Posts by Chep

    Najlepsze ? śmiech na sali ta aukcja. Ksiegi dla peta znikają przy 2,5k sm, a później czas aukcji sie kończy i zostaje jeszcze duzo (przy około 900 sm)

    Dali by przynajmniej te 300 szt i prawdziwa aukcja do końca... jak trzeba to do 0

    Szczerze mówiąc o 4:00 rano Diumar świeci pustkami - poza sklepami - nie wiem jak tam na innych serwerach.

    O 4 rano ?

    Ludzie po 1 zmianie kończą o 14

    Po 2 zmianie kończą o 22

    Po 3 o 6 więc nie wiem dlaczego się dziwisz że nikogo nie ma....

    Inni pracują jeszcze inaczej np ja ale 4 rano to na pewno nie jest czas gry dla 99% graczy jak nie wyżej. Kto normalny gra o tej godzinie ? Albo ludzie którzy walczą o topke albo ci co z jakiegoś powodu nie mogą spać i nie mają z kim spać . Aktualnie nie ma o co walczyć więc logiczne jest to że nikogo nie ma

    Co to za akcja była z darmowymi kodami?

    Jak zwykle nie przemyślana. Mogłem mieć większość kodów z puli ... Pisałem gildii że takie coś jest i na jakiej stronie... Najśmieszniejsze jest to że nawet jak kod podałem to nie chcieli skorzystać bo strona nieznana. GOTOWY KOD

    0x0000007f

    Tyle na razie widzę pobieram packa ale dziwne ze wcześniej tego nie miałem

    Ten problem jest spowodowany przez wyczerpania stosu, który występuje, gdy komputer wysyła i odbiera dane Transmission Control Protocol (TCP) lub bloku komunikatów serwera (SMB). Wyczerpania stosu występuje, ponieważ wątek, w którym dane TCP i SMB są otrzymane i wysłane nie ma zabraknąć miejsca na stosie do ukończenia wywołania.

    Pobierz program CrystalDiskInfo i daj screen

    Już pisałam o tym, że był zakaz zmiany maila, czyli nie tylko ja o tym pamiętam. Nie szukam tego ponownie, bo jak wiele rzeczy to też pewnie zniknie w sekundę jak się człowiek przyczepi. "Poprawność polityczna" <X

    Nie można dodać konta do stworzonej nowej platformy, konto nie było nigdy przypisane. Wydaje mi się, że problem ten pojawia się szczególnie wtedy kiedy więcej osób próbuje wykonać tą czynność. Art tak nie może być, pisałeś przecież iż nie przypisane konta nie znikną. To co jest z tym nie tak? Restart w dniu dzisiejszym służył tylko zablokowaniu innych możliwości. Ludzie mają pety o które dbali czasem więcej jak dwa lata.

    Ingolf hasło na pewno nie jest za długie. Potwierdzone też utworzenie platformy.

    Może osiągnąłeś limit ?

    Ja dziś kolejne 3 przywiązałem 2 na nowym koncie gf i 1 na starym(głównym) bez najmniejszego problemu około godz 17

    Robisz konto gf lub logujesz się na pierwsze lepsze konto do którego znasz e-mail później jak już jesteś zalogowany do platformy klikasz dodaj konto i wpisujesz login i hasło. Konto dodane automatycznie zmienia e-mail na konto gf . Oznacza to że jeżeli przypiszesz wszystkie konta do 1 konta gf, będziesz je miał na 1 mailu. Nie musisz tego robić. Możesz podzielić konta gry na kilka kont gf. Konta podczas gry moża bez problemu zmieniać, oznacza to, że bez problemu zalogujesz wszystkie konta z konta gf xx1 i xx2 itd...

    To jest nowy plan :rofl:

    Jak wydoić więcej kasy....

    Nie dawać info o ofertach wchodzisz w is, żeby zobaczyć co jest i przy okazji jak już is włączyłeś diabeł pokusi i zakrecisz kołem losu kilka razy :thumbsup: oczywiście przy 3 zakręceniach 2x zatrzyma ci się 1 pole obok łowcy potworów po czym kręcisz jeszcze 10x wygrywając nogi pająka i inny syf

    ja tak miałem jak po tej aktualizacji uruchomiłem najpierw shopka (który był na osobnym cliencie i miał ustawioną inną rozdzielczość) odpalając główną z innego clienta gf odpalał mi się w innej rozdzielczości i też miałem wszystko obok niż pokazywały ikony (bawienie się w zmiany rozdzielczości na tym cliencie nie pomagało). Odinstalowanie poprzez panel nie pomagało.

    Grzebałem i chyba w końcu wyszło na to że musiałem zmienić na tym cliencie do shopka rozdzielczość to chyba dopiero pomogło. Chyba....

    Myślę, że ciężko będzie o transmutację dla hełmów, bo one nie zmieniają zewnętrznego wyglądu postaci tak jak zbroje czy bronie. Jedyną możliwością by była transmutacja fryzur, ale o to też będzie ciężko, bo jedyne stałe fryzury to te z IS za 39 SM, więc sprawa wygląda trochę inaczej niż z broniami i zbrojami.

    jak inaczej a dajmy na to mannu też jest z is (tak wiem nie tylko)

    Co dziś się odwala w tej grze...

    Na razadora iść się nie da... expie sobie w lesie bije metka wywaliło. Loguje 4x wywala to daje inne ch (kwesia minuty) zalogowalo i wywalilo z lasu... Teraz wywala z lasu po wylogowaniu czy jak ?

    FAQ - Gameforge Master Account



    Czy można przenieść konto gry z jednego konta Gameforge na inne?

    Tak, w pewnych okolicznościach. Skontaktuj się z pomocą techniczną (Systemem Support).

    Mówicie o FAQ, że nie było a jak jest to nikt nie przeczyta. Jak przypisałeś znajomemu przypadkowo konto to można przenieść

    Ty Hans bo ludzie chcą zmiany kanałow bo muszą wprowadzać login i hasło podczas każdej zmiany CH bez crashu clienta, bo wiadomo jak wywali to wywali i tak trzeba, ale my nie umiemy jej dodać ponownie.

    Hmm...

    Albo zrób tak że przycisk wyloguj działa jak wyjdź z gry, albo zrób tak żeby nie musieli wpisywać loginu i hasła.


    No i mamy zmianę kanałów według GF:w00t:

    Metin w wersji beta to i forum musi ...

    Normalnie tragedia.

    Jak bardzo oni lubią ruszać coś co jeszcze w miarę działa ... by rozwalić doszczętnie.

    Jeszcze niedawno ludzie pisali (po wprowadzeniu mitycznej) że Metina wywala itp ale patrząc co się przez ten czas w tym cliencie zmieniło myślę że każdy by chciał cofkę do tych czasów (najlepiej do czasów bez mitycznej alchemii, ale wiadomo, że to aktualnie już nie możliwe).

    Może warto napisać jakąś prośbę o to by zrobili tą cofkę do tamtego okresu oddali zmianę CH i żeby już nic nie naprawiali bo wszystko działa super hiper dobrze. W przeciwnym wypadku jeszcze kilka "napraw" a po uruchomieniu tej gry na Windows 10 będzie się nam aktualizował windows do windowsa 95 i oczywiście to będzie celowe działanie bo windows 95 jest stabilniejszy przecież od 10... Dla Metina... Bardzo możliwe :rofl:

    Następnie podczas kolejnej aktualizacji geniusze przypadkowo usuną bazę danych i podczas wgrywania kopi zapasowej awarii dostanie i kopia ... Śmieszne? Kto jeszcze gra ten wie że jest to możliwe :huh: