Posts by RTX 2080 Gaming Z

    a mi się wydaję po prostu, że to ten ShitBlocker czy jakoś tak próbuje coś działać, ale nie działa i tylko moc obliczeniową a nie pamięć procesora zabiera.
    zresztą ja mam procesor za 1900zł i mi czasami nawet 60% zabiera podczas gdy wcześniej było to 5-10% XD szczerze nie zdziwiłbym się gdyby ten cheat bloker miał wbudowaną w siebie koparkę kryptowalut albo jakieś narzędzie szpiegowskie.[ciach]


    Moderator Ingolf:
    Proszę nie pisać fałszywych informacji.

    Pomimo że niezły z cb "kameleon" a cały post to ironia to i tak Ci się udało :thumbup:

    ja ci szczerze powiem że jesteś chopak na opak (albo ja jestem chopak na opak) bo gdy piszę sakrazmem to podchodzisz na poważnie, a gdy napiszę na poważnie to myślisz ze to sarkazm dziwna sytuacja powiem ci ja.

    Osobiście nic nie mam przeciwko, jednak wyznaję inną zasadę. Kostiumy lizaki, kościanki, przemijają, więc inwestuję w trwałe przedmioty (Fantasmagorie). Ale oczywiście napinaczom przyda się taki kopniak do nakręcenia kilku filmików po 5 min, mających na celu kogoś ośmieszyć, jednak ni jak będzie się to miało do rzeczywistości. Teraz o dymy będzie ciężko, tylko shoty

    Powiem Ci bardzo mądre podejście.

    a mial ktos error podczas ładowania paska cheatblokera ?

    tak, czasami wykrywa hacki jak się bije moby w zaklętym lesie xD

    znika po zaladowaniu, nie trzeba nic usuwac tylko poczekac

    to odpal metina na fullscreanie geniuszu

    usuniesz jakis plik a potem nie bedziesz mogl sie od niczego odwolac bo bedzie ze kombinowales :D

    to w końcu są te bany za darmo? Czy ich nie ma?

    Drogi panie emerycie proszę pamiętać że tutaj też obowiązuje regulamin forum, tego typu wyzwiska nie będą tu tolerowane. Aż się szczerze sam zdziwiłem, bo ledwo 10 minut po zgłoszeniu twojego posta ten znikł, a ty dostałeś stalową kłódeczkę obok nicku. Dziwne, ale dobre.

    [ciach]

    Tak, a mam ci przypomnieć jak to było z twoimi rubinkami? Tak? I gdzie one są? po godzinie szukania mam tego ssa i co o nim możesz powiedzieć?
    Ty serio myślisz ze ludzie są głupsi od ciebie?
    tak jak eylis nabrałeś, tak jak cykadę nabrałeś, to mnie wybacz, ale nie nabierzesz.


    Moderator Ascoran:
    Wyciąłem treść cytatu.

    @ektos niestety dałeś się sfrajerować, bo ban za kupno yang za pln jest wtedy, i tylko wtedy gdy napiszesz to na czacie, szepcie na grze. Na podstawie przekładania wonów przez sklep np. 80w nic nie są w stanie udowodnić, bo skąd mogą wiedzieć czy to nie jest np. twoje drugie konto na które sobie woniki przekładasz? Albo czy koledze długu nie oddajesz? czy też po prostu kasy z szopa nie przekładasz sobie?
    Także zapamiętaj sobie, takich rzeczy się na czacie nie pisze. Nawet niewinne "kupie kk" (kupie kawałki klejnotu) może skończyć się banem na 2tygodnie, TAK to jest prawda mogę potwierdzić sam miałem przyjemność użerania się potem z supportem, gdzie dopiero 2 dni przed końcem bana postanowili odpisać, że blokada została nałożona słusznie xD
    A co do nicku allegrowicza - spokojnie możesz podać teamowi nick, nic mu nie zrobią i tak.


    @Fusia skoro wszyscy nazywają cię debilem, gdziekolwiek się nie pojawisz - to nie uważasz że coś w tym musi być?

    No widzisz tak samo ja jestem top1 na low lvl bo tez wyzywalem kazdego i tez nikt sie nie zglosil,ale nie tutaj o tym mowa.Mowię o jakiejkolwiek postaci,nie o wybranej klasie,gdybyś miał trochę oleju w głowie to byś przeczekał aż będzie taki czas na metinie że będzie się dało bez problemu kogoś stuknąć a nie bezsensownie pakować pieniądze tylko po to żeby się cieszyć mianem
    top1 w pixelowej grze,taka moja rada tylko i nie spinaj się bo na dobre to ci nie wyjdzie.

    powiedział "top1" typ który na 92lv dostał strzała 16k od Mixa Meina 70lv na filmie i się porozkładał na 2 skille.


    Quote

    pieniądze tylko po to żeby się cieszyć mianem
    top1 w pixelowej grze,taka moja rada tylko i nie spinaj się bo na dobre to ci nie wyjdzie.

    Powiedział typ, który ładuje 1k zł miesięcznie [ciach] i nadal na SZmatowej biega. XD


    Moderator Ascoran:
    Wyciąłem niestosowne treści.

    te dyskusję są tak ekscytujące dobry film w kinie, jeszcze nachosy i można się śmiać do samego rana :rofl:

    Proszę o kasację zdjęcia ze względu na znajdujący się na nim napój, który jest nieodpowiedni dla poszczególnych grup wiekowych. Jest to tzw. demoralizacja, całość może zakończyć się drogą sądową.

    Dużo znaczy dla mnie opinia zakłamanego człowieka ( wcześniej pw)

    jestem zakłamany na obrębie tego forum, prawda, sprawia mi to przyjemność. Lubię wprowadzać ludzi (głupich[posiadających zbyt wysokie ego]) w błąd i ich ośmieszać. Dopiero teraz załapałeś ,że trolluję?

    błazna (topowe produkcje)

    widocznie nie dane ci jest zrozumieć przekazu moich filmów (obstawiam ze mówisz o tych troll-filmach), no cóż tutaj nic nie poradzę.
    a jeśli mówisz o tych filmach "na poważnie" tworzę je, bo to dla mnie to czysta zabawa, bawić się programami do montowania filmów.
    zresztą, oceny mówią same za siebie.
    [ciach]


    Moderator Ascoran:
    Wyciąłem offtop.

    Kozak, Miło że raczysz nas pustymi słowami, a o swoim zakończeni gry ponad rok temu, zdania nie napiszesz. No tak bo ty zakończyłeś i gildia się rozpadła XD. A może to gildia się rozpadłą i zostałeś bezwartościową postacią bez żadnych perspektyw, jednak nałóg. Ok nie odpowiadaj to tłumaczy wszystko .

    Gdy charlotta coś napisze, np. coś o odchudzających wycieczkach to jest przynajmniej śmieszna, ale ty jesteś po prostu żałosny. Szkoda, że prawdopodobnie nigdy nię będzie ci dane zrozumieć jak bardzo jesteś żałosny, szkoda, naprawdę szkoda.
    Teraz idź czesać tę swoją łysinę.