Porozmawiajmy o Metin2 - część I

  • Znowu to samo... na pięć dni trzy razy biłem na Władcy zmieniając kanał i po godzinie gra jest dla mnie niedostępna, a support dalej swoje... że konta zmieniam, albo mam jakieś programy włączone xd tak ElevenSports w tle ^^ żenada


    Ingolf Art Ascoran

    Można coś pograć w wolnym czasie? Jak to jest, że człowiek inwestuje w grę, a na pięć dni może z niej korzystać tylko dwa razy? Przecież to jest chyba najdroższa gra, gdzie za dwa dni gry płacimy 100 złotych (kostiumy, pety, rękawice, pierścienie, odpały).

    Raportujecie problemy z platformą czy tylko te z ItemShopem?


    Zapraszam do wypełnienia i udostepnienia ankiety z trzema pytaniami!

    https://www.youtube.com/channe…LQm3Oz3pf-xkkaA/community



    Moderator Canhide:
    Połączyłem double post.

  • Raportujecie problemy z platformą czy tylko te z ItemShopem?

    Wszystkie problemy i opinie przekazywane są do GF.

    Temat z czerwonym paskiem to temat rzeka, niektórym pomaga przelogowanie platformy, innym nie - nie mam rozwiązania które pomoże się tego pozbyć.

    Powtórzę jeszcze raz - takie przypadki zgłaszamy do Supportu Gameforge, nie mamy wglądu do "logów platformy", aby ustalić źródło wystąpienia błędu. Proxy, vpny, logowania zbyt dużej ilości kont, logowania na obce konta, używanie niedozwolonego oprogramowania - takie powody otrzymujmy w wiadomościach zwrotnych w konkretnych przypadkach.

  • Wszystkie problemy i opinie przekazywane są do GF.

    Temat z czerwonym paskiem to temat rzeka, niektórym pomaga przelogowanie platformy, innym nie - nie mam rozwiązania które pomoże się tego pozbyć.

    Powtórzę jeszcze raz - takie przypadki zgłaszamy do Supportu Gameforge, nie mamy wglądu do "logów platformy", aby ustalić źródło wystąpienia błędu. Proxy, vpny, logowania zbyt dużej ilości kont, logowania na obce konta, używanie niedozwolonego oprogramowania - takie powody otrzymujmy w wiadomościach zwrotnych w konkretnych przypadkach.

    Nie dotyczy. U mnie wychodzi na to, że problemem jest zbyt częsta zmiana kanału TYLKO w Zaklętym Lesie... Nie rozumiem, jak można nie naprawić platformy, gdzie znane są przyczyny błędu, a taki problem z ItemShopem można rozwiązać w kilka godzin...

    Czas może coś zmienić.

    Zapraszam do ankiety:

    https://www.youtube.com/channe…LQm3Oz3pf-xkkaA/community

    Czy przerwy techniczne powinny odbywać się w godzinach nocnych (na przykład 01:00-02:00)?

    Czy czas z przedmiotów z ItemShopu powinien upływać podczas przerw technicznych?

    Czy w ItemShopie powinny pojawić się przedmioty trzydniowe, z których czas upływałby tylko podczas zalogowania postaci?

  • Ja tylko mogę powtórzyć i zaaprobować to, co napisał Ingolf.:thumbup:


    Od siebie dodam tylko, że co tydzień piszę o niezadowoleniu graczy z powodu problemów z platformą i co jakiś czas zgłaszam, że czas przedmiotów premium powinien być zatrzymany. Przykro mi, że jest tak, jak jest. My również byśmy chcieli, aby gra działała bez zarzutu, ale możemy o tym tylko wałkować w koło aż przyniesie to efekt.

  • O której wczoraj były kupony 1000SM w aukcjach? Czekałem od 10 rano i do północy ich nie było.

    1000sm bylo pierwsze na aukcjach w nocy z piatku na sobote ok. 3 w nocy

    GG: 67390204


    "Niestety takich informacji nie możemy ujawniać, gdyż utrudniłoby to nasze działanie w przyszłości...........Czerpanie korzyści z postaci-botów jest karane i prosimy nie wykorzystywać kont trzecich do naruszania naszych zasad. Kolejna taka blokada doprowadzi do nadzwyczajnego wypowiedzenia Panu umowy."

    - Nie zna życia ten kto nie otrzymał takiego komunikatu X(:mkay:

  • https://board.tr.metin2.gamefo…12-bak%C4%B1m-27-10-2021/

    Na tureckim wczoraj wrzucili info. Jutro przerwa o 9:00 naszego czasu. Wie ktoś jaki błąd z razadorem naprawiają?

    OX - 02.2021 - Serwer Polska :rofl:

    cCgLKNt.png

  • błąd jest na razadorze że jak dwie osoby biją to kicka cię do okna logowania co parę minut o ile jedna wywali pół biedy ale czesto wywala 2 postacie w tym samym czasie i przerywa radka bo już wrócić się nie da.

    :chunjo: S:23(Kronos)

  • uruchom od nowa launcher, zgłoś się do suportu straszna katorga podczas logowania.... Jeszcze trochę i do tego będziemy wpisywać kody jak na steam xD

    :jinno: :exp: :gonipies:

  • kiedy otworzą rejestracje na polsce? chce łaskawie zalozyc sobie buffke na tej samej platformie i nie moge

    JUxDZP5.png

  • No ładnie ładnie, gracze udupieni czy to czerwonym paskiem czy to dwuetapowym logowaniem a boty ? Coraz bardziej chytre i przebiegłe ;)


    Dziś robiąc alchemię, patrzę że typ biega jakoś dziwnie, przechodzi przez elementy mapy - gdzie postać normalnie się zatrzymuje i iść dalej nie może, czy to znika w trakcie. A najciekawsze, że kursował od alchemika do handlarza bronią. ..


    Kto tam ma dzisiaj dyżur sprawdzać zgłoszenie na supporcie i banować, banować !!!


    Art apeluję aby zrezygnowali wymuszonego logowania dwuetapowego i ograniczeń w logowaniu (czerwony pasek) bo to nie działa ! Boty nadal sobie poczynają i to coraz bardziej bezczelnie !

    Kto silny ten walczy, kto chory ten zdycha
    Mocnym pomaga się, słabych się spycha
    Tak być powinno !!!

  • czerwony pasek wyskakuje najczesciej jak zmieniasz postacie/konta/kanaly a boty biegaja ciagle i w kolko :)

    To prawda niestety... U mnie często czerwony pasek wywala jak latam na bossa w lesie i co chwilę się zmienia CH... Średnio co 45 min/godzinę wywala mi czerwony pasek co zmusza mnie do zrobienia sobie 30 minutowej przerwy i ponownego szukania drzewa 😖

  • To prawda niestety... U mnie często czerwony pasek wywala jak latam na bossa w lesie i co chwilę się zmienia CH... Średnio co 45 min/godzinę wywala mi czerwony pasek co zmusza mnie do zrobienia sobie 30 minutowej przerwy i ponownego szukania drzewa 😖

    U mnie pomaga wywalenie platformy za pomocą menagera zadań w aplikacjach i procesach :) Jeśli pojawi się pasek to klikam jeszcze raz "Graj" i wszystko działa.

  • Art to kiedy odblokowana rejestracja będzie?

    nie będzie, czego nie rozumiesz?

    :thumbsup: HANDEL ZE MNĄ POLECA :thumbsup:
    1. Naksen <3
    2. Shast <3
    3. Sherrie <3
    4. DRINKERSLIVE <3
    5. Antymagik <3
    6. p0grom/Smarki <3
    7. xFajnieJest <3

  • Jest gdzieś stanowisko teamu na ten temat czy tylko ty tak twierdzisz?

    Team nie ma nic do tego to jest decyzja GFu ostatnio Art wspominal ze nie ma planow na to

    :55: :chunjo: - SheeeN 80lvl OFF :ninjadag:
    :50: :chunjo: -DarkWolfie 100lvl OFF