System Zwierzaków - dyskusja

  • Witam. Z racji tego że Mój temat o zwierzakach w dziale pomocy w grze został usunięty zachęcam do dyskusji i zadawania pytań w tym temacie. Po zamknięciu tamtego tematu dostaję sporo wiadomości priv na temat zwierzaków, wiele nieścisłości itd.


    Zapraszam do dyskusji tutaj.



    Proszę o nieusuwanie tematu gdyż nie został on wyczerpany
    Pozdrawiam :love:

    Fragolinna - LVL 77 - OFF ( Mental ) ;:p
    FragolinnaS3 - LVL 61 - ON ( WP ) :love:

  • Faktycznie szkoda , że usuneli tamten temat na tą chwile był bardzo pomocny . Z tego co się dowiedziałem to max. bon peta na 1 lv to 2 % a długość życia 14 dni dla małpiszona , a dla rezadorka nawet miesiąc .
    I tu moje pytanko czy ktoś już znalazł jakiś sposób na to , żeby pet dostawał większe bonusy , czy może to totalnie losowe ?

  • to chyba jest totalnie losowe. Ja nawet nie zwrocilem uwagi na parametry na starcie. teraz moj zwierzak ma 40lv i 2.2pz 3.5pe oraz 3.8 def. ale czy to sie cos zwiekszy wiecej nie wiem?

  • Sam posiadam razadorka na 23 dni ( 552h ) .. Obecnie ma 52 lvl i sprawa wygląda nastepująco: pż. 7,7 8,9 pe oraz 9,3 def...

    Serwer Rubinum


    Jedyne słuszne królestw: CHUNJO :)


    postać główna: ninja archer nick: MAJKA ( na cześć mojej córki, żeby nie było niejasności )
    postać buffa: szaman smok nick: OLIWWIER ( na cześć mojej drugiej córki, żeby nie było niejasności )

  • Z tego co się dowiedziałem to max. bon peta na 1 lv to 2 %


    na Wiki (chyba niemieckiej) jest napisane, że max PŻ to 2.3% na 1lv. Jak na razie mój bon PŻ miał max 2% na 1 lv, więc nie wiem czy to prawda. Miał ktoś peta z +2% pż na 1lv?

  • Sam posiadam razadorka na 23 dni ( 552h ) .. .



    zapomniałes dodac iz razardor niezostał dropniety z tak długim czasem tylko został ci przydzielony z suportu za wcześniejszy zbugowany zwierzak ...praw dasz:)

  • Ja mialem malpke 2 % na 1 lev.ale slabo dawalo pozniej % do pz i miala krotki czas druga mialem 1.9 na starcie a skonczylo sie na 40 lev ze ma 6.7 % pz :D

  • zapomniałes dodac iz razardor niezostał dropniety z tak długim czasem tylko został ci przydzielony z suportu za wcześniejszy zbugowany zwierzak ...praw dasz:)


    To Jaja miały być przydzielone na 30 dni. Przynajmniej tak zrozumiałem

  • Petow możesz miec ile chcesz w eq.
    Żeby się pozbyć - nakarmić martwym innego, lub po prostu przerzucić przez depozyt na jakas postac i ja usunąć, te 2 sposoby przychodzą mi na myśl ;D

  • Ja bym byla za wprowadzeniem troszkę czegos innego. Różne bony z różnych PET-ów.
    Np. Z małpki ( którą łatwo ubić) jakieś slabsze bony a np z takiego Razadora ( z ktorym jest już trudniej ) jakieś ciekawsze bony :D

    Fragolinna - LVL 77 - OFF ( Mental ) ;:p
    FragolinnaS3 - LVL 61 - ON ( WP ) :love:

  • Ja bym byla za wprowadzeniem troszkę czegos innego. Różne bony z różnych PET-ów.
    Np. Z małpki ( którą łatwo ubić) jakieś slabsze bony a np z takiego Razadora ( z ktorym jest już trudniej ) jakieś ciekawsze bony :D


    Na razie i tak system jest bezużyteczny - brak możliwości zdobycia zwierzaka (lepszego) w grze.

  • Raczej obstawiałbym na trudniejsze bossy - beran, boss z nowego dungeonu (drzewiasty), mapki 90.


    Ale beran to chyba nie jest bossem bo ma stopień 5 (czyli jak zwykłe moby z tym że jest z niego o wiele wiele lepszy drop) a czemu ma nie dropić ze zjawy czy 9 ogonów skoro dropi z małp one wcale nie są silne

  • Fragolinna napisał(a): Ja bym byla za wprowadzeniem troszkę czegos innego. Różne bony z różnych PET-ów.
    Np. Z małpki ( którą łatwo ubić) jakieś slabsze bony a np z takiego Razadora ( z ktorym jest już trudniej ) jakieś ciekawsze bony


    Na razie i tak system jest bezużyteczny - brak możliwości zdobycia zwierzaka (lepszego) w grze.


    Dlatego pisze ze powinni to zmienić. Małpkę Latwo zdobyć a razadora juz trudniej. I powinna być roznica jakaś miedzy tymi Pet-ami ( nie tylko w cenie ) skoro jednych można nadrobić pół eq a innych kilka zdobyć to wyzwanie ;)

    Fragolinna - LVL 77 - OFF ( Mental ) ;:p
    FragolinnaS3 - LVL 61 - ON ( WP ) :love:

  • Temat został otworzony, aby ułatwić zadawanie pytań dotyczących zwierzaków - proszę pisać konkrety - gdybanie i dyskusja jak powinno być tylko zaśmieca temat. Posty tego typu będą usuwane.
    Pozdrawiam :)


  • Dlatego pisze ze powinni to zmienić. Małpkę Latwo zdobyć a razadora juz trudniej. I powinna być roznica jakaś miedzy tymi Pet-ami ( nie tylko w cenie ) skoro jednych można nadrobić pół eq a innych kilka zdobyć to wyzwanie ;)


    Przepraszam, nie sprecyzowałem co miałem na myśli.
    Jest zbyt mała szansa na drop książek do ulepszenia peta, ku nie dropią w grze = 0% szans na zdobycie ich - dlatego system aktualnie jest bezużyteczny - ile osób ma zwierzaka na +41 lvl? 5? 6? 7? na cały serwer.


    Historia powtarza się jak z alchemią.
    W tej chwili dostaliśmy tylko "informacje" jak to będzie wyglądać w przyszłości.


    Z tego co wiem administratorzy planują (choć nie jest to jeszcze pewne) zmiany tego - gdy takie zmiany nadejdą zapewne dostaniemy nowe (więcej) pety itd.

    Edited once, last by Trixo ().

  • Ja najbardziej cieszyłbym sie z peta wodza orków lub ognistego króla :mkay: Swoją drogą % (pz) jest losowy, na 1 lvl mialem 1,9% i drugiego peta na 1lvl 1,4% i ten drugi na 40lvl daje mi więcej pz. Najlepiej wylosować peta, któremu wzrasta % co min. 5 lvli o min. 0.4. Trzeba też zwrócić uwage na pozostałe % bonusów, bo jeśli mamy na 1lvl pz 1%, a np obrony 1,5% to pet będzie szedł najbardziej w obrone, zrobiłem już kilkanaście petów i to sprawdziłem, za każdym razem % był największy przy bonusie z największym % na 1 lvl


    Quote

    boss z nowego dungeonu (drzewiasty)

    - ?(?(?(

    Na Etolinie sprzedam:
    1.Bransoletę z białego złota+9 5b 5 do pz 20 diabły
    2.Stal sura95b 15 miecze 15 sztylety 2k
    3.Sokoła nno 15 blok
    4.Kolce z łez 15 miecze 15 szpony


    I wiele innych - PW


    (z braku czasu mogę odpisywać po kilku dniach)

    Edited once, last by Brait ().

  • Z tymi bonami to się zgodzę że bonus jaki jest największy na początku to największy będzie i później, również sprawdziłam. A jak sadzicie jest sens kupować Razadora np? Albo nemere? Drogie w cholerę ale za to fajnie wygląda i można się polansować po m1 :D A i jeszcze jedno pytanie. Jakie macie lvl Pet-ów? Ma ktoś większy niż 40? Niech rozpisze się co i jak wygląda i jak dalej bony rosną;)

    Fragolinna - LVL 77 - OFF ( Mental ) ;:p
    FragolinnaS3 - LVL 61 - ON ( WP ) :love:

  • Czy jest sens kupowania takich petów hmm myśle, że najlepiej skupić troche jaj małp i spróbować trafić peta 2% na 1lvl bo żeby losować takie bonusy na razadorze lub nemere to trochę drogi interes, no chyba, że wydropisz. Osobiście uważam, ze jeśli robić peta na 40lv+ to nie małpe a właśnie razadora bądź nemere. Co do bonusów na 40+, wzrastają one tak samo jak wzrastały wcześniej np co 6 lvli o 0,3%, % rośnie myśle, że do końca tj 105lvl


    Swoją drogą cena załamuje...

    Na Etolinie sprzedam:
    1.Bransoletę z białego złota+9 5b 5 do pz 20 diabły
    2.Stal sura95b 15 miecze 15 sztylety 2k
    3.Sokoła nno 15 blok
    4.Kolce z łez 15 miecze 15 szpony


    I wiele innych - PW


    (z braku czasu mogę odpisywać po kilku dniach)

    Edited once, last by Brait ().

  • Jeśli chodzi o dodawanie pz to mój razadorek ma 81 lvl i dodawał tak samo od początku natomiast razadorek żonki ma 51 lvl i do 40 dodawał 0,6% a od 41 dodaje po 0,5%.
    Moje wnioski: wzrost pz to sprawa losowa na którą nie mamy wpływu również ilość skili które będą odgrywały ważniejszą rolę niż +/- 1/2 % pz jest zagadką

  • Czy spokojnie można wbić od 41 do 81lvl zwierzątka w jeden dzień?;d 3-4 dni i zagadka z umiejętnościami zostanie rozwiązana :D Osobiście spróbuję na pająku. Z jednej strony ryzyko, bo księgi do ewolucji zbierałem dwa tygodnie. Co do umiejętności są dwie wersje:
    a) umiejętności są od 1 do 3 losowe
    b) małpa daje 1 umiejętność, pająk 2, a razador/nemere 3
    Oby ta pierwsza była prawdziwa xD a najlepiej żeby można było wybierać samemu :D
    noo zobaczymy, proszę o odpowiedź na pytanie, jeżeli ktoś już expił zwierzątko.

  • Wbić lvl 81 niby pikuś... Nakarmić przedmotami ekspu nie taki pikuś.Aby sie skille odblokowaly trzeba przeczytać 10 ku dzielnego zwierza i wiek 30+
    Hm nie sądzę aby to było takie łatwe...
    Usunięto flood. Aszti

    Edited once, last by Aszti ().