System Zwierzaków - dyskusja

  • sorry ale na wiki troche niejasne, jaka jest roznica miedzy zwykla odzywka a ta boska, nie jest to obojetne czym sie wskrzesza?

    jesli ozywisz zmarlego peta zwykla odzwyka to straci dni zycia, a jesli boska to bedzie mial 80% przezytych wczesniej dni. Z tym ze czym starszy byl pet tym wiecej trzeba tego badziewia:p

  • @JackReacher napisał, że chcąc ożywić peta, który posiadał 380 przeżytych dni musiał użyć do tego 38 tych nowych odżywek, jedna taka odżywka kosztuje bagatela 179sm. Więc nie wiem czy ktoś korzysta z tych odżywek prawdopodobnie wychodzi 1 odżywka za 10 przeżytych dni.

    GG:54784178

  • Przypadkowo by mi zdechł razador 1100 dni. Muszę wydać zaledwie 20k SM XD Tam wyżej ktoś chyba nie za bardzo pomyślał :thumbsup:

  • Hey wszystkim, może już było, ale tyle tu stron.... Wiecie może czy mix peta zmienia ilość skili? np sa 2 sloty 1 kratka czy mix moze zrobic 3 sloty?

    tak o ile nie masz juz wlozonych skilli. Z wlozonymi skillami to nie wiem jak to do konca jest, czy np majac 2 wlozone moze wbic ten trzeci, ale na 99.99% nie.

  • wydaje mi się ze to dziala inaczej. Nie trzeba wyciagac skili. Po prostu Ci doda kolejnego slota w miejsce zablokowanego ale czasem trzeba az 5-8 razy. A jak wejdzie wyzszy stopien niz byl wczesneij to po prostu wlozyc trzeba skille od nowa i wartosci sie zresetują

  • Wiem, że taki temat był już poruszany, ale chcę włożyć łowcę potworów do baashido - gram bodym i wp (jedno konto), więc da mi 7%. W najbliższej przyszłości nie planuję bić nic z polimorfii, więc baashido będzie lepszym wyborem czy jednak meley/nessie?

  • Witam, mam pytanie ostatnio doszły mnie słuchy od gościa który gra wojem bodym. Posiada 2 pety. Rqzadora z berkiem oraz nessie z berkiem i potworami. I czy jest to możliwe aby z nessie w metka bił tylko o 200 więcej?

    Aby zło zatriumfowało wystarczy , by dobrzy ludzie nic Nie robili...
    Me Gusta

  • Witam, mam pytanie ostatnio doszły mnie słuchy od gościa który gra wojem bodym. Posiada 2 pety. Rqzadora z berkiem oraz nessie z berkiem i potworami. I czy jest to możliwe aby z nessie w metka bił tylko o 200 więcej?

    Moge powiedziec ci jedynie ze razadora 96 lv z berkiem i potworem da duzo wiecej dmg z (buta Dzika Wiechowca czy co tam jeszcze) a Meley znacznie podniesie dmg na POLIMORFI

    a co do bardziej precyzyjnej odpowiedzi watpie zeby byla tak mala roznica kwestai tez jakie maja lv i jakie wartosci skila . np moze miec stopien 1 razadora gdzie ma chyba na 81 7 % berka czy cos takiego nie pamietam dokladnie a moze miec zaradora 96 lv gdzie ma 13 berka a nessi ma np slaba za malo informacji podales :)

    DragonRazor YouTube
    KUPIE NASZYJNIK LZY 2KHP 10 KRYTA 8 OMDLENIA 50 wartosci+9
    KUPIE TYTANKE NNO 12 SILA 15 BLOK
    KUPIE TYTANKE NNO 12 SILA 12 ZRECZNOSC

  • Bo skile trzeba było wyciągnąć, aby "wyzerować" ilość skili.

    Na logikę, masz w pecie 3 skile, to podczas mieszania jakby trafiło 1 skil to 2 musiało by ci skasować, ale tak nie jest.


    Ponawiam pytanie, kiedy przeskakuje szycie w meley?

    GG:54784178

  • Mam dosyć istotne pytanie, jeśli umieścimy zwierzaka w klatce i czas 30dni upłynie to potrzebujemy drugiej klatki aby go wydobyć?

  • jak czas z klatki (30 dni) minie to musisz kolejna klatkę kupić, aby tego peta wyciągnać.

    Pet ci nie zdycha nawet jak czas z klatki się skończy.

    GG:54784178

  • jak czas z klatki (30 dni) minie to musisz kolejna klatkę kupić, aby tego peta wyciągnać.

    Pet ci nie zdycha nawet jak czas z klatki się skończy.

    mordo napisalem to samo tylko mniej lopatologicznieXD

    DragonRazor YouTube
    KUPIE NASZYJNIK LZY 2KHP 10 KRYTA 8 OMDLENIA 50 wartosci+9
    KUPIE TYTANKE NNO 12 SILA 15 BLOK
    KUPIE TYTANKE NNO 12 SILA 12 ZRECZNOSC