Porozmawiajmy o Metin2 - część I

  • Są pewne sposoby aby powróciły stare nawyki,takie jak masowe chodzenie na dt chociażby mogło by z riperra lecieć jakieś dodatkowe szkatułki,na przykład skrzynki z której by leciały tygodniowe kostiumy jednak powątpiewam aby coś takiego wprowadzili bo by hajs z is by się nie zgadzał,mogły by z riperra dropić rozszerzenia ekwipunku,zielone dodania,zielone zmianki,5 bony do handlu,wiele wiele rzeczy,wróciły by bitwy o dt kto robi i takie tam,jedyne co nas ogranicza to nasza własna wyobraznia,a raczej wyobraznia webzenu/Gameforge,wypowiedzcie się ponieważ jestem ciekaw waszych opinii na ten temat.

    MarryJ - 120 LvL - ON


    <3 MarryJ & vMalinowav <3


    Monastyr :chunjo:

    Polska :jinno:


    EPlq1jR.png

  • @Art @Ascoran kiedy i gdzie można będzie złożyć reklamacje na wszelkie przedmioty premium z których nie można korzystać bo nie da się zalogować do gry? Niech GF odda mi moje pieniądze na pakiet premium na miesiąc bo odechciewa mi się tego cyrku, każdy niezadowolony gracz powinien mieć do tego prawo bo w 2019 roku firma GF prezentuje poziom średniowiecza

    To jest prawda, ale nawet ci co zagranica I maja odpal z isa tez nie maja jak grac bo kika z gry, ciagle zwieszanie I inne tego typu historie. Wazne ze kasa wplynela a ile gracz z tego odpalu skorzysta to juz maja w 4 literach - jawne okradanie graczy.

    Najpierw był błąd z procesorami AMD FX które nie współgrają z metinem,a teraz z internetem orange który nie współgra z gra,Cyrk [ciach] cyrk :thumbdown::thumbdown:
    Później co nie będzie współpracowało z grą ? Miejsce zamieszkania HAHAHAH :?::?::phatgrin::rofl:

    Na to juz zapozno juz dawno ma wplyw jakos gry nie zależnie od miejsca zamieszkania. Polska-Anglia juz ma Problemy z gra. A powiem ze nie mam orange internetu.

    zadamy calkowitej Rekompensaty za odpaly is'owskie od poczatku tego roku [ciach].


    Moderator Ascoran:
    Wyciąłem niestosowne treści.

  • Są pewne sposoby aby powróciły stare nawyki,takie jak masowe chodzenie na dt chociażby mogło by z riperra lecieć jakieś dodatkowe szkatułki,na przykład skrzynki z której by leciały tygodniowe kostiumy jednak powątpiewam aby coś takiego wprowadzili bo by hajs z is by się nie zgadzał,mogły by z riperra dropić rozszerzenia ekwipunku,zielone dodania,zielone zmianki,5 bony do handlu,wiele wiele rzeczy,wróciły by bitwy o dt kto robi i takie tam,jedyne co nas ogranicza to nasza własna wyobraznia,a raczej wyobraznia webzenu/Gameforge,wypowiedzcie się ponieważ jestem ciekaw waszych opinii na ten temat.

    nie ma szans :) ta gra umiera i im wczesniej sie z tym pogodzisz tym lepiej. Odejścia i powroty nie mają sensu-- ja tam nie odszedłem ciągle gram z tym że teraz to tylko czytam ku na 2 postaciach czyli jakies 5 minut dziennie :D:D:D:D. Teraz jak czytam co sie dzieje na grze to lepiej że pół roku temu znalazłem coś dla siebie :):) -- aż miło sie zalogować i bezstresowo spędzić czas, a nie wkurzać sie o to że pali alchemie , że pali eq , że tzreba 100 a może 1000 miksów żebyc coś zrobić heh :):),że wyrzuca z gry po 20 razy , że ciężko sie zalogować (TO TE NOWE SERVERY TAK SMIGAJĄ?)
    pozdrawiam uzależnionych :D:D I ŻYCZE NERWÓW ZE STALI

  • nie ma szans :) ta gra umiera i im wczesniej sie z tym pogodzisz tym lepiej. Odejścia i powroty nie mają sensu-- ja tam nie odszedłem ciągle gram z tym że teraz to tylko czytam ku na 2 postaciach czyli jakies 5 minut dziennie :D:D:D:D. Teraz jak czytam co sie dzieje na grze to lepiej że pół roku temu znalazłem coś dla siebie :):) -- aż miło sie zalogować i bezstresowo spędzić czas, a nie wkurzać sie o to że pali alchemie , że pali eq , że tzreba 100 a może 1000 miksów żebyc coś zrobić heh :):),że wyrzuca z gry po 20 razy , że ciężko sie zalogować (TO TE NOWE SERVERY TAK SMIGAJĄ?)pozdrawiam uzależnionych :D:D I ŻYCZE NERWÓW ZE STALI

    Szanuję twoją wypowiedz,ale żeby się lepiej grało trzeba coś wymyślać na bieżąco,bo jeszcze sporo osób jest które chcą jeszcze pograć :P

    MarryJ - 120 LvL - ON


    <3 MarryJ & vMalinowav <3


    Monastyr :chunjo:

    Polska :jinno:


    EPlq1jR.png

  • Art wam napisał o evencie z kwiatami.
    Będziecie dropić nasiona i hodować grubiutkie katy. Jedyny minus, że brak listy nagród.
    Jeśli taka istnieje to miło by wkleić taką dla graczy co nigdy nie brali w tym udziału.

    Czy znowu to manersko się wpycha i banuje?” (Bez urazy <3 )
    Masz pytanie lub uwagę zapraszam na pw (nie zagryzę)
    Posty nie są spam/offtop i proszę je zostawić
    Pozdrawiam serdecznie

  • GF 10 pytań i problemów na które nie potraficie i nie umiecie sobie poradzić !
    1. Dlaczego Zmiana kanału nie Została przywrócona
    2. Dlaczego nie jest skorygowany drop ze szkat Razadora Jotuna Bagienianu ( mam tu na myśli jakieś totalne badziewia co nikt tego nie chce ulepszyć drop , ze szkat bo inaczej to wielka rozpacz
    3. dlaczego GF oszukujecie okłamujecie graczy? My jako społeczeństwo w Metinie wiemy ,że gra musi zarabiać? no ale jakim kosztem olewania wszystkiego zlewania do jednego pliku a potem równa się błąd za błędem
    4. Dlaczego nie dajecie to co jest napisane graj teraz Za darmo? gdzie organizacja eventów ze szkatułkami gdzie Zaczarowanie przedmiotu i dodanie Bez ..B.. idzie zdobyć na prostej politycznej zasadzie metina
    5. Dlaczego wy macie Stwierdzenie że Serwery Świetnie działają wczoraj po godzinie 10 Ch2 Diumar JInio wyrzuciło wszystkie Prywatne Shopy ( albo dacie nowe serwerownie nakarmionymi homikami . albo bloakda metina aż nie zróbicie tego do wymaganej normy..... użytowania gry
    6. Polimorfia dalej zbugowana
    7. GF wy jako wydawca gier posiadacze mnóstwa gier wszędzie macie ok tylko odkąd wykupiliście udziały od Korey
    to tworzycie mnóstwo bugów i blokujecie mozliwość dawania eventów bo gra w 100% opiera się na IS-ie
    8. Lista zmian ( GF dlaczego nie podajecie zmian ) dlatego że jesteście Szwabami którzy dla polaków polskiej społeczności po kryjemu dają NERfy dla gry
    9. Zastanówcie się co do po prawy ulepszania od alchemii po Itemy i drop nie po to każy poświęca cenny czas żeby nic nie mieć z tego radości
    10 jako Społeczność informujemy ,że wasze działa dotychczasowe nie pozwalają na spokojne i dobre granie

  • Bardzo ładnie wystosowałeś co Ci się nie podoba, ale to jest tak jakby wylewać żalę odnośnie polityki państwa policjantowi tylko dlatego, że jest pierwszym przedstawicielem władzy do którego masz dostęp ;) Art z teamem mogą wysłać pięknie opieczętowany list z nienaganna interpunkcją i pięknymi środkami stylistycznymi po niemiecku który jak przyjdzie do Gf, zobaczą powiedzą hehehehhehe i połoza w toalecie. Tak wygląda branie pod uwagę feedbacku od graczy w tej grze przez dostawcę ;)

  • nie dziwię się że macie problem, bo ORANGE to so telefony a nie internety. Pozdrawiam Janusz.

    Dlatego najlepiej mi internet orange działa (no oprócz tej sytuacji z metinem, ale to wina GF). :D

  • Będziecie dropić nasiona i hodować grubiutkie katy. Jedyny minus, że brak listy nagród.
    Jeśli taka istnieje to miło by wkleić taką dla graczy co nigdy nie brali w tym udziału.

    Zobaczę czy uda mi się takową listę uzyskać.

    Community Manager

  • Zglaszasz zapotrzebowanie na item a i dostajesz odpowiedz pisana przez czlowieka ze np w najblizszych dwóch tygodniach tego nie damy bo mamy zaplanowane dac item b i c ale ze względu na twoje zgłoszenie damy item a za trzy tygodnie? Czy w odpowiedzi dostajesz przekopiowana formulke ze dziekuja za zgloszenie i wezma je pod uwage?
    Uchyl rąbka tajemnicy jak jestescie traktowani jako team.

    Jak co tydzień, Ascoran zbiera Wasze prośby dotyczące pożądanych ofert w ItemShop. Są one doczepiane do moich raportów, które to przekazuję dalej. Docelowo raporty są agregowane w jeden spójny raport i przekazywane pod rozpatrzenie w grupie osób odpowiedzialnych za projekt.
    Przekazywanie Waszych próśb nie wiąże się z obowiązkiem ich wprowadzenia. Sklep to jedna z najważniejszych funkcji w grze, która podlega restrykcjom, planom i innym parametrom, które pozwalają firmie Gameforge osiągać zyski. Dlatego też nie jest tak podatny na wpływy ze strony społeczności, której wygodnie jest mieć: szczeniaki 24/7, happy hour co 2 dzień, albo najlepiej wtedy kiedy gracze SAMI chcą wydać pieniądze w grze.
    Tak to nie działa i radzę wziąć sobie do serca, że Wasze opinie mogą nie mieć w danym momencie priorytetu. Nie oznacza to, że nie są one analizowane. Po prostu IS to nie jest koncert życzeń u DJa, gdzie każdy może sobie zamówić dowolną piosenkę.


    Ascoran robi dobrą robotę i wspomaga mnie w zbieraniu informacji od Was, szczególnie w zakresie ItemShopu. Dlatego proszę o wyrozumiałość :)

    Community Manager

  • Najlepiej żeby po 1zamieszaniu wybornego kamienia wchodziło minimum 6bonow tak żeby każdy nieudacznik miał perf koło po roku do 1,5 roku i żeby zmianki leciały 4x częściej i generalnie żeby było fajnie to może jakiś event gdzie będzie można kupic perf kamienie u handlarza za monetki z bossikow eventowych :love:


    Rozumiem złość na nerf przerabiania corow, rękawicy braku handlu odłamkami masy bugów . Ale do jasnej ciasnej nie można wbić perf kamienia 30zmiankami . Zobacz jak ciężko wymieszać 3x max bon w itemie ... Czasem trzeba na to kilkadziesiąt zmianek . Dostaniesz zmianki do alchemii do is zacznie się płacz że ci co lądują mają łatwiej bla bla bla ludzie to hard gierka a nie serwer easy na 3tyg.


    Od wprowadzenia alchemii minęło bardzo dużo czasu zanim gracze biegali w wybornych kamieniach więc czemu teraz każdy ma mieć perf kamyki po 2miesiacach :thumbsup:


    Zmiana alchemii to jedna z niewielu rzeczy która nie wymaga ogromnego wkładu SM żeby mieć to od ręki na teraz i było to nie wykonalne nie wydając SM tak jak to było przykładowo z szarfami czy jest obecnie z kosciankami na um i odp które są tylko z koła :)


    Gra idzie w strone stania w M1 i otwierania sklepu to fakt ale nie można liczyć że będzie się miało coś co wcześniej zajmowało lata w 3tyg czy pół roku.

  • Mi się tam zmiany podobają. Szkoda że już nie gram, bo chętnie bym się jeszcze pobawił na Metin2.PL, ale niestety brak czasu na zaczynanie gry od nowa. Może na nowym serwerze ;)

    bez obrazy ale 1 przeczy drugiemu w pewnym sensie nie masz czasu na gre a bys moze zagral jak nowy serwer by byl a ktory nie powstanie
    co zminilby nowy serwer jak nie masz duzo czasu na gre i znowu inni by wyrzedzili ciebie i bylbys w tyle i by sie odechcialo grac tobie pewnie ....


    teraz to teamu pytanko kiedy gf czy jak tam sie zwie ten wytwor zajmie sie dostosowanie ulepszeniem sprzetowym w sensie w tym ze w tym roku windows 7 konczy z aktualizacjiami komputery robia juz od dawna gdzie windows 10 jest bez siodemki i wiadomo kazdy zmienia kompa srednio co 5 lat wiec nie dlugo kazdy bedzie mial windowsa 10 oraz nowe kompy z prockiem i karta graficzna do ktorych nie jest metin 2 dostosowany i co wtedy odpiszecie gracza zeby szukali w muzeum starych komputerow :rofl: bo nowe sa za dobre i nie mozna odpalic metina 2 na nich parodia ...


    post zniknie pewnie a co mi tam .....

  • Jak co tydzień, Ascoran zbiera Wasze prośby dotyczące pożądanych ofert w ItemShop. Są one doczepiane do moich raportów, które to przekazuję dalej. Docelowo raporty są agregowane w jeden spójny raport i przekazywane pod rozpatrzenie w grupie osób odpowiedzialnych za projekt.Przekazywanie Waszych próśb nie wiąże się z obowiązkiem ich wprowadzenia. Sklep to jedna z najważniejszych funkcji w grze, która podlega restrykcjom, planom i innym parametrom, które pozwalają firmie Gameforge osiągać zyski. Dlatego też nie jest tak podatny na wpływy ze strony społeczności, której wygodnie jest mieć: szczeniaki 24/7, happy hour co 2 dzień, albo najlepiej wtedy kiedy gracze SAMI chcą wydać pieniądze w grze.
    Tak to nie działa i radzę wziąć sobie do serca, że Wasze opinie mogą nie mieć w danym momencie priorytetu. Nie oznacza to, że nie są one analizowane. Po prostu IS to nie jest koncert życzeń u DJa, gdzie każdy może sobie zamówić dowolną piosenkę.


    Ascoran robi dobrą robotę i wspomaga mnie w zbieraniu informacji od Was, szczególnie w zakresie ItemShopu. Dlatego proszę o wyrozumiałość :)

    to po co ten temat jest to tak samo jak by policja powiedzial sorki nie zlapiemy zlodzieja co panstwa mieszkanie okradl bo wazniejsze dla nas jest zlapanie kogos kto okradl mojego kolego policjanta


    sa rowni i rowniejsi zreszta co sie dziwic

  • Handlarz30 nie rozumiem w sumie tego co napisałeś odnośnie nowych komputerów :)
    Sam posiadam nową jednostkę, w sumie masa rzeczy z najwyższej półki + windows 10 :) Oryginalny, żeby nie było, że jakiś "zrobiony" pod metina i nie mam żadnych problemów. Ofc czasem mnie wywali ale nie jest to jakieś notoryczne a neta mam przenośnego. Jak już chcemy "płakać" z okazji jakichś problemów to róbmy to w jakiś godny sposób a nie, że "OLABOGA CO TO BEDZIE GIEEF ZUY METIN ZUY GRAM BO MOGE ALE NIE CHCE" ok? :D

  • i jak wam dropią te nasiona? bo w grocie drop jest tragiczny mimo że posiadam rękawice z IS i ze skrzyni ucznia
    współczynnik dropu 250 / 300 mimo tego bardzo słabo lecą

  • @Art domagamy się przeprowadzenia ankiety na temat naszego komfortu gry i wysłania wyników do firmy która płaci Ci realne pieniądze. Albo może oddaj stołek komuś innemu kto będzie kładł więcej czasu dla tego projektu bo mam dziwne wrażenie że jesteś tu z mega musu i nie masz na to ochoty. Ludzie zapamiętają Cię jako tego za którego kadencji padł metin a Ty sam wielokrotnie nas sprzedałeś. Gdzie są rekompensaty za te wszystkie cyrki które się tu dzieją od początku roku?

    On nie zna tego pojęcia jak rekompensata, cokolwiek by się działo w grze i nieważne czy trwało by to 5, 10h czy dzień to
    nic nikomu się nie należy za stracony czas na itemach z IS. przykre, ale prawdziwe.

  • jesli stac cie na kupno 2340 zmianek alchemii zeby nic nie wbic to zazdroszcze bogactwa ;d

  • On nie zna tego pojęcia jak rekompensata, cokolwiek by się działo w grze i nieważne czy trwało by to 5, 10h czy dzień to nic nikomu się nie należy za stracony czas na itemach z IS. przykre, ale prawdziwe.

    Gdyby gf bylo uczciwe to czas wykupionych itemow premium lecialby tylko jesli jestes zalogowany, ale gdy firma jest nastawiona na dojenie i nie placi nawet swoim "pracownikom" to o czym my rozmawiamy