Porozmawiajmy o Metin2 - część I

  • Mnie ciekawi ile ludzi zbijających bossy meley,jotun etc używa do tego bardzo ciekawej aplikacji scrackowanej przez turków :D Darmowa aplikacja oferuje dmg x11 hitów na sekunde przy dobrej konfiguracji jak za starych czasów gdy nie było limitera na plu/privach :D Czy GMowie mają możliwość sprawdzenia czy osoby nie są odpalone na dungach czy nie mają takiej możliwości?;> Bo na privach gmowie tego nie potrafią a czasami są bardziej kompetentni od teamu z PLa więc mam taką zagwodke :D

  • gm'owie mają niewiele do gadania w kwestii ewentów, Ingolf może chyba tylko podrzucić jakieś nasze sugestie ale co zrobi "góra" to już nie wiadomo. Pewnie nie dają nam ewentów bo na Wielkanoc szykują coś przekozackiego (a przynajmniej taką mam nadzie

    Też mam taką nadzieję że na Wielkanoc "sypną" czymś ciekawym

    Siatkówka to prosta gra, trzeba tylko trafić w to pomarańczowe.

  • Patch problem, a minuty wykupionych autołowów lecą. Powinni dla osób, które mają problemy z pobraniem udostępniać opcję bezpośredniego pobrania całego spakowanego pliku. Ale tak im szkoda transferu danych bo wolą to robić poprzez torrenta.

  • To teraz cały diumar i etolin na jawe - będzie masa eventów i masa graczy :D
    390 sm to taniości. Gdyby dali bilety z jawy to bym się przeniósł podropić blaski

    To nie jest głupi pomysł. Przecież Jawa to niby serwer ekskluzywny więc przejście tam wysokim lvl to byłoby coś ;)

    Siatkówka to prosta gra, trzeba tylko trafić w to pomarańczowe.

  • Są 3 opcje na 3 serwery, jeśli sporo osób przeniesie się na Jawe to cena eq spadnie. Cena takich itemków jak blaski,bodzie dopiero wtedy pójdzie do góry.

  • Patch problem, a minuty wykupionych autołowów lecą. Powinni dla osób, które mają problemy z pobraniem udostępniać opcję bezpośredniego pobrania całego spakowanego pliku. Ale tak im szkoda transferu danych bo wolą to robić poprzez torrenta.

    i co ci z tego że pobierzesz aktualizacje? ja pobrałem a mam problem z lagami, nie da się zalogować, wyrzuca co minute i laguje w grocie tak że nie da się grać ( po zlurowaniu grupy mobów padam bo są 4 sekundowe opóźnienia) i też mi autołowy lecą...

  • O a miałem spamić już o bilety w południe.
    390Sm to nie jest jakoś mega dużo z etolina na jawe hmmm..?


    Ale hola hola jeśli jawa ma bilety wyczuwam jakąś "mroźną akcje" lub tym wypadku wybuch jakiegoś serwerka :<



    Te koło walentynkowe to chyba dobre jest zakręciłem 3 razy i 3 zmianki , syf i walentyn z + na 30 dnia ;s

    OK :mkay:
    TVN KŁAAMIE! DZIĘKUJE ZA NOWE CENY BYDŁA :cursing::cursing::cursing:

  • Każda gra działa, strony, portale na orange. Metin oczywiście nie i wina nie jest po stronie GFu. A jak piszemy o rekompensacie to @Art udaje zdziwienie i jaka rekompensata. Cyrki jak ta lala. Ta gra to coraz większy syf

    Mikropłatności 2k19

    #STOPexternalToolBan ! #BeFAIR ! 2k20

    Gracz zalogował się na wiele kont w krótkim czasie, co spowodowało włączenie systemu bezpieczeństwa.

    Gracz nie powinien używać tylu kont. 2k20 / FALA BANÓW I UNBANÓW RODEM Z ARCHIWUM X BEZ WYJAŚNIEŃ 08.12.2020

    DOSTAĆ REKOMPENSATĘ ZA NIESŁUSZNE BANY W POSTACI TYGODNIOWYCH EVENTÓW , A PO NIECH DOPIERO UNBANA XD ~ART 2K21


  • A jak piszemy o rekompensacie to @Art udaje zdziwienie i jaka rekompensata.

    Jaka znowu rekompensata? Ogólnie z punktu widzenia władz metina, jak i każdej innej firmy - nie podoba Ci się to co oferujemy - nie graj, nie korzystaj z naszych usług. Oczywiście takie zachowanie jest naganne, a w dłuższej perspektywie prowadzi to zrażenia się klientów.
    Ps. Metin2 będzie długo istnieć, bo jak zostanie garstka ludzi na PL czy w innym kraju to zrobią jeden serwer : international :) I dopiero będzie koniec.

  • @Art dlaczego są takie ogromne lagi? zdarza się to często, dzisiaj wystąpiły od godziny 17
    Czy GF blokują jakieś porty których używa orange? bo dzieje się tak tylko na metinie...


    i co ci z tego że pobierzesz aktualizacje? ja pobrałem a mam problem z lagami, nie da się zalogować, wyrzuca co minute i laguje w grocie tak że nie da się grać ( po zlurowaniu grupy mobów padam bo są 4 sekundowe opóźnienia) i też mi autołowy lecą...


    JA tez od 17 mam mega lagi albo nie idzie sie zalogowac. Net z orange. jak zwykle jedyna odpowiedz to "zmien internet". A tak przy okazji to ostatnio gralem na necie mobilnym t mobile i tez lagowalo albo wyrzucalo po kilka razy. Dzis od 17 to jest jednak apogeum.

  • Super giereczka, po tygodniu przerwy chciałem wbić do gry, a nie mogę, bo mam internet orange. xD

  • Sypną strojami do isu jakiś wierzch HH i metki jajcowe z których z roku na rok coraz gorzej jajca lecą :D

    OK :mkay:
    TVN KŁAAMIE! DZIĘKUJE ZA NOWE CENY BYDŁA :cursing::cursing::cursing:

  • Jak dla mnie, to GF celowo ogranicza przepustowość łącza użytkowników Orange. Moim zdaniem jest to "jakaś" próba walki z botami (pewnie najwięcej uczciwych graczy korzysta z tego dostawcy), tylko dlaczego cierpią inni gracze.


    PS.
    Wiadomo nie od dziś że IP w Orange, zmienia się systematycznie co 24 godziny, oczywiście można zmianę wymusić częściej.

  • Jaka znowu rekompensata? Ogólnie z punktu widzenia władz metina, jak i każdej innej firmy - nie podoba Ci się to co oferujemy - nie graj, nie korzystaj z naszych usług. Oczywiście takie zachowanie jest naganne, a w dłuższej perspektywie prowadzi to zrażenia się klientów.Ps. Metin2 będzie długo istnieć, bo jak zostanie garstka ludzi na PL czy w innym kraju to zrobią jeden serwer : international :) I dopiero będzie koniec.

    Rekompensata na wszystko. Na brak możliwości zalogowania się do gry i korzystania z opcji premium nie z winy graczy np. Ogólnie post jest powrotem do sytuacji z przed miesiąca lub 2 gdy czekaliśmy na przedmioty z pierwszej aukcji błyskawicznej ponad miesiąc ale widzę nie śledzisz forum zbytnio. Metin nie potrzebuje adwokatów więc patrz z punktu widzenia gracza bo zarówno ja jak i Ty nimi jesteśmy. A teksty nie podoba się nie graj to trochę mi tu komuną zalatują. Jak płacę mikropłatności to chcę korzystać z tego co oferuje gra a nie mogę bo nie idzie się zalogować. GF nie ma za grosz szacunku do graczy. Najpierw wymogi że winda XP nie będzie miała wsparcia technicznego w kolejnych patchach teraz jeszcze może nas zmuszą do zmiany dostawców internetu. Najśmieszniej jest na infolinii jak dzwonisz że nie możesz z metina korzystać xD a tu się okazuje że oni tam nie wiedzą co i jak xD

    Mikropłatności 2k19

    #STOPexternalToolBan ! #BeFAIR ! 2k20

    Gracz zalogował się na wiele kont w krótkim czasie, co spowodowało włączenie systemu bezpieczeństwa.

    Gracz nie powinien używać tylu kont. 2k20 / FALA BANÓW I UNBANÓW RODEM Z ARCHIWUM X BEZ WYJAŚNIEŃ 08.12.2020

    DOSTAĆ REKOMPENSATĘ ZA NIESŁUSZNE BANY W POSTACI TYGODNIOWYCH EVENTÓW , A PO NIECH DOPIERO UNBANA XD ~ART 2K21


  • Jest jakieś info odnośnie POLI ??? Zapraszamy na JAWĘ ;)) Podropicie sobie blaski i pochodzicie na jotuna ( bo na wszystko inne jest blokada lvlowa )

  • Jest jakieś info odnośnie POLI ??? Zapraszamy na JAWĘ ;)) Podropicie sobie blaski i pochodzicie na jotuna ( bo na wszystko inne jest blokada lvlowa )

    Mógłbyś rozwinąc o co chodzi z tymi ograniczeniami lvl owymi , bo wszyscy o tym mówią a ja nie mam pojęcia o co chodzi gdyż akurat nie grałem jak ten twór jawa powstał ><

    OK :mkay:
    TVN KŁAAMIE! DZIĘKUJE ZA NOWE CENY BYDŁA :cursing::cursing::cursing:

  • Loch Pająków 2: poziom 40 do 68
    Wieża Demonów: poziom 47 do 75 - zmienili, że można do maxa wchodzić
    Diabelskie Katakumby: poziom 69 do 86
    Grota Wygnańców: poziom 72 do 97
    Twierdza Czerwonego Smoka: poziom 87 do 107
    Schronienie Meley (Grupa): poziom 87 do 105
    Schronienie Meley (Gildia): poziom 87 do 110
    Strażnica Nemere: poziom 87 do 107
    Świątynia Ochao: poziom 90 do 120