Porozmawiajmy o Metin2 - część I

  • jaja sobie robisz Art 7 minut temu informujesz na forum że znowu będzie przerwa, a skąd ludzie będący na bossie mają to wiedzieć, może jak biją bossy to w trakcie czytają forum

    A Ty myślisz, że on chciał wyłączyć serwer i dlatego go wyłączyli? Chyba jest wyraźnie napisane, że to pilna poprawka czyli nie można z nią czekać.

    Streamy wrócą razem z powrotem zmiany CH (czyli możliwe, że nigdy)
    :w00t: A może stream z Tasmanii Jemioły Diumara Polski? :w00t:
    https://www.youtube.com/user/LuckeR174


    Zazwyczaj odpalam w dni robocze okolice 12-14 godziny


    Zapraszam!


    :mkay:

  • I co znowu przerwa ciekawe kto pozwraca punkty na melley wy sobie jakieś jaja robicie z ludzi .Jak ten co robi przerwy nie potrafi nic zrobić to go wymieńcie na innego bo to jest uciążliwe ciągle coś nie tak . A nikt nic nie zwraca bo tak musi być i jakieś pantofle zaraz napiszą że to nie ich wina

  • jaja sobie robisz Art 7 minut temu informujesz na forum że znowu będzie przerwa, a skąd ludzie będący na bossie mają to wiedzieć, może jak biją bossy to w trakcie czytają forum

    czego się spodziewasz?

    dobrze przeprowadzonego restartu?, dobrze wgranej aktualizacji?

    dobrze wykonujących swoje obowiązki teamu?

    ah ty łatwowierny..... graczu metina xd

  • A Ty myślisz, że on chciał wyłączyć serwer i dlatego go wyłączyli? Chyba jest wyraźnie napisane, że to pilna poprawka czyli nie można z nią czekać.

    a Ty myślisz że ciągle można tak nas robić w bambuko i nawet ponarzekać nie można?

    jak ktoś pluje Ci na twarz to dalej myśl że to deszcz...

    ja nie będę !!

  • A Ty myślisz, że on chciał wyłączyć serwer i dlatego go wyłączyli? Chyba jest wyraźnie napisane, że to pilna poprawka czyli nie można z nią czekać.

    Chyba się rozpłacze, ja tępy zakuty łeb nie pomyślałam jakie to wyrzeczenie dla naszego teamu i Arta wyłączanie nam serwerów czasami kilka razy w ciągu dnia. Oni tak się o nas troszczą i o naszą grę że tylko taki tępak jak ja się denerwuje że znowu przepustki mi zabrało

  • Chyba się rozpłacze, ja tępy zakuty łeb nie pomyślałam jakie to wyrzeczenie dla naszego teamu i Arta wyłączanie nam serwerów czasami kilka razy w ciągu dnia. Oni tak się o nas troszczą i o naszą grę że tylko taki tępak jak ja się denerwuje że znowu przepustki mi zabrało

    wydropisz sobie to tylko gra ludzie żyć bez metina nie umiecie
    każdy chce aby gra była sprawna na jak najwyższym poziomie
    hejtowanie polskiego teamu za dużo nic wam nie da jak ma być 1-2 przerwy to tak ma być

  • Niektórzy chyba na zbyt poważnie traktujecie swój udział w tej grze. Czasami mi się śmiać chce lub płakać jak widzę ten płacz :) Bez urazy

    Makanox GG: 56320525

  • już dawno mówiłem że Art pionek niema nic do powiedzenia i jest tylko marionetką. Więc nie spodziewajacie się ze przyszłości się co kolwiek zmieni

    Co ma powiedzieć skoro dział techniczny powie że w ciągu 15 minut muszą wyłączyć serwer przeprowadzić przerwę? Nie bo moja społeczność robi teraz dunga?

  • Co ma powiedzieć skoro dział techniczny powie że w ciągu 15 minut muszą wyłączyć serwer przeprowadzić przerwę? Nie bo moja społeczność robi teraz dunga?

    najlepiej jest nie robić nic, a ty jak lubisz być opluwany to twój problem, bo najgorsze jest to że z graczzami nikt sie już nie liczy gracz ma [CIACH] w isa a reszta to juz loteria


    Moderator Canhide:
    Usunąłem pseudocenzure.

    Edited once, last by Canhide ().

  • wydropisz sobie to tylko gra ludzie żyć bez metina nie umiecie
    każdy chce aby gra była sprawna na jak najwyższym poziomie
    hejtowanie polskiego teamu za dużo nic wam nie da jak ma być 1-2 przerwy to tak ma być

    Co to Cię obchodzi, co ja sobie wydropie i niech Cię to nie interesuje [CIACH] jak ja żyje i co jest dla mnie ważne a co nie


    Moderator Canhide:
    Usunąłem obrazy.

    Edited once, last by Canhide ().

  • Trzeba być autentycznie myślącym inaczej aby nie założyć że przy przerwie gdzie będzie naprawiany sklep premium - nic nie wyjdzie. To było tak trywialne do przewidzenia że wszelkie narzekania są niestosowne. Osobiście mam głęboką nadzieję że gra będzie dostępna w godzinach 20:30 + i przy okazji naprawiania sklepów offline, zostanie podreperowane szkło handlu.


    Pozdrawiam wszystkich nałogowców, którzy żyć bez gry nie potrafią oraz niczemu niewinny team :)

    Kto silny ten walczy, kto chory ten zdycha
    Mocnym pomaga się, słabych się spycha
    Tak być powinno !!!

  • Trzeba być autentycznie myślącym inaczej aby nie założyć że przy przerwie gdzie będzie naprawiany sklep premium - nic nie wyjdzie. To było tak trywialne do przewidzenia że wszelkie narzekania są niestosowne. Osobiście mam głęboką nadzieję że gra będzie dostępna w godzinach 20:30 + i przy okazji naprawiania sklepów offline, zostanie podreperowane szkło handlu.


    Pozdrawiam wszystkich nałogowców, którzy żyć bez gry nie potrafią oraz niczemu niewinny team :)

    zapewne nie byłoby płaczu gdyby wszystkie kostiumy, IS nie traciły czasu podczas przerwy, wtedy na 2tyg można odpocząc...

  • najlepiej jest nie robić nic, a ty jak lubisz być opluwany to twój problem, bo najgorsze jest to że z graczzami nikt sie już nie liczy gracz ma yebac w isa a reszta to juz loteria

    Nie robić nic? A nie przepraszam przecież Ty wiesz najlepiej co każdy robi :) Masz jakiś fetysz z pluciem? Czy jednak wprost wyjaśniony fakt to zbyt skomplikowana sprawa dla Ciebie? Rozumiem że jak w jakimś corpo dział IT ogłosi że musi zrobić przerwę i serwery służbowe będą niedostępne to stwierdzisz że współpracownik napluł na Ciebie, bo musi wykonać swoją pracę aby wszystko działało?

  • Przejrzałem te ostatnie wpisy i kisnę jak ogórek. Jesteście tak odklejeni od rzeczywistości jak Jaś Kapela. Wypadł jakiś problem, a Ci szczekają, że nie można robić przerwy, bo oni coś tam grają. Później wyją, że bugi są nienaprawiane. Mam nadzieję, że wam GF całe eq wypełni robakami, bo przecież tyle tracicie :(.


    #WincyjRekompensat

    :thumbsup: HANDEL ZE MNĄ POLECA :thumbsup:
    1. Naksen <3
    2. Shast <3
    3. Sherrie <3
    4. DRINKERSLIVE <3
    5. Antymagik <3
    6. p0grom/Smarki <3
    7. xFajnieJest <3