Zwiastuny nowej przygody - dyskusja

  • dlaczego nie, bronie zodiaka mozna kupić za 10kk każdy rodzaj oprócz łuków, gdyby był kowal co ma szanse ulepszenia jak podręcznik to do +7/8 napewno by ludzie tam kuli bronie jak i zbroje zodiaka, a także bizuterie na lvle 70+

    Jazzzy - Etolin - mental 120

  • DT z żywiołami, każde piętro inny żywioł :)) Nie liczyłbym na kowala, który nie pali, a kowal z większą szansą na ulepszanie niewiele zmieni bo nikt przecież nie będzie zodiaków na +9 tam kuć. Broni mroku też jest garstka i też jest to nieopłacalne.

    Każde piętro na czas , im wyżej tym krótszy czas do zrobienia, bronie i zbroje tytanów - w końcu ma zagrzmieć ziemia.

  • To w tym dt niech bedzie kowal który nie pali i juz. Trudny ale oplacalny

    AlBundy-WP-76LVL Ban przez "kolege" zero sprawiedliwosci GF
    BudBundy-BM-68LVL to samo co AlBundy
    Lombard-WP-75LVL Próba odnowienia OFF
    DildoIsAmU-heler-35lvl OFF
    Madrazo-Dagger-35lvl OFF
    Braveran-BM-35lvl OFF
    Cabba - New wp 55lvl Negros power
    Kyabira- Smok 80lvl (Miala byc glowna ale przez buffy w pt zostaje tak xD)

  • To w tym dt niech bedzie kowal który nie pali i juz. Trudny ale oplacalny

    i oplata u niego nie liczona w yangach tylko w wonach ;) i ze mial by taki sam %ulepszenia jak zbs to by mialo wiekszy sens

    :55: :chunjo: - SheeeN 80lvl OFF :ninjadag:
    :50: :chunjo: -DarkWolfie 100lvl OFF

  • Nie no proszę was z tym isem... To tylko zwiększy różnice między ludźmi którzy inwestują w to gruby hajs a tymi którzy robią to okazjonalnie bądź wcale... Szanujmy się IS pierwotnie polegał na zwiększeniu expa/dropa czy fryzurach żeby się wyróżniać tak było od 2007 roku dopiero potem zaczęli wrzucać szkaty z wierzchami, potem kostiumy itp... na pewno ta aktualizacja też będzie częściowo pod ISa ale mam nadzieję że będzie równie fajna dla ludzi bez tego... A propos tego nowego dunga, ciekawi mnie od którego będzie lvl, jeśli byłaby to jakaś unowocześniona wersja DT to super bo stara ma już 10 lat i mało kto to robi a dawniej była top 1 dungiem. Co to tego co ktoś napisał żeby było 100% na ulepszenie za dużo won, ludzie by tam kuli wszystko i cały rynek by zalały zodiaki+9 itp, z jednej strony spoko bo spadły by z ceny z 200-300w na 50 😅 a co jeśli u góry nie będzie kowala? Tylko np npc od żywiołów? Albo po prostu coś jak przy meley, wielki kufer z którego każdy z uczestników może odebrać szkate? Byłoby spoko ale to znowu byłby zarobek dla tych którzy farmia i lataliby na 10 kont... Więc może 2 konta na IP blokady i bajlando :D albo zrobić coś ze każde piętro inny żywioł, inny poziom moobów. Powiedzmy 20-30 poziomów i w zależności ile dojdziesz taka nagroda ładuje w Twoim eq a dodatkowo jak przejdziesz cały dung to dostajesz jakiś fajny profit typu losowy zwój dodania żywiołu 😁

  • Dobra dobra my tu gadu gadu, o nowym DT już pisałem na 1 stronie a kupony ktoś dostał? :D

    sygna.jpg

  • Myślę że to raczej miało nas skłonić do rozmowy tutaj a kuponów pewnie nie będzie 😅

  • Dobra dobra my tu gadu gadu, o nowym DT już pisałem na 1 stronie a kupony ktoś dostał? :D


    Myślę że to raczej miało nas skłonić do rozmowy tutaj a kuponów pewnie nie będzie 😅

    pisali że będzie to trzeba im wierzyć...


    Najlepsze, najzabawniejsze i najbardziej kreatywne odpowiedzi zostaną w przyszłym tygodniu nagrodzone kodami kuponów.

    Wiesz tydzień jeszcze się nie skończył :-D

  • pisali że będzie to trzeba im wierzyć...


    Wiesz tydzień jeszcze się nie skończył :-D

    Czekają na tą jedną najzabawniejszą wypowiedź :D - spróbujmy


    4cngo9.jpg

    sygna.jpg

  • Jeśli nowe skille będą dostępne TYLKO dla wysokich lvli to jak boga nie kocham pojade do tych niemiec

    Dla 1lvl update będzie później, podobno długo wyczekiwane sklepy offline, to wtedy skorzystasz.

  • Jeśli nowe skille będą dostępne TYLKO dla wysokich lvli to jak boga nie kocham pojade do tych niemiec

    Ale sezon na zbiory truskawek raczej się już w Niemczech skończył, musisz jakoś inaczej zarobić na tego ISa, żeby wyższy lvl wbić po nowego skilla :D

  • ej ktory z tych skilli bedą dla bm xD?


    Ale nowego lochu malp nikt sie nie spodziewał...

    Wydaje mi się, że ten w 0:24 . :P


    Nie no trochę grafikę zmienili. xD

  • Dużo nowości z tego co tu przytoczyliście, rękawice nowy Item do zrobienia/kupienia... Ok może coś jak pasy chociaż obstawiam raczej bony jak z butów. Nowe mapy pewnie dla 120+ więc zupełnie mnie nie interesuje, nowy skill - 9 dla każdej postaci, jeśli jeden u uniwersalny jak riposta no to pewnie jakimiś księgami a jeśli każda klasa będzie miała jeden własny jak wola życia dla bodziaka no to tutaj się zaczynają robić schody bo trzeba będzie wbić jednak 120 żeby to wbić na M/G/P ale raczej myślę że to pójdzie w tym kierunku bo wyższe lvle może 140 wejdą. Nie wiem na ile będzie mi się chciało osobiście to wszystko ogarniać biorąc pod uwagę mało wolnego czasu na gre a już na pewno na wbijanie wyżej niż obecny 105...

  • Dobrze, że przestałem grać w tą gre. Oni dalej swoje. Nic dla niskich lvli. Tylko mapy dla wysokich lvli i oczywiscie itemshop pod te mapy. Napewno beda jakies nowe przepustki w isie i duperele.

  • Dobrze, że przestałem grać w tą gre. Oni dalej swoje. Nic dla niskich lvli. Tylko mapy dla wysokich lvli i oczywiscie itemshop pod te mapy. Napewno beda jakies nowe przepustki w isie i duperele.

    kurde jeszcze nie weszlo a ten zna kazdy szczegol :D

  • Sklepy offline? Jak Metin tego nie uciągnie widząc co się teraz dzieje...