Posts by RevWolt

No wlasnie nie zaprzeczam, bo to co ja wylowie jest juz moje , i jak mi sie nie chce dalej lowic, to moge zrobic tak , by inni mniej wylowili.

Co kto lubi, ja wole by ktoś też łowił te rybaki. Potem od niego jak i innych graczy skupie spore ilości przez co będę mieć więcej a oni mniej. Dzięki takiej operacji można mnożyć kasę i to praktycznie stojąc w m1. Bijąc graczy zrażasz ich do siebie przez co nie sprzedadzą Ci rybaków po fajniej cenie. Ja tak ostatnio robiłem i fajnie zarobiłem od 30 do 50% na jednym otwarciu przez miesiąc czasu, 10h można skupować a potem przez resztę czasu zalewać rynek swoim towarem i starać się ustawić monopol jeśli jest taka opcja. I to jest właśnie prawdziwe eliminowanie konkurencji, monopol na coś.

gościu za pisanie nie dostaje sie kasy jak chcesz popisac to wejdz se na czaterie ja lowie ryby po to by zarabiac a nie popisac z jakimis nobami, wiec po to sie bije innych graczy by zmniejszyc konkurencje

Sam sobie zaprzeczasz, piszesz że nie piszesz z innymi graczami tylko bijesz ich więc i tak czas który możesz spożytkować na łowienie wykorzystujesz na bicie inny graczy. Jeśli bijesz tak by ktoś przez 10minut kombinował jak się odbugować to należy Ci się ban za korzystanie błędów w grze na własny użytek. Wtedy faktycznie bicie graczy by ich zblokować= mniej ryb dla nich co przekłada się na ceny i ilość tego na sklepach. Takie forma "zabawy" jest na poziomie Janusza który upija 20 kuflowymi :D

Co to za pozbywanie się konkurencji jest ktoś kogoś zabije, strata 2minut łowienia i ma wybór czy pójdzie dalej czy będzie dalej łowić w tym samym miejscu. Kiedyś jak i teraz łowiło się w grupie bo można z kimś popisać, i to jest fajne że 50 graczy stoi obok siebie łowiąc i pisząc. Zabijanie innych graczy to nie pozbywanie się konkurencji a czyste chamstwo i to jeszcze w najprostszej formie. Szacunkiem może się cieszyć gracz który łowi z innymi graczami, no chyba że zabija tylko po to by inny złowili mniej a jego boty zarobiły.

Widocznie takie coś nie jest zabronione przez regulamin gry wieć o co chodzi ja sie bardzo ciesze ze sa legalne sposoby na pozbycie sie konkurencji

To bardziej utrudnianie, bo ktoś kto zostanie zabity może iść całkowicie gdzieś indziej na inny kanał. Co innego zabijać po to by zablokować gracza we wodzie np. z szarży. To jest czerpanie korzyści z błędów gry co jest zabronione i moim zdaniem powinno być surowo karane.

Jeżeli spotykacie się z sytuacją, że dana osoba przeszkadza w Evencie np.: przy łowieniu, górniku - taką sytuację najlepiej zgłosić na Discord. Screen z gry nic nie da.

Sytuację oceni GM/SGM/GA/TM.

Kiedyś zgłosiłem taką sytuację bezpośrednio na discordzie, gracz respił generałów przez co bugował postacie we wodzie. Sytuacja trwała pół godziny, gm odpowiedział mi że za takie coś nie ma bana i nic nie może zrobić.

chyba zapomniałeś że nagrody mogą się powtarzać więc równie dobrze możesz otworzyć 1000 skrzyń i mieć tylko 1 kościanke

Tak, mogą się powtarzać tylko to mało co zmienia. Jest 60 przedmiotów i z tych 60 przedmiotów jest szansa że będzie jeden przedmiot, wartości % są nieznane więc trzeba przyjąć że jest to równo rozdysponowane. Tak samo można napisać że 1000 skrzyń można mieć 1000 kościanek. Co innego jeśli by w opisie było szansa na biżuterię z kości tygrysa/smoka 0.01% to wtedy zgodzę się.

GF dodając czerwone skrzyneczki zrobiło błąd, jedna ten błąd szybko naprawili dodając zielone za 12sm z podobną zawartością. Nakłaniając wielu graczy do zakupu tego w celu wydropienia kościanek, skutek jaki jest taki widać.

to niezłe pół roku XD

Mnie to też zdziwiło, bo ogólnie te aukcje miały być seriami 3 w miesiącu a potem kolejne po pól roku. Widocznie GF wyczuło biznes i klepie :) Szkoda że zamiast zielonych nie są czerwone.

Ingolf Wyjaśnij mi jedną rzecz, tych zielonych skrzyneczek kupiłem 90 sztuk i każdą otwierałem do 9 razy. Przedmiotów w tych skrzyneczkach jest 60sztuk 9x90 daje nam 810 otwarć. Interesujących mnie przedmiotów są 2 sztuki, czyli statystycznie 1 na 30 otwarć powinno być trafione. Powinienem mieć 27 kościanek z umkami, a mam 1... słownie J E D N Ą sztukę 200 obrony... Dobra nie chcę 27 wystarczą mi ze 4 sztuki.

Dajecie do IS przedmiot gdzie w opisie jest napisane że można trafić jedną z 60 rzeczy ale nie jest podany %. Ja wydaję realną $$ by zdobyć coś a dostaje sok z owocu granatu i magiczną rudę miedzi... To nawet nie są lootboxy które wyciągają kasę od graczy tylko jakiś przekręt. Nie wiem może ja tylko tak mam może inni ale to nie jest fair, ile muszę tych skrzyń otworzyć 1000? żeby głupie kościanki z umkami zdobyć?

Moderator Reverse:
    Połączyłem posty.

Patrolując mapy rano sam widziałem, co się dzieje, a podczas samego dropu po kilka postaci na spocie.

Poziomy 120 lvl ganiają dropy 55 poziom ... by tylko nie wydropił szkatułki. Wszyscy blaskami są nasyceni, mam nadzieję, że prędko dropu z potworów nie będzie :P (lipiec na rocznicę).

Macie niezłe zapasy w depo :)

Zgadzam się, na jawie pełno tego jest a sam mam ponad 20k. Dzisiaj zająłem spota pół godzinę przed 18, był pusty nawet dropu na nim nie było. Chwile po 18 wbił pajac 120 z dropkiem +2 szamany swoje bo nie mógł mnie ubić. Do 19 godziny mi zeszło zabawa z takim elementem a potem odechciało mi się już dropić przez dzicz. Może się to przetrzyma do po fuzji i będzie podwójny biznes :)

Blaski nie na 4h a na 2h, dodanie potworów poziomu 4 (bo z tych właśnie jest najwięcej blasków a najwięcej ich jest w v3) do m2, dolinki, groty, dc/zaklęty i po problemie. Każdy będzie miał jakiś drop na swojej głównej postaci i uniknie dziczy jak w v3.

Art   Ingolf Kiedy wreszcie wasza firma GF ruszy głową i usunie pseudo blokady które miały banować yang sellerów a banują zwyczajnych graczy. Chyba list bezpośrednio do hansa trzeba napisać żeby to wywalił.

Kolejny raz muszę logać wszystkie shop z handlowego i resetować router za to że napisałem "hP SChodzi ". Aktualnie to jest MARTWE bo 99% zbanowanych gracze to gracze nieświadomi. Już kiedyś o tym pisałem a tu nadal echo, wywalić całkowicie tego bota banującego za allegro, psc, przelew.... I tak jak wchodzę na handlowy to widzę spam "Sprzedam won p..s..c/p..r.z.ele..w lub all.ee.gro za gruszki i nawet małpa wie o co chodzi. Tak samo jest z tym nowym systemem łowienia, gracz dostał po du.. a boty się śmieją że firma konkurencje im usuwa.

Kolego, nacpales sie? 512 corow do mityka wybornego? A zalozyles ze 3/4 po drodze spali? gdyby to bylo takie proste to co drugi by mial znakomita/wyborna alchemie.

Czytaj ze zrozumieniem, napisałem tylko liczbę ile potrzeba tych corów do tego wybornego mityka bez szans że spali.

Mi statystycznie przy 200 kamieniach wychodzi około te 50%, więc taką wartość mogę przyjąć.

Jeśli chcesz zrobić to samo to niech zachęcą cie te liczby bo:

-512 surowych corów potrzeba do mityka wybornego

-6 144 surowych statystycznie wyjdzie by zrobić całe koło mitycznej wybornej ale czy perf czy nie to już kwestia losu, to jest 246 dni na jednym koncie. Gdyby ktoś się uparł i robiłby to po 8h dziennie przez rok czasu to chyba dałby rade zrobić całe koło mitycznej wybornej perf+ spory profit z perfów matowych/znakomitych itp...

Właściwie to może samemu zacznę się w to bawić bo liczby są kuszące. Sam biegam w legendarnej perf (tak robię mityczną że wychodzą same perfy leg i muszę sprzedawać) ale jak już to polecam zrobić całe koło mitycznej matowej. Między matowych a przejrzystym jest mała różnica ale w mitycznej a legendarnej chodzi o bonus koła. Legendarna daje 20% bonusu a mityczna chyba 50 albo 55%+ siły na żywioł, a jeśli chodzi o statystyki maty mają po tyle samo co przejrzyste legendy.