Mi też dzisiaj gra wyczynia jakieś cuda.
Albo zaloguję się i nie mogę klikać, biegać, nic zrobić, chociaż widzę, że inne postacie biegają.
Albo wywali mi clienta, czasami parę razy pod rząd, przy logowaniu.
Albo nie załadują się niektóre sklepy i NPC.
Znikająca postać w wyborze postaci też mi się przydarzyła, najczęściej powodowało to crash clienta po zalogowaniu.
Zauważyłem, że problemy występowały tylko przy logowaniu postaci na bazar, w m1 czy w v3 było ok.
Coś się chyba popsuło przy przerwie technicznej xD
Edit. aaa i na czacie też widziałem osoby pytające jak teraz zarządzać sklepikiem premium. Nie wiedziałem o co chodzi, ale już wiem
To znaczy, że problem dotyczy prawdopodobnie sporej części graczy.