Posts by xAmnesis

    Wygląda na to że w pvm nie jest tak łatwo dać bossom ABS również na magiczne skile :). A jakby jeszcze było mało to dusza na skile mnoży DMG razy 2.5 i później kozaki biją sobie po milionie w bossa 😁

    Skoro można dać absa takiej hydrze na miecze to dlaczego nie można również na magię ? Wtedy nie trzeba w idiotyczny sposób karać przedstawicieli tylko jednej postaci tylko można skrócić cały ten proceder do zera..

    Taki BM jeszcze trochę i będzie najlepsza postacią na bossy 😝

    W ogóle to dla mnie trochę średni argument, że znerfili chmurkę bo jest to skill magiczny, ale nie jest to przecież jedyny skill magiczny w tej grze i inne postacie magiczne dalej robią ogromny dmg jeśli chodzi o bossy skillami a tylko ninja dostał po dupie…

    Żeby nie być gołosłownym to prosze, szaman bijący alastora trudnego samymi skillami…

    Ta gra potrzebuje pełnego balansu a nie tylko kopania po dupie losowe klasy…

    to nie jest koncert życzeń, ani prywatny serwer żebyś dostawał wszystko na tacy, jak ci nie pasuje item shop to w niego nie pakuj, a jak nie potrafisz bez niego grać to nie graj, wasza argumentacja za każdym razem jest inwalidzka - wszedzie widzicie przekręty (oho wony na Allegro dzień po wprowadzeniu waluty xD) albo sepienie kasy, powinniście się cieszyć ze się ten metin rozwija i w końcu mu przykuli jakaś uwagę, a nie jak w latach 2010-2015 gdzie powiewalo i gniło. Najlepiej pomarudzic na forum i psy wieszać, takie roszczeniowe pokolenie milenialsow się właśnie wychowało

    Faktycznie się tak rozwija, że z aktualizacji może korzystać ledwo kilka procent populacji serwera ^^

    No nie do końca to tak jest z tym łowcą czy innymi przedmiotami. Aukcje dotyczą wszystkich serwerów (chyba z danego klastra). Więc porównujesz cenę łowcy z Polski czy innego starego serwera, z serwerami które niedawno wystartowały. Tam nie w ogóle takiej księgi na rynku, więc możesz dostać ją tylko z IS. To samo z innymi przedmiotami, do których ludzie się przyzwyczaili, a na nowych ich nie ma.

    Daliby w IS mieszanie bonów do kostiumów to też by schodziły. Na nowym serwerze jest problem z dużą ilością yang, bo niby skąd wziąć.

    argument dość sensowny, tylko trzeba tez wziąć pod uwagę, że na tych nowych serwerach nikt nie gra, wiec tak czy inaczej nie ma komu tego kupować 😂

    W ogóle to dziwne jest to wszystko, każdy doskonale wie, że GF ma nas głęboko w poważaniu, co tydzień jest ta sama śpiewka praktycznie, bo co tydzień przerwa trwa pół dnia, każdy płacze o kostiumy, pierścienie, ale i tak co tydzień płaczemy o to samo na forum łudząc się, że to cokolwiek zmieni i po raz kolejny wydajemy hajs na isa. Ja tam już się przyzwyczaiłem, że kostium na tydzień to tak naprawdę kostium na 6d i ok 16h 😂

    Potwierdzam. że dropi to słabo. Kolczatka wypadła po ubiciu 100 razy.

    Teraz wisi misja piasek 5 szt. 3 szt dropnęło i stoi. Szkoda, że tego nie można sprzedawać.

    Nieźle by się na tym zarobiło.

    te nagrody raczej średnie są za te misje, wątpię aby ktoś to kupić chciał nawet jakby się dało ^^

    Ta misja zrobiła się całkiem szybko, problem miałem natomiast z następnym gdzie trzeba bić bossa. Zabiłem conajmniej ze 100 sztuk i dalej nic..

    Ale dowalili do pieca zaraz się logować nie będę musiał a wszystko w grze się samo zrobi 😳 fajny ten nowy koń ale i tak jeżeli szybkość poruszania się nie zmieni to nie będzie używane a watpie ze dzika to przebije

    Ciekawe czy w opcji premium z ISa na hydrę będzie też samo chodzić 😂 A dzika w sumie przebijać nie musi, ważne, że statystyki się zwiększą i tak, niezależnie jakiego wierzchowca się będzie używać (przynajmniej logiczne to by było, tak jak jest obecnie z jakimkolwiek poziomem konia, że atak i tak się zwiększa co poziom, nawet jak używa się dzika, czy cokolwiek innego.

    Jeżeli na dużą ilość kont czy tez platform gf się logowano z jednego internetu to taki komunikat wyskakuje. Takie ograniczenie gf na które Art nie wypowiadał się, podobno nie ma ograniczenia co do większej ilości logowań na różne konta. A TU TAKI KOMUNIKAT "gra jest dla ciebie niedostępna"

    Właśnie sądziłem, że może to być coś związanego bezpośrednio z internetem, bo akurat byłem u rodziców w domu, gdzie chciałem odebrać bonus dzienny za logowanie i w sumie logowałem się tutaj pierwszy raz od bardzo dawna. Ale teraz znowu pytanie jak to rozwiązać ? -.- Próbowałem sobie utworzyć hotspota z telefonu, żeby zobaczyć czy to coś zmieni, ale błąd dalej był niestety... :/


    Sprwadzałeś czy na pewno nie masz ŻADNEGO programu cziterskiego odpalonego? W sensie na 2 bota mogłeś mieć a na tym jednym nie?

    Tak, dokładnie, akurat z zaskoczenia sobie odpaliłem bota i teraz się dziwie dlaczego nie działa...

    Jeśli uważasz, że nic nie robimy czekamy na Twoje zgłoszenie na GM :)

    W sumie nie wiem jakie wy macie wymagania na od tych gmow ale ja jak chciałem wysłać kiedyś podanie aby banować boty to mi je odrzuciliście 😂 chyba nie trzeba było pisać ze chce banować boty bo jak widać to nie jest najwyżej punktowana odpowiedz :D

    Tak jak info o restarcie, dwa tygodnie temu? Zresztą to nie pierwszy raz, coś. Przeprosin od zdzierców nie widziałam.


    I skoro już klikamy te szkaty to liderka z + nie powinna znikać. Nie powinno być przymusu użycia jej od razu. Bo zapłacony towar i nie wykorzystany. Albo wycofać to coś z tych szkat.

    dokładnie, te księgi lidera z+ to kpina.. jeszcze żeby były do przydzielenia z is to rozumiem, a nie od razu znika...

    Na maxi maxi nie ma sensu stawiac jesli postac nie wybija sprawnie mobow, czyli przynajmniej 80 diably i alchemia odpalona. Sprobuj moze na tej komnacie przed maxi maxi. Minusem tej komnaty jest to ze (przynajmniej mi) czasami postac uciekala z niej

    Wystarczy odpalić focus i nigdzie nie ucieknie. Sam tam zawsze expilem i jedyny minus jest taki, że ludzie lubią od razu do czasu przywołać wróżkę -.-