Porozmawiajmy o Metin2 - część I

  • bardziej chodzi o fakt ze komputer nie jest w stanie generować randomowej liczby. Nie ma to raczej nic wspólnego z matematyka 💁🏽‍♂️

    jak nie jest??? Przecież sa generatory liczb losowych lub pseudolosowych. Jak dobrze pamiętam to w Pascalu była chyba funkcja random , gdzie podawałes zakres (zbiór) z którego losował np. od 0 do 100, lub zapalał losowo na jasno określony pixel na monitorze tab chyba było to losowanie z tablicy.


    Sam komputer nie jest w stanie nic zrobić , chyba tylko zbierać kurz. Algorytmy programy , funkcje itp. kwestia tylko inwencji twórczej :D

  • jak nie jest??? Przecież sa generatory liczb losowych lub pseudolosowych. Jak dobrze pamiętam to w Pascalu była chyba funkcja random , gdzie podawałes zakres (zbiór) z którego losował np. od 0 do 100, lub zapalał losowo na jasno określony pixel na monitorze tab chyba było to losowanie z tablicy.


    Sam komputer nie jest w stanie nic zrobić , chyba tylko zbierać kurz. Algorytmy programy , funkcje itp. kwestia tylko inwencji twórczej :D

    No właśnie: pseudolosowych :)

  • Wszystko super. Mam zrobione ok 40 kont na tombole teraz to mogę je sobie w 4litery wsadzić bo niby jak będę nimi losować . Mam na to poświecić cały dzień?

    Idąc dalej skarpety piłki wszystko to już bez sensu he he.

    Wracamy do 2007 gdzie każdy miał jedno konto.

    Brawo brawo Gf cały czasy idziesz do przodu w utrudniani nam gry oczywiście.:evil:

  • Wszystko super. Mam zrobione ok 40 kont na tombole teraz to mogę je sobie w 4litery wsadzić bo niby jak będę nimi losować . Mam na to poświecić cały dzień?

    Idąc dalej skarpety piłki wszystko to już bez sensu he he.

    Wracamy do 2007 gdzie każdy miał jedno konto.

    Brawo brawo Gf cały czasy idziesz do przodu w utrudniani nam gry oczywiście.:evil:

    A w 2007r kiedy to każdy miał jedno konto - nie było botów ? Ja dopiero się wciągnąłem do gry w 2009 i wtedy pamiętam to bot bota botem poganiał ;) Nawet boty wtedy GMów na chmurkę biły, ładne to były jaja dopiero .. Ale co jeszcze pamiętam ? Zaczynałem grę równocześnie dwoma kontami ;) Nie było mowy o zakazie multikonta.

    Od tamtego czasu minęło 12 lat i kto ma utrudnienia ? My ... Komu żyje się dalej dobrze ? Bociarzom ...

    Kto silny ten walczy, kto chory ten zdycha
    Mocnym pomaga się, słabych się spycha
    Tak być powinno !!!

  • to i ja sie dolacze do dyskusji. bo pograc chyba nie dam rady.

    a taki komunikat co niby oznacza? mam zablokowane konta z nie wiadomo jakiego powodu? bo bota nigdy nie uzywalam...



    "NIE MOZNA OTWORZYC KLIENTA GRY. URUCHOM PONOWNIE LAUNCHERA I ZALOGUJ SIE"


    widze go jak chce sie zalogowac na serwer Polska na konta ktore dzialaly jeszcze poprawnie 2 miesiace temu!

  • Musisz odpalić jeszcze raz te samo konto gry i wrócić na te z komunikatem dać zaloguj wtedy ci normalnie zaloguje

    :chunjo: S:23(Kronos)

  • Czyli kolejny tydzień przerw się zapowiada xD dzisiaj naprawiają problem z isem, jutro się okaże, że jednak nie do końca się udało naprawić i trzeba znowu przerwę kilka h zrobić, a w środę cotygodniowy restart. No i w piątek oczywiście rekompensata - rybaki na 2h.

  • Teraz dajcie ludziom 500% expa bo to juz smieszne jest :-) kupuje itemki z isa i 1/4 czasu ucieka na przerwy wasze;jak bym w pracy pracował jak ci z gf to juz dawno bym szukał nowej pracy:-)

  • a nie mowilem ze jak chodzi o is to nagle znaja sie na rzeczy :D

    Co prawda to prawda.

    A ,ze z logowanie problem to nie po co niech się ludziska [CIACH]:thumbsup:


    Moderator Canhide:
    Usunąłem pseudocenzure.

    Edited once, last by Canhide ().

  • Teraz dajcie ludziom 500% expa bo to juz smieszne jest :-) kupuje itemki z isa i 1/4 czasu ucieka na przerwy wasze;jak bym w pracy pracował jak ci z gf to juz dawno bym szukał nowej pracy:-)

    Popieram 500% expa fajna srawa wiele osob by sie cieszylo i to na kilka dni a nie na 1

  • Co prawda to prawda.

    A ,ze z logowanie problem to nie po co niech się ludziska [CIACH]:thumbsup:

    bo teraz jak kazde konto trzeba logowac piec razy to maja ladne wyniki ligiwanych postaci i moga wyniki podac w reklamie :D


    Moderator Canhide:
    Poprawiłem cytowany post.

    Edited once, last by Canhide ().

  • Jak tak dalej wszyscy będą narzekać (w zasadzie słusznie) to GF powie dość. Ileż można dostawać raportów o niezadowolonej społeczności, gracze nie chcą ładować SM, coraz mniej graczy w grze, spadek obrotów i finalnie zawinie się z tej gry z pięknym komunikatem, że dziękują wszystkim za tyle wspaniałych lat, lecz wszystko co ma początek ma też i koniec. Do zobaczenia w innych tytułach. :P

    tak ale jezeli dla zysku GF wprowadza cos nowego po czym rodza sie nastepne bledy i nic z tym nie robia tak zeby im zalezalo to z jakiej racji gracze ktorzy traca wiecej niz GF maja zostawac albo nowi przychodzic kiedy widza co Gf funduje obecnym?!

  • bo teraz jak kazde konto trzeba logowac piec razy to maja ladne wyniki ligiwanych postaci i moga wyniki podac w reklamie :D

    Niech sobie maja w du...szy to mam.

    Tylko, ze np. przy oddawaniu misji dziennych przy 5 czy 6 koncie już tak blokuje ze nic włączyć nie mogę musze odczekać jakiś czas. To weź tu piłki czy skarpety czy tombole ogarnij niby jak .

  • Odkąd Polskę zamknęli to nie widziałem od dawna bota ale mało latam po M2 😂 tak czy inaczej to jest dobra walka z botami poprzez zamknięcie serwera i bajlando, powracający gracze po zweryfikowaniu dotyczącym wcześniejszej karalności powinni mieć specjalny kod do założenia tutaj konta a umówmy się w Metinie nie ma i nie będzie nowych graczy, którzy wcześniej by nie grali w poprzednich latach, po prostu zbyt mało atrakcyjna gra na rynku gier online jak na te czasy 😁

    ale otworzyc server na jakies 2-4 godziny dac reklame i ciekawe ile nowych kont zostaloby stworzonych?:DD to by dalo obraz czy ktos chcialby znow wrocic czy zagrac na Polska:D

  • ale otworzyc server na jakies 2-4 godziny dac reklame i ciekawe ile nowych kont zostaloby stworzonych?:DD to by dalo obraz czy ktos chcialby znow wrocic czy zagrac na Polska:D

    pewnie wszyscy ci którzy boty stawiają:).I wtedy ten jedyny sposób na boty logowanie 2etapowe by mogli sobie wsadzić w 4 litery

  • Wymuszanie logowania na poszczególne konta jest oparte o zmiennych, które trzeba 'spełnić'. Z oczywistych względów nie są one dostępne publicznie, w końcu to ma być sposób na ograniczenie aktywności botów. Na chwilę obecną nie ma innego rozwiązania, aniżeli aktywację 2FA na koncie Gameforge.

    wiec na chwile obecna lepiej zawiesic gre i inwestycje w IS poki nie poprawicie sytuacji dla graczy tak jak to powinno byc i czekac na wasze info (moze rok ?)?


    Art


    Jeśli teraz jest mnóstwo błędów z platformami to warto byłoby podpytać o możliwość udostępnienia (chwilową) połączenia kont na jedną platformę. Z tego co mi wiadomo przy używaniu jednej platformy nie ma takich problemów, a zapewne nie byłbym jedyną osobą, która mogłaby z tego skorzystać.


    [CIACH]

    tu sie mylisz bo kiedy ja mialem otwarta jedna platforme i 1 konto z niej odpalone to po bodajze 3-5 min pojawilo mi sie przy zmianie kanalu powiadomienie ze luncher przestal dzialac i trzeba nowego odpalic wiece zamknalem okno z menagera i odpalilem nowe ale kiedy cheatbloker skonczyl pasek zadne okno nie wyszlo! dopiero za drugim razem i to wszystko w ciagu paru min na jednej platformie! juz od 3 tygodni nie gram a moglem zainwestowac ale po co jak GF ma w [CIACH]??!!


    [CIACH]

    Moderator Canhide:
    Usunąłem offtop i pseudocenzure.


  • Aşağıdaki etkinlikler belirtilen tarihlerde telafi için aktif olacaktır.

    16:00 - 18:00

    23:00 - 00:59 CEST

    01/10/2021

    Cuma

    %50 Daha Fazla Drop
    Ayışığı

    02/10/2021

    Cumartesi Ayışığı
    Balıkçılık

    03/10/2021

    Pazar

    % 200 EXP (Kehribar hariç)

    %50 Daha Fazla Drop

    04/10/2021

    Pazartesi Balıkçılık
    % 200 EXP (Kehribar hariç)

  • O prosze Turcja juz ma rekompensaty a wiesz co my dostaniemy ? [CIACH]


    Moderator Canhide:
    Usunąłem pseudocenzure.

    Edited once, last by Canhide ().

  • Szanowni Gracze,


    w związku z powyższą przerwą techniczną, zostały zaplanowane dodatkowe eventy:

    • 1 października: 15:00-17:00: 50% większy drop; 22:00-23:59 Drop Skrzyń Blasku z potworów
    • 2 października: 15:00-17:00: Drop Skrzyń Blasku z potworów; 22:00-23:59 Puzzle Rybackie

    • 3 października: 15:00-17:00: 200% więcej doświadczenia (*); 22:00-23:59 50% większy drop
    • 4 października: 15:00-17:00: Puzzle Rybackie; 22:00-23:59 200% więcej doświadczenia (*)

    (*) - bonus doświadczenia nie będzie dostępny na Lyncirium.