Posts by turboo

    Przydałyby się 30d/60d warianty nakładek na broń, które wraz z kompletem kostiumów dają bonus zestawu - np. Dokkebi. Kostiumy 30/60d są możliwe do zdobycia, ale nakładki tylko 15d co przy obecnej długości trwania oferty może pozwolić na jedynie 30d bonusu zestawu 150pd (jedna nakładka kupiona na początku i jedna pod koniec trwania oferty w IS).


    Czy w najbliższym czasie będą w IS Waleczne lwy? W ubiegłym roku były w ramach oferty jubileuszowej, teraz niestety nie Ascoran

    Kiedyś były kostiumy na 365 dni ze skrzyni rzeźnika demonów i moim zdaniem powinny wrócić oraz zostać dodane nakładki z takim czasem.

    Fajnie ze zrobiliscie te lizaki potęgii jako jedną z glównych nagrod w kole wielkanocnym,szkoda tylko ze kiedyś to bylo co chwile normalnie do kupienia w IS"ie za jakies 150 sm xD,a teraz wciskacie ten sam kit jako cos innego ,zeby tylko wycisnąc jak najwiecej tych cebulinów z polaków .Nawet sie nie chciało czegoś podobnego stworzyc i dac do koła, tylko perfidnie to samo wcisnąć do koła ,a z zwyłkych ofert w is"ie usunąć.

    Kiedyś można było wylosować lizaka w kole, była to jedyna możliwość aby go pozyskać. Ludzie ładowali po 8ksm z czego mieli trzy lizaki oraz 2-3 kościanki na 30minut. Osoby, które ładowały w koło specjalnie zostawiali odpały na dymy. W ciągu roku, można było kupić lizaki na 7 dni w is podczas świąt oraz na święto zmarłych, dodatkowo były zawsze jakieś ewenty, to się expiło lub dropiło, by dobrze się dorobić z lepszym odpałem. Teraz masz co chwile szkaty na biżuterię, zielone skrzynki lub można otworzyć rybaki. Nastało bardzo dużo zmian, które znacznie ułatwiają gre. Expią za ciebie autołowy, natomiast system pvp przestał całkowicie istnieć i każdy kolejny krok psuje go jeszcze bardziej. Dodatkowo ludzie sami proszą się, by ich postacie były jeszcze bardziej zależne od isa, by na koniec uświadomić sobie, że to nie ma najmniejszego sensu. Zadym nie ma od dawna, pvp nie ma, to po co rozwijać postać?

    Jak dla mnie to żadna fajna rzecz , zamiast przychodzić pograć sobie dla przyjemności to przychodzisz do pracy

    W dzisiejszych czasach, metin jest śmiesznie prostą grą. Wbijasz sobie 120lv nie grając wcale, wystarczy wykupić autołowy i dopiero na nowych mapach trzeba mieć konkret eq i alchemie, by dać radę. Na serwerze polska można kupić itemy +9 gotowe. Dawniej lv wbijało się miesiącami od 80 do 90 w czerwonym lesie, na tamte czasy stalki były bardzo drogie i trzeba było ręcznie wbijać każdy % i spędzać na grze bardzo dużo czasu. Dodatkowo konkurencja była ogromna i o spota trzeba było się bić, do metka podbiegało kilka osób jednocześnie, więc trzeba było ludzi ubijać by mieć jakiś drop. Taka konkurencja zmuszała ludzi do tego, by robili eq do pvp. Dodatkowo wbicie skilla z g1 do P było ogromnym wyczynem. Itemów nie było, ludzie nie potrafili samodzielnie w prawidłowy sposób rozwijać swoich postaci. Nie było groty, to ludzie siedzieli całymi dniami w m1, by wyłowić małże z których była szansa na perłę.

    Złap złodzieja za rękę to powie jeszcze że to nie jego

    Jak nie chcesz się bić to po co mam czekać na ciebie? Napisałeś, że zbroja pełna i nie chcesz się bić to koniec tematu. Wyzywasz na pvp przyjmuje to wymówek szukasz, by się nie bić.

    Syndrom kłamcy widzę, to nic skoro tak to nie ma o czym z tobą rozmawiać. Szkoda czasu na pisanie, sam się wyjaśniłeś bez walki. Prosisz na pvp, a później szukasz wymówki.

    Nie mam gotowej postaci i mimo to nawet komety nie był byś w stanie ustać swoją wyimaginowaną postacią z krainy troli. Nie wiem, czy śmieszniejsza jest wyimaginowana postać, czy fakt że nawet w grze nie potrafisz odszukać osoby do wspólnej gry. :w00t:

    Wasz dwójka to nadaje się jedynie do tarcia chrzanu. Max co możecie, to kopać rudy. Chociaż arixan będzie miał z was jakiś pożytek, bo chłop od waszego gadania, to już się rudy zrobił i robi karierę Nikosia setki przywozi na zadymy na lwie, by killera drapać po czaszce.

    prawidłowość twierdzenia pitagorasa została potwierdzona w sposób geometryczny, na początku była tylko założeniem, tzw. hipotezą o której wcześniej wspominałeś, a której definicję potrafisz jedynie wkleić a nie zastosować w praktyce :)

    Twierdzenie jak sama nazwa wskazuje, pozostaje nim dopuki komuś nie uda się go obalić. Innymi słowy Pitagoras postawił tezę(stwierdził), której nikomu nie udało się obalić i została w ten sposób potwierdzona. Jeśli uda Ci się obalić jego tezę, to świat matematyki zostaje wywrócony dogóry nogami i nowe twierdzenie będzie nazywać się twierdzeniem Nerea. Tak było w przypadku Newtona i Einsteina. Newton hipotetycznie miał rację i ludzie bali się obalić jego hipotezę i przyszedł Einstein i postawił swoją tezę, która wywróciła naukę i przyjęła model einsteinowski. Wyjaśnione temat do zamknięcia.

    Dziś były prowadzone prace w tym zakresie, prosiłbym o informację zwrotną czy sytuacja uległa poprawie czy nie. Chodzi głównie o logowanie poprzez platformę GF.

    Zapewne nie uległo, skoro logowanie padło. Proście tam górę, o przeniesienie Polski, na jakiś lepszy serwer. Wciąż mamy dość sporą liczebność na serwerze i zapewne tylko to pomoże.

    Porównywanie metina do innych gier heh metin jest 32bitowy brak optymalizacji wielowątkowej też robi swoje gra.. a do tego serwerownia która zatrzymała się chyba na 2k12

    Gra się nie tnie, tylko logowanie trwa 10minut, innymi słowy serwer nie ogarnia ilości osób, która jednocześnie chce się zalogować. Metina można odpalić za pośrednictwem jednego wątku, co nie stanowi żadnego problemu... Jednak to w dalszym ciągu nie rozwiązuje problemu z czasem, jaki jest potrzebny do zalogowania. Jedyne co mogą z tym zrobić, to przeniesienie na nowszy, lepiej funkcjonujący serwer. Jestem w 100% pewien, że gdyby gf zapowiedziało przeniesienie Polski na lepszy serwer, nawet gdyby zajęło by to cały dzień, to 99% społeczności była by usatysfakcjonowana, pozostały 1% po kilkugodzinnym płaczu, że przez ten dzień nie może się zalogować w tym samym stopniu ucieszyła by się, co reszta.

    Właśnie zalogowałem swoje dwa kona i to dość szybko więc wina nie stoi po stronie platformy/gry.

    Metin włącza się szybciej, niż cheat blocker zdąży się załadować, a logowanie trwa czasami po 10minut. Gry typu rdr2, cp2077, bf5 śmigają na maksymalnych wymaganiach bez ściny, także zdecydowanie wina leży po stronie serwerów metina, które nie ogarniają tej garstki ludzi co grają na Polsce.

    Tak jak to zrobili z szatami aury. Myślę, że na początku osoby kręciły kołem, a potem już nie :P I potem pojawiła się w aukcjach błyskawicznych. I ja tak wolę to kupić bo widzę ile kosztuje SM, a nie kręcić kołem tak jak kiedyś i 3k SM poszło, a i tak nie udało się wylosować. Może z 5 razy pojawiła się wtedy na kole :)

    Byla szkata z której bardzo łatwo można było uzyskać szatę, po 35 sm o ile dobrze pamiętam. Z 5 szkat miałem 2 szaty

    Chcecie cegi z + na stale w is albo poprostu aby dali oferte tymczasowa? XD serio chcecie aby dropki na blaskach albo na jajkach wielkanocnych lataly z wyborna mityczna alchemia? XD

    Wydać 1800sm na 3h blasków ? Blaski mają teraz tak śmieszną cenę, że taniej było by kupić wydropione już za te 1800sm. Zobacz sobie ile kosztuje kupon 50sm. Za 3wony można kupić 200 blasków dziś, a w dniu w którym dropią są dużo tańsze.

    Świetnym rozwiązaniem było by, aby do isa wprowadzono możliwość wyciągnięcia alchemii ze 100% powodzeniem. Powiedzmy 300sm za kamień, by nie było zbyt tanio co znacznie ułatwiło by grę ogromnej ilości osób, która chciała by zmienić jakiś kamień, bądź przełożyć alchemie na inną postać nie tracąc go bezpowrotnie. Taka ilość sm spowodowała by też, że nie przekładano by tych kamieni cały czas między postaciami i dało by możliwość odzyskania yang po wsadzeniu powiedzmy mitycznego znakomitego rubina, gdy chciało by zmienić się na wyborny.

    Wygralem xd

    nastepnym razem radze byc grzeczny :D

    inaczej dostaniesz smycz i bedziesz uciekal na mamutku :P

    To ty jesteś znany na całym serwie z tego, że bez wierzchowca na zadymę się nie wybierasz. Już od dawna skill konny nie działa i powinieneś bić się jak cała reszta z buta. No chyba, że postać tak słaba, że bez konia ani rusz.