Posts by PituPitol

    Ale widzę mają co niektórzy ból pewnej części ciała że odbanowali tych z czapy ukaranych no ale ludzie co grali parę lat po co mieli by bocic zwłaszcza że tyle tych banów poszło... Wcześniej cisnęli ich że niema banów za darmo że słusznie itp jak widać mentalność Polaka cebulaka nigdy nie ginie i dla Polaka największym wrogiem jest drogi Polak w tym przypadku drugi metinczyk co wybija im metki...

    unbany dla płacących jak to nazwałeś abonament pojawiły się od razu w grudniu, mam znajomych którzy na jednym kliencie mają zablokowane konta magazynowe, a główna postać (tam gdzie były wpłaty) pomimo maila o zablokowaniu działa do teraz. Obyś się mylił w moich podejrzeniach, tak jak ja myliłem się w moich, pożyjemy zobaczymy.

    Chcialbym się mylić ale obecną poltyka gf nie przynosi im dużego dochodu z graczy

    1-95 dopiero potem więc taki gracz nie jest opłacalny więc po co go odbanowac tylko obciąży im możliwości serwera za co też jest ban taki punkt jest w regulaminie , każda nowa aktualizacja jest skierowana do 120+ z każdą aktualizacja pojawiają się nowe rzeczy w is które w większości są potrzebne by przeżyć i mieć trochę przyjemności z gry i to z nich są dopiero kokosy a kostiumy, odpaly trzeba przedłużać co jakiś czas stąd tłumaczę swoje słowo abonament. Także wszyscy poniżej 95 są na straconej pozycji.

    Myślę że unbany pojawią się tylko dla graczy wykupujących abonament miesięczny w is w postaci SM czyli nie ładujesz 200zl miesięcznie to masz bana dalej za bota i część bo teraz na odpowiedzi podają powód i odsyłają do oświadczenia, wolnym tłumaczeniu większość wyrwała za bota. Mieli odbanowac wszystkie ostatnie bany jakie były no jak narazie nic nie ruszyło czekamy dalej jak to rozwiążą. Oświadczenie bardzo dyplomatyczne wiedzą że system zawiódł ale bany są i tak kwestia dyskusji...

    Skoro system automatyczny banowania zawiódł wycofują się z niego i przepraszają za niedogodności znaczy przyznają się do bledu i zawieszają ten system testowy więc teraz mogli by odbanowac niesłusznie ukaranych? Ale gf coś wymyśli na to by uchylić się od odpowiedzialności i zapomnijmy od unbanie a odszkodowanie? Haha dadzą reszcie co grali blaski i siema, chyba że ta nagonka i #UnbanCbGameforge będzie dalej katowany przez ludzi bo jednak wizja utraty graczy starych nowych i pieniędzy coś podziałała więc gf Art co wy na to?

    System testowy banowania oszustów ale to brzmi... i jak widać czułość na wysokim poziomie jak testów na koronkę i za byle co można wyrwac w tym teście metina xD

    Ta fala banów jest hitem dziś zdjeto mi niby 3 bany 4 dniowe a perm na główne dalej jest no ale mniejsza nie ma szans na unbana mają przecież niezawodny system właśnie widać jak działa, opiszę wam swoją sytuację dziś godzinę po odbanowaniu(7.10) kolejny ban na inne konto na innym klastrze za to samo czyli oprogramowanie zewnętrzne i też 4 dni (8.30) problem w tym że ja na to konto nie logowałem dłuższy czas a na postaci spędziłem z 1h wtedy i dostałem tego emaila, więc skad ten ban? GF mnie coraz bardziej śmieszy i zadziwia a gra tutaj to jak rosysjka ruletka nie wiadomo kiedy cie trafi kulka czyli kara i nie mam zamiaru już tu grać oraz polecać komuś tu poświęcać czas i pieniądze jakieś. Odpowiadając na pytania z góry to nie są bany jak każdy podejrzewał za szybkie logowania czy odbieranie medali ani cheaty czy privy bo na takim serwerch nie grałem, komp miał format 6msc temu i z gier był tylko Metin. Niedługo będą pewnie przepraszać za to i możliwe są unbany za jakieś 3msc bo tak jak teraz to wygląda że społeczność tej gry zmniejsza się dziwnym trafem na wszystkich klastrach są bany z czapy, nie będzie miał kto ładować a tym samym nie będą mieli pracodawcy czyli was gracze to zmierza do powolnego upadku tej gry. #UnbanCbGameforge

    Dobrze by było wiedzieć co jest zaliczane do zewnętrznego oprogramowania. Przeglądarka? Discord? Tak jak ktoś wspomniał, może bandicam? Antywirus? Może paint albo notatnik?


    Dobrze by było wiedzieć jaki program ma ewentualny wpływ albo co wychwytuje CB bo nie uśmiecha mi się otrzymać bana z kapelusza kolejny raz.

    Odpowiadając na Twoje pytanie co jest zaliczane do oprogramowanie zewnętrznego:? po wymianie kliku wiadomości z suportem właśnie w sprawie blokady za korzystanie z oprogramowania zewnętrznego i próby dowiedzenia się co wchodzi w jego skład dostałem odpowiedź w punktach za co moze być ta blokada niestety nie było tam słowa klucz: oprogramowanie zewnętrzne i do żadnego się nie lapalem dlatego postanowiłem podjąć dyskusje na temat tych punktów w celu głębszego wyjasnienia opisując cala swoją sytuację i ostateczna chyba odpowiedź dziwi i buzia się smieje z niekompetencji: "żebym nie używał żadnego oprogramowania zewnętrznego które ingeruje w klienta gry i że nic więcej powiedzieć nie mogą" xD. Cóż nie wyjaśnili nic, nie wskazali które to konto było na rzekomym oprogramowaniu zewnętrznym poprostu happy hour na bana i masło maślane w wykonaniu gf.

    Bany są już rozdawane od wtorku z automatu może teraz dostaliście na 4 dni ale następne przewinienie będzie już stałym, odblokowują po 4 dniach was a wy znowu wychaczacie za oprogramowanie zewnętrzne i znowu nie wiecie z jakiego powodu to wszystko wygląda jak gra na powolne wykończenie skoro brak tłumaczenia o jakie oprogramowanie im chodzi a następnie dostajecie paragrafy na to gdzie nawet nie widnieje słowo oprogramowanie zewnętrzne, co ciekawe bana możecie dostać za nadmierne obciążenie możliwości technicznych gry czyli np za słupy na meley i już zacznie się kolejna fala xD

    A tak wgl to w regulaminie powino byc wyjasnione co to jest zewnetrzna oprogramowanie dla gf ( moze anty wir. ,pdf inne tego typu - kto wie jaki program odpowiada za te blokady ) bo nieomylny CB moze traktuje takie programy jako hakerskie. A z 2 beczki to odpowiedz i wklejanie stałej formułki to smiech bo jesli karaja to niech uzasadnia jaki dokładnie ktos popelnil blad ( w sadzie jest kara ale skazany wie za co dokladnie siedzi)

    Powinno być to napisane co uważają za oprogramowanie zewnętrzne ale niema i nie odpowiedzą Ci co to, dla nich może i grasz uczciciwie ale dla sytemu już jesteś oszustem i masz bana z automatu który nie podlega dyskusji i uchyleniu. No ban z automatu to i odpowiedź każdy ma taką samą po zgloszeniu czego się spodziewać xD

    To jest jakis zart, wklejaja bany za darmo , gdybym mial cos na sumieniu nie pisałbym nic tylko cieszyl sie ze dostalem bana na 5 dni. Ale grajac uczciwie w całym tym botów to jest po prostu tak irytujace, ze nie da sie przejsc obojetnie. Jezeli tego nie doswiadczyles nie wiesz o czym pisze. Tez zawsze twierdzilem ze jezeli ktos dostal bana to jest tego jakis powód. Dlatego tez chce otrzymać dokładny powód, filmik, ss za co konkretnie dostalem bana na 5dni, chyba maja taki obowiazek?


    Usunęłam brzydkie słowo. Freya.

    Widzisz każdy uwierzy w te bany jak sam wyrwie takiego z czapy na 5 dni lub perma za niby oprogramowanie zewnętrzne ale próby odpowiedzi dokładniejszej na Twoje pytanie niż kopiuj wklej co każdemu wysyłają to od nich nie dostaniesz. Ich to nie interesuje ban z automatu nie podlega dalszej dyskusji nic z tym nie zrobimy. A żadnej ręcznej weryfikacji nie zrobią bo przecież mają nieomylny system xD heheszki

    Jakbym miał możliwość zbanowania swojego głównego konta, żebyś Ty dostał perma z takim samym powodem przez "niezawodnego" anti cheata, na wszystkie Twoje konta, to bez mrugnięcia okiem bym to zrobił.

    Skończ, to Ty pisać posty, które nic nie wnoszą do tematu i Ciebie nie dotyczą. A w sumie mam nadzieję,że przy następnych falach banów będzie Cię temat dotyczył, jak i każdego niedowiarka. Moje serduszko będzie uradowane, kiedy tacy ludzie dostaną bany systemowe. Ciekawe czy wtedy będziesz pisał o "teoriach spiskowych".

    Znając hipokryzję niektórych ludzi pewnie byś się nawet przyznał do bocenia, mimo że nie bocileś, żeby wyszło że my bocili xD

    Też nie wierzyłem w te wszystkie bany w poprzednich falach dopóki nie spotkało to mnie xD, po części logiczne że niewinni będą pisać że za nic jeśli grają tu xlat także wszyscy grają na bombce która nie wiadomo kiedy wybuchnie i ich ukara banicja za free.

    Przeważnie tak jest jak startuje nowy serwer to nagle idzie fala banów. Coś muszą zbanować by statystyki się zgadzały. Botów opanować się nie da ale gracza zmusić do końca przygody z grą już jest wykonalne.

    Może taka polityka gf jest żeby zbanować na starcie serwera weteranów by poszli na nowy serwer wydawać PLN na SM, tylko to raczej dziala w druga stronę gracz inwestujący czas i pieniądze w konto które ma 2-5-10 lat po takim banie nauczony postępowaniem gf nie wejdzie na nowy serwer czym graczy będzie ubywać a oni się nie wzbogaca przez nowy serwer tylko jeszcze stracą na starych którzy coś ładowali albo kupywali sporadycznie.

    " Populacja Metin2 zmniejsza się " No niema co pisać na suport kazdy dostanie odpowiedź z automatu kopiuj wklej i że ban nałożony automatycznie za oprogramowanie zewnętrzne i odwołanie nie przysluguje, niektórzy dostali na 4 dni inni już perm. Większość z nas pewnie dostała za logowanie postaciami na medale i szybkie logowanie bo ile to trzeba 2min i zrobione razem z czytnieciem ku, lub za Auto łowy bez wykupu premium xD. A co do nowego serwera fuzja będzie szybsza niż polyphemosa boty, boty grają bez banów a my łapiemy za free.

    Boty botami i tak wszystkich nie zbanują bo pojawia się nowe na ich miejsce walka z wiatrakami ale fakt zamiast się nimi zająć to banują resztę za czysta grę czyli uzywanie auto łowów bez premium, czy logowanie się kontami na odbieranie medali porażka xD

    Kolejna fala banów za freeko tym razem i mnie dotknęła ale czemu pewnie tak jak was: "korzystanie z zewnętrznego oprogramowania" No ale czego Google Chrome czy co? Bo ostatnio tylko chrome i metek był klikany... ale cytując arta z popularnych pytań i odpowiedzi: "stosowanie zewnętrznego oprogramowania rzadko jest jednak działaniem nie umyślnym, jeśli zatem możemy bez wątpienia udowodnić ze ktoś działał z premedtydacja to jesteśmy zmuszeni do podtrzymania bana aby nie naruszyć naszych wytycznych." Przecież wy każdego traktujecie jak potencjalnego oszusta gry i nie sprawdzacie tego odręcznie tylko niby automatycznie, wysyłacie gotowa odpowiedź kopiuj wklej na każde tego typu zgłoszenie. Podobna fala niesłusznych banów miała już miejsce więc może trzeba by zająć się tym problemem znowu? Pewnie niema co liczyć na unbana ale ta gra z obecną strategia zmierza ku upadkowi.

    Wystarczy grać na eventowym serwie żeby odczuć zmianę dziś przykładowo dropily skrzynie zwierza nie było by nic w tym dziwnego poleciało 5 (tydzień wcześniej 4) gdzie wcześniej leciało po 12 xD. Taka polityka gf aby bardziej utrudnić i więcej im przelać na SM szkoda bo jeszcze bardziej to zniechęca to zaglądania w tą gre

    Mam podobny problem czy na tobole czy szpuli pełen sklep a czasem 3/4 zapełnionego to potrafi wyrzucić do głównego ekranu nawet 6,7 razy zanim się załączy sklep