Posts by SenNaJawie

    Ogólnie współczuję Ci ziomeczku aleeeeeeee są na tym forum ludzie, którzy śmiali się, że Polska syf, że bardzo nam dobrze że borykamy się z problemem botów, pisali tutaj by podjudzić i denerwować posty nic nie wnoszące do dysputy a teraz karma wróciła i zobaczycie sami jakie rodeo wam na tym polyphemosie z cenami, banami za powiązania itd zrobią boty. Dopóki was to nie dotyczyło to wylewali tu wiadra pomyj, krytykowali i ośmieszali nas i nasze posty, teraz mają to samo. Pozdrawiam PŁACZLEJI i prawowitych graczy, którzy niestety cierpia


    Ps. Żeby nie było offtopu napiszę, że u nas logowanie luksus śmiga i mniej wywala kont, DDOSy botów chyba teraz grasują na Poly i zakładają dziesiątki tysięcy kont "na zapas"

    Ogolnie to juz sie poprawilo, bywaja boty tu i tam, ale ogolnie nie ma duzo botow. Nie wiem po co piszesz takie rzygi, pokaz mi jeden moj post gdzie cisne po graczach z Polanda. Odnos sie do ludzi ktorzy pisza takie rzeczy, nie do randomowych ludzi. Poza tym wydaje mi sie ze ilosc botow na polandzie wynikala z tego ze 1/3 graczy tam grajacych dorabia/dorabiala sobie na botach, bo inaczej by dalej mieli 70lvl, dlatego nie ma fali botow na polyphemosie po zamknieciu logowania polanda, bo to gracze z polanda leca na botach, taka prawda. Po moim poscie na forum nie widzialem juz botow na dolinie, wiec albo ktos sie wzial za banowanie, albo ktos przeczytal mojego posta i zdal sobie sprawe ze przegina i ustawil boty na pustyni, zeby nie wkurzac graczy. Specjalnie jezdze do groty przez doline pare razy dziennie zeby patrzec czy sa tam boty i poki co nie widzialem botow. Tak wiec podsumowujac, to nie sprzedawcy yang ustawiali pierdylion botow na polandzie, tylko mało warci gracze, ktorzy zarabiali na eq, bo gdyby to byli sprzedawcy, to fala botow by sie przeniosla, jednak tak sie nie stalo.

    Moderator Dua:
    Poprawiłem post

    Siema, czy istnieja jacys GM'owie na polyphemosie? Poszedlem dropnac kamien do biologa na dropku i na kazdym ch jest bot na dolinie, ktory rozwala caly srodek doliny wszystkie BO i wszystkie ezoty. Poszedlem sprawdzic w odstepach kilku godzin i dalej te same boty bija, juz z ranga rycerski i zaden GRACZ nie jest w stanie bic orkow na zadnym ch, troche to zenujace. Czy GM'owie sa az tak bezuzyteczni ze nie sa w stanie zbanowac paru botow, czy to sa ich boty? bo ja juz nie wiem. Z grubsza mi to zwisa, bo nie bije na orkach, ale jak mamy miec jakichs nowych graczy i tak dalej, jesli nowi gracze, nie maja gdzie bic, bo jakis smiec ustawia boty na wszystkich ch?

    Siema, mam pytanko, bo nie pamiętam jak to było. Jak mam peta do expienia, to jak wbije ponad 81lvl zanim będzie na bohaterskim poziomie, to trace % skilli? Pytam, bo mam 3dniowego kata, który ma już prawie 80lvl i nie wiem czy mogę wbijać mu już 90+, czy czekać aż będzie bohaterski.

    No to płakaliście że nie da się grać na pełnym ekranie i mamy teraz niezapowiedzianą przerwę, kto normalny gra w metina na pełnym ekranie ?!

    umiesz czytac ze zrozumieniem? klient gry po zalogowaniu mial wielkosc 1/4 ekranu u mnie, gra byla bezuzyteczna, nie dalo sie wlaczyc trybu okienkowego w pelnej rozdzielczosci, jedynie na pelny ekran, na ktorym nie da sie grac na wiecej niz 1 konto.

    nie rozumiem wiekszosci z was, gra byla totalnie bezuzyteczna, chyba ze ktos gra w rozdzielczosci 800x600.

    Jesli nie zresetowaliscie klienta gry po resecie serwera, to nawet nie wiecie co sie dzialo. po co wam te kostiumy i pdki i inne badziewie jesli macie gre w rozdzielczosci 800x600, chyba ze macie 20 letnie komputery i monitory i gracie w takich rozdzielczosciach, pozdro


    jak ustawić mniejsze okno jak 800x600

    przeciez to okno nie bylo mniejsze niz 800x600

    Moderator Dua:
    Połączyłem posty

    panie,nie pochlebiaj ze tu dziś coś zepsuć tu od 14 lat są błędy nie naprawione....

    Moderator Dua:
    Poprawiłem pseudo cenzurę

    ta, a grales dzisiaj? bo to co sie od resetu porobilo, jest 20x gorsze niz te bledy co sa od kilkunastu lat.


    teraz w ogole nie da sie grac. w okienkowym mam okno na 1/4 ekranu, a na pelny ekran grac na kilka kont sie nie da.

    Moderator Dua:
    Poprawiłem post

    ahh, jeszcze sie nie logowalem, ale widze po postach, ze sprawdzilo sie co mowilem, ze ciezko bedzie sie zalogowac. Pozdrawiam inteligentow ktorzy kazali mi zmieniac komputer, hahahahaha. Polaczcie sobie wszystko, szybciej rozwalicie te gre. Ciekawe komu sie bedzie chcialo teraz grac na takich masowkach gdzie co chwile wywala graczy, albo cale ch...

    bez nno nawet bys sie nie ruszyl, pojdz na zodiaka, dopiero sie bedziesz wkurzal, tam omdlenie potrafi trzymac pol minuty? Minute? I nno pada dosc czesto...

    Za duzo sklepow macie na etolinie, na jawie nie wywala, jak juz to bardzo rzadko. mysle ze problemem juz nawet nie jest stanie blisko sklepow tylko to ze za duzo itemkow jest w poszczegolnych zakladkach, jak czegos szukacie, sprobujcie wpisac w wyszukiwarke czego szukacie, wtedy powinno sie odpalic mniej itemkow.

    Nie zgodzę się. Jestem na każdej edycji blasków i gdy teraz włączyli 50% drop przedmiotów było o niebo lepiej. Dla przykładu mając słabego spota w v3 przy 350% dropu w nowy rok dropilem około 400-450blasków na godzinę to przy 400% było to jakieś 650-700. No chyba, że na jawie jest inaczej.

    Na jawie jest inaczej, jakby ten "ekstra drop" przestal dzialac. Ale Ingolf bedzie pociskal bajki ze nic sie nie zmienilo... jaaasne... bo my slepi jestesmy

    Ingolf pamiętasz jak 2 mies temu na Discordzie pisałeś mi, że w najbliższym czasie ogarniecie sytuację botów na patolinie?

    Mam więc kilka pytań.


    Co się kryje u Ciebie pod definicją "w najbliższym czasie" ?

    I dlaczego boty wbijają sobie 70 lvl w v1?

    Wiesz "w najblizszym czasie" moze znaczyc duzo, np porownujac do dziejow ludzkosci, mozna powiedziec ze "w najblizszym czasie" to np za 100lat:D

    Nic nie zostało zepsute. Drop został przywrócony do tego, jaki był przed Eventami Rekompensacyjnymi.

    Wszystko jest ok. ;)

    [ciach] prawda, widac bylo na blaskach, z tym bonem 50% na drop lecialo jak wczesniej bez, a jak sie skonczyl o 24 to bez tego lecialy juz gorzej.


    Moderator Reverse:
    Usunąłem zbędne słowo.

    wy serio dalej marudzicie o te przerwy? Malo dostaliscie bonusow w zamian? Co jeszcze byscie chcieli? Szczerze to nie pochwalam wielu zachowan GFu, jednak w tym przypadku, zachowali sie bardzo dobrze. Trzeba wziac pod uwage, ze to tez sa ludzie, robia bledy i nie sa idealni. Prawda jest taka ze nie musieli dawac nic w zamian, a dali wiecej niz kiedykolwiek... a co do tego kiedy sa przerwy, to serio... kiedy by tej przerwy nie robic, to zawsze komus by nie pasowalo, jeden gra rano, deugi wieczorem, a trzeci w srodku nocy, nie da sie zrobic tak by wszystkim dogodzic. Mysle ze tak jak bylo zawsze, czyli czwartek o 10, to optymalny czas, wiekszosc ludzi jest w pracy, a mlodsi w szkole, no ale jak mowilem... wszystkim sie nie dogodzi

    Jestem w trakcie kompletowania zbs i odłamków na feniksa, może wejdzie :)

    Budżet nie za duży, zacznę od talika.

    A jak to z szata aury, co tam mogę włożyć? Coś z nno czy jak?

    Do szaty, jesli masz najlepiej wsadzic nno, wtedy mozna latac z tarcza 15blok bez nno, na malym lvlu taka duzo da. Co do szarfy to moim zdaniem lepiej kupic 19%+, bo ulepszanie szarf to masakra i ulepszanie takiej 17% nie bedzie sie oplacalo. A jesli nie stac Cie na szarfe 19%+ z fenkiem lub na fenka+9 do niej, to zrob sobie fenka+7/8 dosc latwo wbic, a pozniej sobie zamienisz na +9 jak bedziesz mial hajs. lepiej na tym wyjdziesz niz na ulepszaniu szarfy.

    no najlepsza szarfa z lukiem zodiaku+9 xD ale na poczatek z feniksem+9 tez bedzie okej. Talizman byle jaki 30 insekty + najlepiej 4-5% obrony. Co do alchemii to wystarczy, zakladajac ze masz spoko eq, chociaz z alchemia jest tak ze zawsze lepiej miec lepsza niz gorsza.. xD tak na tym lvlu na dropka, tylko srednie wartosc def.