenia, które wyraziłem w korespondencji z suportem. Do ich powstania doprowadził jednak brak rzetelnych informacji z Waszej strony i kompletny brak chęci pomocy poszkodowanym graczom. Jak się okazało jesteście tylko chłopakami i dziewczynami do bicia. Mimo wszystko przyznaję, że moje podejrzenia były bezzasadne. Pozdrawiam

    U mnie to wygląda tak:55b32c98f5b96.png.html

  • A co z osobami co dostaly czasowe bany bezpodstawnie zostanie to usuniete zeby w przyszlosci miec czyste konto no i czy tacy gracze zostana poinformowani w jakis sposob?

  • A co z osobami co dostaly czasowe bany bezpodstawnie zostanie to usuniete zeby w przyszlosci miec czyste konto no i czy tacy gracze zostana poinformowani w jakis sposob?

    wczoraj napisałem do Ingolfa coś takiego na discordzie:

    "Witam, właśnie zobaczyłem, że jednak ludzie mieli racje i CB mylił się, w takim wypadku ludzie którzy dostali bany juz 9 marca, będzie im wykasowane z historii, że są banowani? Pytam ponieważ Smoczyca w odpowiedzi mi przekazała ze za któryś kolejny ban, nie ważne za co, będzie perm. Dlatego wolałbym być nadal czysty tak jak byłem wcześniej"

    i bez odpowiedzi a był, chyba zostaje zapytać na zgłoszeniu na suport ;)

  • Właśnie odblokowali mi wszystkie konta, które zablokowali w grudniu ;)

    Ja też mam wszystkie odblokowane:) Pozdrowienia dla wszystkich uczciwych, niesłusznie zbanowanych i obrażanych na tym forum przez troli graczy. Mam nadzieję, że takim pyskaczom jak dzwonek i inni teraz głupio, ale to by musieli być jeszcze ludzie którzy mają coś w głowie oprócz jadu.

  • Mam pytanie do kogoś z administracji. Panowie Art , Ingolf , zapewne nie tylko mnie interesuje odpowiedź na to pytanie : czy na odblokowanych kontach można we własnym zakresie wskrzeszać zwierzaki, czy też firma będzie cokolwiek robić by nie straciły "przeżytych dni" - u mnie dotyczy to 3 petów 1260-1515 dni i chyba 5 kolejnych powyżej 500 dni. Nie chciałbym po ich samodzielnym ożywieniu dowiedzieć się, że z tego powodu nie można przywrócić im poprzedniego stanu przeżytych dni. Z góry serdecznie dziękuję za odpowiedź.

  • Mam pytanie do kogoś z administracji. Panowie Art , Ingolf , zapewne nie tylko mnie interesuje odpowiedź na to pytanie : czy na odblokowanych kontach można we własnym zakresie wskrzeszać zwierzaki, czy też firma będzie cokolwiek robić by nie straciły "przeżytych dni" - u mnie dotyczy to 3 petów 1260-1515 dni i chyba 5 kolejnych powyżej 500 dni. Nie chciałbym po ich samodzielnym ożywieniu dowiedzieć się, że z tego powodu nie można przywrócić im poprzedniego stanu przeżytych dni. Z góry serdecznie dziękuję za odpowiedź.

    Dopóki nie uzyskasz takiej informacji, lepiej nie wskrzeszaj...

    "Careful... I bite."

    Astarion (Neil Newbon)

    ❤️ „Baldur's Gate III” ❤️

    ❤️

  • W sprawie dalszych decyzji trzeba czekać, więc lepiej czekaj. W skali kilkuset dni, ten tydzień dłuzej na pecie chyba nikogo nie zbawi

    TeamPL Chwasty

    Odpady serwera Polska (banda Maciukabry): TeamPL (wyrzutki z innych gildii), BractwoPLS03 (Buractwo), Szwadron (analfabeci), Shire, WrongOfSide, Ziomale, ENAMENT, BIALYSTOK, Loyality, Titanium, ZAPLATANIv11, BDSM:
    Qiserax, Rapoman77,Zavaba

    Kalwarion,Narcos4Yu,

    BufWijnika, UtraconyNick, ElAmigaMan, Seymian, Lenofi, Wendeska

    CityUnivers, MijiaDziunia, Dinkley, Milene97, Rolniqs, YuaMai

    AgentoS007,Sisixxd

  • masakra co sie w tym metinie dzieje GF ugina się pod naciskiem cheaterów :rofl::rofl::rofl:to ja zaraz instaluje bocika skoro i tak mnie po pewnym czasie odbanują :rofl::rofl::rofl:

    JUxDZP5.png

  • masakra co sie w tym metinie dzieje GF ugina się pod naciskiem cheaterów :rofl::rofl::rofl:to ja zaraz instaluje bocika skoro i tak mnie po pewnym czasie odbanują :rofl::rofl::rofl:

    Przecież dostałeś w grudniu już bana. Na cholere masz ściągać coś, co posiadasz już na kompie? No chyba że Ci o update chodzi :oops::dead:

    vCe0W6E.png

  • Ale widzę mają co niektórzy ból pewnej części ciała że odbanowali tych z czapy ukaranych no ale ludzie co grali parę lat po co mieli by bocic zwłaszcza że tyle tych banów poszło... Wcześniej cisnęli ich że niema banów za darmo że słusznie itp jak widać mentalność Polaka cebulaka nigdy nie ginie i dla Polaka największym wrogiem jest drogi Polak w tym przypadku drugi metinczyk co wybija im metki...

  • Kojciec świata gf poszedł na rękę cziterom ludzie co się z tym światem dzieje ???

    O matko, Ty i tutaj błaźnie się udzielasz? Wszędzie Cie pełno... Laski nie znalazłeś, została lewa rączka? Niedługo nie będziesz mógł pisać tych durnot w każdym temacie, bo tak Cię będą boleć ręcę od masturbacji.

  • Oficjalnie oczyszczony;)


    Ci co dostali bany warto zajrzeć na konta, najmilszy ten ban nie był, tak samo jak rozmowy z suportem na temat tych blokad.

    Pet który padł w czasie blokady niestety martwy, to zakładam ze tym zajmą się później.


    Myślałem, że te zadośćuczynienie będzie jedno na całe konto GF, ale tutaj jednak myliłem się i jest na każde konto z danej platformy. Co nie ukrywając mocno mnie zdziwiło :P


    To co dostałem na każde konto z zablokowanego konta GF:

    Na tydzień IS (PD, drop, powiększony magazyn, 3 ręka, rybie wnętrzności, yangx2, pióro miłości, autołowy, dopalacz sungma)

    +

    Manni na 7 dni

    Griffy na 15 dni

    Sklep na 7 dni

    Amulet na 15 dni

    A tu screen magazynu, grafika troche nie zgadza się z opisem, ale już trudno ;)

    ad2d4cd543caa.png


    @PanDzwonekPL @TopurPL 
    tak ochoczo tutaj i w innym temacie nazywaliście mnie oszustem, zatem dla was takie małe info, na tej platformie mam 21 kont, zatem pomnóżcie sobie wszystko x21 ;)

  • Mnie rozwala to oznaczanie mnie w kółko że niby się myliłem co do blokad cziterow xD sam art napisał że wśród kilku odbanowanych graczy została odbanowana cała MASA cziterow

    A poza tym uważam, że bazar powinien być usunięty

  • Mnie rozwala to oznaczanie mnie w kółko że niby się myliłem co do blokad cziterow xD sam art napisał że wśród kilku odbanowanych graczy została odbanowana cała MASA cziterow

    czyli wedlug twojego myslenia: zbanowani uczciwi ludzie, na serwerach i tak masa botow > odbanowanie sporej ilosci uczciwych graczy i garstki cheaterow xD szkoda ze zniesli CB bo takich gagatkow jak ty, predzej czy pozniej by to samo spotkalo ;)

  • SauBaar

    Closed the thread.