Posts by Yeaa

    Odpowiedz od supportu nic nie wniosla. Problem nie zostal rozwiazany... Na kolejne zgloszenie nie mam zadnej odpowiedzi. ehhhh a z dnia na dzien coraz wiecej ludzi nie moze grac z roznych przyczyn. Marnie sie zapowiada :ill:

    Support milczy. Moj znajomy tez ma taki sam problem z instalerem. Poprostu sie nie da... Nawet po skopiowaniu plikow instalujacych. Przekopalismy caly komputer i nie dowiedzielismy sie co powoduje blas SSL... Ja z kolei nie moge opalic gry na moim necie ( tak jak to bylo wczesniej, przed aktualizacja) tylko na internecie przez tahering z fona ! I to odpalajac na raz 2 okna jednego konta ! WTF !!! ???

    musisz mieć odalone 2 okna gry jednego konta i wtedy dać zaloguj by nie mieć tego crasha

    Rozumiem. Udalo mi sie odpalic moje konto. W ten sposob o ktorym mi piszesz. Tylko ze jest jeden problem, nie moge tego zrobic na moim internecie domowym (tak jak to bylo wczesniej)

    Tylko poprzez tahering z fona !!!! WHYY?![CIACH]  :w00t: To chyba przez ostatnia aktualizacje ... Da sie to naprawic ?


    Moderator Canhide:
    Poprawiłem post. Usunąłem flood.

    U mnie nierowna walka z chorym systemem GF trwa juz tydzien. Nie zapowiada sie na jakikolwiek progres... To celowe dzialanie zeby ludziska przestali grac. Niemcy dążą do upadku gry. Widocznie nie jest dla nich na tyle dochodowa jak nam sie wydaje. A nasze zlotoweczki ladowane i IS, ni jak sie maja w przeliczniku na Ojro. I nie chodzi tu tylko platforme Metina. A wiadomo ze gdzie w gre wchodza realne pieniadze, tam tez pojawiaja sie hieny czyt. prawnicy, ktorzy doradzaja jak sie sprytnie wywinac boczkiem z podpisanych umow a sprawe kasacji zamiesc pod dywan. Wiec co my mozemy? Widac jak na dloni. Piszemy do supportu, placzemy na forum, narzekamy na nie mozliwosc gry, kombinujemy jak kon pod gore, a konczy sie wiecznie na jednym - czuc tylko niedosyt przyjemnosci jaką powinna dawac gra. No coz niesmak pozostaje... Pewnie koniec jest nieuchronny skoro sprawy sie tak maja.

    Lipa :thumbdown:


    gf nie robi w weekendy wiec poczekacie do poniedzialku pewnie :D

    hehe no tak :P a niby w tygodniu cos robi ? :D zjawiskowe by to bylo jakby bylo inaczej :crazy:


    Moderator Canhide:
    Połączyłem double post.

    A wiesz nawet to mnie zdziwilo, ale wczoraj wieczorem wyslalam zgloszenie a dzis o 8.30 juz mialam odpowiedz :mkay::o zaraz bede weryfikowac czy opisany przezemnie problem zostanie rozwiazany. Otrzymalam konkretna odpowiedz :thumbsup:

    to i ja sie dolacze do dyskusji. bo pograc chyba nie dam rady.

    a taki komunikat co niby oznacza? mam zablokowane konta z nie wiadomo jakiego powodu? bo bota nigdy nie uzywalam...



    "NIE MOZNA OTWORZYC KLIENTA GRY. URUCHOM PONOWNIE LAUNCHERA I ZALOGUJ SIE"


    widze go jak chce sie zalogowac na serwer Polska na konta ktore dzialaly jeszcze poprawnie 2 miesiace temu!

    U mnie pojawia sie cos takiego i ni jak nie moge sie z tym uporac, a tym samym nici z jakiego kolwiek grania. Wiecie cos na ten temat ?

    Odinstalowalam calego klienta. Cala gre i nadal nic. Taki komunikat mam jak chce sie zalogowac. na swoje konta. "NIE MOZNA OTWORZYC KLIENTA GRY. URUCHOM PONOWNIE LAUNCHERA I ZALOGUJ SIE"

    Wczesniej wszystko dzialalo, w sensie 2 miechy temu.