Posts by Obora13

    Zaraz pękne na pół nie grałem w ten projekt jakiś czas teraz nie pamiętam mailów do tych kont .

    Logowałem się już normalnie loginem i hasłem z gry na tej śmiesznej platformie lecz teraz super bo potrzebne maile których nie spisałem .

    Ktoś ma jakiś pomysł xD

    Sorki że sie podpinam ale na tym pseudo forum to nie wiem gdzie jestem :w00t:

    Finito

    yyy... Jest super!

    Człowiek chce sobie wbić na gre raz na pół roku i NIE MOZE , jakieś dziwne ZMIANY . Dokąd to zmierza . Gra odpalała mi sie jakieś 7 minut co jest jakąs parodią (w Lolu byłoby już pół rozgrywki).

    Nie gram eq leży wony sie marnują wszystko się marnuje z braku czasu i dropu którego nie ma . Chciałbym sobie pograć w metina nawet za czasów mojej świetności 2015-2017 :(

    Priv to nie mój styl więc tym bardziej smutno , że każda aktualizaja może z małymi wyjątkami wpływa skutecznie na ubytek graczy (ciekawe czy PLN) z serwerów . Smutno..

    Według mnie powienien być szybszy okres rozgrywki 1-90 lvl co i tak w tych czasach nie jest problemem ale zawsze...

    +Usuniecie tych bezsensownych misji (w sensie rozwoju postaci) Które nic nie daja np 1k expa lub 1 k yang... szkoda czasu.

    +polepszenie dropu 1-89

    +polepszenie exp 1-89

    Narazie wygląda to tak wydajesz na is 3k golda i masz postać bez dobrego eq skili i ogólnie jesteś niczym lub wydajesz to w inny sposób bez expienia i masz postać ze skilami i eq wiadomo jak...

    Nowi gracze to przeważnie ( nie oszukujmuy się) dzieci i młodzież więc skąd taki ktoś ma mieć 200-300zł na grę co miesiąc :D?

    GF Logic?

    PS. Jak tam jest z botami>?

    Zastanawia mnie sens tych odłamków + co dropią od 110lv przecież, mało osób, a raczej nikt nie idzie tam dropić corów XD To był najlepszy zarobek dla 30 lv ale czego nie da się spierdzielić by się odechciało grać ;p

    No co trzeba zrobić dropka 110 ;p
    żenada ;p
    Wczoraj wbiłem na gre i po 10 mniutach już z uszu para wychodziłą i zakończyłem wczorajsza przygode . Takze woj od lutego ani 00.01 nie wbił .

    Z pełnym kołem mityka jest w miare równo a wyborna leg o ile pamiętam była ciut lepsza od mitycznej bez skazy .Chyba 2% na rubinie

    Hej,
    Odrazu zaznaczę , że nie gram od lutego .
    Ale jak jeszcze mnie kręciłą ta gra i się grało to tak; Leg Znako i Wyborna jest lepsza od matowej mitycznej i tyle , że mityczna masz szanse rozwoju ;p

    Skoro administracja nie robi nic z tymi botami to czemu by nie wykorzystać tego skoro oni mają to gdzieś? xd Bot w godzine zrobi więcej niż ty w 3h no to lepiej postawić pare botów i mieć spokój ;v

    rzeczywistość jest taka ludzie interesu nie grają w metka tylko boty .
    :-)
    Np ewent z Okey 6 botów bije w m1 może z 2 przez 40dni zostaną zbanowane ;p Taki bot nadropi sobie na luziku przez miesiąc 1500 srebrnych i z 400 złotych szkat .
    Potem sprzedaż oczywiście kase chowa w kieszeń i nie nie tą gf u tylko swoją smieje się w twarz tym co od niego kupują i z tych którzy mają go pilnować (chodzi o gf)
    Wiem co mówie i nie wrócę to tego bagna może jestem na to za "duży". Sprzedałbym to moje nic za malucha ale mi się nawet nie chce...


    Jeśli jest taka osoba (nie śledze ale jeśli bije na maxi???????XD) to powinno niektórym dać do myślenia co wspierają te gierke w takiej formie. Uważam , że kiedyś zostanie ona z...;0
    Granie w metka teraz dzieli się w moich oczach z perspektywy kogoś kto ma to totalnie gdzieś, na ludzi pracy i tryhardu ;p oraz grających dla fun u co stawiają boty bo serio nie widzą żadnej frajdy w biciu orków i rozmowie tylko z dzikimi psami w m1 . Może jestem inny ale na to już nic nie poradzę.

    Jak można podawać swoje FB innym graczom w Metinie. Przecież to jest najbardziej toksyczna grupa ludzi obok społeczności LOLA i CSGO. Niech wstawiają wasze fotki skoro macie wodę po paruwach zamiast mózgu.

    Lola w to nie mieszaj . ;D
    ja ma m kogoś zdjęcia w avatarze!?

    Sam mogę to potwierdzić mając teraz dropka 350%. Dropiłem odłamki na malpach to 1x na rekawicy 300% poleciał na 30 zabitych. Teraz na 9 zabitych zazwyczaj 2-3 odłamki lecą, mając 50% więcej... ;) Rękawica nie działa w taki sposób, jaki ma w opisie. Kolejne robienie z graczy idiotów,bo każdy myśląc widzi różnice.
    Tak samo się wypierali, gdy obniżyli drop małpich jaj, kiedyś 100% było, z każdego bossa małp leciało jak się miało rękawice. Teraz na 300% jest jakieś 60% szans. Przy tym 350% mam 90%. Bo prawie z każdej mi dropi.
    Także fajne +50% szans do dropu... ;) (według opisu)

    Chwila chwila .., Jak to jest te 350% bo jakoś nie moge sobie tego wyobrazić xD?(chodzi mi tu jak to osiągnąć )
    Nie gram już od dłuższego czasu i mam taką rozkmine ;s
    I się zastanawiam o po kój tutaj chodzi

    a jak się będzie łowiło te puzzle z tym nowym systemem? Chyba to takie proste nie bedzie

    Dawniej jechałeś na spcji teraz do łowienia potrzebna mycha o ile się nic nie zmienilo nie wiem xd
    dawniej jechałem na 3 konta i to bez spiny spacja łowisz mycha układasz , teraz ....
    Mam nadzieje że drop nie został w jakiś sposób pogorszony w tym ewencie , w sumie nie zabardzo mnie to intr.
    Także śmiałkom życzę udanych łowów, ja tymczasem udam sie na łowy ale burzowe :)

    patrząc po ostatnich ofertach Is to jak wejdzie będzie płatnym udogodnieniem dla graczy...

    Jeszcze przydałby sie V I P i
    tzn że masz nieograniczony dostęp do bosów np rezerwacja smoka <3


    Mogliby dodac u alchemika opcje uszlachetni wszystkie a nie napierdzielac pojednczo zawsze to jakies ulatwienie i otwieranie 1 kliknieciem 10x przzytrzymujac np ctrl

    Nieee .. dodadzą , bo "czas to pieniądz" :D

    Jedni poszli po rozum do głowy i skończyli grę a inni będą w to grać do emerytury. Może wydrukujcie sobie SS waszego EQ i naklejcie sobie na trumnę kiedyś tam. Może te EQ wam się przyda po śmierci.

    Vron śmieci powinno sie wywalić do kosza a nie na lub do ziemi :)

    Ale dlaczego się nie opłaca co to jakieś prawa autorskie czy coś?

    Nie w tym rzecz .
    Gf woli aby każdy miał główną postac i do niej kilka shopów jakieś postki z ulepami. Po prostu zamiast np sklepu of-line musisz mieć shopka zalogowanego żeby gf mógł się chwalić ile to graczy "gra w metina"
    To samo dotyczy zmiana ch tłumaczenie że przez to były lagi serwera i nie wiadomo kiedy to wróci także nie przemawia .
    Zmianki z ewentów dropią głównie z B czyli są do kitu "lepsze do zdobycia w is"
    Event z puzlami tzn podręczniki w skrzynkach i itemki leciały na +9 To lepiej jak gracz wyda na podręczniki is .
    Boty? I to jest najbardziej zastanawiające. Na privach leci ban na ip tutaj nie? Bo wielu by potraciło postacie wykokszone i game over nie byłoby części pieniędzy z is.
    A teraz co się opłaca : wprowadzona została nowa alchemia i zaraz bug z poli który nie wiem jak się potoczył.
    Dodawanie mnóstwa rzeczy, nowości w które trzeba inwestwoać sm żeby być tam na jakimś poziomie np pety,lizaki itp
    Moim zdaniem opłaca się firmie GF wyciągnięcie jak najwięcej z tego projektu z najmniejszym wkładem i ...
    Pozdrawiam :s

    denny to jest ten post, czwartkowa przerwa jest od tylu lat... wydaje mi sie ze jesli ktos uwaza ze ta godzina, dwie czy trzy w tygodniu przerwy od grania sa problemem, to musi byc ultra uzalezniony i kazdy wolny moment spedza przy metku. Ja gram sobie bez cisnienia i w ogole nie przeszkadzaja mi te przerwy, nie moge pograc, to robie cos innego, a jak wlacza metka i bede mial ochote to pogram sobie pozniej, ta gra to zabawa, nie sens zycia. Wiec jesli nazywasz to takim wielkim ograniczeniem i utrudnieniem, to widac jestes jednym z tych ultra uzaleznionych, ewentualnie z krotka przerwa od nalogu. I nie gadaj ze skonczyles gre, bo o peta dalej sie martwisz, uzalezniencu.

    Jestem ultra uzależniony jak napisałeś :D
    i dlatego nie gram sobie już 4 miesiące a zwierzaczka sobie karmie bo moge nikt mi nie zabroni raz na miesiąc wejśc na gre ale uniemozliwić to już mozna :D
    Właśnie naszła mnie ochota żeby go nakarmić chyba że sobie spi?
    I jest to dla mnie wielkie ograniczenie bo nie mam czasu na metina w ostatnim tygodniu ani minuty teraz miałem 30 minut na komputer i nie mogę . Piszesz że grasz jak masz ochotę no a ja chciałbym wejść jak mam na to czas i ochotę również .
    A o mój nałóg nie musisz się martwić ... są gorsze :)

    Nikt tu nie czeka! :D
    Ja sobie wbijam a zobacze moze mi 200 dniowy pet nie zdechł chce sie zalogować sprzwdzam neta a tu przypominam sobie że dzis przerwa :D
    I jak tu wracać do tej gry jeśli na każdym kroku jakieś ograniczenia i utrudnienia :D Żałosne :D Ale nawet śmieszne
    Z perspektywy czasu widać jakie to jest DNO! hahaahhaah ale śmieszne chociaż :S

    Czy ja dobrze zrozumiałem?
    Sa 6 i 7 bon są one do itemków i można je mieszać ?
    Czy moje eq w magarzynie było nic nie warte teraz nawet w depo się nie opłaca trzymać?


    Co się dzieje z tym hardem , że staje się powoli (z nutką PLN szybko) izi serwerkiem ?
    O co tu chodzi?
    Brakuje jeszcze zmian średnich z max 59 czy 60 bodajże na jakieś 75 ;s i podniesieniu dmg bosów...


    Z perspektywy gracza co naprawdę gra i przykłada sie do metina "na powżnie" pewnie zmiany są na + no bo będzie fajnie będe twardym wojem...ale z mojej perspektywy jako znów nie gram sobie ,wydaję mi się to po prostu jest słabe .


    Przy okazji chciałbym życzyć wszystkim bez wyjątku radosnych Swiąt spędzonych w miłej atmosferze i w miłym gronie.
    Mimo wszystko, wszystkiego dobrego :-)

    hahahhaa 80-90 % xD

    3 lata temu jaja leciały lepiej niż 2 lata temu(wiem co mówie dropiłem okokło 10 respów dziennie co noc, więc spkojnie ponad 1k metków ubitych w tych latach ) rok temu nie dropiłem w tym roku 4metki i na tym się zatrzymam z rękawica is i łapą z metka 1 jajo na 4 metki wiec dziękuje mój woj pozostaje w hibernacji albo już przeszedł w śpiaczkę i się nie wybudzi.


    Nie wiem jak u was jest ale nawet się dropić nie chce bo co podropie i co z tym zrobie jak z tego, nic mi po tym, wole żeby ktoś inny skorzystał kto to wykorzysta . Wszyscy moi znajomi z gry skończyli na samosie został 1 na etolinie którego też nie ma więc sorry,taki klimat:<


    Zawsze kręciły mnie jak i innych ludzi dropy o bo zmianke dropne i co mi po niej skoro nie wydaje juz całkiem kasy na is co mam miksować jak eq do 105 jest praktycznie bezwartościowe?


    Dla mnie gra nie ma już sensu może i z niej wyrosłem lub po prostu nie wyobrażam sobie siedzenie przez 2h i dropienia odłamków jest wiosna lepiej sobie pobiegać w realu niż po pikselach .


    Pozdrawiam wszystkich, no i KIEDY WRÓCI ZMIANA CH>? Nie chodzi mi o to ,że nad tym pracują ale KIEDY!?