Rozmowy konTROLLowane Polyphemos

  • hłupoty gadasz u zoltych zawsze bylo 7-10 sklepow a u czerwonych jest 3x tyle,,

    No to chyba na innym serwerze gramy. Kilka tyg temu po 20+sklepow bylo u zolty. A u czerwonych z 30+. Obcenie jest po max 10. Dali slaby event to jest 10% wiecej ludzi na chwile. 100lvl wbity i moge powiedziec ze tylko 3-4 gildie graja na tym serwerze i trzymaja ceny skrzyni. Jest minimalna liczba itemkow 5b na sell. Minimalna liczna itemkow +9.bran z nieb lez +9 czystej juz od 3dni nie ma na sell. Alchemia nie istnieje. Nie ma zadnych perf mitykow na sell. A granata nawet do miksu mityka nie ma

  • co

    No to chyba na innym serwerze gramy. Kilka tyg temu po 20+sklepow bylo u zolty. A u czerwonych z 30+. Obcenie jest po max 10. Dali slaby event to jest 10% wiecej ludzi na chwile. 100lvl wbity i moge powiedziec ze tylko 3-4 gildie graja na tym serwerze i trzymaja ceny skrzyni. Jest minimalna liczba itemkow 5b na sell. Minimalna liczna itemkow +9.bran z nieb lez +9 czystej juz od 3dni nie ma na sell. Alchemia nie istnieje. Nie ma zadnych perf mitykow na sell. A granata nawet do miksu mityka nie ma

    co w tym dziwnego? jest większe zapotrzebowanie niż ilośc itemów . Zresztą to normalne że z biegem czasu jest mniej ludzi bo hype mija, ludzie dorabiają się jakichś itemków +8 spalą na 9 i kończa gre taka mentalnośc zwykłych graczy niedzielnych, Dziwisz sie, że nie możesz kupić czystej 9? może dlatego, że na taką branze jest więcej chętnych niż Ci się wydaję bo każdego stać na to by dodać bony we własnym zakresie. itemów 5b jest tyle że nie schodzą ;9 ale fakt trochę się uszczupliło i to tak powiedziałbym z 20-30 % ludzi ale tez nowy serwer doszedł który mam nadzieje niedługo zmerguja z tym :) w sumie fajnie by było gdyby cała caprture upchac do jakiegoś nowego krolestwa na amicicy:D i tak powstała by nowa nacja Carptura :P

  • Witam!

    Od dziś będę się Wami opiekował!

    Liczę na ciekawe dyskusje :)

    Jedyne o co proszę to o brak wulgaryzmów :D

    Pozdrawiam.

    nie gram na tym serwerze, ale, że nikt cię nie przywitał to ja to zrobię : WITAJ :-) !

  • Witam!

    Od dziś będę się Wami opiekował!

    Liczę na ciekawe dyskusje :)

    Jedyne o co proszę to o brak wulgaryzmów :D

    Pozdrawiam.

    Chłopie zanudzisz się na tym serwerze, on już ledwo zipie. Prawie nikt tam już nie gra :miffy:

  • Polyphemos,
    w tym temacie możecie pisać o sprawach związanych z serwerem, nawiązujących do danego serwera lub luźnych, ale w granicach rozsądku.


    Pamiętajcie, że tutaj również obowiązuje Regulamin Forum, jak też i Regulamin działu Dyskusje. Wszelkie dialogi prowadzić należy w granicach dobrego smaku, a wypowiedzi pisać dłuższe niż 1-2 słowa. Typowy spam dla spamu będziemy mordować. biggrin.png Wulgaryzmy i inne pochodne tego typu również.


    Moderator Forum będzie oceniał przydatność wypowiedzi.


    Administrator Forum ;)

  • Dużo graczy jest na tym serwerze?

    Boty dominują.


    Szkoda, że tak mało ludzi jak tak jest


    Moderator Freya:
    Poprawiłam i połączyłam posty.

    Czy znowu to manersko się wpycha i banuje?” (Bez urazy <3 )
    Masz pytanie lub uwagę zapraszam na pw (nie zagryzę)
    Posty nie są spam/offtop i proszę je zostawić
    Pozdrawiam serdecznie

    Edited 3 times, last by Freya ().

  • Szkoda, że tak mało ludzi jak tak jest.

    no tak ale jest bardzo barzdo dobry GM utgard a raczej Sgm więc bedzie malo botów, Utgard to jest szkoła Wardena jeszcze o ile sie nie myle, więc jeżeli to jego uczeń to mowi samo za siebie.
    z kolei z calego serca mojego i calej duszy mojej chcialbym odradzic gre na serwerze corundum gdyz iksmina tam pełni rolę sgm a to jest bardzo slaby gm ledwo co przejela piecze nad jawą gdy warden opuscil ten serwer to odrazu zaprzepaściła dorobek jego zycia


    Moderator Freya:
    Poprawiłam cytat.

    A poza tym uważam, że bazar powinien być usunięty

    Edited once, last by Freya ().

  • Będzie ten serwer miał dobrze jak od szkoły Wardena jest utgard. Mało już gm lub sgm z prawdziwego zdarzenia. Warden jeszcze jest w teamie?

    Czy znowu to manersko się wpycha i banuje?” (Bez urazy <3 )
    Masz pytanie lub uwagę zapraszam na pw (nie zagryzę)
    Posty nie są spam/offtop i proszę je zostawić
    Pozdrawiam serdecznie

  • Dużo graczy jest na tym serwerze?

    Boty dominują?

    co każde ch a zapewne przeważnie w m1/m2 :miffy:


    GG:68460527

  • Witam. Zacząłem na tym serwerze wczoraj, a zachęciła mnie informacja o walce z inflacją. Gram dopiero od około 3 miesięcy w metina, a te pierwsze kroki postawiłem na serwerze Corundum gdzie inflacja nabrała takich rozmiarów, że jedynymi powodami dlaczego jeszcze ktoś decyduje się grać na tym serwerze to albo ma już inną postać szeroko rozwiniętą i się wspomoże, albo korzysta z nielegalnych oprogramowań ale głównym powodem jest to, że jest bardzo łatwo kupić wirtualne pieniądze za PLN. Na początku jeszcze tego nie widziałem natomiast kiedy podszedłem do nauki o grze to jakie daje możiwości podczas rozgrywki co i jak należy robić z ulepszaniem, rozwijaniem itp. itd.- Zauważyłem to jak na innych serwerach wygląda sytuacja finansowa. Na ten moment gdy skrzyżowałem miecze z Metinami i potworami na Polyphemos mam pewną uwagę. Ograniczony został drop yang, ceny kupna u npc są standardowe, a ceny sprzedaży zdecydowanie obniżone,(tu nie jestem na 100%pewien)-wynagrodzenie yang za questy obnizone to z kolei powoduje odwrotny problem gospodarczy jakim jest aprecjacja. O co mi chodzi? Tłumaczę. Jeżeli nie będzie zbilansowanego systemu finansowego na tym nowym serwerze to zainteresują się sprzedawcy yang za pln. Dlaczego? Dlatego, że to żyła złota bardziej się opłaca z tego serwera sprzedawać bocone yangi bo mniej a za wyższą cenę. Ja mogę się mylić nie mieć racji bo jestem nowy i do końca mogę nie wiedzieć czy nie rozumieć organizmu gry.

  • Tamivak dokładnie tak teraz działa rynek na tej grze. IS obecnie jest rzeczą konieczną i też trzeba trochę inwestować by coś mieć. Na tym serwerze to kwestia 2 miesięcy i będzie tak samo jak na pozostałych serwerach. Później ludzie będą robić masowo instancje z meley i yangów jeszcze tonami przybędzie. Tak praktycznie każdy serwer wygląda a na końcu jest fuzja bo jest za mało graczy by gf utrzymywał serwery.

    Czy znowu to manersko się wpycha i banuje?” (Bez urazy <3 )
    Masz pytanie lub uwagę zapraszam na pw (nie zagryzę)
    Posty nie są spam/offtop i proszę je zostawić
    Pozdrawiam serdecznie

  • Witam. Zacząłem na tym serwerze wczoraj, a zachęciła mnie informacja o walce z inflacją. Gram dopiero od około 3 miesięcy w metina, a te pierwsze kroki postawiłem na serwerze Corundum gdzie inflacja nabrała takich rozmiarów, że jedynymi powodami dlaczego jeszcze ktoś decyduje się grać na tym serwerze to albo ma już inną postać szeroko rozwiniętą i się wspomoże, albo korzysta z nielegalnych oprogramowań ale głównym powodem jest to, że jest bardzo łatwo kupić wirtualne pieniądze za PLN. Na początku jeszcze tego nie widziałem natomiast kiedy podszedłem do nauki o grze to jakie daje możiwości podczas rozgrywki co i jak należy robić z ulepszaniem, rozwijaniem itp. itd.- Zauważyłem to jak na innych serwerach wygląda sytuacja finansowa. Na ten moment gdy skrzyżowałem miecze z Metinami i potworami na Polyphemos mam pewną uwagę. Ograniczony został drop yang, ceny kupna u npc są standardowe, a ceny sprzedaży zdecydowanie obniżone,(tu nie jestem na 100%pewien)-wynagrodzenie yang za questy obnizone to z kolei powoduje odwrotny problem gospodarczy jakim jest aprecjacja. O co mi chodzi? Tłumaczę. Jeżeli nie będzie zbilansowanego systemu finansowego na tym nowym serwerze to zainteresują się sprzedawcy yang za pln. Dlaczego? Dlatego, że to żyła złota bardziej się opłaca z tego serwera sprzedawać bocone yangi bo mniej a za wyższą cenę. Ja mogę się mylić nie mieć racji bo jestem nowy i do końca mogę nie wiedzieć czy nie rozumieć organizmu gry.

    Nie wiem ile będzie dropić yang ze skrzyń meley, ale to te yangi ustalają cenę skrzynek. Cenę skrzynek Hydry czy razadora (a tym samym nemere) ustalają ceny przepustek