Porozmawiajmy o Metin2 - część I

  • Właśnie przez takie myślenie, większości graczy "po co zaczynać na Lynx, skoro zaraz go połączą z innym serwerem" ludzie nie zaczynają gry na nim.. a szkoda bo gra się bardzo przyjemnie, ostatnio grałem za czasów Jawy i jedno mogę powiedzieć że jest to gra bez botów, nawet na ulepkach z doliny początkujący gracz może zarobić bo nie ma ich po 200 na rynku jak to jest w przypadku botów i ceny są niskie. Poza tym jeśli była by fuzja to napewnie nie będzie to bliska perspektywa(bądź może w cale nie będzie fuzji), jest to jednak serwer o wiele cięższy od Polyphemosa.

  • Właśnie przez takie myślenie, większości graczy "po co zaczynać na Lynx, skoro zaraz go połączą z innym serwerem" ludzie nie zaczynają gry na nim.. a szkoda bo gra się bardzo przyjemnie, ostatnio grałem za czasów Jawy i jedno mogę powiedzieć że jest to gra bez botów, nawet na ulepkach z doliny początkujący gracz może zarobić bo nie ma ich po 200 na rynku jak to jest w przypadku botów i ceny są niskie. Poza tym jeśli była by fuzja to napewnie nie będzie to bliska perspektywa(bądź może w cale nie będzie fuzji), jest to jednak serwer o wiele cięższy od Polyphemosa.

    Baltyk mial być stalym serwerem i gdzie jest obecnie?

  • Ja bym zagrał na nowym serwerze, ale co z tego jak go połączą zaraz z Polyphemos xd, pieniądze idą w błoto i nieopłacalny biznes

    To chyba dobrze, ta gra nie sluzy do robienia biznesu

    TeamPL Chwasty

    Odpady serwera Polska (banda Maciukabry): TeamPL (wyrzutki z innych gildii), BractwoPLS03 (Buractwo), Szwadron (analfabeci), Shire, WrongOfSide, Ziomale, ENAMENT, BIALYSTOK, Loyality, Titanium, ZAPLATANIv11, BDSM:
    Qiserax, Rapoman77,Zavaba

    Kalwarion,Narcos4Yu,

    BufWijnika, UtraconyNick, ElAmigaMan, Seymian, Lenofi, Wendeska

    CityUnivers, MijiaDziunia, Dinkley, Milene97, Rolniqs, YuaMai

    AgentoS007,Sisixxd

  • Jest dokladnie na odwrót, ludzie wydali kupę wonów na eq licząc na to, że będzie lockdown, ludzie zaczną grać i będą go potrzebować więc uda im się sprzedać drożej, a tu zonk - zamknięty serwer + okres letni, luzowanie obostrzen (a byly w ogole?xD) itp. Ceny ogólnie poszły w dół ale ci ludzie nie chca być stratni i nadal wystawiają za kosmiczne wartości nie chcąc obniżać cen, dla nich na rękę jest otwarcie serwera (bo rosnie popyt na te itemy wiec zarobią) i to wlasnie ci ludzie forsują wszedzie otwieranie serwa mimo, że GF wie lepiej jaka jest sytuacja i dla serwera lepiej, zeby nie otwierali (poza w/w ktorzy utopili wyplaty w spekulację itemami)

    TeamPL Chwasty

    Odpady serwera Polska (banda Maciukabry): TeamPL (wyrzutki z innych gildii), BractwoPLS03 (Buractwo), Szwadron (analfabeci), Shire, WrongOfSide, Ziomale, ENAMENT, BIALYSTOK, Loyality, Titanium, ZAPLATANIv11, BDSM:
    Qiserax, Rapoman77,Zavaba

    Kalwarion,Narcos4Yu,

    BufWijnika, UtraconyNick, ElAmigaMan, Seymian, Lenofi, Wendeska

    CityUnivers, MijiaDziunia, Dinkley, Milene97, Rolniqs, YuaMai

    AgentoS007,Sisixxd

  • Przetestowalem. Wciskając tyldę czy "z" postać zbiera tylko to co ma zaznaczone. Dobre przy supermetkach czy na blaskach. Żeby przez przypadek śmieci nie pozbierać.


    ps. Ta przepustka łupu działa tylko na jednej postaci. Nie jest na całe konto tak jak PD czy Rękawiczka z ISu.


    Moderator Canhide:
    Połączyłem double post.

    Edited once, last by Canhide ().

  • Trochę myląca ta informacja:

    "Event będzie dostępny codziennie od 20:00 do 21:30."

    Pocałowałem klamkę i pewnie nie tylko ja.

    Streamy wrócą razem z powrotem zmiany CH (czyli możliwe, że nigdy)
    :w00t: A może stream z Tasmanii Jemioły Diumara Polski? :w00t:
    https://www.youtube.com/user/LuckeR174


    Zazwyczaj odpalam w dni robocze okolice 12-14 godziny


    Zapraszam!


    :mkay:

  • Dzienny bonus za logowanie - Sklep Metin2 - Metin2 Polska (gameforge.com)

    Czytam instrukcję i widzę że nowy dzień zaczyna się zawsze o północy.

    Jest 7:55 i niestety nowy dzień się jeszcze nie zaczął. Poza tym zacina dość mocno logowanie się platformy. Art  Art  Ingolf  Ascoran nie wiem czy ktoś już zgłaszał problem

    „Prawdziwe piękno nie musi się narzucać, prawda — krzyczeć,
    mądrość — wywyższać się.”

  • Tak. Trzeba mieć ukończone, inaczej wyskakuje błąd. Ale też w zakładkach gdzie masz napisane wszystkie przedmioty, czy też promocja gdy nie masz zębów na koncie zrobionych nie ma tam zakładki codzienne prezenty.

    „Prawdziwe piękno nie musi się narzucać, prawda — krzyczeć,
    mądrość — wywyższać się.”

  • Różnie z tym bywa. Czasem zadziała a czasem nie. Jednakże nie gwarantuje tego, że się odblokuje.

    „Prawdziwe piękno nie musi się narzucać, prawda — krzyczeć,
    mądrość — wywyższać się.”

  • 4p48wWx.png

    jak to nasza lista (lynx) jest w przygotowaniu skoro jest na forum dostepna juz od wczoraj, a patrzac niemieckie/tureckie forum odpowiedniki lynx nie maja eventow codziennych, wiec albo polska jak zwykle bledne info albo ktos sam nie wie co wrzuca

    Na wszystkich 3 serwerach będą aktywowane Eventy.

    Polska jest dobrze informowana, wszystko jest tak, jak powinno być.

  • event bedzie dostepny codziennie od 20 do 21:30 ale 4 dni w tygodniu xd

    Lakoniczny opis i przez to weszla tylko garstka ludzi. Az trzeba sprawdzic zagraniczne fora czy podobnie to przedstawili jak u nas

  • Dzienny bonus za logowanie - Sklep Metin2 - Metin2 Polska (gameforge.com)

    Czytam instrukcję i widzę że nowy dzień zaczyna się zawsze o północy.

    Jest 7:55 i niestety nowy dzień się jeszcze nie zaczął. Poza tym zacina dość mocno logowanie się platformy. Art  Art  Ingolf  Ascoran nie wiem czy ktoś już zgłaszał problem

    No właśnie co z tym nie tak? wczoraj odbierane wieczorem a dziś nie mogę następnej o co caman?:w00t:

  • Art czy te codzienne nagrody to kolejna kpina z graczy że nie działa skrzynka w kolejnym dniu ? I szkoda że nowy dzień zaczyna się po północy a nie później np 4:00

    Kto silny ten walczy, kto chory ten zdycha
    Mocnym pomaga się, słabych się spycha
    Tak być powinno !!!

  • Próbuję ustalić co jest przyczyną.


    Edit: Całkiem możliwe, że skrzynki będą dostępne po 14:00

    Opis o rotacji skrzynek o północy może być błędny.

    Community Manager

  • Art

    Dlaczego Inwazja Sunga Mahi trwała wczoraj od 20.30 do 21.00 ?

    Event będzie dostępny codziennie od 20:00 do 21:30.

    W poście odnośnie nowej instancji napisałeś, że będzie ona dostępna od 20 do 21.30 . Więc jak to jest z tym czasem ? Na innych zagranicznych forach metin2 jest informacja, że instancja jest dostępna 4 razy w tygodniu, a nie codziennie. Popraw to.


    Moderator Canhide:
    Przeniosłem do odpowiedniego wątku.

    GG: 504 900 40

    Edited once, last by Canhide ().

  • Na innych zagranicznych forach metin2 jest informacja, że instancja jest dostępna 4 razy w tygodniu, a nie codziennie. Popraw to.

    Bo będzie codziennie ale tylko 4x w tyg możesz dana postacią uczestniczyć w "evencie"


    Ps. Na niemieckim oraz tureckim forum napisali ze aktywne będzie codziennie między 20 a 21:30 i taka sama informacja jest u nas


    Moderator Canhide:
    Przeniosłem do odpowiedniego wątku.

    :55: :chunjo: - SheeeN 80lvl OFF :ninjadag:
    :50: :chunjo: -DarkWolfie 100lvl OFF

    Edited once, last by Canhide ().

  • No tak, wczoraj włączyło się po restarcie pewnie o 14:00 i tutaj doba będzie w ten sposób trwała. Tylko że ostatni dzień doba będzie krótsza idąc tym tokiem myślenia, ponieważ odbiór nagród ma zakończyć się 30 czerwca o 23:59.

    No do końca miesiąca trochę czasu. Może niech to jakoś ogarną Art

    „Prawdziwe piękno nie musi się narzucać, prawda — krzyczeć,
    mądrość — wywyższać się.”