Use-cheat_blocker-less

  • Mam nadzieje że się tym zajmą, bo to co aktualnie się odwala to jest jakiś kiepski żart, a odpowiedzi na supporcie są po prostu żenujące. Odechciewa się grać. :)


    WnyFjvn.png


    A wygląda to tak: 🤣


    bCW5eCY.png

  • To jest norma, cheatblocker nie wyszukuje hacków czy botów tylko nieprawidłości przy odpalaniu metków przez platforme i blokuje wszystkie konta na platformie. W grudniu rozdawał permy za dodanie nowego czystego konta do dużo wcześniej założonej platformy.

  • > koleżanka zbieraczka
    > gra od początku metina i zbiera klejnoty demona

    > zbierała kilkanaście lat, aby teraz sprzedać ulepy

    > XDDDDDDDDDD

    Kolego, nie znasz sytuacji to się nie wypowiadaj. Po pierwsze klejnoty to tylko przykład, ona zbiera wszystko co wg niej będzie przydatne, nawet złote szkaty co wgl sprzedają się za marne pieniądze i się nie stackują. Po drugie, zbierała wszystko dla siebie, a teraz stwierdziła, że to sprzedaje, bo nie potrzebne jest jej aż tyle ulepek. Po trzecie, nie koleżanka ;) Czytanie ze zrozumieniem się kłania :)

    VmI7G2.png

  • To jest norma, cheatblocker nie wyszukuje hacków czy botów tylko nieprawidłości przy odpalaniu metków przez platforme i blokuje wszystkie konta na platformie. W grudniu rozdawał permy za dodanie nowego czystego konta do dużo wcześniej założonej platformy.

    dokładnie - krótko przed fuzją dodałem nowe konto , które zostało zblokowane na stałe a pozostałe dostały bana na cztery dni - zaznaczam że owe konto nawet nie uczestniczyło w grze a zalogowane było by odszukać eq z magazynu - ten chetblocker to jedno wielkie ....hmmm NIEPOROZUMIENIE , pewnie mnóstwo banów jest - było - będzie przypadkowych i niesłusznie zbanowanych kont/osób.Może kiedyś GF przejrzy na oczy ale będzie za już po ptokach xd.

  • Byś się wstydził, bociłeś nie otwierając nawet gry... how dare you...?!


    Art , serio to jest śmieszne...

    vCe0W6E.png

  • Byś się wstydził, bociłeś nie otwierając nawet gry... how dare you...?!


    Art , serio to jest śmieszne...

    Detekcja oprogramowania może mieć już miejsce przed zalogowaniem. Czy gracz faktycznie musi wejść do gry i zacząć czitować? Nie wydaje mi się.

    Community Manager

  • Detekcja oprogramowania może mieć już miejsce przed zalogowaniem. Czy gracz faktycznie musi wejść do gry i zacząć czitować? Nie wydaje mi się.

    czyli nic nie robicie z ostatnimi banami i dla was to jest wszystko w porządku i tak ma zostać ?

  • Detekcja oprogramowania może mieć już miejsce przed zalogowaniem. Czy gracz faktycznie musi wejść do gry i zacząć czitować? Nie wydaje mi się.

    Nie potraficie tego jakkolwiek zweryfikować, czy wam się nie chce po prostu i uważacie, że ten śmieszny system się nie myli?

    VmI7G2.png

  • Detekcja oprogramowania może mieć już miejsce przed zalogowaniem. Czy gracz faktycznie musi wejść do gry i zacząć czitować? Nie wydaje mi się.

    Ale zdajesz sobie sprawę, że właścicielem komputera jest użytkownik, a nie GF i to nie usera sprawa co ma na kompie? Karanie za coś z góry? Nawet jeśli ma te boty na kompie, ale ich nie używa? Absurd. (sam zresztą zdajesz sobie sprawę, że nie da się wykryć cheata, który nie jest odpalony. - kolejny absurd)

    Wsadźmy wszystkich do więzienia, bo każdy ma w domu nóż, którym może zabić.

    Nazwijmy wszystkich muzułmanów którzy posiadają vana/busa terrorystami, bo przecież mogą nimi rozjechać ludzi.

    To co robi GF jest po prostu chore.

    vCe0W6E.png

  • Na obecnym etapie z historią kar Pana konta (1 przewinienie) kolejnym razem nie będzie jeszcze stałej blokady, ale każda kolejna kara (również za inne przewinienia) przybliża do perma.


    chyba juz nie przekonam sie :D

  • Detekcja oprogramowania może mieć już miejsce przed zalogowaniem. Czy gracz faktycznie musi wejść do gry i zacząć czitować? Nie wydaje mi się.

    Pomijając kwestię tego, że moim zdaniem 99 % graczy zbanowanych w grudniu i teraz przez cb nie używało żadnego zewnętrznego oprogramowania ( ja na 100 % nie miałem i nie mam nadal - choc teraz mój klient został oszczędzony) to gdy w sądzie ktoś powie : tak miałem zamiar go zabić - interpretując Twoją wypowiedź zostałby skazany na 25 lat. To przestaje być śmieszne, skoro to wypowiedź najważniejszej osoby z polskiego teamu.

  • Pomijając kwestię tego, że moim zdaniem 99 % graczy zbanowanych w grudniu i teraz przez cb nie używało żadnego zewnętrznego oprogramowania ( ja na 100 % nie miałem i nie mam nadal - choc teraz mój klient został oszczędzony) to gdy w sądzie ktoś powie : tak miałem zamiar go zabić - interpretując Twoją wypowiedź zostałby skazany na 25 lat. To przestaje być śmieszne, skoro to wypowiedź najważniejszej osoby z polskiego teamu.

    on nie jest najważniejszy on jest najśmieszniejszy

  • tez dostalem bana 4 dniowego wczoraj na serwerze bałtyk co prawda mialem maly lvl o godzinie o której spałem 6:07 chyba a miałem tylko ten premium sklep z pudełka odpalony na mapce handlowej, na główne konto na carpathiansie na którym gram nie dostalem bana a mam tam 100lvl wczoraj stałem jedynie na pustyni 15 minut koło bota zeby ukończyć 10 minutowy deadline po pierwszym logowaniu na discord i chciałem go zgłosić do ignolfa zresztą mu pisałem żeby wpadł do mnie koło 22 chyba to było i przy okazji zrobił sobie zdjęcie po akcji zbanowania. a teraz wchodze na bałtyk a tam bloakda :D meh?

    C#, Angular, .net Core - Szukam metińskich programistów co by gildie stworzyć :D

  • Kolejna fala banów za freeko tym razem i mnie dotknęła ale czemu pewnie tak jak was: "korzystanie z zewnętrznego oprogramowania" No ale czego Google Chrome czy co? Bo ostatnio tylko chrome i metek był klikany... ale cytując arta z popularnych pytań i odpowiedzi: "stosowanie zewnętrznego oprogramowania rzadko jest jednak działaniem nie umyślnym, jeśli zatem możemy bez wątpienia udowodnić ze ktoś działał z premedtydacja to jesteśmy zmuszeni do podtrzymania bana aby nie naruszyć naszych wytycznych." Przecież wy każdego traktujecie jak potencjalnego oszusta gry i nie sprawdzacie tego odręcznie tylko niby automatycznie, wysyłacie gotowa odpowiedź kopiuj wklej na każde tego typu zgłoszenie. Podobna fala niesłusznych banów miała już miejsce więc może trzeba by zająć się tym problemem znowu? Pewnie niema co liczyć na unbana ale ta gra z obecną strategia zmierza ku upadkowi.

  • Detekcja oprogramowania może mieć już miejsce przed zalogowaniem. Czy gracz faktycznie musi wejść do gry i zacząć czitować? Nie wydaje mi się.

    czyli CB sprawdza sobie co mam na kompie? bo jak inaczej mamy rozumieć te słowa?


    Pomijając to ze smoczyca napisała mi ze na jednym koncie używałem bota, tylko nie wiem co ten bot miał robić, stać na zodiaku ?:D


    Masz rację, nie musisz ich znosić i nie musisz grać XD

    a później będzie płacz dlaczego tak mało ludzi gra ;)


    Moderator SauBaar:
    Połączyłem posty.

    Edited once, last by SauBaar ().

  • Detekcja oprogramowania może mieć już miejsce przed zalogowaniem. Czy gracz faktycznie musi wejść do gry i zacząć czitować? Nie wydaje mi się.

    Skoro już włączyłeś się w rozmowe o wielki i wszechmogący Arcie to napisałbyś cos mądrego bo to co teraz napisałeś to nie wiadomo czy się śmiać czy płakać... CB wykrywa nawet przed włączeniem do gry ? ma dostęp do dysku ? to legalne? Nosz co za kasztan... póki internetu nie miałeś to tylko rodzinka o tym wiedziała, a teraz wyszło na światło dzienne. pozdrawiam

  • czyli CB sprawdza sobie co mam na kompie? bo jak inaczej mamy rozumieć te słowa?


    Pomijając to ze smoczyca napisała mi ze na jednym koncie używałem bota, tylko nie wiem co ten bot miał robić, stać na zodiaku ?:D

    może Twoja postać stojąc na zodiaku miała zbyt dumną minę i to nie spodobało się cheat blockerowi :)

  • może Twoja postać stojąc na zodiaku miała zbyt dumną minę i to nie spodobało się cheat blockerowi :)

    Już mi Smoczyca napisała za które konto mam blokadę ;)
    Odbierałem tam medale i postawiłem kilka razy na autołowy żeby zrobiło misje na lvl, miałem sprytny plan na wbicie 86, nie przemęczając sie, no chyba ze miałem bota do oddawania biologa :D

  • Możesz usunąć te konto osobiście jak na zębatke naciśniesz

  • Możesz usunąć te konto osobiście jak na zębatke naciśniesz

    Korzystałeś kiedyś z tej opcji? Odkąd wprowadzili platformę to ta opcja nie działa, pisząc na support też nie mogą usunąć tego konta. Jedyny sposób na usunięcie to pisanie to supportu gameforga.


    Wracając do tematu, to u mnie bany poszły na platforme na której były klikane medale do gildii, więc nie jestem pierwszy ani ostatni. Jak widać każdego dopadają bany i większość postów które się przewija to każdy pisze o kontach do medali, więc technicznie na to patrząc, to albo mamy wszyscy jakąś aktualizacje na windowsie która nie współgra z cheatblockerem, albo nie odpowiada mu fakt że za szybko się logujemy na te konta.


    Smutnym faktem jest jedno - support nie chce nas poinformować za co dokładnie jest ta blokada, więc nie jesteśmy wstanie dojść do porozumienia, bo jeżeli w logach byłaby informacja że "No, cheatblocker uważa że coś masz, bo za szybko się logujesz", to wiemy że po prostu trzeba zwolnić. Faktem jest również to, że w grze dodają co chwilę jakieś spowolnienia - kupowanie potek u handlarki, łączenie itemów więc stąd wnioskuje że po prostu logowania są zbyt szybkie.


    W każdym razie, trzeba się za to zabrać, bo jestem pewny że większość osób nie czitowała, tym bardziej na kontach z medalami bo nie po to poświęciliśmy mnóstwo czasu na robienie tego, żeby ot tak nas teraz banowano, a informacja o używaniu jakiegoś oprogramowania jest po prostu nieśmiesznym żartem, bo jedyne nielegalne oprogramowanie jakie jest na moim komputerze, to ten cholerny cheatblocker.


    Zrozumiałbym gdyby ban poleciał również na inne platformy, ale nie - leci tylko tam gdzie są medale, więc tak - tak, instaluje bota, klikam medale, odinstalowuje bota i gram innych kontach.


    Dopóki nie dowiemy się co robimy źle, to bany będą się sypać.

  • Możesz usunąć te konto osobiście jak na zębatke naciśniesz


    Witaj xxx,

    blokady były weryfikowane przez dział techniczny firmy. Blokady pozostaną bez zmian.

    Z poważaniem,xxx

    Detekcja oprogramowania może mieć już miejsce przed zalogowaniem. Czy gracz faktycznie musi wejść do gry i zacząć czitować? Nie wydaje mi się.

    Może jakieś informacje co może być uznane przez CB jako oprogramowanie zewnętrzne ? testowaliście to ?

    Jeśli oprogramowanie zewnętrzne? to najwidoczniej co niektórzy posiadają aplikacje czy też oprogramowanie na komputerze i jest używane jako aplikacja powszechna sprawdziliście tylko potencjalne wykrycie aplikacji a nie integracje w grę co jest śmieszne dział techniczny firmy? ja nie ufam im wszystko się sypie.:rofl::rofl::rofl: