Posts by XCeftX

    Jak cie nie zmusza????? Graj bez rękawicy z IS na samej łapce z lasu. Chłopie manipulują tobą jak chcą. Sztuka manipulacji polega na tym żebyś nieświadomie robił to co chcą inni i wydawało ci się , ze sam podejmujesz niezależne decyzje.


    Ja nie robię niczego nieświadomie, jeśli kupuję rękawicę by zwiększyć swój drop, to jest cel i przeznaczenie, nie widzę tutaj żadnej utraty świadomości ani manipulacji.
    To nie jest przymus by grać z rękawicą z IS, ale to zmierza do tego, że faktycznie ten drop jest nieco zmniejszony

    Jakoś nigdy się nie spotkałam w tej grze z tym, że ItemShop to jest jedno wielkie oszustwo. Nieraz dostaje się to co się chce, a nieraz trzeba po prostu jak to się mówi mieć pecha. matel w Itemshop inwestujesz sam, nikt Cię do niego nie zmusza, jeśli chcesz mieć nazara musisz się liczyć z prawdopodobieństwem wygrania na przykład 10 innych nagród niż ten nazar, jeśli nazar jest nagrodą główną to tu tym bardziej liczy się szczęście.

    Wyskakuje mi po aktualizacji antywirusa jak i aktualizacji clienta metina komunikat że nie znaleziono pliku gry napraw swoją grę, miał ktoś podobny problem? Gra działa jak wyłączę skanowanie w czasie rzeczywistym a w oprogramowaniu antywirusowym do wykluczonych został dodany client gf jak i metin i nic nie pomaga.

    Tak jak napisał Frescco upewnij się czy nie modyfikowalas klienta gry i nie zainstalowalas niedozwolonego oprogramowania :)

    Nie, po prostu problem był w tym, że mój antywirus uznał metina za wirusa, tylko dziwne jest to że jak wcześniej był włączony czyt: 2 dni temu to metin chodził normalnie, teraz przy wyłączonym antywirusie lub dodaniu metina do wyjątków chodzi bez zarzutu.

    Mam tak po każdej aktualizacji, ale to tylko i wyłącznie z powodu antywirusa

    metin raczej sam uzupełnia brakujące pliki po każdej aktualizacji, tu wyświetlany problem pojawił się po aktualizacji i nie ma chyba żadnego związku z nią, a było ich sporo i jeszcze się nie pojawił do tej pory aż do teraz

    W tym poście była ironia, której nie wychwycilas ;)

    Napisałem że 200w to dla mnie taka astronomiczna kwota, że mój jeden Item ( z kategorii tańszych) jest wart 500, czyli nawet nie 50procent o co się bijemy ;)


    Ale jednocześnie nie twierdzę że 200w to są dla mnie grosze, tak jak to twierdził mister J ;)

    Nie, nie umiem wychwytywać ironii, za to nauczyłam się wychwytywać głupotę. Jeśli chcesz to idziesz i się bijesz, przegrany daje 200 won bez robienia drugiej osoby w wałek i nie ma w tym żadnych sensacji ani problemów, póki co gadasz gadasz i gadasz, tematem przewodnim jest ten pojedynek do którego dalej nie doszło, a Ty wstawiasz screeny swojego ekwipunku i przytaczasz wypowiedzi osób zupełnie bezcelowo. Nie rozumiesz chyba, że nikt nie jest zainteresowany tym co masz i ile tego masz lub ile coś u Ciebie jest warte. Chcesz się bić- idziesz
    Przegrywasz-dajesz wony
    Cała filozofia, a jako ciekawostkę Ci dodam, że tak naprawdę z całego tego tematu zbaczasz implikując kolejne tematy, a jak widać do tego pvp się tak nie garniesz poza teoretyzowaniem na forum więc można śmiało stwierdzić, że to jest jakiś aspekt niedowartościowania lub nieśmiałości. Pozdrawiam :D

    Co to za paradoks? 200 w to dla mnie olbrzymia fortuna, dlatego mój 1 item jest warty koło 500w
    1000 zł to dla mnie olbrzymia fortuna, dlatego mój 1 z telewizorów jest wart 5 tysięcy.
    WTF?!

    No to zamiast godzić się na jakiegoś pośrednika ustaw się z nim na pvp ten który padnie przegrywa 200 w i po sprawie

    No widzisz, tobie pozostaje jedynie domniemywanie że nie dałbym rady nikogo zmieść z powierzchni M1.

    I tym się różnimy, że ja natomiast wiem, że twoja postać przynajmniej rok temu była totalnie do mixu i serio niewiele trzeba było by cię zabić w pojedynku ;)

    Ja gdzieś tutaj kilkanaście stron wcześniej zamieściłem kilka screenów z moim eq, jeżeli uważasz że niby nie mam takowego ;)

    No ale rozmawiamy o Twojej postaci a nie o mojej, bynajmniej wtedy kiedy ja grałam Ciebie nigdzie poza forum nie było widać, zadymek było sporo trzeba było uczestniczyć, niektórzy co się bili zużyli na kilku dymach mniej setek niż Ty liter podczas pisania na tej stronie, zatem bym polemizowała czy Twoja postać jak i ekwipunek na niej jest taki pro :D

    I jest też takie mądre powiedzenie, że miara sukcesu jest ilość wrogów :) i ja się doskonale z tym zgadzam :) jakbym nie miał pro eq, to każdy by mnie olewał, bo po co się zajmować jakimś mixem? A że każdy zdaje sobie sprawę z tego że bym was zmiótł z powierzchni M1 w bezpośrednim starciu, tak wielu zazdrośników się pojawiło ;)

    Nigdy nie widziałam ani Twojej postaci ani Twojego eq i nie sądzę byś kiedykolwiek mógł mnie zmieść z powierzchni m1, aczkolwiek szczerze przyznam, że od jakichś dwóch lat trollujesz tutaj wywodami wyssanymi z Marsa
    Jest takie fajne powiedzenie i ja się z nim w pełni zgadzam, że miarą tego co się posiada jest to czego się mieć nie może.

    To już wiadomo dlaczego tak mu zależy na otwarciu serwerów:rofl: większość postaci do żebrania już jest znana więc go olewa każdy:w00t::w00t:

    XCeftX a gdzie Ty piękności byłaś jak Cię nie było? I jakie nagrody przewidziane dla mnie i Linvy za upilnowanie m1 pod Twoją nieobecność?:crazy::w00t:

    Nie wiedziałam że Ty jeszcze żyjesz :D

    A słyszałeś, żeby dało się nauczyć inteligencji? No to nie oczekuj, że tu coś się zmieniło lub się zmieni xd

    Tak poza tym myślicie, że już można bez obaw kupować itemki z rynku?

    Po niespełna roku nieobecności na forum i metinie zawsze potrafiłam wyczuć głupotę Kryndora