Porozmawiajmy o Metin2 - część I

  • Czyszczenie to item który się nie pojawi.

    Myślisz że tak dobre źródełko przelewów będzie można zmniejszyć? Szata to wyciskacz kasy który jest niezbędny jeśli budujesz postać na maxa. Będziesz niestety musiał posiadać takie 2 lub i więcej tylko dlatego że pomyśleli o tym zanim wdrożyli ten item

  • Czy jest szansa, że w IS pojawi się przedmiot o nazwie "Licencja na Rękawice", dzięki któremu będzie można na 105lv ubierać rękawiczki ? Mogłoby to kosztować nawet 999sm ... Bo co z tego, że rękawice są na 105lv kiedy należy wykonać quest dostępny od 120lv ...

    Kto silny ten walczy, kto chory ten zdycha
    Mocnym pomaga się, słabych się spycha
    Tak być powinno !!!

  • 22IOJBb.png


    ------------------------------------------------->

    ------------------------------------------------->
    ------------------------------------------------->

    j6S4GSL.png



    Tak, chcemy.

  • Wg pseudo działającej (brak czasu działania serwerów) strony G-Status że niby online,

    a jest brak zalogowania się. Po restarcie PC, otwarciu ponownym metina i długim czekaniu wyskakuje błąd i skontaktuj się z supportem.

    Supppppeeeerrrr gierka:gryzie:

    „Prawdziwe piękno nie musi się narzucać, prawda — krzyczeć,
    mądrość — wywyższać się.”

  • Najpierw błędne dane logowania, teraz klient łączy się i łączy. Świetnie, zdążyłem ogarnąć postacie przed robotą. Dziękuję za tak "stabilną" grę !!

    Kto silny ten walczy, kto chory ten zdycha
    Mocnym pomaga się, słabych się spycha
    Tak być powinno !!!

  • Wg pseudo działającej (brak czasu działania serwerów) strony G-Status że niby online,

    a jest brak zalogowania się. Po restarcie PC, otwarciu ponownym metina i długim czekaniu wyskakuje błąd i skontaktuj się z supportem.

    Supppppeeeerrrr gierka:gryzie:

    Chyba wszyscy mamy to samo .

    W pobliżu

  • Qcze qcze niby nikt w to nie gra, a jednak jak padnie, to pospolite ruszenie na forum xd nasza wioska jednak jeszcze nie wymarła xD

    Makanox GG: 56320525

  • Mnie postać normalnie latała na autołowach, jeszcze o 8:50 dokładałem poty do autołowów, po czym ni z tego, ni z owego mnie wywaliło ze wszystkich postaci.

    Myślałem, że przerwa techniczna, ale po waszych postach widzę, że nie :crazy:

  • Mnie postać normalnie latała na autołowach, jeszcze o 8:50 dokładałem poty do autołowów, po czym ni z tego, ni z owego mnie wywaliło ze wszystkich postaci.

    Myślałem, że przerwa techniczna, ale po waszych postach widzę, że nie :crazy:

    Jakby to Bogusław Linda powiedział ,,Życie''

  • Qcze qcze niby nikt w to nie gra, a jednak jak padnie, to pospolite ruszenie na forum xd nasza wioska jednak jeszcze nie wymarła xD

    A jak człowiek chce coś w Markecie sprzedać, to cisza. PS. Korzystając z okazji ludzie zaglądajcie do marketu, może coś sobie kupicie po przerwie. Oczywiście przerwa była planowana, tylko jeszcze nikt o tym nie wiedział :).

  • Art zrobili cofkę servera i znikneło mi 16 szkat meley z meleyek o 7 rano. Rekompensta tego ? Kpina

    Mikropłatności 2k19

    #STOPexternalToolBan ! #BeFAIR ! 2k20

    Gracz zalogował się na wiele kont w krótkim czasie, co spowodowało włączenie systemu bezpieczeństwa.

    Gracz nie powinien używać tylu kont. 2k20 / FALA BANÓW I UNBANÓW RODEM Z ARCHIWUM X BEZ WYJAŚNIEŃ 08.12.2020

    DOSTAĆ REKOMPENSATĘ ZA NIESŁUSZNE BANY W POSTACI TYGODNIOWYCH EVENTÓW , A PO NIECH DOPIERO UNBANA XD ~ART 2K21


  • Art  Ascoran Macie już jakieś wstępne informacje albo chociaż zarys czy w tym roku będzie jakakolwiek szansa na łączenie serwera polska z innym?

    MarryJ - 120 LvL - ON


    <3 MarryJ & vMalinowav <3


    Monastyr :chunjo:

    Polska :jinno:


    EPlq1jR.png