Porozmawiajmy o Metin2 - część I

  • Ingolf Ci raczej nic nie zwróci poza tym, nikt nie odpowie Ci na luźne teoretyzowanie na forum. Jeśli sądzisz, że na Twojej postaci wystąpił jakiś błąd techniczny, to wyślij zgłoszenie.

    Haha, błąd, który wszedł razem z Yoharą to luźne teoretyzowanie. To podejście to petenta...

  • Haha, błąd, który wszedł razem z Yoharą to luźne teoretyzowanie. To podejście to petenta...

    Po pierwsze to ja nie jestem urzędnikiem a Wy petentami a po drugie, takie przypadki jak opisany przez kogoś to zwykłe reklamacje, które na co dzień są przekazywane przez Zespół Metin2PL do GF właśnie jako reklamacje i w 99,99% przypadków wynik takich reklamacji jest pozytywny dla osoby ją składającej. Sukces w rozwiązaniu takiego problemu jest jednak możliwy TYLKO i wyłącznie w sytuacji, gdy otrzymamy oficjalne zgłoszenie.

    Jeśli ktoś teoretyzuje na forum na temat potencjalnej straty przedmiotu premium, wynikającej z błędu gry to znaczy, że nie jest świadomy procedury, która umożliwi mu uzyskania rekompensaty za taką stratę.

    Oczywiście, mogę całą moją odpowiedź na forum opatrzyć w serduszka, buziaczki i zdrobnienia abyś Ty nie czuł się jak petent, ale po co? Jeśli ktoś (np Ty) chce uprawiać hejt w kierunku innych, to i tak to będzie robił.

    Chcesz zostać Mistrzem Gry i poznać grę od innej strony? Zapraszamy serdecznie, złóż podanie.

  • Mam problem z autolowami a mianowicie wyrzuca mi główna postać po około dwóch godzinach expienia a buff którego expie w PT też z odpalonym wskrzeszeniem nie ma żadnego problemu, także nie jest to wina internetu bo wywalałoby obie postki a te która bije wyrzuca a buff stoi nadal?

    Dzięki za pomoc

    Autołowy obciążają proces metina na którym są włączone, dlatego ścina postać która bije. Potem robi się czarny ekran i na końcu wywala. Na forum jest proponowane rozwiązanie odpalania każdego metina na osobnym rdzeniu.

    TeamPL Chwasty

    Odpady serwera Polska (banda Maciukabry): TeamPL (wyrzutki z innych gildii), BractwoPLS03 (Buractwo), Szwadron (analfabeci), Shire, WrongOfSide, Ziomale, ENAMENT, BIALYSTOK, Loyality, Titanium, ZAPLATANIv11, BDSM:
    Qiserax, Rapoman77,Zavaba

    Kalwarion,Narcos4Yu,

    BufWijnika, UtraconyNick, ElAmigaMan, Seymian, Lenofi, Wendeska

    CityUnivers, MijiaDziunia, Dinkley, Milene97, Rolniqs, YuaMai

    AgentoS007,Sisixxd

  • Problem jest gdy przez noc ninje wywali a buff stoi na slocie i wstaje cały czas i traci expa a jest to trochę uciążliwe bo za noc straci część z tego co w dzień bije :D no nic trza bd na jedną postać expic :D dzięki za pomoc

  • Kiedy do [CIACH] naprawicie wybieranie postaci ?
    Odebrać skarpetki na 15 postaci czy też dodatkowe cory to trzeba 2 dni urlopu wsiąść od pracy bo zanim wybierze mi w końcu tą odpowiednią postać to 10 razy zaloguje mi inną, w tym co drugi raz wywali metina, ręce opadają - już nie wspomnę o zmianie platformy gdzie aby się przelogować na inną za każdym [CIACH] razem muszę odpalać tego samego clienta jeszcze raz bo wyskakuje komunikat, że gra jeszcze się nie zakończyła, nawet i to czasami nie pomaga i w grę musi wejść mz.


    Moderator Canhide:
    Ciachnąłem cenzure.

    79irEPB.png                                          uUUErF5.gif                                       #STOPexternalToolBan ! #BeFAIR ! 2k20

    Edited once, last by Canhide ().

  • Kiedy do [CIACH] naprawicie wybieranie postaci ?
    Odebrać skarpetki na 15 postaci czy też dodatkowe cory to trzeba 2 dni urlopu wsiąść od pracy bo zanim wybierze mi w końcu tą odpowiednią postać to 10 razy zaloguje mi inną, w tym co drugi raz wywali metina, ręce opadają - już nie wspomnę o zmianie platformy gdzie aby się przelogować na inną za każdym [CIACH] razem muszę odpalać tego samego clienta jeszcze raz bo wyskakuje komunikat, że gra jeszcze się nie zakończyła, nawet i to czasami nie pomaga i w grę musi wejść mz.


    Moderator Canhide:
    Ciachnąłem cenzure.

    proponuję zaczynać od końca od ostatniej postki na dole i wtedy powinno być ok... jakoś trzeba walczyć z tą grą pełną bugów.. mi pomaga ten sposób aczkolwiek irytuje, że płacimy GF ciężkie pieniądze (wiem nie musimy ale płacimy) a ta PSEUDO firma nie pcha tego dalej w kierunku producenta gry tylko tańczą na stołach makarenę po każdym przelewie

    Mikropłatności 2k19

    #STOPexternalToolBan ! #BeFAIR ! 2k20

    Gracz zalogował się na wiele kont w krótkim czasie, co spowodowało włączenie systemu bezpieczeństwa.

    Gracz nie powinien używać tylu kont. 2k20 / FALA BANÓW I UNBANÓW RODEM Z ARCHIWUM X BEZ WYJAŚNIEŃ 08.12.2020

    DOSTAĆ REKOMPENSATĘ ZA NIESŁUSZNE BANY W POSTACI TYGODNIOWYCH EVENTÓW , A PO NIECH DOPIERO UNBANA XD ~ART 2K21


  • Gdzieś tu się przewinął temat odnośnie reklamacji i zwrotów..

    Czy jeśli już trzy razy dzisiaj wywaliło mnie z hydry, nie z powodu mojego błędu,a błędów typu zawisła postać w eterze między kolejnymi etapami hydry / "metin2 przestał działać" ( a następnie ta gra jest dla Ciebie niedostępna) / kolejny etap hydry pojawił się w sekundę z mobami już przy maszcie to mogę liczyć na zwrot kosztów choćby przepustek?

  • Gdzieś tu się przewinął temat odnośnie reklamacji i zwrotów..

    Czy jeśli już trzy razy dzisiaj wywaliło mnie z hydry, nie z powodu mojego błędu,a błędów typu zawisła postać w eterze między kolejnymi etapami hydry / "metin2 przestał działać" ( a następnie ta gra jest dla Ciebie niedostępna) / kolejny etap hydry pojawił się w sekundę z mobami już przy maszcie to mogę liczyć na zwrot kosztów choćby przepustek?

    Jeśli masz to udokumentowane to wyślij do nich filmik, sprawdz sam jak do tego się odniosą.

    Nic Cię to nie kosztuje ;)

  • proponuję zaczynać od końca od ostatniej postki na dole i wtedy powinno być ok... jakoś trzeba walczyć z tą grą pełną bugów.. mi pomaga ten sposób aczkolwiek irytuje, że płacimy GF ciężkie pieniądze (wiem nie musimy ale płacimy) a ta PSEUDO firma nie pcha tego dalej w kierunku producenta gry tylko tańczą na stołach makarenę po każdym przelewie

    Zauważyłem, że po wylogowywaniu i zalogowaniu pierwsza wybrana postać jest zawsze prawidłowa i w tym miejscu gdzie była. Może to nie rozwiązanie ale czasem lepiej dłużej 4-5 sekund się logować do gry niż grać w rosyjską ruletke z clientem.

  • Nie dokumentuję gry. A pytanie było raczej retoryczne.

    Tak to nie działa. Musisz przedstawić dowód aby przeprowadzono poprawną reklamację.

    Tak to by każdy pisał i wymyślał historie byle dostać darmowe przedmioty.

    Czy znowu to manersko się wpycha i banuje?” (Bez urazy <3 )
    Masz pytanie lub uwagę zapraszam na pw (nie zagryzę)
    Posty nie są spam/offtop i proszę je zostawić
    Pozdrawiam serdecznie

  • Logowanie padło ? Ch1 niskie, nie można się zalogować a reszta zalecana?

  • Logowanie padło ? Ch1 niskie, nie można się zalogować a reszta zalecana?

    Dzisiaj niedziela więc to nic dziwnego. Zgłoś to na discord.

    Czy znowu to manersko się wpycha i banuje?” (Bez urazy <3 )
    Masz pytanie lub uwagę zapraszam na pw (nie zagryzę)
    Posty nie są spam/offtop i proszę je zostawić
    Pozdrawiam serdecznie

  • Mam problem z autolowami a mianowicie wyrzuca mi główna postać po około dwóch godzinach expienia a buff którego expie w PT też z odpalonym wskrzeszeniem nie ma żadnego problemu, także nie jest to wina internetu bo wywalałoby obie postki a te która bije wyrzuca a buff stoi nadal?

    Dzięki za pomoc

    FREEZ NA AUTOŁOWACH- ROZWIĄZANIE

    może to spróbuj

    JUxDZP5.png

  • Uważajcie na aukcje na szkle gdzie jest oferta za 1/5/20yang - to scam i możecie dużo kasy stracić.

    Na czym dokładnie ten proceder polega?

    Są dopisywane Wony?

    Czy znowu to manersko się wpycha i banuje?” (Bez urazy <3 )
    Masz pytanie lub uwagę zapraszam na pw (nie zagryzę)
    Posty nie są spam/offtop i proszę je zostawić
    Pozdrawiam serdecznie

  • Na czym dokładnie ten proceder polega?

    Są dopisywane Wony?

    ktoś wystawia za 30 yang, gdy odpalisz szkło i nie odświeżysz to pokazuje Ci 30 yang, natomiast gdy klikniesz Kup teraz przez szkło i on cene zmieni na 30w to wtedy 30w z konta zniknie.

  • ktoś wystawia za 30 yang, gdy odpalisz szkło i nie odświeżysz to pokazuje Ci 30 yang, natomiast gdy klikniesz Kup teraz przez szkło i on cene zmieni na 30w to wtedy 30w z konta zniknie.

    Dokładnie.

    A do samego końca miałem nadzieje, że sklepy premium są w 100% przemyślane i bez żadnych błędów, a tu zawsze znajdzie się jakiś cwaniak co [CIACH} gf'a i graczy


    Moderator Canhide:
    Ciachnąłem pseudocenzure.

    Edited 2 times, last by Canhide ().

  • ktoś wystawia za 30 yang, gdy odpalisz szkło i nie odświeżysz to pokazuje Ci 30 yang, natomiast gdy klikniesz Kup teraz przez szkło i on cene zmieni na 30w to wtedy 30w z konta zniknie.

    Dziękuję za wyjaśnienie. Masakra jak ludzie kombinują byle zarobić w tak okrutny sposób.

    Rada dla innych, chytry traci dwa razy. Jeśli coś jest niewiarygodnie tanie to oznacza prawie w 100%, że taki zakup zakończy się tragicznie. Bywają okazję ale nie na szkle.

    Czy znowu to manersko się wpycha i banuje?” (Bez urazy <3 )
    Masz pytanie lub uwagę zapraszam na pw (nie zagryzę)
    Posty nie są spam/offtop i proszę je zostawić
    Pozdrawiam serdecznie

  • przemyślane i bez żadnych błędów

    Te słowa ni jak mi nie pasują do Metka :rofl:

    Co aktualizacja to więcej błędów:ill:

  • Art co firma na to, że ludzie bugują szkło i w każdej chwili możemy się nadziać na to że kupujemy coś co ma niewidoczną cenę ?

    Mikropłatności 2k19

    #STOPexternalToolBan ! #BeFAIR ! 2k20

    Gracz zalogował się na wiele kont w krótkim czasie, co spowodowało włączenie systemu bezpieczeństwa.

    Gracz nie powinien używać tylu kont. 2k20 / FALA BANÓW I UNBANÓW RODEM Z ARCHIWUM X BEZ WYJAŚNIEŃ 08.12.2020

    DOSTAĆ REKOMPENSATĘ ZA NIESŁUSZNE BANY W POSTACI TYGODNIOWYCH EVENTÓW , A PO NIECH DOPIERO UNBANA XD ~ART 2K21


  • Art co firma na to, że ludzie bugują szkło i w każdej chwili możemy się nadziać na to że kupujemy coś co ma niewidoczną cenę ?

    Na chwilę obecną mogę jedynie zalecić ograniczenie ilości Yang/Won na postaci, na której dokonuje się zakupów przez Szkło Handlu bądź zaprzestanie transakcji przez niego i sprawdzenie ostatecznej ceny przed zakupieniem przedmiotu.

    Community Manager

  • Na chwilę obecną mogę jedynie zalecić ograniczenie ilości Yang/Won na postaci, na której dokonuje się zakupów przez Szkło Handlu bądź zaprzestanie transakcji przez niego i sprawdzenie ostatecznej ceny przed zakupieniem przedmiotu.

    Skoro radzisz zaprzestania używania go to możemy liczyć na zwrot SM za zakup wadliwego itemu premium skoro naraża nas na takie straty? Chyba każdy ma szkło handlu w dzisiejszych czasach i każdy ma produkt który jest wadliwy lub dopuszcza bugowanie go.

    Mikropłatności 2k19

    #STOPexternalToolBan ! #BeFAIR ! 2k20

    Gracz zalogował się na wiele kont w krótkim czasie, co spowodowało włączenie systemu bezpieczeństwa.

    Gracz nie powinien używać tylu kont. 2k20 / FALA BANÓW I UNBANÓW RODEM Z ARCHIWUM X BEZ WYJAŚNIEŃ 08.12.2020

    DOSTAĆ REKOMPENSATĘ ZA NIESŁUSZNE BANY W POSTACI TYGODNIOWYCH EVENTÓW , A PO NIECH DOPIERO UNBANA XD ~ART 2K21


  • Skoro radzisz zaprzestania używania go to możemy liczyć na zwrot SM za zakup wadliwego itemu premium skoro naraża nas na takie straty? Chyba każdy ma szkło handlu w dzisiejszych czasach i każdy ma produkt który jest wadliwy lub dopuszcza bugowanie go.

    Na straty nie naraża Cie szkło handlu lecz w głównej mierze cwaniactwo ludzi wynajdujących i wykorzystujących tego typu błędy i Twoje lenistwo, możesz na szkle wyszukać każdy przedmiot i sprawdzić jego faktyczny stan podchodząc do sklepiku.

    Osoby które robią to za pomocą jakiegoś bota powinny z miejsca być i mam nadzieje, że będą karane, bo nie wierze w nagły i przypadkowy wysyp takiej ilości sklepów, które w ułamkek sekundy zmieniają ceny asortytementu wystawiają i edytują swój sklep przez 24/7.

    Edited 2 times, last by WeTheBest ().