Posts by EcRee

    Na presubie czy maxi maxi wp potrzebuje minimum 70% żeby na spokojnie bić sobie na auto łowach. Na diabły wskazane 60%+ + mityczny granat/siła błyskawic w broni/ talizman błyskawic +1 + pet ( boczuś/khan) i wbijasz sobie z 75 do 95 w 2 tyg. Defa mozesz miec nawet i 400 nie ma on znaczenia

    Kilka wizualnych bugów poprawiają, a zajmuje im to 3,5h+ skoro ostatnio potrafiliście przedłużać auto łowy to może w końcu zatrzymacie czas na ISie w momencie jak serwer jest wyłączony? Aktualnie leci mi czas na full isie, kostiumach, auto łowach... Ceny za ISa non stop podwyższacie (przykładowo kostiumy czy wierzchowce), a czas trwania z tygodnia na tydzien coraz krótszy bo non stop przerwy po kilka godzin...

    Tak teraz się spytam o evvent rybacki i puzzle.

    Wyłowić ileś tam setek puzzli to nie problem. Kiedy wy je przerabiacie jak po wyznaczonych godzinach nie można już łączyć? Ja teraz miałem 600 szt puzzli to przerobienie tego zajęło mi około 40 minut więc sporo a w miarę szybko i cały czas klikałem

    No dzielisz sobie czas, jedni nie przerywaja animacji i w tym czasie układają. Ja wole najpierw 2h łowić, a pozniej 2h układać :D. Co jak co, ale w rybakach tez powinna byc możliwość grania za kilka szkat, bo po kilkudziesięciu minutach tych puzzli można oczopląsu dostać...

    zakładam/zdejmuje szarfe i mi animacje przerywa, wiec moge lowic po 800-1200 puzzli w 1h :) oczywiście wedka weglowa + wnetrznosci :)

    Zostały zwrócone sm za produkt niezgodny z opisem. Jeśli zwrócono wam całą kwotę to jest wiadomo, że wszystko z tego trzeba oddać. Nie ma co marudzić i podziękujcie artowi za zajęcie się sprawą i jej rozwiązaniu.

    Tu nie chodzi o samo narzekanie na zwrot Sm a fakt iż ludzie wymieszali kostiumy bądź przenieśli bony z poprzedniego, rekompensata tego nie uwzględniała...

    tak ciężko zerknąc na informacje pod nickiem ?


    Jeżeli chodzi o truty to osobiście nie widziałem sr. 40+ za 20 w ale za 24 już spokojnie da się kupić

    Wyobraź sobie cwaniaku, że na smartfonie pod nickiem nic sie nie wyświetla, a zresztą to mi ma zależeć żeby uzyskać prawidłową odpowiedź? Równie dobrze moge powiedzieć cenę z innego serwa i gościa wprowadzę w błąd... Po prostu myślcie czasami

    Kiedy nauczycie się pisać nazwe serwera na którym gracie?


    Skoro masz szklo to obserwuj rynek albo napisz do ludzi co sprzedają trutki

    1. Z węglową bez problemu zrobisz 800-1200 puzzli na 1h. Zależy jakie u Was ceny otwarć, ale przeważnie taka wędka zwraca się po 3-4h łowienia.

    2. Idź sobie do v2 i ściągaj wsio co się da, na 61 też tam całkiem przyjemnie lecą szkaty

    Wybór broni jest prosty:

    Budżetowa lub do 90 lvl bambus +7/+9 40sr+

    od 90 lvl Szczęki smoka 2x diabły :)

    Jaki jest sens zmienianie broni na zaledwie 5 lvli, ktore na autolowach zajma max z tydzien czasu.. kupujesz bambusa +9 sr 35%+ i lejesz tym do 105 a później zmieniasz na zodiaka. Inne wyjscie to bron mlodego bohatera na 60/70 lvl

    Po tym jak naprawiali autołowy to właśnie focus przestał działać :). Zawsze tak jest że naprawią jedną rzecz, a zepsują trzy inne :thumbsup:

    Nie dotrwałem do końca, bo mi się nie chciało i za bardzo męczyło mnie czytanie tego chaosu.


    Ostatnio expilem na bigu likanem ze skillami na m lvl 70+ i przy odpale: rak, medal bohatera plus pd z lasu (łacznie 200%) wbijanie jednego lvla zajmowało około 1h. Z białymi roskami mialem zaledwie 570 defa (postać bez pamiatek), a do pż 10% w eq. Więc wcale nie musisz się tak zbroić. Dobij na luzie 61, kup tarcze +9 15 blok i sobie klepniesz w v2 na spokojnie w kilkanascie godzin 75lvl

    Autolowy po ostatnich zmianach i dzisiejszej pseudo naprawie nadal wieszaja sie na elementach mapy - drzewa, kolumny itp. Przed wprowadzeniem zmian postac jak nie mogla dojsc do mobow to zmieniala target bardzo szybko (kilka sekund) a teraz bedzie próbować przejsc az jej manualnie czlowiek sam nie ruszy...

    Wprowadzają logowanie dwuetapowe za pomocą kodów SMS i smartfona. Koniec z dzieleniem kont i najprawdopodobniej z ich sprzedażą bo nie będzie można odpisać.

    Zmiana na + bo nikt ci nie wyciągnie alchemii nawet jak posiada passy do konta :thumbsup:

    * zmiana podobno nie będzie obowiązkowa ale znika całkowicie wsparcie jak ktoś obrobi ci konto

    Takie opcje sa juz w innych grach i nie jest to rozwiazanie na stałe. Jak zechcesz to odłączysz konto od danego numeru tel i problem z głowy

    Dramat, miało się zacząć o 8 to się zabrali za to o 9 i już 4h serwery wyłączone. Te autołowy faktycznie tak ciężko ogarnać czy robiąc je zepsuli 5 innych rzeczy?


    Art mysleliscie już nad rekompensatą? Autolowy kupione kilka dni temu i nie działają jak powinny plus serwer za chwile pol dnia bedzie offline wiec pozostały IS też sie marnuje jakby nie patrzeć

    Pytanie co tym razem zepsują :D. Już dawno powinni pisać tą grę na zupełnie innym silniku i wystartować ze wszystkim od nowa - z lepszą grafiką i mniejszą ilością bugów. Ale znając ich polityke wycisną ile się i poczekają aż samo padnie :D

    Jesli chcesz zacząć od zera to jedyne sensowne serwery to Carpathians i Corundum na tym pierwszym nie ma autołowów vna drugim są. Codziennie masz 2 eventy zmianki, dodania rady, egzo i wiele innych


    A czy warto to kwestia tego ile masz czasu wolnego, bo jesli bedziesz grac przynajmniej 3h dziennie to za rok jakies wyniki powinienes miec bez zbednego ladowania w IS a jak nie masz tyle czasu nie ładujesz złotówek to sobie odpuść, szkoda nerwów

    Autołowy wieszają się na każdej możliwej przeszkodzie... Weźcie to naprawcie bo bez sensu ich używać,a tym bardziej płacic za wersje premium skoro postac nie ma szansy paść, bo niczego nie bije ,tylko przez kolumny probuje przejść przez 5 min xD. Btw widzę że wierzchy kostiumy i inny syf również podrożał, a info na ten temat nie ma :)

    Jeśli nie ruszą z jakimiś eventami to za chwilę nie bedzie czego zbierac z Amicici i Carptury :D. Dużo osób wleciało tylko na miesiac co by sobie trochę SM zarobić i jak zobaczyli, że topka jest dla nich nieosiągalna to wrócili na stare "śmieci". Do tego oba serwery były zdominowane przez boty, więc jak przestało im się opłacać je stawiać to nagle skonczył się problem z logowaniem na serwer:)

    Nie warto bawić się w żala. Zrób alchemie przynajmniej legendarną lub mityczną matową to poczujesz różnice (rubin z wartością i średnimi minimum)


    Zresztą na 90 lvlu i tak nie masz specjalnie możliwości podbicia dmg w metki. Musiałbyś wbić 105 założyć glewie + hełm z atakiem na 100lvl + kolce na 95 wtedy dopiero będzie to jakoś wyglądało