Posts by SenNaJawie

Bellatrix wybacz nie Twoj post mialem zacytowac tylko ten

Szczerze w dobie kuponów Ty nie musisz nic płacić. Mnie kupon 100SM na rękawice kosztuje 1 dzień dropu (tj.3h-4), Inni zarobią to w godzinę, inni szybciej. 3,5w to nie tak dużo a pozwala mieć drop na cały miesiąc. Masz mały lvl to robisz alchemię i po tygodniu kupisz 2 takie kupony za antyki.

Zastanawiam się skąd weźmiesz te kupony jak inni gracze przestaną inwestować w IS? Z pustego to i Salomon nie naleje.

Przeciez czas to tez waluta, jesli dropisz 3-4h na kupon 100sm to znaczy ze placisz za niego 4 godzinami zycia w ktorych moglbys robic cos innego. Dodatkowo jak ktos wyzej pisal, ktos ten kupon musi kupic i wymienic go na Twoje wony kosztujace Cie czas.

na trute jest zielony i go podalem

na zbroje nie powiedzial ktora wiec zalozylem ze tą

wiec po co robicie szum?

zamiast napisac normalnie to post bellatrix musialbyc edytowany przez moderatora z powodu usuniecia obrazy i ty tez "nie wiesz co gadasz" ... a potem dziwne ze cos niedopisane to odrazu wyzywanie....

ludzi sie nie naprotuje, niektorzy muza poprotu doronac....

dalej nie rozumiesz ze odlamek ktory podales zolty lsniacy nie jest do zbrojki, a do broni? XD nie podales zadnego do zbroi, a sie klocisz, zgaduje ze nie miales nigdy w rekach broni zodiaku, ani itemu z 6/7 bonem, ale wypowiedziec sie musisz... smutne

to akurat bylo do belatrix ktora szuka problemu w calym udajac znawce wielkiego :)

To Ty nie wiesz co gadasz, koles pyta o zbrojke na 105 i trute, zolty lsniacy jest na bronie zodiaku i na cyjanity. Na zbrojki na 90-105 jest czerwony a na zbrojki 105-120 jest teczowy odlamek, natomiast na trute, zielony lsniacy odlamek.

Kwestia farta, ja mialez za trzecim xD ale np w kole zwierzaka, wywalilem kiedys 2le.5k sm zeby trafic lowce i nic, podczas gdy znalem ludzi ktorzy mieli za mniej niz 200sm. To samo jest np ze skrzynia szczeniaka, raz masz peta za 1-2-3, a innym razem otworzysz 100 i nic, kwestia chwilowego farta, lub pecha, nic wiecej.

Ogarnij alchemie bo z takim DMG w metki będziesz się męczył bijąc metki.Musisz mieć jakąś lipną broń bo ninją bije po 3.5/4k bez kryta.Peta sb ogarnij z 12 berka jak nie masz.Wierzchowca 15 moby jak nie masz przydał się też boczek.Po włożeniu mitycznej alchemii + pet 12 berka 7 moby dmg w metki na krycie zwiększyło się z 7k/7.5 do 10/11

on nie napisal jakie ma dmg, zauwaz ze tamto napisal ktos inny.

BxwFMPZ.png

mówicie, że sie nie da wbić maksów żywiołów broni tak? 2 razy mi sie udało pod rząd bez cofania.. Czy ma ktoś wiekszy procent siły tak z ciekawości?Ja tylko widziałem bo 15% conajwyżej..

powiem wam dla ciekawskich na +3 wbiło niestety 17%, a mogło być 24%..

no spoko, tyle ze nawet 24% nie zmieni faktu ze to truta, czyli tak czy siak syf:P

Bez sensu, albo nie rozumiem. Np teraz obecnie w broni mam 12 % siły danego żywiołu.

Nim wbilem na 3, to na 2 miałem 6:. Więc jeśli teraz cofne o do poziomu 2 to bd miał 6, a jak podniósł do poziomu 3 to 12?

Nie no cofasz do +2 i masz 6% a ile wbije na+3 tego nie wiadomo.

Chcialbym prosic roznych GMow by przyjrzeli sie temu co dzieje sie na forum. Otoz ostatnimi czasy moderator o nicku Reverse, robi wszystko by zniszczyc to forum, obecnie nie da sie prowadzic zadnych dyskusji w dzialach dyskusje. Moderator ten nie rozumie znaczenia slowa dyskusja. Wiekszosc postow ktore wprost tycza sie tematu jak zmiany w grze czy itemshop, jest usuwane, zostaja tylko takie ktore nic nie wnosza i nie maja nic wspolnego z dyskusja. W moim odczuciu moderatorzy powinni dbac o to by dyskusje byly zywe, a nie je zabijac jak wspomniany reverse. Ok zdarzaja sie totalne offtopy, jednak wiekszosc z tego co jest usuwane nie jest offtopem a wlasnie zywa dyskusja z emocjami i zderzeniem roznych pogladow. Wiekszosc z tych postow nie narusza regulaminu. Co ciekawe to posty na temat ktore sa za dlugie lub maja za duzo przemyslen sa usuwane jako offtop, natomiast duzo z tego co zostaje jest faktycznie offtopem, ktory nie jest dyskusja i nic nie wnosi do tematu. Troche to chore by ktos mogl od tak sobie wybierac co moze zostac a co nie, bez zadnych sladow, w zaden sposob nie zacheci to nikogo do gry, a wrecz przeciwnie, wielu ludzi to zniecheci. Bo nawet nie ma gdzie sie wkurzyc, gdy cos jest nie tak jak bysmy chcieli. Do cholery placimy za to pieniadze, to z naszych pieniedzy jest utrzymywana gra i forum, to ze nasze zdanie nie ma znaczenia.. no coz... trudno, jednak zachowajcie jakies pozory i dajcie nam wolnosc slowa.

o ile będzie większe dmg w tych kolcach+8, które dają 5% sr? Gram wp, 90 lvl, mam perf leg matowego rubina (150 at + 8 sr) i on daje mi ok. 300-350 więcej dmg. Moje ogólne dmg z rubinem to ok. 2400 w metki 95.

Tego Ci nikt nie powie ile Ci dadza, bo u kazdego dziala to inaczej. Tak poza tym to z przetopami juz jest 8%.

jak juz przypiszesz konto do konta gf to juz nic z tym nie zrobisz dlatego nie polecam nikomu dodawania 50sieciu swoich kont na jedno konto gf bo potem są problemy np z tym że jesli bedziemy handlowac z cheaterem nie wiedzac o tym ze ma cheaty to jest on dostanie bana to ty i wszystkie twoje 50kont przypisanych dostana bana na 2tygodnie za handlowanie z cheaterem

No ta ale jesli ktos robi zodiaki itp to musi miec wszystko na jednym koncie, bo jak wywali to trzeba miec konta pod reka zeby szybko lognac.

Super,

Znowu aktualizacja na patch. Żeby odpalić nowego klienta trzeba wyłączyć Gameforge czyli pozamykać wszystkie do tej pory otwarte okna Metin2. Uwielbiam wystawiać sklepy od nowa bo nie mogę wejść na postać główną. To tak ma działać dalej?

akurat nie trzeba bylo wylaczac metkow, sam mialem odpalonego shopa i ten shopek dalej stoi, wystarczylo zresetowac klienta gf

Takie informacje zostały dziś przekazane od innych Społeczności Metin2.

Może miałeś oba zestawy Shirt - nie mogę tego niestety potwierdzić - wszystko jest możliwe ;)

Generalnie ... jeżeli dostaliście zestaw dla złej płci - napiszcie https://metin2.support.gameforge.com/index.php?fld=pl

Znasz Ty w ogole angielski? XD

Napisane jest tak "odbyla sie wyprzedaz dwoch zestawow kostiumu (jeden meski drugi zenski) z petem. Niektorzy gracze dostali jeden zestaw kostiumu i peta zamiast dwoch." Wiec to maja byc dwa zestawy... moze powinienes zaczac sie uczyc angielskiego bo na google translate daleko nie zajedziesz.

Ingolf jak wy tak piszecie do nich jak ich rozumiecie, to szczerze mowiac nic dziwnego ze nasze slowa nic nie znacza. Pewnie dziala to tak "hans, chcesz sie posmiac? Zobacz! Te polaczki mysla ze znaja angielski":D a pozniej kazdy wasz mail trafia do kosza jako niezrozumialy, lub stwierdzaja ze szkoda czasu na domyslanie sie co autor mial na mysli.

Moderator Reverse:
    Połączyłem posty.