Porozmawiajmy o Metin2 - część I

  • przerzucisz sobie z bocznej przez depo nowego

    Jazzzy - Etolin - mental 120

  • Nie chcę nikogo wprowadzać w błąd, tak było w tamtym roku, dodatkowo namieszane było z możliwością otwierania (księgi klątw, zęby orka), przez co przedłużyli event o kilka dni. Może w tym roku coś się zmieniło, nie mogę (nie chcę) tego sprawdzać, ponieważ codziennie otwieram skrzynki.

    No wlasnie w tamtym roku bylo tak, ze byles dzien do tylu ale nie bylo "nieotworzonej" skrzyni tylko na koncu okazywalo się, że otworzyłeś mniej. A skoro przedłużyli rok temu to można było wszystko odebrać a teraz zostaje dziura i nie wiem czy by dostac ta "lepsza" skrzynie trzeba otworzyc wszystkie inne. Spekuluje, że nie ale nigdy nic nie wiadomo

    AlBundy-WP-76LVL Ban przez "kolege" zero sprawiedliwosci GF
    BudBundy-BM-68LVL to samo co AlBundy
    Lombard-WP-75LVL Próba odnowienia OFF
    DildoIsAmU-heler-35lvl OFF
    Madrazo-Dagger-35lvl OFF
    Braveran-BM-35lvl OFF
    Cabba - New wp 55lvl Negros power
    Kyabira- Smok 80lvl (Miala byc glowna ale przez buffy w pt zostaje tak xD)

  • No wlasnie w tamtym roku bylo tak, ze byles dzien do tylu ale nie bylo "nieotworzonej" skrzyni tylko na koncu okazywalo się, że otworzyłeś mniej. A skoro przedłużyli rok temu to można było wszystko odebrać a teraz zostaje dziura i nie wiem czy by dostac ta "lepsza" skrzynie trzeba otworzyc wszystkie inne. Spekuluje, że nie ale nigdy nic nie wiadomo


    Dzisiaj 18 skrzynka - atak boga smoków - co ty masz?

  • Dzisiaj 18 skrzynka - atak boga smoków - co ty masz?

    tez to , za 14 nie odebralem i skrzynka z tego dnia nie jest "otwarta"

    AlBundy-WP-76LVL Ban przez "kolege" zero sprawiedliwosci GF
    BudBundy-BM-68LVL to samo co AlBundy
    Lombard-WP-75LVL Próba odnowienia OFF
    DildoIsAmU-heler-35lvl OFF
    Madrazo-Dagger-35lvl OFF
    Braveran-BM-35lvl OFF
    Cabba - New wp 55lvl Negros power
    Kyabira- Smok 80lvl (Miala byc glowna ale przez buffy w pt zostaje tak xD)

  • Witam. Pewne okoliczności sprawiły że w chwilowej niepoczytalności przerobiłem stalkę na Epika który docelowe miał być robiony na 105. Myśl zaprząta mi głowę , mianowicie o ile pamiętam spalenie Tryta na 9 powodowało spadek na Boja (przynajmniej tak podawało Wiki) Czy istnieje podobna możliwość jeśli chodzi o stalkę?

  • Witam. Pewne okoliczności sprawiły że w chwilowej niepoczytalności przerobiłem stalkę na Epika który docelowe miał być robiony na 105. Myśl zaprząta mi głowę , mianowicie o ile pamiętam spalenie Tryta na 9 powodowało spadek na Boja (przynajmniej tak podawało Wiki) Czy istnieje podobna możliwość jeśli chodzi o stalkę?

    Ja ulepszalam epika i nic mi się takiego nie zrobiło


    Raczej nie ma możliwości żeby epika spaliło z powrotem na stalkę

    Moderator Reverse:
    Połączyłem posty.

    Edited once, last by Reverse ().

  • Na niczym nie stracisz, 24 odbierzesz ostatnią nagrodę jak wszyscy, a tamta jak wspomniał PotężnyBody przepadła.

    W tamtym roku były inne zasady, nie przepadały skrzynki, otwierało się po kolei, dlatego nie można było otworzyć ostatniej bo czas kalendarza się kończył.

  • W poprzednim roku był wydłużony o 3-4 dni bo dali kalendarz nie od zębów orka a od ks klątw, potem zmienili od zębów orka. Dodatkowo za pierwszy dzień była chyba najlepsza nagroda z całego kalendarza, 5x pd 200% na chyba 3h na 24 grudnia feniks. Teraz znowu dobrą nagrodą są te boosty, 24 grudnia nagroda główna (bruce?)

  • W poprzednim roku był wydłużony o 3-4 dni bo dali kalendarz nie od zębów orka a od ks klątw, potem zmienili od zębów orka. Dodatkowo za pierwszy dzień była chyba najlepsza nagroda z całego kalendarza, 5x pd 200% na chyba 3h na 24 grudnia feniks. Teraz znowu dobrą nagrodą są te boosty, 24 grudnia nagroda główna (bruce?)


    Rok temu nagrody byly losowe dla każdego konta. Teraz wszyscy dostają to samo.

  • Witam. Pewne okoliczności sprawiły że w chwilowej niepoczytalności przerobiłem stalkę na Epika który docelowe miał być robiony na 105. Myśl zaprząta mi głowę , mianowicie o ile pamiętam spalenie Tryta na 9 powodowało spadek na Boja (przynajmniej tak podawało Wiki) Czy istnieje podobna możliwość jeśli chodzi o stalkę?

    PomocnaDlon kiedyś można było zbić ale to poprawili i na +1 masz 100% szans

    Serwer: Etolin :52:
    Królestwo: Shinsoo (czerwoni) :shinsoo:
    Postać: Ninja Archer 120 LVL
    Nick: xSavaraxx
    :cursing:afsMT2 na YT

  • Bruce to by było przegięcie, chyba że na krótki czas

    AlBundy-WP-76LVL Ban przez "kolege" zero sprawiedliwosci GF
    BudBundy-BM-68LVL to samo co AlBundy
    Lombard-WP-75LVL Próba odnowienia OFF
    DildoIsAmU-heler-35lvl OFF
    Madrazo-Dagger-35lvl OFF
    Braveran-BM-35lvl OFF
    Cabba - New wp 55lvl Negros power
    Kyabira- Smok 80lvl (Miala byc glowna ale przez buffy w pt zostaje tak xD)

  • Moja koleżanka tez spaliła z epika na stalke ale ludzie to zgłaszali i weszła poprawka. Nie chce mi się szukać na 4um tego postu ale dla wytrwałych medal z ziemniaka

    Serwer: Etolin :52:
    Królestwo: Shinsoo (czerwoni) :shinsoo:
    Postać: Ninja Archer 120 LVL
    Nick: xSavaraxx
    :cursing:afsMT2 na YT

  • Witam. Pewne okoliczności sprawiły że w chwilowej niepoczytalności przerobiłem stalkę na Epika który docelowe miał być robiony na 105. Myśl zaprząta mi głowę , mianowicie o ile pamiętam spalenie Tryta na 9 powodowało spadek na Boja (przynajmniej tak podawało Wiki) Czy istnieje podobna możliwość jeśli chodzi o stalkę?

    Na +1 masz 100% na ulepszenie :)

    Cieszę się że GF w końcu zabrał się za tych cziterów którzy na evencie rybackim łowili sobie i mieli od groma pereł. Czar prysł a drogocenne perełki zmieniły się w kawałki kamienia. Bardzo dobrze. Tak trzymać :)
    Ja na swojej postaci miałem 30 pereł i żadna magiczna sztuczka nie zmieniła ich w kamienie.

    Kodzottsu jest tylko jeden :).