Porozmawiajmy o Metin2 - część I

  • a) nic mi o tym nie wiadomo. Ale możemy zrobić kontrolowany test ;) Daj znać na Discord.

    b) nope. CB nie szpera po dysku i nie sprawdza plików w poszukiwaniu privów.

    Swoją drogą coraz ciekawsze teorie się tworzą :)

    Proszę zapamiętać że Smoczyca jest ważniejsza od BOGA XD

    Coraz ciekawsze te sposoby na odwołanie.

    Ps. 31 kont Tombolowych i na każdym coś robi ziomeczek, ja po 8 mam dosyć ale ciekawe jak podnosi drop :o

  • CrynTheDoorPL korzystam z komputera tak samo jak Ty, to że gram w metina czy może mam wystawiony sklepik nie oznacza, że nie mogę w tym czasie korzystać z innych programów, jednakże część moich postaci została zablokowana, a używałem ich tak samo jak tych które bana nie dostały, oczywiście na jednym i tym samym komputerze. Postacie nie kupione, a stworzone przez mnie, co mogą sobie sprawdzić - chociażby to, że nigdy nie były logowane z innego urządzenia, innego ip.

    No czyli sam sobie odpowiedziałeś że te programy w niczym nie zawiniły i trzeba winy się w czym innym doszukiwać

    A poza tym uważam, że bazar powinien być usunięty

  • No czyli sam sobie odpowiedziałeś że te programy w niczym nie zawiniły i trzeba winy się w czym innym doszukiwać

    No tego nie wiemy.

    Tylko, że to chyba nie do gracza należą takie obowiązki i zadania by poinformować za co dokładnie straciło się konta ? Nie ja tu powinienem się doszukiwać tylko osoby do tego przeznaczone...

    79irEPB.png                                          uUUErF5.gif                                       #STOPexternalToolBan ! #BeFAIR ! 2k20

  • No tego nie wiemy.

    Tylko, że to chyba nie do gracza należą takie obowiązki i zadania by poinformować za co dokładnie straciło się konta ? Nie ja tu powinienem się doszukiwać tylko osoby do tego przeznaczone...

    Gracze zostali poinformowani za co dostali bana, oraz smoczyca również udostępniła takiej informacji - za używanie niedozwolonego oprogramowania, czyli takiego którego ingeruje w klienta gry. Czyli nie Spotify, discord itp bo to nie ingeruje w grę, a chodzi o najzwyklejsze w świecie czity

    A poza tym uważam, że bazar powinien być usunięty

  • Gracze zostali poinformowani za co dostali bana, oraz smoczyca również udostępniła takiej informacji - za używanie niedozwolonego oprogramowania, czyli takiego którego ingeruje w klienta gry. Czyli nie Spotify, discord itp bo to nie ingeruje w grę, a chodzi o najzwyklejsze w świecie czity

    XDDD, inaczej się tego skomentować nie da...

    Skoro chodzi o te czity to chyba nie ma prostszej sprawy do udowodnienia, postać sama expila, lowila, nw podnosiła sama przedmioty załóżmy, czy co tam jeszcze może robić ? To niech mi to udowodnią, a nie wypisują jakieś brednie. Chcę wiedzieć co moje postacie takiego zrobiły, że zostały zbanowane, to wszystko - CZY TO TAK DUŻO ?

    79irEPB.png                                          uUUErF5.gif                                       #STOPexternalToolBan ! #BeFAIR ! 2k20

  • XDDD, inaczej się tego skomentować nie da...

    Skoro chodzi o te czity to chyba nie ma prostszej sprawy do udowodnienia, postać sama expila, lowila, nw podnosiła sama przedmioty załóżmy, czy co tam jeszcze może robić ? To niech mi to udowodnią, a nie wypisują jakieś brednie. Chcę wiedzieć co moje postacie takiego zrobiły, że zostały zbanowane, to wszystko - CZY TO TAK DUŻO ?

    Tak jak napisałem udowodnić tego nie można, ponieważ ułatwiłoby to cziterom obejście zabezpieczeń, które jak widać po serwerze od czasu fali banów nareszcie zaczęły działać. Wszystko jest zawarte w logach j jeżeli pracownik gameforge dokładnie zweryfikował te logi przed ewentualnym (nie)odwołaniem blokady, to należy mu ufać.

    A poza tym uważam, że bazar powinien być usunięty

  • Sądząc po tym jak to wszystko prosperuje, jak działają serwery, ile błędów zawiera gra, ile przybywa nowych błędów, ile czasu zajmuje naprawienie błędów, jak gra jest niestabilna, jak działa client gf wątpię, żeby cheat blocker był takim cudownym programem, którego wiarygodności nie da się podważyć. Coś tam stworzyli, jakiś program szpiegujacy co robisz na komputerze, stwierdzili, że kurde może się nam udało - niech walczy z botami. No i walczy ale jak ? Tego chyba nawet stwórcy nie wiedzą, a co dopiero marny team... nie potrafią mi odpisać jednym zdaniem np. Twoje postacie zostały zablokowane ponieważ same expily, odpalaly skile i potowaly oraz podnosiły przedmioty bez wykupionych autolowow oraz bruca, dziekujemy do widzenia.

    I wtedy już bym na pewno nie dopatrywał się błędów bo po co ? Czarno na białym.

    79irEPB.png                                          uUUErF5.gif                                       #STOPexternalToolBan ! #BeFAIR ! 2k20

  • Przeciez manu jest w opor na rynku. Co miesiąc jest event z ktorego mozna go zdobyć. Po cenach nie widać, żeby go brakowało.

    TeamPL Chwasty

    Odpady serwera Polska (banda Maciukabry): TeamPL (wyrzutki z innych gildii), BractwoPLS03 (Buractwo), Szwadron (analfabeci), Shire, WrongOfSide, Ziomale, ENAMENT, BIALYSTOK, Loyality, Titanium, ZAPLATANIv11, BDSM:
    Qiserax, Rapoman77,Zavaba

    Kalwarion,Narcos4Yu,

    BufWijnika, UtraconyNick, ElAmigaMan, Seymian, Lenofi, Wendeska

    CityUnivers, MijiaDziunia, Dinkley, Milene97, Rolniqs, YuaMai

    AgentoS007,Sisixxd

  • PanDzwonekPL widzę po twoich postach,że wierzysz w nieomylność cheatblockera i GF.To wyjaśnij mi sytuację na moim przykładzie.Dostałem maile,że moje wszystkie konta z mojej głównej platformy są zbanowane na stałe, po czym szybciutko wszystkie zostały odblokowane.Czyli wg tego co GF pisał w ogłoszeniu wyjaśniającym cheatbloker nastawiany na za dużą czułość pomylił się i uznał jakiś program legalny , za nielegalny.Dlatego wg mnie,świadczy to tylko o tym ,że łatwo u nich o pomyłkę.Poza tym maile o blokadach potrafili wysłać ,ale już maile przeprasające,że się pomylili to niełaska

  • PanDzwonekPL widzę po twoich postach,że wierzysz w nieomylność cheatblockera i GF.To wyjaśnij mi sytuację na moim przykładzie.Dostałem maile,że moje wszystkie konta z mojej głównej platformy są zbanowane na stałe, po czym szybciutko wszystkie zostały odblokowane.Czyli wg tego co GF pisał w ogłoszeniu wyjaśniającym cheatbloker nastawiany na za dużą czułość pomylił się i uznał jakiś program legalny , za nielegalny.Dlatego wg mnie,świadczy to tylko o tym ,że łatwo u nich o pomyłkę.Poza tym maile o blokadach potrafili wysłać ,ale już maile przeprasające,że się pomylili to niełaska

    Spiesze z wyjaśnieniem, a w sumie zrobił to już art, ale wyręcze mu przysługę.

    Wiec podczas fuzji zaplanowano wyjątkowo długa przerwę techniczną. Dlatego korzystając z okazji zdecydowano się podkręcić czit bloker na wyjatkowo duża czułość. Spodziewano się w siedzibie GF się że gracze legalnie grający również dostaną bana, dlatego też wybrano taki termin na podkręcenie czit blokera-by podczas długiej przerwy technicznej w międzyczasie odblokowywac uczciwie grających graczy, by nic nie stracili, bo i tak nie moglibu grać.. Do takich się zaliczałes więc i zostałeś odblokowany. Zostało to z góry zaplanowane przez GF.


    Co do przeprosin to w oświadczeniu Arta takie się pojawiły.

    A poza tym uważam, że bazar powinien być usunięty

  • Proszę zapamiętać że Smoczyca jest ważniejsza od BOGA XD

    Coraz ciekawsze te sposoby na odwołanie.

    Ps. 31 kont Tombolowych i na każdym coś robi ziomeczek, ja po 8 mam dosyć ale ciekawe jak podnosi drop :o

    czytanie ze zrozumieniem szwankuje jak widzę, to że na kliencie jest 31 kont nie znaczy że gra się wszystkimi jednocześnie (mój komputer by tego nie wytrzymał na pewno), a drop na 3-5 postaciach bijących na autołowach chyba i Ty dałbyś radę pozbierać, na włączonych sklepach raczej nie ma co zbierać - chyba że się mylę :)

  • Jak niezdatne do handlu, skoro na tym wlasnie polega caly biznes zeby je transmutować na bengale i jest ich pelno w sklepach?

    TeamPL Chwasty

    Odpady serwera Polska (banda Maciukabry): TeamPL (wyrzutki z innych gildii), BractwoPLS03 (Buractwo), Szwadron (analfabeci), Shire, WrongOfSide, Ziomale, ENAMENT, BIALYSTOK, Loyality, Titanium, ZAPLATANIv11, BDSM:
    Qiserax, Rapoman77,Zavaba

    Kalwarion,Narcos4Yu,

    BufWijnika, UtraconyNick, ElAmigaMan, Seymian, Lenofi, Wendeska

    CityUnivers, MijiaDziunia, Dinkley, Milene97, Rolniqs, YuaMai

    AgentoS007,Sisixxd

  • najlepiej napisać na forum / grupach serwerowych na FB odnośnie zakupu transa manu na dzika i za 1w kupicie na luzie :) niektórzy mają do przypisu tego pełno.

  • Jakby ktoś był zainteresowany zbugowanym atakowaniem z łuku u ninji to mam rozwiązanie. Zauważyłem, że przy każdym hicie z łuku ubywa nam pkt PE, w momencie gdy pilnujemy paska z maną problem nie występuje. Tzn, że nie możemy dopuścić aby pasek z PE zjechał nam do "zera".

  • Na co komu bengal jak on chce pż i bon na moby? Nie pd...

    Manu trans dzik też jest. A te 1500hp nic nie zmienia

    TeamPL Chwasty

    Odpady serwera Polska (banda Maciukabry): TeamPL (wyrzutki z innych gildii), BractwoPLS03 (Buractwo), Szwadron (analfabeci), Shire, WrongOfSide, Ziomale, ENAMENT, BIALYSTOK, Loyality, Titanium, ZAPLATANIv11, BDSM:
    Qiserax, Rapoman77,Zavaba

    Kalwarion,Narcos4Yu,

    BufWijnika, UtraconyNick, ElAmigaMan, Seymian, Lenofi, Wendeska

    CityUnivers, MijiaDziunia, Dinkley, Milene97, Rolniqs, YuaMai

    AgentoS007,Sisixxd