Porozmawiajmy o Metin2 - część I

  • czy w jakiś sposób drop na wieży demonów zostanie zmodyfikowany bądź dopasowany czy tylko zmiana polegającą na tym aby coś zamieszać i nadal będzie to samo. Co do v3 niech robią ograniczenie ożywi to choc troszkę zabawę na mniejszych poziomach i coś się ruszy.

  • Obstawiam że jest to związane z tymi wyzwaniami pod nowy serwer

    Aktualizacja mająca na celu tylko udupić graczy nie mających dobrej postaci na lvl championa

    Z tymi wyzwaniami to słuszna uwaga. Pewnie ma to na celu wyrównanie szans między serwerami, ale i tak raczej nieudolne, bo wiadomo, że więcej jest mocnych postaci na Polsce niż na Lynx.

    Co do blokady kolejnego sposobu na drop blasków to nie jest tak źle. Nadal można te 2.5h podropić na wyższych piętrach DT i potem ewentualnie stracić 30 minut na ponowną wspinaczkę. Jak ktoś nie ma mocnej postaci to musi po prostu ustąpić w v3, takimi prawami rządzi się ta gierka. Im więcej czasu/pieniędzy władujesz w postać, tym więcej możesz zarabiać.

  • przeciez do dt robi sie 40-55 lvle, w porywach 61, nawet robiac nizsze pietra cos wleci wiec wielkiej tragedii nie ma ale sam fakt ze jest licznik na calosc to glupota

  • przeciez do dt robi sie 40-55 lvle, w porywach 61, nawet robiac nizsze pietra cos wleci wiec wielkiej tragedii nie ma ale sam fakt ze jest licznik na calosc to glupota

    jeśli chodzi o blaski to nie bardzo wlecą na niższych piętrach, bo ma znaczenie stopień moba

  • Z tymi wyzwaniami to słuszna uwaga. Pewnie ma to na celu wyrównanie szans między serwerami, ale i tak raczej nieudolne, bo wiadomo, że więcej jest mocnych postaci na Polsce niż na Lynx.

    Co do blokady kolejnego sposobu na drop blasków to nie jest tak źle. Nadal można te 2.5h podropić na wyższych piętrach DT i potem ewentualnie stracić 30 minut na ponowną wspinaczkę. Jak ktoś nie ma mocnej postaci to musi po prostu ustąpić w v3, takimi prawami rządzi się ta gierka. Im więcej czasu/pieniędzy władujesz w postać, tym więcej możesz zarabiać.

    2,5h to bardzo optymistyczne założenie, jest tylko 6 metinów co chyba 20 min a chętnych graczy o wiele więcej

    Nie tylko v3, v2 też jest obstawiane, deski tak samo, żaby również


  • No tak, masz rację. Art Ingolf to błąd, czy celowe działanie?

    Wysłaliśmy zapytanie, czekamy na odpowiedź.


    Ascoran

    coś wiadomo o tych duszach? kiedy naprawią i czy wgl naprawią czy je usunęli ?

    Nikt z nas nie posiada informacji na ten temat. Mam nadzieję, że w tym tygodniu się to wyjaśni. Być może ma to związek z nowym serwerem, ale to tylko moje przypuszczenia. Musimy czekać na oficjalną informację.

  • Dziś godzina 19 i jakoś nie widzę żeby były wierzchowce. Co to się dzieje z tymi cyklicznymi eventami? Ingolf ? Tylko mi nie odp że jest coś na Polsce skoro nie dropi nic.

    Sprawa ogarnięta. Eventy nie zostały przywrócone po ostatnim globalnym evencie.

    Community Manager

  • Czy tylko mi nie działają dłonie kryta i szycia? Klikam dłoń - nie znika ze stanu, na górze w pasku pokazuje się, że dłoń jest aktywna na 2 minuty. Oczywiście do statystyk nic się nie dodaje i tak w kółko

    Art a co z tym problemem?

    Kontakt GG: 66423909

  • Art, Ingolf chyba są Kwiatki zbugowane na inwazji jak narazie Las napewno zbugowany bo nie ma dmg z nich i nie da się bossa ubić ;/

  • Ingolf  Art


    W imieniu wszystkich bijących hydrę składam wyrazy oburzenia!
    Zainwestowałem setki won żeby móc na niej zarabiać!
    Domagam się przywrócenia systemu dusz i sowitych rekompensat!
    Czas to piniondz!

    smiechlem


    Skonczylo sie koszenie trawy, przynajmniej na jakis czas , choc wydaje mi sie ze to byl celowy zabieg i dusza moze szybko nie powrocic.

  • Ingolf  Art


    W imieniu wszystkich bijących hydrę składam wyrazy oburzenia!
    Zainwestowałem setki won żeby móc na niej zarabiać!
    Domagam się przywrócenia systemu dusz i sowitych rekompensat!
    Czas to piniondz!

    Wszystko to celowy zabieg abyś teraz zainwestował dalej aby można było robić żniwa. Zresztą to i tak dobrze dla tych którzy mogą zrobić sobie monopol.

  • Na Polsce nie mamy duszy, a jakoś zbijają ludzie solo, więc nie opowiadaj, że się nie da. tutaj przykład 33k bez duszy ninją w hyderkę
    Najwidoczniej masz za słabe eq.


    jak bez duszy nie zbijasz to raczej twój problem

    Halo halo ludzie. Nie traktujcie tego w ten sposób. Faktycznie dla nas (polandowców) jest to dziwne, że ktoś nie może zrobić hydry bez duszy, ale my jesteśmy nastawieni na takie robienie, a oni są nastawieni na robienie z duszą. Pozapominali już jak hydrę utrudnili jaki był pisk i zgrzytanie zębów? Oni są przyzwyczajeni do grania z duszami i taki mają sprzęt. Wiadomo, że sporo ludzi też i bez duszy tam soluje. Ale to chodzi o danie i nagłe zabranie czegoś. Tak się nie robi. Ten błąd powinien być już dzisiaj poprawiony przerwą korygującą.

    Streamy wrócą razem z powrotem zmiany CH (czyli możliwe, że nigdy)
    :w00t: A może stream z Tasmanii Jemioły Diumara Polski? :w00t:
    https://www.youtube.com/user/LuckeR174


    Zazwyczaj odpalam w dni robocze okolice 12-14 godziny


    Zapraszam!


    :mkay:

  • Ale to chodzi o danie i nagłe zabranie czegoś. Tak się nie robi. Ten błąd powinien być już dzisiaj poprawiony przerwą korygującą.

    Ale to jest GF xD każdy kto już chwilę gra w metka to wie, że tego należy się spodziewać po tej firmie i nie powinno to dziwić nikogo. To nie jest pierwszy raz gdy GF coś nagle utrudnia, każdy rozgarnięty gracz powinien mieć jakiś zarobkowy plan B.