Porozmawiajmy o Metin2 - część I

  • Ja często boty zgłaszam, raz nawet widziałem jak po zgłoszeniu (w ciągu niecałych 30min) pojawił się GM i skasował bociarza :)

    Kto silny ten walczy, kto chory ten zdycha
    Mocnym pomaga się, słabych się spycha
    Tak być powinno !!!

  • Sury to szkodniki i powinni zlikwidować rozpro albo je ograniczyć mocno.

    Przykładowo 3 minuty ładowania i max 5 lvli w góre wchodzi.

    Sura to pet w pvp, a rozpro to po prostu zwykly lep w policzek by te wszystkie sterydy spoconych wojowników wyzerowac :P jak ktos jest dobrym wojem to aury ni trzeba. A likan to dopiero zlo, zabija swoim rykiem szybciej niz animacja pokazuje i z tym nikt nic nie robi

    Metin$
    3a8d82808d0bbe33med.jpg


    REYMONTA 22

  • Ksucie nie powinno być karalne, ale często jest sygnałem o poważnym uszkodzeniu mózgu u ksującego.

    Nie wiem jak na Polsce (pewnie nie, bo musicie bardziej szanować blaski), ale na Poly to się czasami idzie popłakać ze śmiechu.

    Ludzi tu nie ma za dużo. Oprócz obstawionego do późnych godzin wieczornych biga w świątyni ezotów, najczęściej nie ma problemu znaleźć spota. Z najlepszymi komnatami AV2 nie ma dużego problemu, lemury pustki, nawet na niszczycielach można znaleźć skrawek miejsca dla siebie.

    Ale nie. Nie ma zmieniania kanałów. 5 kanałów stoi wolnych, a ty na tym jednym będziesz się tłukł z jakimś grzbietem w środku nocy.

    Pół biedy, jak wjedzie jakiś zakapior i wytrze tobą podłogę - prawo jungli.

    Gorzej jak wjedzie dywan na setkach. Zabawa do rana, a motywacja jakbyś to Ty mu wjechał na spota, a nie na odwrót. Jak zabijanie zaczyna nudzić, czy sam tracę setki, to wskakuję na wierzchowca i wjeżdżają hity z okazjonalną ognistą czy trującą. Ale to dwóm graczom zmarnujesz trochę setek i już się odechciewa gonitwy. Szkoda czasu, a i mózg potem boli po zniżaniu się do ich poziomu.


    Quote

    All these błogosławieństwo życia and błogosławieństwo smoka

    Got these pussies walkin' 'round like they ain't losers


    Cieszmy się, że GF nas od Turków grubą linią przedzielił, bo dopiero byśmy narzekali. Najgorsze, najbardziej uparte, najbardziej złośliwe community jakie można trafić. Mają tańsze SMy i więcej online niż gdziekolwiek indziej, ale nawet sekundy bym się nie zastanawiał nad pójściem na ich serwery.

    Edited 3 times, last by Aronex ().

  • Doskonale Cię rozumiem, co do tego pełna zgoda, aczkolwiek nie dać się sprowokować - uśmiechnąć się, parsknąć śmiechem i machnąć ręką na widok takiego "maso".


    Tylko Twoje opanowanie i spokój, a co najważniejsze nie dać mu satysfakcji z tego typu "gburowatego" zachowania - uwierz, bardziej go zaboli aniżeli ganianie za nim po spotach jak za jakąś "chmurką" która w mgnieniu oka znika z pola widzenia, a Ty niepotrzebnie się tylko zdenerwujesz i zniechęcisz taką (jego - rzecz jasna) wymuszoną i niczym nieuzasadnioną, a często po prostu śmiechu wartą głupotą.


    Także krótko - nie zwracać na takie zachowanie uwagi, bo najzwyczajniej w świecie... nie warto. =)

    Edited once, last by ... ().

  • to gra MMO gdzie jest rywalizacja i panuje zasada "kto silniejszy ten dropi" jezeli to komus przeszkadza ... zaden problem, wystarczy grac w single

    Skąd u was wszystkich takie zboczenie ze słowem R-Y-W-A-L-I-Z-A-C-J-A? Zawsze ktoś musi arbitralnym tonem rzucić "rywalizacja", jakby to miało cokolwiek udowadniać.


    Jak można rozpatrywać rywalizację bez pragmatycznego aspektu? Co to za rywalizacja w której nikt nie odnosi korzyści ani strat? Gość Cię zabije to se wstaniesz. Sksuje Ci metka, ops, to był jeden z 999 metinów, które musisz zbić żeby zarobić. No tragedia.

    Popatrz jak skonstruowana jest ekonomia tej gry, tu się zarabia na konsekwencji, to przecież jest stary dobry grindownik. Żeby ksucie miało jakikolwiek impakt, to ksuciciel musiałby dniówkę spędzić na chodzeniu za tobą krok w krok.


    Ksucie w metinie NIE MA SENSU, bo metin jest grą, która w bardzo małym stopniu premiuje ksucie.

    Gdyby był jeden kanał, gdyby Ci postać mogli zabić na amen, gdyby itemy wypadały z truchła...

    Jakby Ci mogli wjechać na Jotuna, Nemere czy Razadora i go sksuć, to wtedy byłaby rywalizacja, bo byłaby jakakolwiek stawka.


    Ksucie w metinie ma sens wtedy i tylko wtedy kiedy przekracza tą cienką linię i zamienia się w griefing, a tym samym przestaje mieć cokolwiek wspólnego ze zdrową rywalizacją, sprowadzając się do czystej złośliwości czy jakiegoś dziwnego atawizmu.


    Nie popieram banowania za ksucie, ale nie mam zamiaru w jakimkolwiek stopniu tego usprawiedliwiać. W metinie jednostkowy incydent nikogo nie ozłoci.

  • Wiadomo czy skrzynia otwiera się od razu czy otwieramy w ekwipunku?


    I pytanie na marginesie, nie istniała kiedyś na forum dyskusja o item shopie?

    Przed każdym handlem "ze mną" najpierw proszę się upewnić czy to napewno ja. Zapraszam na PW

  • Ta skrzynia mamuta to jednak dobry scam. Cała strona magazynu depo samych śmieci w postaci PD i innych jeszcze mniej wartych rzeczy. Szansa na mamuta lub lepszy amulet wynosi chyba mniej niż 1%. Powinni prawnie zakazać takiego ustawionego hazardu. ^^

    SPRZEDAM na PL:

    Ulepszacze na ewolucję Peta, różne Dopalacze


    Moje sklepy stoją w bezpośrednim sąsiedztwie lewej Dyspozytorki ch1 ("Całoroczny sklep mistrza Farangi" ze szpuli kaszmiru, BuyCheaper & BuyCheaper2). Dziękuję za zakupy! <3

  • Ta skrzynia mamuta to jednak dobry scam. Cała strona magazynu depo samych śmieci w postaci PD i innych jeszcze mniej wartych rzeczy. Szansa na mamuta lub lepszy amulet wynosi chyba mniej niż 1%. Powinni prawnie zakazać takiego ustawionego hazardu. ^^

    tombola podobnie, trafić talik lodu/błyskawic to trzeba z 1000 SM wydać... co roku wszystko coraz ciężej trafić.

  • A ze skrzyń z zodiakowej szachownicy ktoś miał w ogóle talik? Dla mnie to też scam. Nic dziwnego że nikt tego nie robi.

    „Prawdziwe piękno nie musi się narzucać, prawda — krzyczeć,
    mądrość — wywyższać się.”

  • Mentosx2 nie kupuję losów w Tomboli na zapas, ponieważ wolę zostawić sobie znaki na szkło, odżywki itp W końcu z pierwszych losów uzbierało się 3 symbole i w okolicach 10 tasowania Talizman Lodu wypadł, szok. 8o

    SPRZEDAM na PL:

    Ulepszacze na ewolucję Peta, różne Dopalacze


    Moje sklepy stoją w bezpośrednim sąsiedztwie lewej Dyspozytorki ch1 ("Całoroczny sklep mistrza Farangi" ze szpuli kaszmiru, BuyCheaper & BuyCheaper2). Dziękuję za zakupy! <3

  • Mentosx2 nie kupuję losów w Tomboli na zapas, ponieważ wolę zostawić sobie znaki na szkło, odżywki itp W końcu z pierwszych losów uzbierało się 3 symbole i w okolicach 10 tasowania Talizman Lodu wypadł, szok. 8o

    to nie wiem ponieważ ja jak losowałem to 4 te same itemy miałem w kółko i teraz co dają to odbieram bo szkoda SM.

  • to nie wiem ponieważ ja jak losowałem to 4 te same itemy miałem w kółko i teraz co dają to odbieram bo szkoda SM.

    popieram co tombola to gorsze smieci losuje a trafic talik z buta to wielki fart na losowanie trzeba od 100sm w zwyz dzis rekord na lodu 350 sm szkoda kasy na to. Dodam talik lodu i błyskawic to z 10 w powinien byc warty bez zadnego ale ci co spamuja taniej niech sami sobie je kreca

  • tombola podobnie, trafić talik lodu/błyskawic to trzeba z 1000 SM wydać... co roku wszystko coraz ciężej trafić.

    Z tym talikiem błysków się nie zgodze. Wiadome w 90% przypadkach dostajesz bodzie i klucze, lecz czesto 2/3 rerolle i masz talik błysków.

    trzeba sie wkoncu nauczyc ze to My jestesmy dla tej gry a nie gra dla graczy xDD

    fajnie ze mozemy jeszcze grac w ta gre i dostac czasami cos za darmo :D

    Oj tak, GF powinno w końcu przyjąć informacje i starać się zadowolić tych graczy, a nie, że robią nam łaske tombolą.

    Przed każdym handlem "ze mną" najpierw proszę się upewnić czy to napewno ja. Zapraszam na PW

  • No tombola taka średnio satysfakcjonująca.

    Jeszcze nie zauważyłem, że losowanie symboli jest za sm, nie za znaki, droga to była małż ( ✧≖ ͜ʖ≖)

    W ogóle z tej tomboli to kolejny symulator rozpaczy jak Yutnori, klikniesz i od razu wiesz co jest grane, ale musisz czekać, aż łaskawie symbole i nagroda się odsłonią.

    Jeszcze mam taki bad beat (albo tak miało być), że kilkadziesiąt kupionych losów < darmowe losy.

    Szkoda, że tomboli nie można przeglądać do tyłu, bo byłbym bardziej konkretny, ale z darmowego losu dostałem m.in. szmaragd, kamień mocy żywiołów i - chyba - sklepik. Kupione losy? Zawsze amury, potki, odłamki, rudy, od łachy jakiś cor.

  • No tombola taka średnio satysfakcjonująca.

    Jeszcze nie zauważyłem, że losowanie symboli jest za sm, nie za znaki, droga to była małż ( ✧≖ ͜ʖ≖)

    W ogóle z tej tomboli to kolejny symulator rozpaczy jak Yutnori, klikniesz i od razu wiesz co jest grane, ale musisz czekać, aż łaskawie symbole i nagroda się odsłonią.

    Jeszcze mam taki bad beat (albo tak miało być), że kilkadziesiąt kupionych losów < darmowe losy.

    Szkoda, że tomboli nie można przeglądać do tyłu, bo byłbym bardziej konkretny, ale z darmowego losu dostałem m.in. szmaragd, kamień mocy żywiołów i - chyba - sklepik. Kupione losy? Zawsze amury, potki, odłamki, rudy, od łachy jakiś cor.

    Mało ze krecisz za Sm ale tak było od lat to wiadomo ale nwm czy wiesz ze nie dostajesz smoczych znakow

  • Na jakiej zasadzie odbywa się ten "eventowy" drop np. rady pustelnika co są o konkretnych godzinach? Czy to dropi normalnie z mobow czy z metinow?

    metki i bossy

    TeamPL Chwasty

    Odpady serwera Polska (banda Maciukabry): TeamPL (wyrzutki z innych gildii), BractwoPLS03 (Buractwo), Szwadron (analfabeci), Shire, WrongOfSide, Ziomale, ENAMENT, BIALYSTOK, Loyality, Titanium, ZAPLATANIv11, BDSM:
    Qiserax, Rapoman77,Zavaba

    Kalwarion,Narcos4Yu,

    BufWijnika, UtraconyNick, ElAmigaMan, Seymian, Lenofi, Wendeska

    CityUnivers, MijiaDziunia, Dinkley, Milene97, Rolniqs, YuaMai

    AgentoS007,Sisixxd

  • A ze skrzyń z zodiakowej szachownicy ktoś miał w ogóle talik? Dla mnie to też scam. Nic dziwnego że nikt tego nie robi.

    ja tylko raz to robiłem i trafiłem talik wiatru

    giphy.gif?cid=ecf05e47h1zv3znuzhmhh95ra14kuydswao9it2tj3hz9100&rid=giphy.gif&ct=g