Porozmawiajmy o Metin2 - część II

  • Kiedy ma być aktualizacja?

    latem

    TeamPL Chwasty

    Odpady serwera Polska (banda Maciukabry): TeamPL (wyrzutki z innych gildii), BractwoPLS03 (Buractwo), Szwadron (analfabeci), Shire, WrongOfSide, Ziomale, ENAMENT, BIALYSTOK, Loyality, Titanium, ZAPLATANIv11, BDSM:
    Qiserax, Rapoman77,Zavaba

    Kalwarion,Narcos4Yu,

    BufWijnika, UtraconyNick, ElAmigaMan, Seymian, Lenofi, Wendeska

    CityUnivers, MijiaDziunia, Dinkley, Milene97, Rolniqs, YuaMai

    AgentoS007,Sisixxd

  • Ale poczyszczone :D Widzę, że Descor (r.i.p) aka auD nudził się do tego stopnia że nawet moderatora Dua trolował. Niektórzy mają bardzoo przykre życie i brak zajęcia że lubią tracić czas na takie małostkowe akcje :D

    Kto silny ten walczy, kto chory ten zdycha
    Mocnym pomaga się, słabych się spycha
    Tak być powinno !!!

  • Hej, niektórzy wiedzą, niektórzy nie - skończyłem przedwczoraj z metinem już raz na zawsze, bo było to ciężkie uzależnienie z którym walczyłem przez lata. W sumie nie wiedziałem za bardzo gdzie takiego posta klepnąć, bo grałem chyba na każdym globalnym serwerze i wszędzie mam te zielone główki pod ctrl+m, dla których niekiedy po prostu wchodziłem na grę popisać. To było ciężkie 14 lat, nie jestem w stanie was wszystkich wymienić z nicków, z wieloma osobami mosty popaliłem, z niektórymi mam kontakt prywatny. Chciałbym wam po prostu wszystkim podziękować i życzyć dalszych sukcesów, ja muszę się niestety wylogować. Moje dwie najważniejsze postaci wylogowałem obok siebie i będą tam już na zawsze, i żeby to wszystko już do końca zamknąć - te konto też już będzie stało zawsze w tym samym miejscu, więc myślę że to dobry moment pożegnać się też z forumowiczami, z którymi się śmiałem, z którymi się wyzywałem i z którymi narzekałem na team i state-of-gameplay. Dzięki wszystkim, cześć.

    Loudkid ♥️ Sassenach

  • Hej, niektórzy wiedzą, niektórzy nie - skończyłem przedwczoraj z metinem już raz na zawsze, bo było to ciężkie uzależnienie z którym walczyłem przez lata. W sumie nie wiedziałem za bardzo gdzie takiego posta klepnąć, bo grałem chyba na każdym globalnym serwerze i wszędzie mam te zielone główki pod ctrl+m, dla których niekiedy po prostu wchodziłem na grę popisać. To było ciężkie 14 lat, nie jestem w stanie was wszystkich wymienić z nicków, z wieloma osobami mosty popaliłem, z niektórymi mam kontakt prywatny. Chciałbym wam po prostu wszystkim podziękować i życzyć dalszych sukcesów, ja muszę się niestety wylogować. Moje dwie najważniejsze postaci wylogowałem obok siebie i będą tam już na zawsze, i żeby to wszystko już do końca zamknąć - te konto też już będzie stało zawsze w tym samym miejscu, więc myślę że to dobry moment pożegnać się też z forumowiczami, z którymi się śmiałem, z którymi się wyzywałem i z którymi narzekałem na team i state-of-gameplay. Dzięki wszystkim, cześć.

    Polecam pozbyć się eq, wtedy nie ma pokusy oraz do czego wracać :P

    :thumbsup: HANDEL ZE MNĄ POLECA :thumbsup:
    1. Naksen <3
    2. Shast <3
    3. Sherrie <3
    4. DRINKERSLIVE <3
    5. Antymagik <3
    6. p0grom/Smarki <3
    7. xFajnieJest <3

  • Hej, niektórzy wiedzą, niektórzy nie - skończyłem przedwczoraj z metinem już raz na zawsze, bo było to ciężkie uzależnienie z którym walczyłem przez lata. W sumie nie wiedziałem za bardzo gdzie takiego posta klepnąć, bo grałem chyba na każdym globalnym serwerze i wszędzie mam te zielone główki pod ctrl+m, dla których niekiedy po prostu wchodziłem na grę popisać. To było ciężkie 14 lat, nie jestem w stanie was wszystkich wymienić z nicków, z wieloma osobami mosty popaliłem, z niektórymi mam kontakt prywatny. Chciałbym wam po prostu wszystkim podziękować i życzyć dalszych sukcesów, ja muszę się niestety wylogować. Moje dwie najważniejsze postaci wylogowałem obok siebie i będą tam już na zawsze, i żeby to wszystko już do końca zamknąć - te konto też już będzie stało zawsze w tym samym miejscu, więc myślę że to dobry moment pożegnać się też z forumowiczami, z którymi się śmiałem, z którymi się wyzywałem i z którymi narzekałem na team i state-of-gameplay. Dzięki wszystkim, cześć.

    Żeby nie kusiło wrócić do gry to może oddasz eq?? :) chętnie pomogę skończyć z nałogiem przyjmując eq jak co to pisz na grze dzwonek jestem :)

    A poza tym uważam, że bazar powinien być usunięty

  • Zmienialem nick na bufie na pewno ponad rok temu i dalej nie moge kupic zmiany nazwy, jest zablokowane.


    edit: zablokowane jest przed wejsciem w szczegoly, po kliknieciu okienko zakupu jest zielone, ale nie wydam 200 sm zeby sprawdzic czy uda sie zmienic xD podejrzewam ze by sie udalo…

  • Hej, niektórzy wiedzą, niektórzy nie - skończyłem przedwczoraj z metinem już raz na zawsze, bo było to ciężkie uzależnienie z którym walczyłem przez lata. W sumie nie wiedziałem za bardzo gdzie takiego posta klepnąć, bo grałem chyba na każdym globalnym serwerze i wszędzie mam te zielone główki pod ctrl+m, dla których niekiedy po prostu wchodziłem na grę popisać. To było ciężkie 14 lat, nie jestem w stanie was wszystkich wymienić z nicków, z wieloma osobami mosty popaliłem, z niektórymi mam kontakt prywatny. Chciałbym wam po prostu wszystkim podziękować i życzyć dalszych sukcesów, ja muszę się niestety wylogować. Moje dwie najważniejsze postaci wylogowałem obok siebie i będą tam już na zawsze, i żeby to wszystko już do końca zamknąć - te konto też już będzie stało zawsze w tym samym miejscu, więc myślę że to dobry moment pożegnać się też z forumowiczami, z którymi się śmiałem, z którymi się wyzywałem i z którymi narzekałem na team i state-of-gameplay. Dzięki wszystkim, cześć.

    Pozbędziesz się kont, pozbędziesz się eq i tak wrócisz :D Każdy wraca i nigdy nie mów nigdy :D Ale życzę wytrwałości w walce z pokusą.

    Kto silny ten walczy, kto chory ten zdycha
    Mocnym pomaga się, słabych się spycha
    Tak być powinno !!!

  • W normalnej ofercie IS był prawie rok odstęp czasowy.

    Nie. :P Ostatnia bezpośrednia sprzedaż (nie aukcje i oferty):

    28 kwietnia 2024

    25 marca 2024

    30 grudnia 2023

    29 sierpnia 2023

    19 czerwca 2023 itd.


    Hej Ascoran jak to jest, że czeka się na nazara który ma 5-6 kresek na aukcji i na TS siedzi 20 osób każdy chce kupić i nikt nie może, kreski nie lecą w dół (a nie czekamy do samego końca jak jakiś janusz biznesu) i w momencie kliknięcia zakupu pojawia się czerwony przycisk "x" aukcja leci dalej swoim życiem a kupić się nie da, po jakimś czasie znika kolejnych 5 kresek i w żadnym momencie nie da się tego kliknąć ? Co to za proceder? Człowiek jest zadowolony, że ma kontynuacje odpału, cieszy się że kupi, że wspomoże firmę GF a tu taka lipa i nie można wydać swoich pieniędzy dla GF. To po co są te kreski itd kiedy w połowie aukcji już nie obowiązują ?

    Nie mam pojęcia jak to działa i wątpię, aby ktoś z Zespołu miał szerszą wiedzę na ten temat (może Art). Mogę tylko spekulować nad powodem, który mi się wydaje, ale nie chcę spekulować wyłącznie swoimi przemyśleniami. ;)



    PS

    Zerknijcie do tabeli wydarzeń na stronie głównej. Od maja zacząłem dodawać także dzień tygodnia, aby było łatwiej połapać się co kiedy.

  • To zwracam honor, może ten 30-grudnia przeoczyłem w 23r


    "skrocona" edycja moze kolejny raz oznaczac drugą ture eventu wielkanocnego podczas wielkanocy prawosławnej

    Jednak są przewidywalni ;D Ale to dobrze bo są tego plusy :D

    Moderator Dua:
    Połączyłem posty

    Kto silny ten walczy, kto chory ten zdycha
    Mocnym pomaga się, słabych się spycha
    Tak być powinno !!!

    Edited once, last by Dua ().

  • Jednak są przewidywalni ;D Ale to dobrze bo są tego plusy :D

    Moim zdaniem szkoda czasu na ten event, jak masz spędzić po kilka godzin dziennie, żeby wydropić jajko z którego nie poleci zmianka czy transfer, to już lepiej sobie doładować SM za 100zł przy happy hour i masz pewniaczka. Ale co kto lubi.

  • Moim zdaniem szkoda czasu na ten event, jak masz spędzić po kilka godzin dziennie, żeby wydropić jajko z którego nie poleci zmianka czy transfer, to już lepiej sobie doładować SM za 100zł przy happy hour i masz pewniaczka. Ale co kto lubi.

    No takie zmianki pewniaczki, że wejdzie 5x 6% (wartości bonusu) :)))

  • No takie zmianki pewniaczki, że wejdzie 5x 6% (wartości bonusu) :)))

    Ale masz zmiankę :D A w przypadku jajek musisz szukać kilka godzin, potem liczyć, że Ci dropnie z metina wielkanocnego magiczne jajko, a na końcu i tak dostaniesz yangi xD

  • Moim zdaniem szkoda czasu na ten event, jak masz spędzić po kilka godzin dziennie, żeby wydropić jajko z którego nie poleci zmianka czy transfer, to już lepiej sobie doładować SM za 100zł przy happy hour i masz pewniaczka. Ale co kto lubi.

    Event ma sens gdy wiesz jak biegać i farmisz po minimum 25 magicznych /dzień. W cz1 nazbierałem sporo transferów i mixów więc teraz rozstrzygająca będzie pogoda na zewnątrz :D Zdecydowanie bardziej do mnie przemawiają eventy typu okey czy król gdzie można teraz farmić i nie być uwiązanym przy kompie, a wystarczy zaglądać co 3h i ubierać rękawice.


    E: event za eventem i niech ktoś teraz płacze że nie ma co robić i nuda na serwerze :D

    Kto silny ten walczy, kto chory ten zdycha
    Mocnym pomaga się, słabych się spycha
    Tak być powinno !!!

  • Nakupowałem monetuf i przegapiłem szczeniaki które były wczoraj. Kiedy bedzie nastepna szansa skoro tak dobrze sie znacie? 😎😎

    Edit: kto trafi date dostanie skrzynie 🤪

  • Nakupowałem monetuf i przegapiłem szczeniaki które były wczoraj. Kiedy bedzie nastepna szansa skoro tak dobrze sie znacie? 😎😎

    Edit: kto trafi date dostanie skrzynie 🤪

    spisz sobie daty, wytypuj przybliżoną wartość reprezentującą cykliczność i oblicz, w tym szaleństwie jest jakaś metoda :) Bym to zrobił ale eventy nie dają mi żyć, zaraz zaczyna się wielkanocny więc czeka mnie cała nocka farmienia:D Mój cel to 50-70 magicznych tej nocy bo jak dobrze się zacznie tak będzie szło przez cały event :D:D

    Kto silny ten walczy, kto chory ten zdycha
    Mocnym pomaga się, słabych się spycha
    Tak być powinno !!!

  • Nakupowałem monetuf i przegapiłem szczeniaki które były wczoraj. Kiedy bedzie nastepna szansa skoro tak dobrze sie znacie? 😎😎

    Edit: kto trafi date dostanie skrzynie 🤪

    Pewnie bym trafił, ale już o skrzynię walczył nie będę. ^^

    Co do szczeniaków to ostatnimi miesiącami w ofercie pojawiały się mniej więcej co miesiąc/półtora.

  • Moim zdaniem szkoda czasu na ten event, jak masz spędzić po kilka godzin dziennie, żeby wydropić jajko z którego nie poleci zmianka czy transfer, to już lepiej sobie doładować SM za 100zł przy happy hour i masz pewniaczka. Ale co kto lubi.

    A ja lubię mieć coś za darmo, a jak tego za darmo nie wystarczy, to wtedy dokupuję w formie SM XDDD

    Uczciwie zarabiam, by mój buff miał godne życie.

  • W trakcie trwania eventów przerwy techniczne powinny być realizowane raz na 2tygodnie !

    Kto silny ten walczy, kto chory ten zdycha
    Mocnym pomaga się, słabych się spycha
    Tak być powinno !!!

  • spisz sobie daty, wytypuj przybliżoną wartość reprezentującą cykliczność i oblicz, w tym szaleństwie jest jakaś metoda :) Bym to zrobił ale eventy nie dają mi żyć, zaraz zaczyna się wielkanocny więc czeka mnie cała nocka farmienia:D Mój cel to 50-70 magicznych tej nocy bo jak dobrze się zacznie tak będzie szło przez cały event :D:D

    70 jaj magicznych a z tego dostanie max 10 zmianek i z 5 transferow. Poszedłbyś do roboty a byś wyciągnał za SM 10x tyle XD

  • 70 jaj magicznych a z tego dostanie max 10 zmianek i z 5 transferow. Poszedłbyś do roboty a byś wyciągnał za SM 10x tyle XD

    Kupił wszystko, stał w m1 i płakał że mnie nuda trawi ?:)

    Kto silny ten walczy, kto chory ten zdycha
    Mocnym pomaga się, słabych się spycha
    Tak być powinno !!!

  • W trakcie trwania eventów przerwy techniczne powinny być realizowane raz na 2tygodnie !

    Przerwy techniczne realizowane są zdecydowanie zbyt często, szczegolnie w trakcie eventów i w okresie wakacyjnym. Chociaz z drugiej strony to dowod na to, ze Webzen/GF dba o swój produkt i klientelę.

  • Przerwy techniczne realizowane są zdecydowanie zbyt często, szczegolnie w trakcie eventów i w okresie wakacyjnym. Chociaz z drugiej strony to dowod na to, ze Webzen/GF dba o swój produkt i klientelę.

    przerw jest zbyt dużo zobacz ile godzin rocznie sie marnuje na przerwach a mozna metki bic

    :thumbsup: HANDEL ZE MNĄ POLECA :thumbsup:
    1. Naksen <3
    2. Shast <3
    3. Sherrie <3
    4. DRINKERSLIVE <3
    5. Antymagik <3
    6. p0grom/Smarki <3
    7. xFajnieJest <3

  • Przerwy techniczne realizowane są zdecydowanie zbyt często, szczegolnie w trakcie eventów i w okresie wakacyjnym. Chociaz z drugiej strony to dowod na to, ze Webzen/GF dba o swój produkt i klientelę.

    No ostatnio dość szybko się wyrobili bo już gdzieś o 10.30-11 można było wejść a tak to przeważnie gdzieś koło 11.30-12.00 odpalali więc progres jest:D