Posts by K4RAMBA

    Patrząc na zaangażowanie osób będących na Polsce to jedyny warunek by pozostać w teamie :)

    Boty spamią 24h/7 w red przerabiają sobie odłamki energii i nawet się z tym nie kryją bo na ch1 na legalu sb to rb a jak nawet jest jakiś GM to udaje że tego nie widzi...

    od 2014r nikomu boty na Energie nie przeszkadzały a teraz ktoś na to zwraca uwagę? Będąc nawet w teamie nic ci to nie da. Możesz się tylko się cieszyć że marni cziterzy mają dostęp tylko multihacka czy krystal bota. Jeśli dodano by możliwe funkcjie które istnieją typu kick Hack to byś do gry się nie zalogował. Przynajmniej macie tanie kryształy nic tylko się cieszyć, uciekam bo dużo pracy w c++ , python czeka. Pozdrowienia dla wszystkich znajomych z Polski i Etolin :)

    Ja to już słyszałem 4-5 lat temu i nadal ludzie grają i metin stoi i będzie dłużej stał niż Facebook

    Przychodzi taki czas kiedy duszki wracają i zaczyna się prawdziwa magia kiedy rynek nie chroni uciekających 8|

    Dzień Dobry wszystkim 8)

    czasem chciałoby się skomentować kilka postów wyżej albo wrzucić suchara do tej całej herbaty. Szkoda czasu i zachodu bo herbata się wyleje, taka mała anegdotka na miły początek dnia ;)

    Naksen ziomeczku przywołuję cię z zaświatów daj suchara

    zabrał się za tych cziterów- Przybyłem, odczytałem, parskałem śmiechem:thumbsup:. Nazywajmy sprawy po imieniu, gf stworzył zabezpieczenie które banuje boty, a pseudo cziterzy których nazywam cziterową hołotą jeszcze nie ogarnia jak to obejść.

    muszę cię zmartwić, ciebie też tu większość nie zna i ma cie w 4 literach, takie życie nie martw się xD

    muszę przyznać ci rację kolego, zawsze mieli nas pionków i w 4 literach czy to mnie czy to ciebie pochodzimy z tej samej wioski noobów xD

    2016/2017 w tych czasach jeszcze grałem. Miałem tyle ile miałem nie było ani źle ani dobrze, poznałem wielu topowych graczy ale nigdy nie słyszałem o ItsDemonWolf i nie wiem nawet kto to do dnia dzisiejszego.

    Czasem się dziwie że ludzie znają mnie lepiej niż ja sam xD a ja ich nie znam :rofl:

    Dlaczego miałyby nie odróżniać? Jeżeli wg kogoś nick w grze przekłada się na jego podejście do życia realnego to chyba ktoś nie ma w ogóle dystansu

    Mam taki dystans do tej gry że dziś jestem a pojawić się mogę za pół roku :thumbsup: Potrafiłbyś wszystko sprzedać lub wyrzucić wszystko na glebę jeszcze dziś i udowodnić że ta gra nie ma żadnego wpływu na ciebie? Bo w jakimś sensie jest to przełożenie na real, np nie potrafienie odciągnąć się od gry. Nie będziemy pisać tu nickami bo po co. Dużo jest graczy co by nie wytrzymały bez jednodniowej przerwy w metinie. Wiadomo każdy w jakimś stopniu spędza tu miło czas, lecz dziwi mnie to że codziennie wykłócanie się o ilość setek np:ile ich klikasz, proste masz to klikasz jeśli ich nie posiadasz nie klikasz. Dziwne akcje z wylogowaniem się jest x w nocy to się idzie spać, lub idzie się na nocną zmianę do pracy. Czy zaczynając przygodę z metinem 10lat temu czy tam x czasu temu, spodziewałeś się tego że powstanie takie bagno które w takim stopniu wciągnie ludzi że będą codziennie obrzucać się [ciach] . To jest oczywiście moje zdanie i punkt widzenia. Więc nie dziw się czemu przekładam to na realny świat. Człowiek cywilizowany powinien pokazać trochę inteligencji i manier dobrego wychowania w tym wirtualnym świecie. Jeśli sądzisz inaczej o wychowaniu i manierach to coś jest nie tak, bo każdy jest kozakiem za metalowego pudła. Dziękuje i dowodzenia:)


    Moderator Ascoran:
    Usunąłem niestosowne wyrażenie.

    Jakie trzeba mieć wysokie mniemanie o sobie oraz jak bardzo trzeba mieć zryte w głowie przez metina, żeby dawać sobie przedimek Bóg, Bogiem, Bogami, Bogini itp... Gra, grą ale to już podchodzi pod zakład psychiatryczny. Zawsze zastanawiało mnie to, czy takie osobniki odróżniają rzeczywisty świat od wirtualnego. Nie mogę sobie tego wyobrazić jak by taka osoba usiadła na sprężynowym koniku na placu zabaw i wywijała miotłą, krzycząc giń czerwona zarazo za chwile użyje skilla konnego. Wasze dzienne wykłócanie się o metina coraz bardziej wskazuje na oderwanie od rzeczywistości.

    Dn0ohP0.jpg

    Śmieszny to jesteś pisząc to stojąc co chwilę w kole. Jakieś tam zadymy weryfikacje a zarazem wojny gildii unikasz jak ognia.
    Elo


    co do tego ss I do tych pajacow! to Ty zrobiłeś największego pajaca z siebie (chyba nieświadomie) jak miałeś live na it podczas zadymy . Twoja bezradność bieganie po wody yang I kupowanie set z is. śmiech na sali . więc zamilcz bez odbioru.

    Z punktu widzenia nie grającego gracza czyli mnie, ten screen jest żałosny. Ponieważ grupa raczy jest jest AFK albo robi sobie sellfi w kole po prostu spędzając czas miło grając w gre, gracz który zrobił to zdjęcie może być pozbawionym uczuć anarchistom bez żadnych skrupułów. Dla mnie jest to pozbawienie zasad moralnych jak i dobrego wychowania. Może autor tego screenshot szuka jakieś atencji na forum, bo czuje się osamotniony. Lecz to tylko punkt widzenia człowieka który nic nie wnosi do gry i nie trzyma żadną z stron 8)

    Mordetis zrobiłeś kilka błędów rzeczowych. Można porównać twój czas siedzenia w społeczności metin2 a mój. Ja loguje się raz na kilkanaście dni, by przywitać się z starymi znajomymi i pozawracać czasem pupę
    @Naksen na forum czy to @M4VericK w grze. Czasem porozmawiam z @KilerNo0bs czy tam innym graczem na ts. Lecz rozmowa nie tyczy się gry bo mnie to nie interesuje a prawdziwego życia. 4 dni temu pierwszy raz od 2msc rozmawiałem z Jaremą, zapytał się gdzie byłem jak mnie nie było? na pewno nie siedziałem w społeczności metina, jak to ty robisz. Nawet zwróć uwagę głupie porównanie odpisuje ci na forum po kilku dniach, a jaka jest twoja reakcja na forum na jakieś tam posty?(nie musisz odpowiadać). Gram w tą grę tyle że nawet nie mam czym pochwalić się w sygnaturze nie to co ty. Więc to co powiedziałeś jest wyssane z palca, ja nie mierze swoją miarą lecz najprawdopodobniej mierze twoją bo dalej siedzisz w tym bagnie i uczestniczysz biernie w tym całym przedsięwzięciu. Nie trzymaj urazy do siebie Morderis bo nic do ciebie nie mam. Tylko odpisuje na posta i to tyle. Ps tak dawno nie byłem na tej społeczności że nawet nie pamiętam cię, nawet nie wiem kim ty jesteś i na czym grasz, tylko coś mi świta że taki ktoś był na forum i tyle. Jedno co mogę powiedzieć i czego się dowiedziałem @ArixanBogiem robi dobrą robotę i najprawdopodobniej ma jedną z najlepszych postaci na pl'u, co nie zmienia faktu że dalej mi się on źle kojarzy, nie trzymam jakoś do niego urazy żeby przekręcać pewne fakty jak to robiła i nadal robi duża część osób. Arixan jesteś dobry tle mam ci do powiedzenia. A jeszcze jedno nie musicie odpowiadać na posta bo jest wielkie prawdopodobieństwo że nie otrzymasz odpowiedzi lub ją otrzymasz po 1/2msc tak często tu bywam. dziękuje i dowiedzenia :)


    Moderator Ascoran:
    Poprawiłem jedno słowo na bardziej odpowiednie.

    o co teraz jest spina?

    Spina teraz jest o to co od zawsze, są wakacje normalni ludzie jadą na wczasy lub wypoczywają na dworze. tzw hołota tej pięknej społeczności lub jak kto woli napinacze którzy spędzają wakacje na górze sohan czy tam w jakieś jaskini smoka, nie wiedzą nic o Bożym świecie. Z doświadczenia wieloletniego i obcowania z tą społecznością pragnę zwrócić uwagę że ten gatunek gracza, najprawdopodobniej nawet nie zdają sobie sprawy że już jest noc, może przyczyną nie zauważania pory dnia jest brak okien w piwnicy. Najlepszym dowodem i tłumaczeniem tego zachowania jest ładowanie w IS do oporu żeby upokorzyć innego gracza na arenie metina. Pragnę zwrócić uwagę że nie każdy gracz nie ładuje w grę, bo woli spędzić czas z rodziną poza domem lub opuścić rodzinne strony aby nabrać energii na kolejny rok. Metinowy nerd czy jak ktoś woli napinacz tego nie rozumie, jeśli nudzi mu się w grze to zawsze będzie wyciągał syf na forum by zwrócić na siebie uwagę, ponieważ schowek pod schodami staje się dla niego nudny, o wakacjach można tylko pomarzyć bo złotówki poszły na is a nie w siebie. Taki żarcik na koniec:wakacji nie ma ale jest magiczna szata :thumbsup: Dziękuje i dobranoc :)

    Codziennie nie banuję, nie zawsze dana osoba osiąga kumulację punktową. Czy używam wulgaryzmów? Owszem, używam, ale nie na forum. Co do blokad w grze to przez kilka lat nadałem ich już kilka tysięcy, ale odsetek tych za wulgaryzmy względem tych za czity jest znikomy, więc nie wiem czym tu się fascynować, że tak banuję za wulgi. :)

    Nie Banują codziennie :D żeby dostać takiego bana na stałe za wulgaryzmy to graniczy z cudem. Wiem co mówie bo zebrałem pewnego czasu tyle punkcików a konto stoi jak stało :)

    Quote from Lexio

    A kilka lat temu Disturbed wygralo turniej gildyjny, czego nie zrobilo irre.

    Lexio czy ty próbujesz zmienić historie, disturbet było top2 więc nie wygrało z tego co pamiętam był to rok 2014 i okolice maja i wygrała gildiia z niebieskich UnitedDevils :D i dzięki Jarkowi40 który nie zastosował się do zasad i jeździł na wierzchowcu. jego magiczne ctr+h przypominam że united byli niebiescy. pozdrawiam

    zakładam że własnych zdjęć z reala ani filmów nie masz tyle co z metina xd

    Witam bardzo serdecznie. Bracie Jezzy wiesz niektórzy mają różne fantazje, fetysze, hobby. Np kolekcjonowanie Znaczków, Monet ale nie wiem czy kolekcjonowanie ss to hobby czy fetysz podglądania czyjeś postaci. Nie wiem co można z takim ss zrobić? Jedyne co mi przychodzi do głowy wsadzić w ramkę albo lepiej powiesić sobie nad łóżkiem lub bo od razu oblepić cały pokój. Proszę państwa i metinowy pokój gotowy.

    @Art drogi przyjacielu mam inne pytanie, czy z serwera Jawy planowane są bilety podróżnika w dalekiej lub krótkiej przyszłości. Gdyż tamten serwer wieje pustkami. serwer jest już zniszczony od samego początku przez Armię chińskich botów. Co byś radził czekać na bilety? Czy postać sprzedać na jakimś portalu i kupić sobie nową na innym s?