Porozmawiajmy o Metin2 - część I

  • To sa nowosci roku 2020 i zapowiedz wielkej aktualizacji metin2 tak ze przyciagna graczy :}

    Zespół Metin2 cię <3333 Doładuj isa nam na wypłatę zafunduje ci lagi i bugi <33333

  • Na Support zgłosiło się kilka osób z podobnym problemem. Wszystko zgłosiłem w piątek i czekam na odpowiedź od QA z Działu Technicznego.

    Już sam do tego doszedłem, po prostu nie wyświetla prawidłowo. Trzeba wejść w zakładkę Gry.
    9d6c1e8bcd4cda47f8d4a57a16ac40bb.jpg

    :thumbsup:

  • Takie pytania: jak ominalem jeden dzien w kalendarzu to nie moge odabrac nagrody za 24 dzien? Bedzie mozna jeszcze odebrac kalendarz np. 27 grudnia? Reset na kolejny dzien kalendarza jest o 5:00?

    AlBundy-WP-76LVL Ban przez "kolege" zero sprawiedliwosci GF
    BudBundy-BM-68LVL to samo co AlBundy
    Lombard-WP-75LVL Próba odnowienia OFF
    DildoIsAmU-heler-35lvl OFF
    Madrazo-Dagger-35lvl OFF
    Braveran-BM-35lvl OFF
    Cabba - New wp 55lvl Negros power
    Kyabira- Smok 80lvl (Miala byc glowna ale przez buffy w pt zostaje tak xD)

  • Art Ingolf Ascoran gdzie są nakładki w IS?!

  • od godziny 8:30 próbuje się zalogować do gry a przy wyborze postaci i późniejszym ładowaniu sie paska wywala z gry, prób było ponad 50 i za każdym razem jest to samo. Wcześniej problemów nie było, ale to jest męczące i jezeli po przerwie to sie nie zmieni będę zmuszony zrobić to czego gf nie toleruje

    :55:

  • U mnie skrzynki są nieotwarte a nagrody odbieram codziennie te same wszędzie, może to błąd wizualny, myślałam, że to przepada :D

    Nie chcę nikogo wprowadzać w błąd, tak było w tamtym roku, dodatkowo namieszane było z możliwością otwierania (księgi klątw, zęby orka), przez co przedłużyli event o kilka dni. Może w tym roku coś się zmieniło, nie mogę (nie chcę) tego sprawdzać, ponieważ codziennie otwieram skrzynki.