Posts by Atorpa

    Witam

    Jak usunąć stary telefon z Gameforg z uwierzytelniania dwuskładnikowego. Jak próbuję to zrobić to mam wpisać kod z telefonu którego nie posiadam, a jak chcę dodać inny telefon to mam komunikat w nowym telefonie "Uwierzytelnianie dwuskładnikowe zostało już a..." koniec komunikatu, nie wiadomo nawet o co dokładnie chodzi ponieważ jest jedna litera i kropeczki.

    Wydaje mi się, że nie ma możliwości na zwiększenie tej szansy, Chyba zawsze tak było, że rękawica nie działa na przedmioty questowe. Chociaż mi osobiście poleciał po kilku bosach. Z tego co dobrze pamiętam dorpiłem na przylądku z Gnoli Lordów i Rakszasów.

    Czy bicie Gnolii Lord mając aktywną misję List do Gnolii II nie zbuguje się z misją biologa?

    Wcześniej czytałem, że ludziom wypada po kilku bossach, myślałem, że mam takie wielkiego pecha. Okazuje się jednak, że on tak ciężko dropi i to jest normalne.

    Czy można zwiększyć jakoś szansę na wypadnięcie tego kamienia?

    Wcześniej przeczytałem, że rękawice nic nie dają.

    Się czepiacie. Niedługo ART czy inni będą musieli pisać wypracowania tak by nie można było się do niczego doczepić. Powinien napisać, żę żadnych nowości (żadnego nowego systemu, żadnej nowej broni, żadnego nowego bosa i itp.)


    EKjpcAQ.jpg

    juz poprawil sie xD

    dla mnie nie jest zrozumiała ostatnia linijka tego zdania "... kilka szereg poprawek....

    definicja - kilka «zaimek oznaczający w sposób przybliżony liczbę równą co najmniej dwa i co najwyżej dziesięć»

    definicja - szereg «zaimek komunikujący o dość dużej liczbie rzeczy, zjawisk lub osób»

    W takim razie wprowadzono kilka czy szereg poprawek?

    Mam 90 lvl, komplet talików +1 oraz trutę +9 śr 44 i zastanawiam się czy wbijać w nią jakiś żywioł i ewentualnie jaki żywioł będzie na tych mapach co podałem wcześniej najbardziej efektywny. Alchemii na razie nie mam i nie planuję w najbliższym czasie (brak środków). Obecnie chcę skończyć biologa na 90 lvl, musze wydropić kamień duchowy liderów, po ok 100 bossach jeszcze mi nie wypadł. Obecnie wchodzę na kilka, kilkanaście minut ubić bossy i to wszystko.

    @Catastroph1c jak na razie stać mnie na wbicie żywiołu do +3 (według Twojego cennika) ale nie wiem czy warto.

    1. Czy mając talik +1 na dany żywioł opłaca się wbijać w bron dany żywioł? (gdzieś czytałem, że się to buguje)

    2. Dla map 90+ typu Przylądek Smoczego Ognia, Nefrytowa Zatoka, Góry Grzmotu, Zbocze Gautama jaki żywioł będzie najefektywniejszy, czy warto wbijać mając talik +1?

    ...........

    Ja na twoim miejscu bym odrazu wbijal 90 a najlepiej 95. .....

    Nie chce zakładać nowego wątku. Czy nadal najlepiej od 90 do 95 wbijać w grocie, czy jest jakieś mniej nudne miejsce do wbicia 95 lvla?

    Art - mi na tym waszym bazarku nic nie schodzi z shopów, a jak czytałem waszą aktualizację to niby szybciej znajdę kupca... najlepsze jest to ze shop postoi 2-3h i go wywala z przeciążenia serwera do logowania albo jest czarny ekran. czemu oni nie mogą tej mapy wywalić i cofnąć sklepy do M1 tak jak było ?

    Teraz nie schodzi ponieważ mało kto tam chce wchodzić, ryzyko pozostania na dłużej na tej mapce. Wcześniej wszystko było w m1 więc przy okazji przeglądało się shopy, a teraz wiadomo jak jest.

    a jakieś argumenty macie ? czy tak sobie krzyczycie jak fenimistki na ulicy, dla mnie mapa super, wiele problemów metina rozwiązuje naraz, tylko powini szkło handlu zostawić na stałe za znaki, i tak każdy kupi sklep premium to na tym wyjdą

    Ciekawe czy moje 2 sklepy premium stoją. Jakoś udało mi się je postawić. Później nie mogłem się już zalogować, więc dałem sobie spokój.

    a jak ten sklepik otworzyć, mam go na pasku po lewej stronie ekranu na górze.

    Jak w niego klikam to nic się nie dzieje, jak klikam na ten sklepik tam gdzie jest alchemia i IS to otwiera mi się okno sklepu z komunikatem, że sklep nie jest otworzony.