Porozmawiajmy o Metin2 - część I

  • Na obecnie istniejące trzy serwery jakieś dużej kombinacji z biletami podróżnika nie widzę. O ile mi wiadomo to serwer JAWA jest trochę za "młody" aby był brany pod uwagę jeśli chodzi o transfery. @Art wiesz coś więcej?

  • Na obecnie istniejące trzy serwery jakieś dużej kombinacji z biletami podróżnika nie widzę. O ile mi wiadomo to serwer JAWA jest trochę za "młody" aby był brany pod uwagę jeśli chodzi o transfery. @Art wiesz coś więcej?

    Jak tylko będą informacje oficjalne, ogłosimy ofertę biletów na forum.

    Community Manager

  • @Art a co z zmiankami do alchemii w IS? Wielu graczy na to czeka (w tym ja! :D). W ogloszeniu o nowej wersji byla informacja, ze beda do zdobycia w grze oraz w ItemShopie.

    GG: 5926033

  • Jak tylko będą informacje oficjalne, ogłosimy ofertę biletów na forum.

    Mam nadzieję, że decyzja z tymi biletami podróżnika zostanie przemyślana. Rozumiem, zmienić serwer z Jawy na Diumar/Etolin bez możliwości powrotu, ale... inna możliwość nie powinna wchodzić w grę. Spirala Czasu nic nie zmieniła w kwestii biologa na serwerze Jawa, a ograniczenia poziomowe sprawiają, że 99% serwera nie ma takich przedmiotów jakie są na innych serwerach, no bo po co robić coś na wyższy poziom skoro nie ma zamiaru się tego zakładać. Ponadto... na starych serwerach były kilkukrotnie bugi związane z wonami, ceny są nieporównywalne.


    @Slawar
    Niejednokrotnie widniała informacja, że dany przedmiot będzie do zdobycia w IS i pojawiał się on w jakiś skrzyniach, w Kole Losu, albo w trakcie jakiegoś eventu. Nie liczyłbym (mimo wszystko) na stałą ofertę w IS.

  • Staram się pozyskać w tej sprawie dla Was jakieś konkretne informacje. Proszę o cierpliwość.

    W sprawie wygasłych kuponów prosimy o zgłoszenie na Support.

    A w której rubryce? Kradzież??? dokonana przez GF czy naruszenie zasad, także dokonanych przez GF? :rofl:
    Kody powinny działać do jutra, w końcu 30 dni to 30 dni i ani jeden dzień krócej. :gryzie:

    „Prawdziwe piękno nie musi się narzucać, prawda — krzyczeć,
    mądrość — wywyższać się.”

  • Szanowny Panie Arcie dostaniemy jakies info o tym Poli jakiekolwiek?


    Rozumiem że było paru graczy co kupili radości na 60 dni chciałbym z tego móc w pełni skorzystać ;)

  • @IdeNaZywiol bilet w jedną stronę z Jawy tak jak piszesz, nigdy nie powinien być wprowadzony. Dlaczego? A dlatego, że wielu ludzi zafascynowanych Jawą zakończyli przygodę z Metinem (np. przez nieprzemyslaną aktualizację z alchemią) co już teraz widać na Jawie. Dodatkowo wprowadzenie "one Way ticket" doprowadzi do kolejnego odpływu graczy a co za tym idzie paraliż w handlu i rywalizacji. Dlatego uważam, że jeśli mają być wprowadzone bilety to w dwie strony albo wcale.

  • Staram się pozyskać w tej sprawie dla Was jakieś konkretne informacje. Proszę o cierpliwość.

    W sprawie wygasłych kuponów prosimy o zgłoszenie na Support.

    Napisałam zgłoszenia.
    Ja mam w dalszym zgłoszeniu te kody, które już dostałam na supporcie , jakoś nikt nie napisał do kiedy ważne, no i dodałam jedno nowe wszystkie są jako inne zgłoszenie, bo nie wiem jakie dać :p

    Twierdza + Feniks = Etolin <3



    :shinsoo::love:


    2, 4 , 52 now: :702:


    Start 24.03.2008 r.

  • No przecież sprawdzają testują tylko pytanie CO??? ewidentnie widać i czuć że na poli wszystko nie działa tak jak powinno żarty kpiny i komedia po prostu a GF milczy-szybciej metin sie skończy niż to naprawią ,może ci ich programiści powinni różowe okulary założyć w tedy coś zauważą .

    przyjacielu cisne o to codziennie i jeszcze zadnych informacji nie uzyskalem ...

  • Ktoś już dostał odpowiedz z supportu i che się nią podzielić XD nie ? To ja pierwszy:


    Czas rzekomo był liczony od momentu rozpoczęcia "procesu" wysyłania kodów....


    @Art obwieścił ze "proces" ten rozpoczyna się 21.01 czyli kody według ich teorii powinny być ważne do 21.02


    Reasumując ktoś w GF sam pogubił się w kłamstwach :D

    GG: 67390204


    "Niestety takich informacji nie możemy ujawniać, gdyż utrudniłoby to nasze działanie w przyszłości...........Czerpanie korzyści z postaci-botów jest karane i prosimy nie wykorzystywać kont trzecich do naruszania naszych zasad. Kolejna taka blokada doprowadzi do nadzwyczajnego wypowiedzenia Panu umowy."

    - Nie zna życia ten kto nie otrzymał takiego komunikatu X(:mkay:

  • 30 dni prze pana ;) to 20 lutego - miesiąc styczeń ma 31 dni. Już nawet na wszelki wypadek dwa dni wcześniej chciałam wykorzysta a tu lipa, wielka lipa.

    „Prawdziwe piękno nie musi się narzucać, prawda — krzyczeć,
    mądrość — wywyższać się.”

  • Ok. przyjmuje krytykę na klatę,co nie zmienia faktu ze kody nie działają od 17.02 :)

    GG: 67390204


    "Niestety takich informacji nie możemy ujawniać, gdyż utrudniłoby to nasze działanie w przyszłości...........Czerpanie korzyści z postaci-botów jest karane i prosimy nie wykorzystywać kont trzecich do naruszania naszych zasad. Kolejna taka blokada doprowadzi do nadzwyczajnego wypowiedzenia Panu umowy."

    - Nie zna życia ten kto nie otrzymał takiego komunikatu X(:mkay:

  • O o o cor draconisy w IS o o o oh

    :thumbsup: HANDEL ZE MNĄ POLECA :thumbsup:
    1. Naksen <3
    2. Shast <3
    3. Sherrie <3
    4. DRINKERSLIVE <3
    5. Antymagik <3
    6. p0grom/Smarki <3
    7. xFajnieJest <3

  • KIEDY SMOK NA ETOLINIE POLI?


    Rękawica już naprawiona czy zgłoszona ?


    Zmiana ch kiedy w is?

    OK :mkay:
    TVN KŁAAMIE! DZIĘKUJE ZA NOWE CENY BYDŁA :cursing::cursing::cursing:

  • Powiecie mi jak to jest z ta nowa alchemia mityczna? Czy to prawda, ze bonus silny na dany zywiol buguje sie z talizmanem +1 i nie ma w ogole zadnego efektu tak jakby sie nic nie mialo zalozone?

  • Tego Ci nie powiem, sama alchemia bez talika daje jednak efekt w postaci zwiększonego dmg

    GG: 67390204


    "Niestety takich informacji nie możemy ujawniać, gdyż utrudniłoby to nasze działanie w przyszłości...........Czerpanie korzyści z postaci-botów jest karane i prosimy nie wykorzystywać kont trzecich do naruszania naszych zasad. Kolejna taka blokada doprowadzi do nadzwyczajnego wypowiedzenia Panu umowy."

    - Nie zna życia ten kto nie otrzymał takiego komunikatu X(:mkay:

  • Powiecie mi jak to jest z ta nowa alchemia mityczna? Czy to prawda, ze bonus silny na dany zywiol buguje sie z talizmanem +1 i nie ma w ogole zadnego efektu tak jakby sie nic nie mialo zalozone?

    Nie buguje się. Expiłem ninje z odpalonym mitycznym granatem i talikiem na błyski +1 w grocie.
    Talik+1 ma 1% silny na błyskawice, granat +4 6%. Różnica w dmg była duża przy założonym taliku lub odpalonym granacie.
    Przy "odpaleniu" tych dwóch przedmiotów na raz różnica dmg była znikoma. (tzn dawało boosta do dmg tak jak przy odpalonym samym taliku czy samym granacie) Tak samo jak jest z talikiem. Musi być duży + żeby była widoczna różnica w porównaniu do talika +1.