Porozmawiajmy o Metin2 - część I

  • Ja mam 3 konta co mam zęby nie oddane i moge odbierać prezenty i 5 kont co mam zęby oddane i nie moge;)

  • Coś kiepsko skalibrowana jest ta gra, że po włączeniu autołowów na razadorze by postać sama biła gra się zawiesza i nawet nie można się ruszyć mimo że potwory zostały wybite, wcześniej tego problemu nie było, przypominam sobie jedynie na maatach, że tam zawsze był problem z częstym zawieszaniem się gry, ale teraz każdy krąg poza metinem i ignatorem jest po prostu jednym wielkim lagiem

  • Również mam taki problem, gra śmiga płynnie, dopóki nie włączę autołowów - gra momentalnie się ścina jak bym latał po ch1 m1. Wyłączam je i wszystko wraca do normy w mgnieniu okna. Brawo !

    79irEPB.png                                          uUUErF5.gif                                       #STOPexternalToolBan ! #BeFAIR ! 2k20

  • Również mam taki problem, gra śmiga płynnie, dopóki nie włączę autołowów - gra momentalnie się ścina jak bym latał po ch1 m1. Wyłączam je i wszystko wraca do normy w mgnieniu okna. Brawo !

    No ja w pewnym momencie gry nie mogłam tych autołowów wyłączyć nawet

  • i 5 zlotych skrzynek czy tam talii poszlo [ciach] bo metin2 przestał dzialac...


    i kolejne 5 lol.... tym razem gra zniknela bez bledu nawet :thumbsup:


    Moderator Ascoran:
    Połączyłem posty i usunąłem pseudocenzurę.

  • Bonusy za osiagniecia w kartach potwora sa niezrownowazone. Co wybierzecie 100 wartosci ataku czy 200pz?xd

    AlBundy-WP-76LVL Ban przez "kolege" zero sprawiedliwosci GF
    BudBundy-BM-68LVL to samo co AlBundy
    Lombard-WP-75LVL Próba odnowienia OFF
    DildoIsAmU-heler-35lvl OFF
    Madrazo-Dagger-35lvl OFF
    Braveran-BM-35lvl OFF
    Cabba - New wp 55lvl Negros power
    Kyabira- Smok 80lvl (Miala byc glowna ale przez buffy w pt zostaje tak xD)

  • ja tam lubie klikac kazda talie nawet dla samej gry. Kiedys nawet szukalem czegos takiego ale bez rezultatow ;/

    AlBundy-WP-76LVL Ban przez "kolege" zero sprawiedliwosci GF
    BudBundy-BM-68LVL to samo co AlBundy
    Lombard-WP-75LVL Próba odnowienia OFF
    DildoIsAmU-heler-35lvl OFF
    Madrazo-Dagger-35lvl OFF
    Braveran-BM-35lvl OFF
    Cabba - New wp 55lvl Negros power
    Kyabira- Smok 80lvl (Miala byc glowna ale przez buffy w pt zostaje tak xD)

  • [ciach] ile jeszcze stracę w tej grze poprzez nieudolność teamowców względem ogłaszania informacji. Event z darmowymi przedmiotami trwa od 1 czerwca, a info dodane 02.06 o godzinie 10...


    Moderator Ascoran:
    Usunąłem pseudocenzurę.

    Metin$
    3a8d82808d0bbe33med.jpg


    REYMONTA 22

  • dlaczego nie jest wyjasnione z czego dropią nowe ksiegi dodajecie jakieś nowosci a nic nie jest objaśnione a auto łowy se w pinty swadzcie


    a po trzecie z grze schwytaj króla za dużo jest punktów do zdobycia nawet srebrnej szkaty


    zbijajac setki metków ani jednej księgi na nowe umiejetności czekam na odp. z adminów co jest nie tak i niech wyjasnią z czego dropią pierwsze ksiegi



    Połączyłem Frescco.

  • Przerwa Techniczna

    Kiedy?

    Przerwa odbędzie się dnia 03.06.2020.

    O której?

    Przerwa rozpocznie się o 08:00


    Co będzie robione?

    Restart serwerów we wszystkich krajach!

    Hotfix: Poprawka usuwająca problemy z auto-łowami





    Ta przerwa to niby kiedy ? Poszłabym na jakiegoś bossa a tu jak zwykle zero profesjonalizmu

  • nie przesadzasz??? to tylko 66 minut spóżnienia - jak nasz kolej xd

  • [ciach] ile jeszcze stracę w tej grze poprzez nieudolność teamowców względem ogłaszania informacji. Event z darmowymi przedmiotami trwa od 1 czerwca, a info dodane 02.06 o godzinie 10...

    Informacja była w niedzielę o godzinie 18


    Moderator Ascoran:
    Usunąłem pseudocenzurę z cytatu.