Rozmowy serwera Polska

  • nie bo nikt mnie nie chce jestem skończonym zerem i wiem o tym ale przynajmniej próbuje

    Może spróbuj z Dzwonkiem związek stworzyć, może wy siebie cały czas szukacie A szczęście masz pod nosem.:rofl:

  • już nawet dzwonek znalazł dziewczyne tylko ja nie mam dalej

    Nie mam dziewczyny tylko 3/4 dziewczyny ;) znaczy nie że mam 3 lub 4 dziewczyny tylko mam trzy czwarte dziewczyny :D mogę zdradzić że poznałem jedna ale brakuje czegoś :D

    A poza tym uważam, że bazar powinien być usunięty

  • już nawet dzwonek znalazł dziewczyne tylko ja nie mam dalej

    Większość kobiet preferuje hipergamie więc się nie dziw, że masz problemy. Dzisiaj to normalne. W momencie, w którym uświadomisz sobie, że nic nie możesz zrobić przestaniesz się martwić.

    "Nie ważne co na siebie założysz i tak nigdy nie ukryjesz swojego prawdziwego ja" - Raul

  • Większość kobiet preferuje hipergamie więc się nie dziw, że masz problemy. Dzisiaj to normalne. W momencie, w którym uświadomisz sobie, że nic nie możesz zrobić przestaniesz się martwić.

    No nie wiem , kłóciłabym się.... xdd ale dobrze że napisałeś ,,Większość''.

  • No nie wiem , kłóciłabym się.... xdd ale dobrze że napisałeś ,,Większość''.

    a ty co preferujesz ? Zwyczajny brzydki i nudny chłopak miałby u ciebie jakieś szanse ?

  • No nie wiem , kłóciłabym się.... xdd ale dobrze że napisałeś ,,Większość''.

    hej ;) widze hoshisko lata mijają a twoja postka w grze piękna jak zawsze ;) i twój nietuzinkowy charakter również ;) może miałabyś ochote troszkę wspólnie pograć??

    a ty co preferujesz ? Zwyczajny brzydki i nudny chłopak miałby u ciebie jakieś szanse ?

    napisaliśmy w tym samym czasie :D hip hip hurra :D

    A poza tym uważam, że bazar powinien być usunięty

  • Siema,


    Próbowałem wiele razy wrócić ale solo nie było tego czegoś aby dać rade przeskoczyć te początkowe lvle.

    Teraz mam opcję wrócić do gry w 3 osoby i chciałbym zadać kilka pytań na obecny stan serweru Polska:


    1. Czy na serwerze Polska można bez problemu założyć nowe konto?

    2. Jakie królestwo wybrać aby mieć z kim grać (chodzi mi o jakaś gildie), która jest w stanie przyjąć nowych graczy?

    3. Czy bariera wejścia do gry jest kolosalnie trudna czy systematycznie grając jesteśmy w stanie coś osiągnąć?

    4. Przypomnijcie mi proszę czy grając dagerem mogę nakładać łuk do lurowania?

    5. Czy sura wp dalej ma nienaprawione bugi ze skillem (nie pamiętam jakim), ale to był jakiś chyba bug z bronią czy czarem broni? albo Fear?

    6. Czy nie ładując w Item Shop mamy rację bytu poprzez systematyczną grę?


    Jak najdą mnie nowe pytania to je zadam.


    Z góry dzięki za odpowiedzi :)

  • ty masz dziewczyne :) i używasz z nią wiesz co :D przestać być bawidamkiem ;) pamiętasz co mi obiecałeś?? Że chcesz mieć jedną na całe życie i nigdy byś nie zdradził a już za innymi się oglądasz ;) nie ładnie dzwonku jak ja miałem dziewczynę to ani mi się śniło do jakiejkolwiek innej pisać że jest piękna bo moje myśli były skierowane tylko wokół niej :)


    a żeby pan moderator nie mówił że nie mówię na temat to spytam się o następująca rzecz ;) mianowicie czemu od lat są te same eventy i aż się wymiotować chce jak widzę znowu karty okey a potem będzie złap króla pewnie itd w kółko to samo ;) czy są przewidziane jakieś nowości zachęcające do gry ?


    przepraszam że się rozpisalem ale dzisiaj jeszcze nawiązując do tych dziewczyn to zrobiłem sobie dzisiaj nową fryzurę całkowicie odmieniona ale wygląd jak milion dolarów to może jakaś dziewczyna zechce ze mną przynajmniej popisać teraz w grze :)


    I pozdrawiam mojego przyjaciela pana dzwonka a w pierwszej kolejności wszystkie dziewczyny :) jak to czytacie to zgloscie się do mnie bo mam mały interes do was i nie pożałujecie gdyż mam mini event skierowany do was i możecie nieźle gadżety wygrać od wujka topora :) wiele nie trzeba, wystarczy że napiszęcie do mnie na PW a resztę wytłumaczę co i jak :) pozdrawiam i całuje piszcie, nie bójcie się i nie pożałujecie :)

  • nie uzywam z nią nic !!!! :D i nie mam dziewczyny !!!! :D właśnie dziś mnie koncertowo zlała ;) napisze ci jak bedziesz na metku panie mietku ;)


    a zeby nie bylo ze oftopic to rowniez jestem oburzony tymi samymi eventami :D ja jestem za tym by bylo wiecej eventow ktore sklonilyby damska czesc populacji do powrotu do metka ;) czyli zeby sie dalo wiecej ciuchow wygrywac i kostiumow i petów :D

    A poza tym uważam, że bazar powinien być usunięty

  • Rozwiń post ;)


    TeamPL Chwasty

    Odpady serwera Polska (banda Maciukabry): TeamPL (wyrzutki z innych gildii), BractwoPLS03 (Buractwo), Szwadron (analfabeci), Shire, WrongOfSide, Ziomale, ENAMENT, BIALYSTOK, Loyality, Titanium, ZAPLATANIv11, BDSM:
    Qiserax, Rapoman77,Zavaba

    Kalwarion,Narcos4Yu,

    BufWijnika, UtraconyNick, ElAmigaMan, Seymian, Lenofi, Wendeska

    CityUnivers, MijiaDziunia, Dinkley, Milene97, Rolniqs, YuaMai

    AgentoS007,Sisixxd

  • Rozwiń post ;)

    Tu się akurat złomiarzu z tobą zgadzam wszedłem poszukać dziewczyn na Polsce po kilku miesiącach niegrania na tym serwie i co? Ciągle te same dziewczyny...jak już pozbyli się botów to powinni odblokowac Polsce zakładanie kont bo obecnie znaleźć dziewczynę do wspólnej gry na tym serwerze to jest absolutny dramat.

    A jaki jest sens grania w Metina czy ogólnie życia jak się nie ma dziewczyny? No właśnie żaden.

    A poza tym uważam, że bazar powinien być usunięty

  • Tu się akurat złomiarzu z tobą zgadzam wszedłem poszukać dziewczyn na Polsce po kilku miesiącach niegrania na tym serwie i co? Ciągle te same dziewczyny...jak już pozbyli się botów to powinni odblokowac Polsce zakładanie kont bo obecnie znaleźć dziewczynę do wspólnej gry na tym serwerze to jest absolutny dramat.

    A jaki jest sens grania w Metina czy ogólnie życia jak się nie ma dziewczyny? No właśnie żaden.

    na polypuposie i reszcie serwerów jest to samo

  • na polypuposie i reszcie serwerów jest to samo

    a moge sie zapytać eksperta jakie lata wedlug ciebie byly "złotymi czasami" jesli chodzi o ilosc dziewczyn na serwerze?? i co na to mialo wplyw? moze podsuniemy artowi jakis pomysl jaka aktualizacje ma zrobic do metka zeby zaludnic polske dziewcznyami na nowo?

    A poza tym uważam, że bazar powinien być usunięty

  • siemanko trzaskacie sie cos? cos wolnych przebiegow przelapalem moze by cos skontruował i trochę sie potyrać


    tylko na really bo jak mam smigac po 6ch na 2 krolestwa i zbijac jakies mavericki albo raz na pol roku pobic sie z SP to szkoda inwestycji


    SzejkIT ArixanBogiem Vealey trzaskacie sie czy nie


    a moge sie zapytać eksperta jakie lata wedlug ciebie byly "złotymi czasami" jesli chodzi o ilosc dziewczyn na serwerze?? i co na to mialo wplyw? moze podsuniemy artowi jakis pomysl jaka aktualizacje ma zrobic do metka zeby zaludnic polske dziewcznyami na nowo?

    dzwonku zlote czasy to były jak wychodziłeś na dwór czy tam pole "po galicyjsku" a tam było wiecej dupeczek niz kostki brukowej i nie byly takie dzikie i zakompleksione ale taka choroba cywilizacyjna telefony komputery i ulra daln xd


    Moderator Moira:
    połączyłam posty

    Edited once, last by Moira ().

  • szejk ja wiem że Ty chętnie ale jak to wygląda? wiem że Alkarii GARDAON zawsze chętni i ten body mocny z DA, nie wiem fajnie byłoby pokazać jakiś filmik



    wiem też że Emeryt się trzaska ale gdy rok temu kończyłem nie było z kim na prawdę się pobić, a eq to rozdawałem za darmo bo bić jakiś body coś tam z red czy jego gildie to było przykre



    i poważnie pół eq rozdałem za darmo na grupie fb było widać :p

  • Statystyki logowań się nie zgadzają bo boty nowych kont nie miały jak tworzyć.

    Jazzzy - Etolin - mental 120

  • Ta, a później po piątaku na grupkach jak znowu zamknięty serwer będzie. Może lepiej jednak bilety niż otwierać serwer? Art czy w związku z otwarciem serwera jest szansa na bilety?

    Streamy wrócą razem z powrotem zmiany CH (czyli możliwe, że nigdy)
    :w00t: A może stream z Tasmanii Jemioły Diumara Polski? :w00t:
    https://www.youtube.com/user/LuckeR174


    Zazwyczaj odpalam w dni robocze okolice 12-14 godziny


    Zapraszam!


    :mkay: