Porozmawiajmy o Metin2 - część I

  • @afsMT2 w jakimś stopniu jest to program szpiegujący...tak naprawdę nie wiemy co robi z tym 'właściciel'. Normalne jest to że antywirus go wykrywa i słusznie :)

    Potężny Wojownik z serwera Monastyr. Serwer zamknięty 21.10.2013 :cursing:

  • @afsMT2 w jakimś stopniu jest to program szpiegujący...tak naprawdę nie wiemy co robi z tym 'właściciel'. Normalne jest to że antywirus go wykrywa i słusznie :)

    Może siedzi w tym programie niewidoczny keylogger, żeby wyłapać hasła do kont bankowych. Wyczyszczą wam konta co do grosza, i mogą zamykać projekt na amen :D:

    Dlatego dobrze by było ze strony developera jakby określił jakie dane wyciąga ze stacji? Z tego co kojarzę nikt z nas nie akceptował dziś ze chce instalować jakąś aplikacje która nie wiadomo co robi ;)

    Serwer: Etolin :52:
    Królestwo: Shinsoo (czerwoni) :shinsoo:
    Postać: Ninja Archer 120 LVL
    Nick: xSavaraxx
    :cursing:afsMT2 na YT

  • Jak wyłączyć Cheat Blocker u góry ekranu? Wszystko zasłania, nie widać nawet ile hp mają potwory. Nie da się grać z tym czymś.
    Po wyłączeniu gry pasek Cheat Blocker dalej zostaje zasłaniając ekran. Dopiero ponowne uruchomienie pc sprawia, że paska nie ma. Coś tu jest nie tak, ale na tą chwilę nie pogram, bo nie będę widział paska życia i nie otruję odpowiednio razadora.

    Edited 2 times, last by OSTRZE ().

  • Szybkim zimnym spojrzeniem :
    80 robaków - 3 ryby 1 ta złota to ją próbowałem otworzyć i nic nie dropło xD
    System beznadziejny na 10 prób złowienia pojawia się 6x informacja że coś nadziało się na haczyk i nie wiesz co to jest, a system klikania i tak wyskakuje co jest bez sensem i jest bardzo mylące.
    Bo co z tego że wyklikasz jak i tak nic nie dostaniesz.
    Bardzo często są drobne ryby, a im rzadsza ryba tym rybka w okienku rzadziej sie pokazuje w kole łowienia i jest dużo szybsza.
    Nawet jak uda się wam bez ''miss''/błędu 3x kliknąć na rybke to i tak nie macie 100% szans że ją wyłowicie co jest kolejnym śmiesznym posunięciem bo szansa że ktoś wyklika 3x bez błędu jest bardzo mała : data-verified= ">


    Zamiast naprawić rękawice to dali jej dodatkowe % przez co juz zawsze z tą z IS będzie dawać 3 krotny drop i Ci co nie będą kupować łapy w is są mega stratni XD :rofl::rofl::rofl:


    Dropłem na jednym metinie zazdrości 7 odłamków i 3 nasiona xD 8o


    Aktualizacja miała być fajna wprowadzić coś nowego, a wyszła kupa. Który to już raaaaaz :whistling::rolleyes:
    No i nie dodali tej ikonki eventu obok mini mapy :w00t:

    Metin$
    3a8d82808d0bbe33med.jpg


    REYMONTA 22

  • To ja jej nie mam

    Metin$
    3a8d82808d0bbe33med.jpg


    REYMONTA 22

  • Skoro już jesteśmy zmuszeni przyjąć jakiś nowy system anty cheatom, to czy możemy uzyskać o nim jakieś informacje? Firma która go wspiera? Cokolwiek? Czy tak po prostu wszystko co wrzucacie w klienta mamy po prostu akceptować na swoich komputerach mimo że każdy możliwy antywirus przy tym szaleje?


    Super że walczycie z botami i rozumiem że każdy powinien mieć osobny komputer tylko do metina (bo tak super jest stworzona ta gra), ale niektórzy trzymają inne rzeczy na komputerach o których nie musicie wiedzieć a odnoszę wrażenie że robicie co chcecie i mamy to po prostu brać na klatę jeżeli chcemy dalej grać.


    Sama informacja "dodaliśmy nowy system" mnie nie satysfakcjonuje, podajcie firma która go wspiera a nie że zaczną wyciekać jakieś dane z komputerów a my będziemy mieli się z tym godzić.

    OX - 02.2021 - Serwer Polska :rofl:

    cCgLKNt.png

  • Pamietam z 8lat temu byl taki fajny drop z metkow :D

    :55: :chunjo: - SheeeN 80lvl OFF :ninjadag:
    :50: :chunjo: -DarkWolfie 100lvl OFF

  • Wiesz z każdego metina dropi mi minimum 5 odłamków... Niby fajnie bo szybko zrobie bo nie mam czasu na grę, a te 20 zł miesięcznie na 2x drop nie jest dużym wydatkiem, ale nie powinno tak być, skoro ja sam jestem w stanie tyle wydropić to pomnóż mnie x 100 osób i popatrz na rynek. Wszystko znów będzie pozapychane i znów wszystko potanieje np ulepszacze. Mimo ze i tak już są bardzo tanie.

    Spokojnie ziomeczku, czytając ostatnie posty i tematy widzę że każdy lubi się chwalić co fajnego ma. Jeden super programy do myszki, drugi jakieś myszki, trzeci super rękawiczki i zawsze zataczacie koło.


    - PATRZCIE CO JA MAM. HAHA. SUPER
    - CO ZA GF, ZABRAŁ NAM X!


    *znajduje coś nowego*


    - PATRZCIE CO JA MAM. HAHA. SUPER
    - CO ZA GF, ZABRAŁ NAM X!


    Chwalcie się dalej, w końcu się kiedyś nauczycie. :D

    OX - 02.2021 - Serwer Polska :rofl:

    cCgLKNt.png

  • Czyli teraz co, drop większy wiec ulepy, bodzie itd spadną z ceny a gracze na meley dalej bd produkować Wony w niewyobrażalnych ilościach. Chyba GF chcą doprowadzić do starych dobrych czasów gdzie coś kosztowało kilka tysiecy kamoli czy tam pereł xD

    GG: 67390204


    "Niestety takich informacji nie możemy ujawniać, gdyż utrudniłoby to nasze działanie w przyszłości...........Czerpanie korzyści z postaci-botów jest karane i prosimy nie wykorzystywać kont trzecich do naruszania naszych zasad. Kolejna taka blokada doprowadzi do nadzwyczajnego wypowiedzenia Panu umowy."

    - Nie zna życia ten kto nie otrzymał takiego komunikatu X(:mkay:

  • Czyli teraz co, drop większy wiec ulepy, bodzie itd spadną z ceny a gracze na meley dalej bd produkować Wony w niewyobrażalnych ilościach. Chyba GF chcą doprowadzić do starych dobrych czasów gdzie coś kosztowało kilka tysiecy kamoli czy tam pereł xD

    Tu raczej chodzi o to, ze z rekawica z metinow masz drop normalny a jesli chcesz miec troche lepszy drop to kupujesz z IS za 20zl.. przeciez nie kazdy doladowuje smocze monety... Moim zdaniem jest teraz tak jak powinno i nic nie bedzie pozapychane.. przestancie marudzic :D Dać Wam palec to chcecie całą rekę a jak juz dostaniecie całą rekę to jednak wolicie miec tylko palec xd

  • Wiesz z każdego metina dropi mi minimum 5 odłamków... Niby fajnie bo szybko zrobie bo nie mam czasu na grę, a te 20 zł miesięcznie na 2x drop nie jest dużym wydatkiem, ale nie powinno tak być, skoro ja sam jestem w stanie tyle wydropić to pomnóż mnie x 100 osób i popatrz na rynek. Wszystko znów będzie pozapychane i znów wszystko potanieje np ulepszacze. Mimo ze i tak już są bardzo tanie.

    Aż tak dobrze to nie będzie. z 250% na 300% nie ma prawie żadnej różnicy. Różnicę odczuwa się zapewne z rękawicą lub bez ( ale bez 200% z IS).


    Moderator Ascoran:
    Wyciąłem zewnętrzne linki.

  • Ja nie narzekam... W DT wcześniej z rękawicą z IS+ z red lasu dropkiem 48lvl w DT w 15-20 robiłem 50 odłamków a teraz jest robiłem to zajęło mi 12-13 minut xD Ja tam się ciesze bo 5 postaci zajmie mi około 1h z hakiem. Wie ktoś moze czy zwiększono szanse na zrobienie legendy w alchemii?? Mam juz nazbierane 600 corów i nie wiem czy otwierać czy poczekać jeszcze..

  • Wcale nie takie złe to łowienie jak piszecie.

    Mini gierka spoko, ale szansa, że rybę złapie na 3/3 jest zbyt niska. Również sama mini gierka ma kilka błędów.

  • Mi znowu wyskakuje błąd " Error Code :24010" XDD RIP mój metin2 instalowanie od nowa metina, czyszczenie rejestrów nic nie działa" chyba trzeba się pożegnać :D

  • żeby wyłączyć ten pasek trzeba zamknąć w menadzerze zadań "cb.exe"

    No ale zapewne musisz tą czynność powtarzać cały czas po odpaleniu metina(chyba ;p), a jak sobie ustawisz w oknie to nie będziesz musiał nic robić.

    Mini gierka spoko, ale szansa, że rybę złapie na 3/3 jest zbyt niska. Również sama mini gierka ma kilka błędów.

    Dla mnie łowi się teraz szybciej, ale nie połowie sobie już na kilka postaci na eventach ;p