System Zwierzaków - dyskusja

  • Chcesz wiedzieć czemu nigdy nie wyję o pety? Karmię je dzień przed, wtedy jak coś się stanie, albo zapomnę mam jeszcze kilkanaście godzin żeby go nakarmić ;)

    Dzień przed tylko tu jest tak, że kiedy możesz grać nie działa metek z kiedy śpisz działa a wtedy pety przepadają. Brak neta pety przepadają :p. Ja też nie "wyje" nigdy. Bo to tylko PZ

    Aby zło zatriumfowało wystarczy , by dobrzy ludzie nic Nie robili...
    Me Gusta

  • Patrząc na to jaki P2W zrobili, aż się dziwię że nie dodali do ISu itemu, który zwiększa wiek peta. ;)

    vCe0W6E.png

  • 1.Jak mieszamy peta to skille trzeba usunąć ?(mam 3 wsadzone )?

    2 Czy jak zostawimy skille to nie będzie przeszkadzało w mixowaniu np 6 lub 7-8 poziomu zwierzaka,jak istnieją ?,chodzi o dużo wartość pż np .30%+,długość życia zwierzaka

  • Dzięki za odpowiedź :thumbsup:

    Posiadam zwierzaka 1550dni mieszałem go już z 5x ale niestety 2x wszedł tylko 5 poziom a 6,7,8 jak nie było widać tak nie widać :miffy:

    Myślałem już że 5 stopień jest Max do wylosowania:crazy:

  • Dzięki za odpowiedź :thumbsup:

    Posiadam zwierzaka 1550dni mieszałem go już z 5x ale niestety 2x wszedł tylko 5 poziom a 6,7,8 jak nie było widać tak nie widać :miffy:

    Myślałem już że 5 stopień jest Max do wylosowania:crazy:

    Ile miał max hp ?

    79irEPB.png                                          uUUErF5.gif                                       #STOPexternalToolBan ! #BeFAIR ! 2k20

  • Ile miał max hp ?

    pet typ 5 jest dobry, ma lepsze skille lecz po prostu losowe przeskoki. Tak słabe losowe przeskoki były czy po prostu fakt poszukiwania 7/8 spowodował że rollowałeś daleś?

  • Ile miał max hp ?

    Z hp to dziwna sprawa. Wyżej niż 23%nie wylosował :miffy:z 6 mieszań pż skakał od 20 do 22%tylko:phatgrin:

    pet typ 5 jest dobry, ma lepsze skille lecz po prostu losowe przeskoki. Tak słabe losowe przeskoki były czy po prostu fakt poszukiwania 7/8 spowodował że rollowałeś daleś

    Interesuje mnie tylko 7 i 8 poziom dlatego mieszam , na początku miał tylko 2 skille i dlatego jest mixowany :thumbsup:


    Nie można niestety edytować X/

    Dziś mieszałem tego razadora 3x i wszedł ładny :thumbsup:

    Stopień 6 27.2 pz 35.5% PE 3 skille na 12 dni xd . Więc warto mieszać

    Początkowo miał 12% PŻ 2 SKILLE tylko :crazy:

    P.S zwierzak jest na sell ofkki na PW :thumbup:


    Moderator Reverse:
    Połączyłem posty.

    Edited once, last by Reverse ().

  • Losowanie typu peta może też zmniejszyć jego stopień? Z typu 6 może się zrobić niższy czy tylko wyższy?

    Może - to loteria, zmienia się typ, czas trwania i ilość skilli (jak masz 3 to włóż mu przed mieszaniem, wtedy zostaną 3).

  • Jaki ma lvl ten pet?

  • Typ 5 = skoki losowe, obstawiam ze będą dalej losowe ale np 0,4-1,3

    GG: 67390204


    "Niestety takich informacji nie możemy ujawniać, gdyż utrudniłoby to nasze działanie w przyszłości...........Czerpanie korzyści z postaci-botów jest karane i prosimy nie wykorzystywać kont trzecich do naruszania naszych zasad. Kolejna taka blokada doprowadzi do nadzwyczajnego wypowiedzenia Panu umowy."

    - Nie zna życia ten kto nie otrzymał takiego komunikatu X(:mkay:

  • Szybkie pytanko w starym jeszcze roku.


    Będę wkładał do perf razadorka Łowcę i Berek. Trzeci skill się zastanawiam, mam przeszkodzę i przeszywkę. Raczej myślę o przeszkodzie. Chociaż często widzę że ludzie wkładają przeszywkę do petów PVM. Ale jakoś nie wiem co za tym przemawia... Sugestie?

    vCe0W6E.png

  • Wkładają szycie ponieważ jest gama potworów na które jesteś w stanie wyabsować się tak, że nic Ci one nie biją, dlatego w tym przypadku blok ciosów jest skill'em totalnie bezwartościowym.
    A szycie jak szycie, nigdy mało :)

    79irEPB.png                                          uUUErF5.gif                                       #STOPexternalToolBan ! #BeFAIR ! 2k20

  • Szybkie pytanko w starym jeszcze roku.


    Będę wkładał do perf razadorka Łowcę i Berek. Trzeci skill się zastanawiam, mam przeszkodzę i przeszywkę. Raczej myślę o przeszkodzie. Chociaż często widzę że ludzie wkładają przeszywkę do petów PVM. Ale jakoś nie wiem co za tym przemawia... Sugestie?

    Tylko szycie, a i nie sluchaj Lorint. Na zodiaka tez lepsze szycie.