Porozmawiajmy o Metin2 - część I

  • Ascoran A może w propozycjach jak usprawnić grę, mogłoby się znazleźć: uwaga - np handel 1:1 tylko ze znajomymi gdy jest zaznaczona taka opcja ? (taka jak gildia, przyjaciel, prosba, szept itp?

  • Czy ja jestem jedyną osobą która gra w tą tombole od dobrych 7 lat i ani razu, lub tylko raz wylosowała główną nagrode?

    Pamietam jak w pierwszej edycji dwa razy trafiłem dzika na 20 dni, wtedy chyba wyczerpałem limit szczęścia na zawsze.


    Jednego wymieniłem na FMSa śr 30, drugiego na nasior z łez +6 5b. Równowartość 24 kamieni duchowych czyli wtedy 24kkk, a teraz jakieś.. 12kk xD

  • Pamietam jak w pierwszej edycji dwa razy trafiłem dzika na 20 dni, wtedy chyba wyczerpałem limit szczęścia na zawsze.


    Jednego wymieniłem na FMSa śr 30, drugiego na nasior z łez +6 5b. Równowartość 24 kamieni duchowych czyli wtedy 24kkk, a teraz jakieś.. 12kk xD

    W 1 edycji chyba poprostu dali większy % wygranej

    Chyba każdy z nas ma ciekawe wymiany... ja kiedyś szarfe 20% wymieniłem na niebieskie jajo smoka które teraz za 1w idzie znaleść....

    Przed każdym handlem "ze mną" najpierw proszę się upewnić czy to napewno ja. Zapraszam na PW

  • Ja trafiałem główne nagrody jak był jakiś syf xD

    Swoją drogą, w tym roku ponownie dali TRAGICZNE nagrody za 3x symbol szczęścia

    giphy.gif?cid=ecf05e47h1zv3znuzhmhh95ra14kuydswao9it2tj3hz9100&rid=giphy.gif&ct=g


  • Ja trafiałem główne nagrody jak był jakiś syf xD

    Swoją drogą, w tym roku ponownie dali TRAGICZNE nagrody za 3x symbol szczę

    jakich nagród byś oczekiwał?

    Przed każdym handlem "ze mną" najpierw proszę się upewnić czy to napewno ja. Zapraszam na PW

  • Czy ten kupon 500 sm to była jakas prawdziwa oferta czy kosztował tyle samo co normalnie jak pojawia się w sklepie?

    Przed każdym handlem "ze mną" najpierw proszę się upewnić czy to napewno ja. Zapraszam na PW

  • od 700 sm wystartowało, i było 696 sm i znikło, te aukcje to jeden wielki scam.

    Moim zdaniem nierealne jest aby 1000 sztuk zaczaruj zwierzaka znikneło w ciągu minuty. JEST TU KTOŚ KTO TO KUPIŁ?

    Przed każdym handlem "ze mną" najpierw proszę się upewnić czy to napewno ja. Zapraszam na PW

  • Nie kazdy jest biedny, poza tym to jest pula dla wszystkich serwerów, więc tureckie boty mogą wszystko wykupić na pniu.

    TeamPL Chwasty

    Odpady serwera Polska (banda Maciukabry): TeamPL (wyrzutki z innych gildii), BractwoPLS03 (Buractwo), Szwadron (analfabeci), Shire, WrongOfSide, Ziomale, ENAMENT, BIALYSTOK, Loyality, Titanium, ZAPLATANIv11, BDSM:
    Qiserax, Rapoman77,Zavaba

    Kalwarion,Narcos4Yu,

    BufWijnika, UtraconyNick, ElAmigaMan, Seymian, Lenofi, Wendeska

    CityUnivers, MijiaDziunia, Dinkley, Milene97, Rolniqs, YuaMai

    AgentoS007,Sisixxd

  • Tak, to tylko ukazuje totalną niewiedzę GF odnośnie co i ile jest warte w grze. Niby screen robiony 4 lata temu, a w aukcjach nadal można spotkać śmieszne oferty tego rodzaju, zupełnie nieadekwatne do warunków rynkowych gry :D

    GG: 504 900 40

  • A czy to ważne czy są adekwatne? Najważniejsze że ktoś to kupuje i tyle.

    „Prawdziwe piękno nie musi się narzucać, prawda — krzyczeć,
    mądrość — wywyższać się.”

  • Fajnie by było gdyby w tych ofertach było coś z czego polski gracz mógby skorzystać.

    Przed każdym handlem "ze mną" najpierw proszę się upewnić czy to napewno ja. Zapraszam na PW

  • Ale mnie triggerują te (mini?) bossy na mapie 90.

    Jakieś Aku Boku, Sycymory, Szkieletory, Arboretumy i jakieś inne wynaturzenia. Expa zero, dropu zero, każdego bij z innym dps'em, na jednego nie możesz mieć abs, na drugiego masz abs PVP.

    Cztery mapy 90, a z sensownych zajęć jedynie tłuczenie lemurów to Ci nawrzucają chochołów koło spotów.

    Nie kupuję argumentu, że z tych stworów dropią notatki. To niech se dropią, ale niech bossy się respią tam gdzie diabeł mówi dobranoc, a nie obok najlepszych spotów.

    Edited 2 times, last by Aronex ().

  • Ale mnie triggerują te (mini?) bossy na mapie 90.

    Jakieś Aku Boku, Sycymory, Szkieletory, Arboretumy i jakieś inne wynaturzenia. Expa zero, dropu zero, każdego bij z innym dps'em, na jednego nie możesz mieć abs, na drugiego masz abs PVP.

    Cztery mapy 90, a z sensownych zajęć jedynie tłuczenie lemurów to Ci nawrzucają chochołów koło spotów.

    Nie kupuję argumentu, że z tych stworów dropią notatki. To niech se dropią, ale niech bossy się respią tam gdzie diabeł mówi dobranoc, a nie obok najlepszych spotów.

    Z nich to raczej kamień po notatkach ludzie dropią, a nie same notatki.

  • Z nich to raczej kamień po notatkach ludzie dropią, a nie same notatki.

    (╯ ͠° ͟ʖ ͡°)╯┻━┻

    ---

    Z absolutnie całą powagą, gdybym chciał zrobić na złość graczom, to właśnie coś takiego bym odwalił. A zmieniając tym bossom bony na zupełnie niepowiązane z wszystkim innym na danej mapie, prawdopodobnie zrobiłbym słynny "chef's kiss", rechotając z własnej nikczemności xD

    No ale żeby być absolutnie fair - kiedy te mapy się pojawiały, nie było jeszcze autołowów, więc sam koncept gry, różnił się drastycznie, może nawet był to jakiś prymitywny bat na bociarzy. Dzisiaj to bat na wszystkich xD

  • Ale mnie triggerują te (mini?) bossy na mapie 90.

    Jakieś Aku Boku, Sycymory, Szkieletory, Arboretumy i jakieś inne wynaturzenia. Expa zero, dropu zero, każdego bij z innym dps'em, na jednego nie możesz mieć abs, na drugiego masz abs PVP.

    Cztery mapy 90, a z sensownych zajęć jedynie tłuczenie lemurów to Ci nawrzucają chochołów koło spotów.

    Nie kupuję argumentu, że z tych stworów dropią notatki. To niech se dropią, ale niech bossy się respią tam gdzie diabeł mówi dobranoc, a nie obok najlepszych spotów.

    Oj tam, gdzieś musieli upchnąć te moby do jednej misji na 96+ xD

    TeamPL Chwasty

    Odpady serwera Polska (banda Maciukabry): TeamPL (wyrzutki z innych gildii), BractwoPLS03 (Buractwo), Szwadron (analfabeci), Shire, WrongOfSide, Ziomale, ENAMENT, BIALYSTOK, Loyality, Titanium, ZAPLATANIv11, BDSM:
    Qiserax, Rapoman77,Zavaba

    Kalwarion,Narcos4Yu,

    BufWijnika, UtraconyNick, ElAmigaMan, Seymian, Lenofi, Wendeska

    CityUnivers, MijiaDziunia, Dinkley, Milene97, Rolniqs, YuaMai

    AgentoS007,Sisixxd