Rozmowy serwera Etolin

  • A co do florka to materiały sie napewno znajdą jeśli chcesz poogladać.

    Podsumujmy floriana inteligencje jednym ssem z filmu gdzie przy okazji znęcali się nad 81lvlem. xD

    BEyCyG0.png

  • muszę cię zmartwić, ciebie też tu większość nie zna i ma cie w 4 literach, takie życie nie martw się xD

    muszę przyznać ci rację kolego, zawsze mieli nas pionków i w 4 literach czy to mnie czy to ciebie pochodzimy z tej samej wioski noobów xD

    Niektórzy ludzie nigdy nie umierają.Ci ludzie nazywani są "legendami".Chociaż są martwi, ich pomysły nadal żyją w innych ludziach.

  • Tak to już jest z plotkarami typu critic xD

    Źle usłyszy i swoje 2 zdania dołoży :D


    Nie bądź chorągiewką i porozmawiaj z żoną, a może dowiesz się kto jest plotkarą i bajkopisarzem. Oby ci nie było głupio, jak się dowiesz kto ;)

  • Nie bądź chorągiewką i porozmawiaj z żoną, a może dowiesz się kto jest plotkarą i bajkopisarzem. Oby ci nie było głupio, jak się dowiesz kto ;)

    Przecież Ty odpisujesz tylko na posty, które Ciebie dotyczą więc gdzie ta Twoja konsekwencja?

    To był pierwszy i ostatni post mój w Twoja stronę i żegnam.

  • Przecież Ty odpisujesz tylko na posty, które Ciebie dotyczą więc gdzie ta Twoja konsekwencja?

    To był pierwszy i ostatni post mój w Twoja stronę i żegnam.

    To widzę, że nie wyciągnąłeś żadnych wniosków i nie czytałeś ze zrozumieniem kilkudniowej dramy. Niektórzy ludzie nie bronią wyłącznie swoich psiapsiółów od lajków, czy znajomych z gildii. Dla niektórych ważniejsza jest prawda niż kolesiostwo. Pozdrawiam

    (KęKę- Safari, potraktuj jako piosenkę dydaktyczną)

  • Mówisz jakby to była kiedykolwiek jakaś moja koleżanka xd

    Oczywiście,że nie była bo gdy poprosiła Cię o przysługę to odpowiedź była spoko.Jak łaziłaś xx razy na jej tablice pisać to też nie była,❤też oznaczają wroga.A nie czekaj lajki nie dla Ciebie tylko lorint'a na odchodne tak zadziałały,że wymyśliłaś bajkę o ss?Kto normalny wysłał by ss'a w którym pogrąża siebie samego?To samo zachowanie co do Beatles przestał dawać + to obraza majestatu.xD Dorośnij bez pozdrowień.

    Ps: Mogłaś o tym pisać gdy konto na forum istało,wtedy była by konfrontacja .

    Eklo patolin.

    " Większość kulturystów jest przetrenowanych jeśli chodzi o ilość wykonywanych serii, a niedotrenowanych jeśli chodzi o intensywność treningu " - Dorian Yates



    D. <3

  • Oczywiście,że nie była bo gdy poprosiła Cię o przysługę to odpowiedź była spoko.Jak łaziłaś xx razy na jej tablice pisać to też nie była,❤też oznaczają wroga.A nie czekaj lajki nie dla Ciebie tylko lorint'a na odchodne tak zadziałały,że wymyśliłaś bajkę o ss?Kto normalny wysłał by ss'a w którym pogrąża siebie samego?To samo zachowanie co do Beatles przestał dawać + to obraza majestatu.xD Dorośnij bez pozdrowień.

    Ps: Mogłaś o tym pisać gdy konto na forum istało,wtedy była by konfrontacja .

    Eklo patolin.

    Chyba lepiej wiem z kim się znam, a z kim nie. Oznaczanie się z serduszkami w "kto napiszę następny" I jednorazowa rozmowa na gg to nie znajomość, ale ok, przyjaźnie się z shadow:(((

    Celtycki-Dzik  Nameczaner przepraszam, oklamalam was.



    Wybaczcie plis, a ty Ayen dalej się wtrącaj w moje życie i dalej próbuj dzika obrócić przeciwko mnie swoimi bajkami, ona głupia nie jest, więc ci nie wyjdzie :))))


    + A po kij miałam robić jakieś dramy z tą laską skoro ją po prostu zablokowałam I miałam wywalone? xddd

    Dalej nie czaję tego waszego probowania na siłę obrażenia mnie, ale probojcie dalej, słabo wam idzie na razie.


    Moderator Ascoran:
    Połączyłem posty.

    :???:

  • Eylis właśnie dlatego iż nie uważam Ją za głupią napisałem ten post. Przestań spamić o tym wtrącaniu w życie, już raz się zasłaniałaś kłamstwami i ci to popuściłem.

  • Eylis właśnie dlatego iż nie uważam Ją za głupią napisałem ten post. Przestań spamić o tym wtrącaniu w życie, już raz się zasłaniałaś kłamstwami i ci to popuściłem.

    Ja bym na twoim miejscu najpierw komuś udowodniła, że kłamie, a dopiero potem tak pisała na forum , ale spoko XD

    Aż tak Cię zabolało, że Cię olałam, że teraz każdemu wyjesz jaka to ja zła? Ojej, nie jest mi przykro.

    :???:

  • Już raz wkleiłem całą rozmowę z PW na forum gdzie sama się o nią upominałaś. Wynikło z niej, że klasycznie paliłaś jana i zamilkłaś

    Mam dowody i Małgosia już je widziała dawno, nie chciałem Ci uprzykrzać życia i postanowiłem pokazać je jedynie nielicznym, na których opinii mi jako tako zależy

    :)

  • Ayen znowu Ci się dyskusje pomyliły?:rolleyes: :thumbdown: