Posts by L9LK

    Hej, niektórzy wiedzą, niektórzy nie - skończyłem przedwczoraj z metinem już raz na zawsze, bo było to ciężkie uzależnienie z którym walczyłem przez lata. W sumie nie wiedziałem za bardzo gdzie takiego posta klepnąć, bo grałem chyba na każdym globalnym serwerze i wszędzie mam te zielone główki pod ctrl+m, dla których niekiedy po prostu wchodziłem na grę popisać. To było ciężkie 14 lat, nie jestem w stanie was wszystkich wymienić z nicków, z wieloma osobami mosty popaliłem, z niektórymi mam kontakt prywatny. Chciałbym wam po prostu wszystkim podziękować i życzyć dalszych sukcesów, ja muszę się niestety wylogować. Moje dwie najważniejsze postaci wylogowałem obok siebie i będą tam już na zawsze, i żeby to wszystko już do końca zamknąć - te konto też już będzie stało zawsze w tym samym miejscu, więc myślę że to dobry moment pożegnać się też z forumowiczami, z którymi się śmiałem, z którymi się wyzywałem i z którymi narzekałem na team i state-of-gameplay. Dzięki wszystkim, cześć.

    Już Ci tłumaczę, bo widać intelektualnie nie jesteś w stanie znaleźć odpowiedzi na to pytanie. Błąd został ZGŁOSZONY, w tej chwili NIE MA ŻADNEJ MOŻLIWOŚCI na rozwiązanie tego problemu po stronie NASZEGO SUPPORTU.


    To oznacza, że tak, możesz expić peta, ale musisz się liczyć z tym, że ten błąd wystąpi również u Ciebie. Jeśli tak się stanie to zostaje Ci jedynie czekać na łatkę :)


    Jeszcze czegoś nie rozumiesz czy jeszcze bardziej uprościć?

    dawaj na migowy xD

    Blok, unik strzał, magia, wiatr i bylebyś 20k w metka bil to będziesz stał jak trochę % do pz w eq upchasz. Co do sur to wiadomo ninja dobra na hyderke i meley, a tam dużo pitosu się robi

    Może jeszcze byś chciał żeby Ci jeszcze eq +9 dropiło 115lvl+? Może specjalna mapka dla takich vipków i pro turbo graczy z kulturą jak ty? Wcale nie zachowujesz jak bydło o którym piszesz, nic a nic, naprawdę.

    ciekawe czy pomyślałeś o tym że dużo eventow (blaski, metki wielkanocne itp) nie dotyczy graczy yohary, a to małe levele płaczą, że nie ma co robić bo wszystko jest dla end-gameowych postaci :):) nawet super metiny tam nie spadają.

    co ty za brednie gościu wypisujesz, na niemieckim forum w żadnym temacie nic nie ma o aktualizacji 24.1, nawet w dyskusjach ogólnych.

    Nie po to zrobili sobie furtkę ze 105lvl żeby z niej nie skorzystać ja wolę na dropku mieć rękawicę szybciej niż później :) Każdy na tym skorzysta, oni dostaną zastrzyk kasy z IS a gracze dostaną dla dropków dodatkowy boost a nawet Ci, dla których coś jest męką będą mogli wywalić X won/sm na ulżenie sobie.

    to nie jest furtka, to dotyczy odłamków do 6-7 bon, które się są sortowane dla każdego itemu osobno tylko wg. poziomu przedmiotu, do rękawicy potrzebujesz najrzadsze odłamki.

    Gościu, tu nie chodzi o to, że dropiłeś te żywice - chcesz to możesz dropić nawet i kawałki kamienia. Twój cyrk, twoje małpy.

    Ty się po prostu nie potrafisz zachować w społeczeństwie, bo jesteś nadzwyczajnie roszczeniowy, nie potrafisz przyjąć żadnej krytyki, nie mówiąc już o najzwyklejszej poprawie twojego błędu, nie umiesz poprawnie sklecić dwóch zdań, wyzywasz. Wymieniać dalej? Dlatego wzbudzasz niechęć.

    Wracając do żywic, to chyba koluniu nie zrozumiałeś, że to się stało tutaj mini-memem. xD

    że też chciało ci się to pisać i mu tłumaczyć xD

    A dlaczego twierdzisz ze jest zapsuty? Z moim ninja jest wszystko ok. Jest tyle bugow ktore wymagają pilnej poprawy, a ty sie czepiasz o to ze ninja nie stoi tak jak powinien? Moze tak jest poprawnie, a przez lata byl blad? Nasze najwieksze tradycje narodowe to nienawisc do sasiada i wszystkiego co nowe. Wyjdźcie z tego prlu ludzie

    no właśnie, może masz rację, co jeżeli aktualna animacja ninji M jest poprawna a to ninja K powinna mieć zmienioną? A pomyśl sobie że gram kobietą i teraz jest mi jeszcze gorzej mając na uwadze fakt że miała taką animacje od początku gry xD