Porozmawiajmy o Metin2 - część I

  • ten to chyba sobie ta szatę aury zamówił haha

    Szata była zaplanowana w ofercie zanim o nią zapytał. ^^


    Ascoran będzie coś może na weekend hh?

    Nie mogę nic powiedzieć, ale dawno już nie było. 8)


    Ascoran

    były kiedy propozycje wierzchowca co podnosi itemy na 24h? bo jeśli nie to proponuję :)

    Nie widziałem takowej, więc przekażę. ;)

  • Super, a co z osobami takimi jak ja które wgl gry nie mogą odpalić bo po kliknięciu graj CHEATBlock sie ładuje do końca, a po chwili przycisk graj znow sie zapala?

    Metin$
    3a8d82808d0bbe33med.jpg


    REYMONTA 22

  • Ostatnio zauważyłem także u siebie nasilenie błędu, w którym klient nie startuje po cheatblockerze. U mnie zazwyczaj za drugim razem startuje normalnie, ale ewidentnie jest coś na rzeczy. Kiedyś coś takiego miałem może raz na tydzień czy dwa tygodnie.

  • slarpety, swiateczne okey, tombola i eventy codziennie i moge grac :)

    w tym roku raczej okrojone te eventy będą. obstawiam skarpety bo to już tradycja w metinie i ewentualnie jakieś eventy codzienne.. Okeyki niekoniecznie dadzą

  • Nick mówi za siebie. I faktycznie łapki w dół też powinny być, może by przestał jeden z drugich kpić.


    Ponoć błąd ten jest od momentu jak Windows wprowadził aktualizację. Ile w tym prawdy nie wie, aczkolwiek czasem trzeba nawet 3x klikać nim załaduje się cały cheatblocker i uruchomi klient gry.

    „Prawdziwe piękno nie musi się narzucać, prawda — krzyczeć,
    mądrość — wywyższać się.”

  • Nick mówi za siebie. I faktycznie łapki w dół też powinny być, może by przestał jeden z drugich kpić.


    Ponoć błąd ten jest od momentu jak Windows wprowadził aktualizację. Ile w tym prawdy nie wie, aczkolwiek czasem trzeba nawet 3x klikać nim załaduje się cały cheatblocker i uruchomi klient gry.

    Też korzystam z windows'a i mam wszystkie bieżące aktualizacje,

    także skoro ja takich problemów nie mam obstawiam u was problem, z używaniem czitów,

    a po prostu cheatblocker wam to próbuje uniemożliwić,

    a jak klikacie po setki razy w to graj, to w końcu się zbuguje i wejdziecie na chwile do gry.

  • Niewygodne pytanie i już brak odpowiedzi typowy ingolf

    Metin$
    3a8d82808d0bbe33med.jpg


    REYMONTA 22

  • wytlumaczy ktos rozsadny dlaczego nie mozna zamknac klienta ,gdyz gra jest wlaczona?

    Można ale nie zawsze XD wszystko zależy od maszyny losującej GF'u, zawsze możesz wywalic przez menager

    GG: 67390204


    "Niestety takich informacji nie możemy ujawniać, gdyż utrudniłoby to nasze działanie w przyszłości...........Czerpanie korzyści z postaci-botów jest karane i prosimy nie wykorzystywać kont trzecich do naruszania naszych zasad. Kolejna taka blokada doprowadzi do nadzwyczajnego wypowiedzenia Panu umowy."

    - Nie zna życia ten kto nie otrzymał takiego komunikatu X(:mkay:

  • nie to ze moge ale musze przez managera:(

    u mnie się poprawiło od ostatniej aktualizacji, wcześniej 4/5 musiałem wywalać menagerem, teraz nie mam takiego problemu :D wiec poczekaj po kolejnej aktualizacji trafi na kogoś innego XD

    GG: 67390204


    "Niestety takich informacji nie możemy ujawniać, gdyż utrudniłoby to nasze działanie w przyszłości...........Czerpanie korzyści z postaci-botów jest karane i prosimy nie wykorzystywać kont trzecich do naruszania naszych zasad. Kolejna taka blokada doprowadzi do nadzwyczajnego wypowiedzenia Panu umowy."

    - Nie zna życia ten kto nie otrzymał takiego komunikatu X(:mkay: