Porozmawiajmy o Metin2 - część I

  • Super metiny (5 w jednym) ciekawe dlaczego na Polsce są. A są na 100% przecież ślepa nie jestem,

    „Prawdziwe piękno nie musi się narzucać, prawda — krzyczeć,
    mądrość — wywyższać się.”

  • No tak, dali kilka miesięcy temu na 2h, przecież XD

    To nie jest cykliczny event.


    Poza tym nie został też nigdzie ogłoszony. A w tym samym czasie były te metiny na eventowych serwerach.

    „Prawdziwe piękno nie musi się narzucać, prawda — krzyczeć,
    mądrość — wywyższać się.”

  • Ascoran

    Changed the title of the thread from “Zmiany w grze - dyskusja” to “Porozmawiajmy o Metin2”.
  • Informuję, że dzisiaj tematy zmian w grze, eventów oraz IS zostały połączone w jeden wątek o tytule Porozmawiajmy o Metin2.


    Dlaczego:?:

    Tematyka wątków była podobna, a często pisaliście o różnych sprawach w niekoniecznie właściwym temacie. Ponadto posty były dublowane i ta sama sprawa była poruszana w różnych tematach. Mamy nadzieję, że to nieco usprawni komunikację i pozwoli na prowadzenie dyskusji w jednym miejscu bez konieczności przełączania się między różnymi tematami. Pozostałe wątki pozostały bez zmian.


    Pozdrawiam ;)

  • To teraz mniej etatów adminów forum A więcej na grę.

  • Chciałbym zapytać czy ktoś spotkał się w grze z wyłudzeniem itemów za pomocą dwóch takich samych nicków ? Osoba wyłudzająca podaje się za innego gracza i pisze do kogoś np. o item , czy danie won . Co dziwne ma taki sam nick . Moją postać spotkało to już dwukrotnie . Co gorsze postaci która wyłudza nie widać . Po zgłoszeniu sytuacji na suport dostałem lakoniczna odpowiedz tylko : potrzebne screeny . Tylko że to nie mnie próbowano oszukać a inne osoby za pomocą mego nicku które były pewne ze piszą ze mną i nie widziały potrzeby robić ss.

  • Chciałbym zapytać czy ktoś spotkał się w grze z wyłudzeniem itemów za pomocą dwóch takich samych nicków ? Osoba wyłudzająca podaje się za innego gracza i pisze do kogoś np. o item , czy danie won . Co dziwne ma taki sam nick . Moją postać spotkało to już dwukrotnie . Co gorsze postaci która wyłudza nie widać . Po zgłoszeniu sytuacji na suport dostałem lakoniczna odpowiedz tylko : potrzebne screeny . Tylko że to nie mnie próbowano oszukać a inne osoby za pomocą mego nicku które były pewne ze piszą ze mną i nie widziały potrzeby robić ss.

    Nie może mieć takiego samego nicku, tylko bardzo podobny. Dosyć popularna ostatnio metoda i niestety znam przypadki, że ludzie dawali złodziejom itemy warte 500w+ myśląc, że pożyczają je znajomemu z gildii. Co do supportu to nie pomogą, bo nie można się podszywać jedynie pod członków teamu.

  • Jeśli chodzi o taki sam nick to dwie osoby z gildii pisały że był identyczny z moim . Chyba że wtedy nie zwróciły na to takiej uwagi . Poza tym jedna z nich miała otwarty handel z oszustem ( który dał jej go - handel ) a potem dała handel na moja postać i miała otwarte dwa okna handlu jednocześnie .

  • No tak otwierajac serwer dało sie przyzwolenie na robienie nowych kont wiec robia clony i w ten sposob okradaja innych graczy , od botow nie mozna sie ognac a gdzie ci nowi gracze co maja w IS wkładac smiech tylko corownikow przybywa i graczy no tak na wakacje dzieci przybylo co sie nudza pograja chwile a w IS nie bd inwestowac ale sie GF dorobi tym otwieraniem serwera

  • Nie może mieć takiego samego nicku, tylko bardzo podobny. Dosyć popularna ostatnio metoda i niestety znam przypadki, że ludzie dawali złodziejom itemy warte 500w+ myśląc, że pożyczają je znajomemu z gildii. Co do supportu to nie pomogą, bo nie można się podszywać jedynie pod członków teamu.

    za sama podszywke raczej nie ale za podszywanie i pisanie "daj itemy" juz tak


    odzielny wpis bo oddzielna, wazna dla niektorych informacja

    przerwa w środe o 9, tylko wschodni klaster


    Moderator Canhide:
    Połączyłem double post.

    Edited once, last by Canhide ().