Posts by boberthaubica

    ludzie czego wy oczekujecie po grze z 2008 roku? metin swoje lata swietnosci ma juz dawno za soba i do konca swoich dni pozostanie odgrzewanym kotletem. gdyby wprowadzili jakies innowacje to ludzie i tak przestaliby grac „bo to juz nie ten sam metin co 10 lat temu”. niestety ale powolny upadek metina jest nieunikniony. jedyne co jeszcze go jakos trzyma przy zyciu to rzeczywiscie pandemia. chyba kazdy pamieta jak bylo przed koronawirusem.

    Mnie rozwala to oznaczanie mnie w kółko że niby się myliłem co do blokad cziterow xD sam art napisał że wśród kilku odbanowanych graczy została odbanowana cała MASA cziterow

    czyli wedlug twojego myslenia: zbanowani uczciwi ludzie, na serwerach i tak masa botow > odbanowanie sporej ilosci uczciwych graczy i garstki cheaterow xD szkoda ze zniesli CB bo takich gagatkow jak ty, predzej czy pozniej by to samo spotkalo ;)

    chcialbym zaczac robic meley solo i ubrac 2/3 postacie nie wydajac przy tym kroci :D: a wiec jakie minimum eq musze na 2/3 postaciach bijacych zeby robic meley? wystarczy eq na potwory i zodiak +8/+7/+6 czy wymagane jest miec na kazdej postaci eq +9? bede ubieral ninje pod poli wiec prosze o wskazowki jakie eq potrzebuje zeby zbijac melejke bez wydawania bardzo duzej ilosci wonow

    powinni dawac konkretne informacje za co i za jaki dokladnie program jest blokada, a nie automatycznie wyslana formulka
    "korzystanie z zewnetrznego oprogramowania", jeszcze na podstawie zle dzialajacego cheat blockera. wmawianie komus korzystania ze wspomagaczy to juz jest umniejszanie godnosci czlowieka. chyba kazdy wie jak to jest byc falszywie oskarzonym, albo jak ktos ci wmawia cos czego nie zrobiles.

    Oho, dzisiaj ja dostałem bana na 4 dni na platformę z wojem 113, mentalem 95 i buffką 100. Dzisiaj o 6 rano, a na grę ostatnio wchodziłem wczoraj w południe odebrać tylko tombole i cory z misji XD No to jest żałosne po prostu.


    Art  Ingolf powinniście coś z tym zrobić, bo jest to niedopuszczalne moim zdaniem na globalnym serwerze, przepadają mi 4 dni tomboli :)

    jest to zalosne ale jeszcze bardziej zalosny jest polski team metina. rownie dobrze ten team moglby nie istniec, a pewnie by wyszlo to tylko na plus. nawet nie wspominaj o nich w postach bo jedyne co moga zrobic to przepisac formulki w zgloszeniach na supporcie. no i art jeszcze moze podac czasami jakies info na discordzie. to tyle co moga zrobic... i jeszcze skasowac posty na forum

    Ja po prostu mam ochotę zrobić 35, 2 skille i dawaj. Ubieram sie full luda + abs miecze/2reka i dropa wybije - wiem, ze do 90+ nie będę mial podejścia :p

    juz widze jak znajdujesz eq z absami i ludem do 35lvla na szamana na polyphemosie :D rob jak uwazasz ale ja nie widze zadnych plusow tylko same minusy czegos takiego

    jaki jest sens robienia wybijaka 35 lvl? XD. wybijaka robi sie zawsze na jak najwyzszym lvlu zeby ubrac lepsze itemy i miec jak najwiecej skilli rozwinietych. bez dobrego eq z absami i alchemii na 35lvlu to 55 beda cie wybijaly na hity

    Super a mam jeszcze pytanie jako że gram wp nie miałem styku z grotą ile muszę mieć na błyski i diabły żeby dawać spokojnie radę na auto ? I sprawa kolczyków domyślam sie że z łez + 20 grota

    jesli masz dobrze rozwiniete skille na wp to nie trzeba duzo odp na blyskawice. bardziej sie skup zeby wymaksowac diably. ok. 50%-60% na blyski powinno wystarczyc.

    W 4 literach się poprzewracało od wydarzeń... Polska jako normalny serwer nie będzie miała tak dobrze jak inny "eventowy" serwer... Ciągle by chcieli x rat czy x drop i innej maści wspomagacze byleby było

    w punkt... gdyby na polsce byly codzienne eventy to jaki sens mialyby serwery specjalne? po to one zostaly stworzone zeby bylo latwiej nowym graczom zaczac niz na 13 letnim serwerze polska i zachęcić wiecej ludzi do grania

    serwer polska nigdy nie mial rozpiski eventowej takiej jak na carpatrhians. eventy z grudnia to byl wyjatek i raczej juz nigdy sie one nie powtorza, a jesli juz to za rok.