Use-cheat_blocker-less

  • Czy znowu ten beznadziejny antycheatowski program się psuje? Dziewczyna dostała bana na 4 dni na całą dużą (około 30 kont) platformę za: Korzystanie z oprogramowania zewnętrznego XD a od paru dni jedyne co robi to na kilku z tych kont stawia shopy ze "śmieciami" typu ulepki itp. Jest ona zbieraczką i podnosi wszystko z ziemi, przez co miała ich w dużych ilościach np ponad 1k klejnotów demona i wszystko to próbowała teraz sprzedać. Mimo, iż są to tylko 4 dni to i tak jesteśmy mega oburzeni, bo taka sytuacja nie powinna mieć w ogóle miejsca. Może to wyglądać jak jakieś boty, ale do cholery... gramy prawie że od początku istnienia PL'a, więc pewnie wiele osób, szczególnie zbieracze mogą posiadać ulepki czy inne pierdaty w ogromnych ilościach. To wszystko powinno być weryfikowane, szczególnie, że ten syfiasty program już nie raz odstawił tego typu rzeczy.X(

    VmI7G2.png

  • zapewne cb banuje za to samo co w grudniu, dobrze że kazali mu tylko na 4 dni blokadę dawać a nie na stałe, Może tym razem ktoś z administracji się zainteresuje i napisze graczom czego nie wolno robić.

  • oho, kolejna fala "nieslusznych" banow XD

    Poczekamy, aż ciebie to spotka. Zobaczymy, czy będziesz dalej tak poważał słowo "niesłusznych" :)

    VmI7G2.png

  • Poczekamy, aż ciebie to spotka. Zobaczymy, czy będziesz dalej tak poważał słowo "niesłusznych" :)

    Już słyszę to od roku ta sama śpiewkę przy każdej fali banow " poczekajmy aż mnie to spotka" a nigdy mnie to nie spotkało bo gram uczciwie :)

    A poza tym uważam, że bazar powinien być usunięty

  • Już słyszę to od roku ta sama śpiewkę przy każdej fali banow " poczekajmy aż mnie to spotka" a nigdy mnie to nie spotkało bo gram uczciwie :)

    Wiesz co? Też tak myślałem, dopóki nie spotkało to bliską mi osobę, której ufam w 100% i widzę jej poczynania. Poza tym, ona nawet nie potrafiła by pobrać coś takiego, bo jest zielona w "komputerowanie"... no i nie dziwi cię ban na 4 dni za "nielegalne oprogramowanie"? No coś tu jest nie halo...


    EDIT: Nielegalne czy tam zewnętrzne <ciach>


    EDIT2: Drugi fakt, wystawiała sklepy na 3 platformach, tylko jedna dostała bana XD


    Moderator SauBaar:
    Obejście cenzury czy nie to nadal jest wulgaryzm.

    VmI7G2.png

    Edited once, last by SauBaar ().

  • Witaj, a czy przypadkiem nie doszło do sytuacji że twoja koleżanka podniosła coś co zostało wydropione przez bota np na dt ,bot został ustawiony na alchemie i tylko to podnosił a reszta leżała i akurat twoja koleżanka to podniosła.To by tłumaczyło bana za czerpanie korzyści z bota i w takim przypadku jest czasowy ban.Znane są te przypadki kupowania alchemii od bota i bany na 30 dni za to były.Osobiście współczuje. W grudniu bliska mi osoba dostała perma na całą platforme,dropek,2sklepy,oszczędzili tylko szamanke 120 lvl,także nie znasz dnia ani godziny kiedy wpadnie perm za free.

    :chunjo: S:23(Kronos)

  • Witaj, a czy przypadkiem nie doszło do sytuacji że twoja koleżanka podniosła coś co zostało wydropione przez bota np na dt ,bot został ustawiony na alchemie i tylko to podnosił a reszta leżała i akurat twoja koleżanka to podniosła.To by tłumaczyło bana za czerpanie korzyści z bota i w takim przypadku jest czasowy ban.Znane są te przypadki kupowania alchemii od bota i bany na 30 dni za to były.Osobiście współczuje. W grudniu bliska mi osoba dostała perma na całą platforme,dropek,2sklepy,oszczędzili tylko szamanke 120 lvl,także nie znasz dnia ani godziny kiedy wpadnie perm za free.

    Kurde, faktycznie mogło tak być, bo z tego co pamiętam, jak dropiliśmy proroki w DT to latały gnojki na botach. To możliwe, że się wyjaśniło, ale to nie zmienia faktu, że uczciwi dostają po łapach a sprawy botów do tej pory nie zostały załatwione... serwer powinien być już cały czas zamknięty, żeby tego robactwa już więcej nie było, a tymczasem wyłapać ostatnie resztki tego syfu. Tfu na bociarzy!

    VmI7G2.png

  • Kurde, faktycznie mogło tak być, bo z tego co pamiętam, jak dropiliśmy proroki w DT to latały gnojki na botach. To możliwe, że się wyjaśniło, ale to nie zmienia faktu, że uczciwi dostają po łapach a sprawy botów do tej pory nie zostały załatwione... serwer powinien być już cały czas zamknięty, żeby tego robactwa już więcej nie było, a tymczasem wyłapać ostatnie resztki tego syfu. Tfu na bociarzy!

    Gdyby tak było to 3/4 graczy by bany dostało. Powiązania z botami zawsze były typowo łączone, kiedy nagminnie przez handel coś przekazywano. A nie, jak się podniosło 1 ulepszacz.


    Każdy dzisiaj ponoć dostał bany na 4 dni. Więc to jest po prostu krótko mówiąc skurczysyństwo. Nawet jeśli faktycznie cheatowaliśmy przy poprzednich falach blokad, to z jakiej okazji teraz nie było permów,jak w naszych przypadkach tylko 4 dniowe bany? Równi równiejsi?

    vCe0W6E.png

  • Nie ma banów za podnoszenie dropu z botów. No chyba, że to twój bot. O tym już jasno powiedziano :D

    TeamPL Chwasty

    Odpady serwera Polska (banda Maciukabry): TeamPL (wyrzutki z innych gildii), BractwoPLS03 (Buractwo), Szwadron (analfabeci), Shire, WrongOfSide, Ziomale, ENAMENT, BIALYSTOK, Loyality, Titanium, ZAPLATANIv11, BDSM:
    Qiserax, Rapoman77,Zavaba

    Kalwarion,Narcos4Yu,

    BufWijnika, UtraconyNick, ElAmigaMan, Seymian, Lenofi, Wendeska

    CityUnivers, MijiaDziunia, Dinkley, Milene97, Rolniqs, YuaMai

    AgentoS007,Sisixxd

  • nie karm tego trola i nie zwracaj na niego uwagi

  • Gdyby tak było to 3/4 graczy by bany dostało. Powiązania z botami zawsze były typowo łączone, kiedy nagminnie przez handel coś przekazywano. A nie, jak się podniosło 1 ulepszacz.


    Każdy dzisiaj ponoć dostał bany na 4 dni. Więc to jest po prostu krótko mówiąc skurczysyństwo. Nawet jeśli faktycznie cheatowaliśmy przy poprzednich falach blokad, to z jakiej okazji teraz nie było permów,jak w naszych przypadkach tylko 4 dniowe bany? Równi równiejsi?

    Ja już po prostu zaczynam we wszystko wierzyć, bo już brak mi pomysłów jak działa ten śmieszny program pseudoantycheatowski. Czyli ostatecznie nigdy nie wiadomo kto będzie kolejną ofiarą. Tylko gorzej jak nagle zacznie sobie permy nakładać i poleci na główne, a supporcik odpisze, że nic z tym nie zrobią... a boty nadal będą latać.

    VmI7G2.png

  • Też mam bana na kontach gildii więc to nie tylko ja,Nie tylko ja bo tak jak i znajomy z innego królestwa więc to potwierdza, Czy bany zostały nałożone słusznie ?, Myślę aby napisać odwołanie ale :rofl::rofl:

  • Witaj, a czy przypadkiem nie doszło do sytuacji że twoja koleżanka podniosła coś co zostało wydropione przez bota np na dt ,bot został ustawiony na alchemie i tylko to podnosił a reszta leżała i akurat twoja koleżanka to podniosła.To by tłumaczyło bana za czerpanie korzyści z bota i w takim przypadku jest czasowy ban.Znane są te przypadki kupowania alchemii od bota i bany na 30 dni za to były.Osobiście współczuje. W grudniu bliska mi osoba dostała perma na całą platforme,dropek,2sklepy,oszczędzili tylko szamanke 120 lvl,także nie znasz dnia ani godziny kiedy wpadnie perm za free.

    Tłumaczenie podnoszeniem z ziemi bo bot wywalał a skad mozna wiedziec ze to co na ziemi lezy nalezy do bota ma napis PRZEDMIOT BOTA smiech ze za to wgl ban ma byc wylapany

  • Również dostałem bana w tej fali na konto do odbierania medali na żywioły (tylko 1 z 10 kont służących do tego samego zostało zbanowane - wszystkie na jednej platformie GF). Znajomy dostał bana na słupa pod meley. Tego już się nie da wytłumaczyć handlowaniem z botem, ani niczym innym. Boty biegają, a niewinni gracze dostają bany. No i na koniec smaczek -

    "Pańskie konto otrzymało automatyczną blokadę na podstawie analizy logów systemowych.

    Na koncie zostało wykryte niedozwolone oprogramowanie.

    Od blokad systemowych nie przysługuje odwołanie czy złagodzenie kary."

    Zróbmy wadliwego cheat blockera, od którego decyzji nie da się odwołać - genialny pomysł xD

  • Ta sama sytuacja... zbanowano mi slupa xDDD. Wiadomo najlepiej powiedziec ze korzystalem z oprogramowania zewnętrznego jak i wiekszosc tych ktorym tez pobanowali teraz konta. Kogo nie spotka taka sytuacja to bedzie niedowiarkiem...Wczesniej podchodzilem sceptycznie do tych banow za niewinnosc, ale serio slupa , jednego slupa ktory loguje sie tylko na meley.. Chyba tylko GF wierzy w poprawne dzialanie tego cheat blokera. Zreszta.. te bany musza faktycznie byc potwierdzone skoro bany sa na 4 dni :w00t::rofl:. A może to taki ostrzegawczy ban dla losowych graczy zeby ich nie kusilo?XD

  • Ta sama sytuacja... zbanowano mi slupa xDDD. Wiadomo najlepiej powiedziec ze korzystalem z oprogramowania zewnętrznego jak i wiekszosc tych ktorym tez pobanowali teraz konta. Kogo nie spotka taka sytuacja to bedzie niedowiarkiem...Wczesniej podchodzilem sceptycznie do tych banow za niewinnosc, ale serio slupa , jednego slupa ktory loguje sie tylko na meley.. Chyba tylko GF wierzy w poprawne dzialanie tego cheat blokera. Zreszta.. te bany musza faktycznie byc potwierdzone skoro bany sa na 4 dni :w00t::rofl:. A może to taki ostrzegawczy ban dla losowych graczy zeby ich nie kusilo?XD

    A jak skomentujesz bany z grudnia za to samo gdy ten sam cb dawał permy ? Zrobili teraz próbę czy już działa, uruchomili go ale dla pewności zmiast perma włączyli karę na 4 dni i znów kurcze okazało się że blokuje za coś co nie jest oficjalnie zabronione w tej grze. Ale na szczęście fala zgłoszeń do ECK nie pójdzie bo przecież to tylko 4 dni i gracze odżałują te 4 dni corów medali i po nich z duszą na ramieniu będą dalej robili tak jak robią do tej pory nie wiedząc co wg cb robią w niedozwolony sposób. Ale cóż historia lubi się powtarzać.

  • Start nowego serwera i event wielkanocny to podkręcili cheat blokera na dużą czułość, chociaż poszli po rozum do głowy i nie permy tylko na 4 dni rozdają. Od każdego takie bana nie to że powinno przysługiwać odwołanie z szybką realizacja ale powinini systemowo sprawdzać ręcznie te przypadki. Ja dostałem perma na jedno z konto które miało już bana za powiązanie na 7 lub 14 dni z 5lat temu i służyło już tylko do tomboli. Reszta kont na platformie po 4 dni. Xd

  • już myślałem ze tylko mnie dyma ten system... najpierw ostatnie 10 dni lutego nie mogłem zalogować się bo wyskakiwał błąd, a od wczoraj ban, wyjdzie ze na ostatnie 23 dni 14 dni gra jest dla mnie niedostępna przez widzimisię programu.


    Pisanie na suport nic nie da, bo z banem systemowym nic nie robią... słuszny czy nie, wywalone w to mają

    Start nowego serwera i event wielkanocny to podkręcili cheat blokera na dużą czułość, chociaż poszli po rozum do głowy i nie permy tylko na 4 dni rozdają. Od każdego takie bana nie to że powinno przysługiwać odwołanie z szybką realizacja ale powinini systemowo sprawdzać ręcznie te przypadki. Ja dostałem perma na jedno z konto które miało już bana za powiązanie na 7 lub 14 dni z 5lat temu i służyło już tylko do tomboli. Reszta kont na platformie po 4 dni. Xd

    jeśli ktoś przez bana specjalnie pójdzie na nowy serwer no to dla mnie jest jakiś gamoń, bo nie wiem jak inni ale w ostatni miesiąc już chyba skutecznie zniechęcili mnie do grania

  • Czy znowu ten beznadziejny antycheatowski program się psuje? Dziewczyna dostała bana na 4 dni na całą dużą (około 30 kont) platformę za: Korzystanie z oprogramowania zewnętrznego XD a od paru dni jedyne co robi to na kilku z tych kont stawia shopy ze "śmieciami" typu ulepki itp. Jest ona zbieraczką i podnosi wszystko z ziemi, przez co miała ich w dużych ilościach np ponad 1k klejnotów demona i wszystko to próbowała teraz sprzedać. Mimo, iż są to tylko 4 dni to i tak jesteśmy mega oburzeni, bo taka sytuacja nie powinna mieć w ogóle miejsca. Może to wyglądać jak jakieś boty, ale do cholery... gramy prawie że od początku istnienia PL'a, więc pewnie wiele osób, szczególnie zbieracze mogą posiadać ulepki czy inne pierdaty w ogromnych ilościach. To wszystko powinno być weryfikowane, szczególnie, że ten syfiasty program już nie raz odstawił tego typu rzeczy.X(

    Tez sie podepne bo podobnie jak Wy tez zbieram doslownie wszystko, co moga potwierdzic gracze z roznych gildii gdzie gralem :P

    I powiem ze mam w tysiacach ulep na wlasne potrzeby ale w koncu tez trzeba bedzie sie ich wyzbyc - i co poleci banik??? bo posiadam ogromna liczbe, no prosze co to za porabany system. A team nawet nie bedzie sie chcialo grzebac we wszystkich rejestrach zeby potwierdzic ze pochodzace itemy (ulepy ) pochodza z legalnego zrodla bo jak kiedys pani "smoczyca" mnie napisala jest za duzo rejestrow by to sprawdzac i musze podac date dzien miesiac i czas co do minuty bo nie che sie jej wszystkiego sprawdzac, a na dokladke podsumowala ze w tym czasie dokonalem bardzo duzo operacji na koncie i dostalem strzala w potylice od niej az mnie rece opadly :P


    Brzydko mowiac zostalem olany w mojej sytuacji naszczescie bylo to tylko kilka marmorow i pot odpalowych heh. Ale co do tego typu banow to mysle ze jest to karygodne, wiec zgadzam sie z powyzszym jak najbardziej.

  • no coz kolejna fala banow a ja jak zwykle nic nie dostalem zadneg obana ani nic :) pozdro dla wszystkich ktorzy naprawde graja uczciwie i maja beke z cziterów :)

    A poza tym uważam, że bazar powinien być usunięty