Wiek zwierzaka

  • Witam,

    Ciężko znaleźć dokładne info jak wiek wpływa na naszego peta.


    Czytałem że są przeskoki hp co 50 lub 100 dni, ale nie rozumiem w jaki sposób i czy ma to coś związanego z wbijaniem mu poziomów. Więc pytanie czy wbijąc mu max poziom przy niskim wieku coś stracę czy nie?

  • Najlepiej jak masz pęta 3 skilowego z dobrymi statystykami startowymi i z jak największa ilością życia na 1 odżywce(żebyś nie musiał co tydzień karmić peta) i wtedy po prostu trzymasz takiego peta na 1 lvl jakieś 860+ dni z tego co mi wiadomo i wtedy Twój pet ma największe przeskoki. Przykładowo expiąc peta od razu z 1 dniem mając wbite mu 81 lvl żeby moc wbijać skile pet da Ci około 10-11% hp a trzymając go te wymagane dni będzie dawał już Ci około 20%+ (podaje przykład żebyś zrozumiał sens czekania xd). Chyba ze lubisz ładować sporo w Isa to możesz expic od razu peta cieszyć się nim itp i po osiągnięciu np 1000 dni zacząć go mieszać (zaczarowane zwierzaka czy jakoś tak) tylko bardzo drogi biznes 🫢

  • Jeżeli 100 dni daje 0.1 % więcej to po co trzymać peta 860 dni? Te 60 dni mnie wciąż zastanawia.

    „Prawdziwe piękno nie musi się narzucać, prawda — krzyczeć,
    mądrość — wywyższać się.”

  • peta opłaca sie expic tylko jak ma 860 dni+ tak jak kolega wyzej napisał i najlepiej od 1 lev typ 6 i na starcie zeby mial wysokie pz np 2.0:-) bo innych gownien nie oplaca sie poprostu trzymac:-)

  • O ile nie chcesz alastora (Nie oplaca sie robić od zera petów innych poza nim bo sama karma to krocie), to teraz na rynku jest sporo petów za pół ceny ktore zyją długo i są juz wyexpione.

    TeamPL Chwasty

    Odpady serwera Polska (banda Maciukabry): TeamPL (wyrzutki z innych gildii), BractwoPLS03 (Buractwo), Szwadron (analfabeci), Shire, WrongOfSide, Ziomale, ENAMENT, BIALYSTOK, Loyality, Titanium, ZAPLATANIv11, BDSM:
    Qiserax, Rapoman77,Zavaba

    Kalwarion,Narcos4Yu,

    BufWijnika, UtraconyNick, ElAmigaMan, Seymian, Lenofi, Wendeska

    CityUnivers, MijiaDziunia, Dinkley, Milene97, Rolniqs, YuaMai

    AgentoS007,Sisixxd

  • Czy rodzaj peta ma znaczenie ? Słyszałem, że Meley / Nessie ma o 0.1% wieksze przeskoki od pozostałych . ( 0.6 za typ 6 + 0.9 za osiągnięcie 860+ dni, a nie jak w przypadku pozostałych 0.8 ) Jest w stanie ktoś to potwierdzić ?

  • Czy rodzaj peta ma znaczenie ? Słyszałem, że Meley / Nessie ma o 0.1% wieksze przeskoki od pozostałych . ( 0.6 za typ 6 + 0.9 za osiągnięcie 860+ dni, a nie jak w przypadku pozostałych 0.8 ) Jest w stanie ktoś to potwierdzić ?

    Na pewnym progu dni i tak to w jakiś sposób się wyrównuje. Szkoda, że ten który wymyślił ten system zwierzaków w jasny sposób nie określił jak to funkcjonuje. Owszem na start ma większe przeskoki O 0.1 HP mowa o typie 6. Jednak w zbliżeniu maksymalnym wypadają na tle innych petow podobnie odnośnie stat HP.

  • Dziękuję za odpowiedzi!


    Mówicie o 860 dniach, a jest jakaś różnica konkretna jakby np zacząć expić od 840 dnia?

  • Na pewnym progu dni i tak to w jakiś sposób się wyrównuje. Szkoda, że ten który wymyślił ten system zwierzaków w jasny sposób nie określił jak to funkcjonuje. Owszem na start ma większe przeskoki O 0.1 HP mowa o typie 6. Jednak w zbliżeniu maksymalnym wypadają na tle innych petow podobnie odnośnie stat HP.

    Razador ma +- 29-31 HP na koniec


    Melej ma +- 31-34% HP na koniec


    Bazowy skok + limit. Więc jak bazowy jest wyższy to limit de fakto ulega podwyższeniu z sumy

  • Dziękuję za odpowiedzi!


    Mówicie o 860 dniach, a jest jakaś różnica konkretna jakby np zacząć expić od 840 dnia?

    Albo 801 dzień. Wypowie się ktoś kto jest pewien że pet do ekspienia musi mieć 860 dni?

    „Prawdziwe piękno nie musi się narzucać, prawda — krzyczeć,
    mądrość — wywyższać się.”

  • Albo 801 dzień. Wypowie się ktoś kto jest pewien że pet do ekspienia musi mieć 860 dni?

    Z tego co koedys czytalem to osoby pisaly ze przeskoki moga byc po 50 dniach lub po 100. Zeby miec pewnosc ze masz maksymalne przeskoki tk trzyma sie 860. 10 dni wiecej dla pewnosci

  • podepnę się z pytaniem, mieszałem mojego peta przy około 1200 dniach, ma 28,7 % PZ czy warto mieszać go ponownie gdy teraz mam 2073 dni ? Oczywiście poczekałbym do 2100 :) czy jest po prostu jakiś max limit który osiąga się po iluś dniach ?

  • podepnę się z pytaniem, mieszałem mojego peta przy około 1200 dniach, ma 28,7 % PZ czy warto mieszać go ponownie gdy teraz mam 2073 dni ? Oczywiście poczekałbym do 2100 :) czy jest po prostu jakiś max limit który osiąga się po iluś dniach ?

    Nie ma sensu go moeszac, maks jest po 860 dniach.

  • SauBaar

    Closed the thread.