Posts by Leper1025

    Chyba się rozpłacze, ja tępy zakuty łeb nie pomyślałam jakie to wyrzeczenie dla naszego teamu i Arta wyłączanie nam serwerów czasami kilka razy w ciągu dnia. Oni tak się o nas troszczą i o naszą grę że tylko taki tępak jak ja się denerwuje że znowu przepustki mi zabrało

    wydropisz sobie to tylko gra ludzie żyć bez metina nie umiecie
    każdy chce aby gra była sprawna na jak najwyższym poziomie
    hejtowanie polskiego teamu za dużo nic wam nie da jak ma być 1-2 przerwy to tak ma być

    gdyby GF chciało to by zwiększyło limit graczy a co za tym idzie wykupienie większej pojemności dla serwerowni a to są kolosalne koszty , a jak każdy wie projekt ma zarabiać na siebie i na tych darmozjadów :D nikt tam za darmo robić nie będzie i to nie są małe tys . w euro

    GF jako podmiot odpowiedzialny jest mało przyczyniający się to tego
    Brak odpowiedniego mechanizmu tak jak było to nie lada kilka tygodni temu z bardzo czułym antychterbloker jak macie pomysły to napiszcie program i art przedstawi je w GF.
    odnośnie zwalczania botów można by sprawdzić po IP lub VPN , ale to już zapewne indywidualnie

    dodania zmianki od handlarki by się przydały w stacku tzn.
    20
    50
    150
    200 ułatwiło by to mixowanie kostiumów
    poprawa zmiany bonusów Zaczarowanie przedmiotu z IS-u więcej 10 -15 a nie 2,3 4-6%
    NOWOŚĆ Z ALCHEMIKIEM !
    OPCJA UCHLACHETNIJ
    WYBIERZ KAMIEŃ
    NP SUROWY SMOCZY RUBIN
    1< >> uszlachetnij wszystkie sztuki , jest to proste do wykonania duża opcja w PRZERABIANIU cor draconis
    2 NOWA opcja
    Zdemontuj twój przedmiot
    wybierz swój przedmiot
    wybrałeś np: ukąszenie kota +1 120 szt* np
    ilość otrzymanych odłamków pokazywała by się zaraz po 1 kliknięciu
    NOWA OPCJA
    OD TERAZ MEDAL SMOKA MOZNA SPRZEDAĆ u NPC
    RÓWNIEŻ MEDAL SZCZĘŚCIA
    MISJA NA KAMIEŃ DRIAD
    5 ETAPÓW MISJA AKTYWOWAŁA BY SIĘ AUTOMATYCZNIE
    KATALOG MISJE GRY
    UWAGA ! DZIENNY LIMIT X10
    WYMAGANIA MIN 5 OSÓB W PT TEN SAM CHANEL LOKALIZACJA ZAKLĘTY LAS

    KIEDY WKOŃCU NASZ TEAM PODA COŚ WYŻEJ BO CHCE 3KONTA KOLEGI MU ODDAĆ NA JEGO PLATFORMĘ BO PRZYPISALEM ROK TEMU PRZEZ POMYŁKĘ
    suport odpisuje nie ma takiej możliwości , albo... nasz zespół nie udziela wsparcia to po grzyba ten team,.,,, do jasnej


    Ingolf art pomóżcie mi


    Moderator SauBaar:
    Połączyłem posty.

    ja chodzę do pacy system II i III zmianowy także ten i pomagam jeszcze rodzinie także w wekendy mam najwięcej czasu:)


    Kiedy w owej grze wychodzi nowy server wtedy TYLKO postaci na Paccu mogą grać.

    Poza tym, ona jest zbudowana tak, że na facc można pograć conajwyżej na niskim lvlu, potem to już męka. Tak jakby m1 i m2 to był tylko darmowe obszary, a cała reszta byłaby płatna. Wtedy gra to czysta przyjemność.


    Hmm Może GF kiedyś odpali server Premium?
    50zł za bilecik (albo 500smoczych znaków)
    Nawet jeśli ktoś zdecyduje się na bota i dostanie bana to szybko nie zdecyduje się na następnego.
    ależ to jest pomysł! Art

    no co ty może jeszcze bot który będzie , za ciebie ulepszał itemy których nie spali np bodziem czy kamieniem kowala xd nie to tak nie może być to tylko metin:)


    Moderator Canhide:
    Połączyłem double post.

    INGOLF stale pisze na suport z prośbą o przeniesienie z platformy 1 na 2 max 3kont przy kilkunastu na drugą gdzie , też jest tyle , ale po co pomagać nie ma TAKIEJ Możliwości to jest kpina wstyd i hańba , żeby graczom nie pomagać .

    ps; najlepiej odpisać nasz zespól nie udziela wsparcia... xd... co? od czego jest ten team
    nie umiecie wyżej przesłać teraz tego>


    LOGOWANIE PADA>? ingolf


    Moderator Canhide:
    Połączyłem double post.

    program do banowania botów przeprojektować i i zrobić testa na 1 dzień
    lub dać konkurs na zrobienie programu antychetarego tu w polsce i innych społecznościach metina
    ps ; nagrodą by byl roczny zapas sm na 1konto co miesiąc kod na sm:D

    a więc tak rekompensata

    oni od dawna widzą co się dzieje i wiedzą o tym problemie odkąd w POLSCE jest pandemia tak serwer ledwie się buja i hula przyczyna pewnie serwerownia ale GF
    PS; co te polaczki tam pitolą wszystko pod kontrolą gdyby oni mieli zrozumiałość dawno by podkręcili ustawienia pod stabilność tzn nowa serwerownia i przepisywanie metina innym kodem na lepszą gre MMO

    Art kiedy dacie na 1 dzień tylko przenosiny 2-3 kont na 2 platformę dajcie nie wiem nawet jakiś zwój przeznaczenia coś w tym stylu , ze wpisało by się na który E-mail i które konta mają być przeniesione i podczas restartu było by to dokonane sugerowana cena za min ( 3 ) konta 700 sm