Posts by PGT

CZ1:

CZ2:

CZ3:

CZ4:

CZ5:

Od startu postaci do ich banicji. W części czwartej w 2:15:23 strzelają do niewinnych polaków. A Ty gościu coś gadasz, że nie ma niesłusznych banów. Reszty nie chce mi się nawet czytać.

Jeszcze zepsuł sie system przy wpisywaniu pasów. Nie wiem jak go nazwać, ale wcześniej client zapamiętywał jaki serwer oraz ch wybraliśmy i odpalając nowego clienta, mieliśmy juz podświetlone to co ostatnio zalogowane. Teraz to nie dziala :P

Sklepikom można zawsze uciąć zużycie procka programem np. BES 1.6.3 wersja. Wybieramy sobie proces i zabieramy z 80% zasobów. Niech hans nie kopie nowej krypto.

31 sztuk ksiąg poli, tych zwykłych poli mam nadal na 0 pkt, zwoje egzo poszły się ...@Art Mogę odzyskać moje zwoje egzo bo wam się polifmorfia zbugowała? Ticket już wysłany.

Najpierw skille odbierz to zacznie Ci wchodzić :P Jak nie odbierzesz skili to każde Ku Ci spali, sun zi poli itp.

@Ninhio expilam kiedyś ninje, miałam nakładkę na sztylety, ładnie i przede wszystkim LEGALNIE na autolowach IS sobie eexpila, za to patrząc z drugiego konta z szamanki ona stała wyprostowana i nie machała sztylemi xD zwykłe przekłamanie grafiki tak jak czasami w V2 pająków postać wjeżdża w ścianę gdy korzysta z cięcia z siodła

Jak występuje bug z nakładką to postać próbuje zrobić hita z pięści, a jak nie robi nic no to bocik ;)

Zobacz jeszcze maila, bo może zablokowali Ci możliwość dalszego doładowania. W tym wypadku trzeba będzie pisać na support od billingów. Wszystko powinno być w mailu.

Ale my wszystkie te wątpliwości przekazujemy wyżej i wielokrotnie analizujemy zasadność blokad systemowych, jednak musicie wybaczyć nam nasz sceptycyzm, gdy często najbardziej uczciwi i pokrzywdzeni w oczach społeczności, jednocześnie weryfikują przyczynę swoich banów na forum, dedykowanym dla użytkowników płatnych cheatów i tam szukają sposobu na obejście sytuacji, chroniące główne konto przed blokadą a jednocześnie pozwalające korzystać z "dobrodziejstw" hacków na farmie botów.
    Te ataki w naszą stronę są na prawdę nieuzasadnione a nasza powściągliwość jak najbardziej zrozumiała.

6:37 system zbanował mi 10 kont. Główne konto, które biło sobie na autołowach obok tych 10 nie zostało zablokowane. Chwilę mi zajmie wrzucenie tego na YT ale pofatyguję się. ;)

Kiedyś zgłosiłem na forum błąd gry - koło cor draconis. Przekreciłem za ponad 100k SM i nie dostałem za to smoczych znaków, choć w opisie koła było napisane, że się je dostaje. Brzmi jak poważny błąd prawda? Ale przyszedł jakiś maciek z zieloną plakietką i skasował cały temat w dziale zgłoszeń błędów, gdyż napisałem drugiego posta (zasada taka sama jak w dziale handel - skomentujesz = zamkniecie).
    I powiedzcie mi, że gość wykazał się zrozumieniem, czy jednak 'ciężko' pracuje na papierek, żeby mieć w CV co nic nie znaczy?
    Pewnie to zgłaszanie błędu z banami nic nie da, do momentu aż inna nacja nie spotka się z problemem banów. Wtedy nagle pojawi się oświadczenie. Tak, jak pisałem wcześniej, nagram dziś w nocy materiał od tworzenia maili, kont, expienia postaci do BANA :) ciekawe co wtedy nam zarzucą.

To się odwołaj w oficjalnej drodze, a nie powtarzasz to samo w każdym poście. Co jest niezrozumiałego w słowach, że na forum nie rozpatruje się odwołań?

PGT, nie ma darmowych blokad. Nikt się do używania bota nie przyzna po otrzymaniu blokady, a jak jest niewinny to uzyska unbana na support, bo zebrane dowody ocenia osoba wyższa stanowiskiem względem osoby nadającej blokadę. Nikt nie rozpatruje odwołań od blokad nadanych przez samego siebie lub kogoś z równorzędnego stanowiska. Zawsze ostateczna decyzja należy do pracownika firmy. To popchnij "swoimi kontaktami" i napisz zgłoszenie.

Ja nigdzie nie bede pisał. Ja zadzwonie. Od T&C Violation nie ma odwołania wiec po co ludzie mają tak pisac. Przy darmowych banach podczas eventu rybackiego też tak kozakowałes na forum, ze nie ma darmowych blokad? NIE KŁAM OSZUSCIE

@Ascoran Ludzie potracili pieniądze, konta, czas, a ty bohaterze na bialym koniu skasowales wysyp informacji nt. darmowych banow? Odpocznij sobie ze dwa dni, może ci przejedzie. Oczywiście ja swoimi kontaktami popchnę sprawę do przodu z tym bohaterem, bo mnie troche zdenerwował.

Ktoś ogarnia w jaki sposób działą ten ban z powodem T&C violation ? to automat strzela do randomowych ludzi ? jakaś aplikacja go wywołuje czy ilość zalogowanych kont

Większa ilość kont założona jedno po drugim - duża szansa na bana. Przy złotych piłkach łatwo o tego bana ;p Poproś kilku kolegów zeby zrobili po jednym acc i nie powinno być problemu.

Sami 3 IQ gracze widzę. Jest event letni to każdy będzie mógł sobie odebrać konika od summer. Inną sprawą są pierścienie radości na 60d, czy też zmianki do kostiumów za babilon (bodajże 40kk u handlarki).
    Na jawie od samego początku nie miało być przypisu, ale coś nie wyszło i przez chwile był. Konsekwencją tego było odpalenie serwera na nowo, żeby każdy miał równe szanse. Peace

Loch Pająków 2: poziom 40 do 68
    Wieża Demonów: poziom 47 do 75 - zmienili, że można do maxa wchodzić
    Diabelskie Katakumby: poziom 69 do 86
    Grota Wygnańców: poziom 72 do 97
    Twierdza Czerwonego Smoka: poziom 87 do 107
    Schronienie Meley (Grupa): poziom 87 do 105
    Schronienie Meley (Gildia): poziom 87 do 110
    Strażnica Nemere: poziom 87 do 107
    Świątynia Ochao: poziom 90 do 120